Jump to content

SAT konvertori (LNB)


xp
 Share

Recommended Posts

Šogad ir ideja pārkārtot savu SAT saimniecību. 

Pašlaik ir 9 galvas, kur lielākā daļa ir jau nokalpojusi - vāciņi ir sairuši u.t.t.

Tā kā iegādājamais LNB galvu skaits ir paliels, tāpēc vēlētos noskaidrot, kuras firmas LNB ir jāizvēlas un pēc vēl kādiem parametriem vadīties (par trokšņu līmeni 0,1dB zinu)

Link to comment
Share on other sites

Lai gan pēdējos gados ar tām lietām maz ņemos, bet ja vajadzētu, tad aizbrauktu uz Lizuma 1( YT Group SIA )...

Un 10 gab, īsti ne pašas lētākās, paņemtu, jo standartsituācijā visām pārējām pasakām, ko parasti stāsta, nav nekādas nozīmes...

Skaties tikai lai tavos multfīdos(ja tādi ir) iederās un var pieregulēt uz max...

Tāpat jau tās LNB šodien maksā nosacīti lēti...

Link to comment
Share on other sites

Uz to bijušo Yotu aizbraukšu. Man izraisīja interesi šīs galvas LNB Opticum AX Black Buster  - tām tā plastmasa ir sarkana, varbūt tik ātri nesairs? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , jacobs teica:

Nuu, tā sarkanā krāsa tikai, lai lielāku cenu uzkrāmētu...

Re, paņem par 25,- 10gab. un tāpat nokalpos ?, līdz SAT TV no aprites pamatā aizies...?

https://www.aliexpress.com/item/HD-Signal-Digital-KU-LNB-Satellite-Receiver-Universal-KU-For-Band-Single-Waterproof-High-Gain-Satellite/32970884968.html

Dievdēļ  tik neņem šis  cirkularas prēkš HTB,galīgakais mēsls  https://www.rdveikals.lv/products/lv/635/105841/sort/1/filter/0_0_0_0/GM-101-Single-Circular.html   pareizāk sakot nedarbojas vispār!

Link to comment
Share on other sites

No Ali baigi labais piedāvājums - cenas ziņā. Bet vai ir kaut daļa ejošas, to neviens nepateiks. Šoreiz man vajag kvalitatīvu preci, nepārmaksājot lieki (svēta lieta ir dēļ hobija).

Latvijas, vismaz ineta veikalos baigi mazais piedāvājums.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man ir, un ir bijis vairāk LNB, kā dažs labs, vispār rokās turējis un esmu pircis visādas...?

Taču tikai divas galvas atceros nestrādājošas...

Tāpat no ķīniešiem esmu iegādājies preces par krietniem tūkstošiem, un ļoti maz uz neejošu brāķi uzgrābies...

Kapeikpisējiem, domāju, pat labam striķim, lai pakārtos, būs naudas žēl... ?

Kas traucē  pa kādu eiriku paņemt pa signāleksemplāram...?

Tāpat var darīt arī no tā ''Lizuma 1''...

Lai veicās!

Link to comment
Share on other sites

Neesmu daudz ar tām lietām ņēmies, bet gadījies ir uzrauties uz divām nestrādājošām.

1. bija laikam SKYFLEX cirkulārā, ko nekādi nevarēja noregulēt - paņēmu citu galvu noregulēju un tad paņēmu to skyflex ieliku tādā pašā pozīcijā un aizgāja.

2. bija universālā, kur daļa no transponderiem vienkārši negāja.

Laikam tiešām vienkāršāk tajā Lizuma ielā paņemt, ja kas neies dos atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, tas būs visvienkāršāk un parasti jau šie samaina, kaut uz citu tipu...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , xp teica:

Latvijas, vismaz ineta veikalos baigi mazais piedāvājums.

 

Nezin kas i netos ,bet pie mums ir veikalins kur  unversālas LNB tirgo pa7 ero  un tās ir kvaletatīvas...

 

 

pirms 4 stundām , xp teica:

bija universālā, kur daļa no transponderiem vienkārši negāja.

H vai V kada no plorelizācijam nogravusies...talab ,,tas  biezi kad LNB nāk  vecums vai plastikāts iziris un ūdens klāt....

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , xp teica:

No Ali baigi labais piedāvājums - cenas ziņā. Bet vai ir kaut daļa ejošas,

Baiga problēma visas pārbaudīt "protams  filmējot"  ,ja kāda nedarbosies varesi pārdevējam  ģīmi iemest... un  lieta atrisināta ..!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , xp teica:

2. bija universālā, kur daļa no transponderiem vienkārši negāja.

Man tāda arī viena pagadijās pirms pāris gadiem. Pirkta iekš ALI. Izskatijās uz mata kā @jacobslinkā.

Link to comment
Share on other sites

Man nav nekāda dižā pieredze, bet ir bijis ka cirkulārā galva nestrādā ar konkrētu uztvērēju. Cita galva tajā pašā pozīcijā vai nestrādājošā galva pie cita uztvērēja strādā  bez problēmām.

Man liekas, ka teorētiski tā nevar būt, bet pārliecinājos ka praktiski tā ir.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...