Jump to content

Palīdziet izdomāt pareizu Fastboot komandu telefona atdzīvināšanai.


abi
 Share

Recommended Posts

Pie Valentīndienas update LineageOS priekš Mi A1 aizgāja bootloopā. Brīžiem izmet uz dažām sekundēm izvēli ~ retry vai recovery, pie jebkura izvēlētā varianta rezultāts ir tas pats - boot loop. Nāk virsū pirmdiena, vajadzētu tā kā atdzīvināt.

 

Var iestartēt fastboot, tā komandas izpilda, bet adb komandas nedarbojas un neredz ierīci.

Man ir sagatavots 16. februāra LineageOS ZIP fails uz datora.

 

Kādi būtu komandu varianti un sintakse lai to palaistu uz telefona? Varbūt kādas citas idejas ko šajā situācijā darīt? Būtu jauki visa šī procesa laikā nenograut sistēmu pilnībā, jo... sasodītā divfaktoru autorizācija tur arī ir... un bankas ID arī.... :pooh_door::suicide2:

 

Patreiz esmu apstājies pie: Download ROM.zip (for your device) created for fastboot i.e. with android-info.txt and android-product.txt.  (pēdējo 2 man nav)

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Tiku galā. Drusku savādāk nekā bija domāts, bet arī pietiekami efektīvi, sanāca uz dullo bez iepriekšēja plāna:

- nokačāju TWRP un no PC caur fastboot palaidu, tas ļāva iekļūt TWRP uz telefona

- TWRP uz telefona automātiski padara iespējamu piekļuvi telefona atmiņai caur PC

- no PC iesviedu Lineage OS zip failu telefonā

- telefonā TWRP menu install ZIP

- telefons nu darbojas, vienīgi Play un visi ar to saistītie servisi ir nobeigušies, Gmail utt. krašojas palaižot, vēl dažas citas programmas arī, tas laikam tāpēc ka uzsviedu pa virsu svaigu OS versiju līdz galam neuzinstalētas nobrukušas OS vietā. Play Market nav.... būs jāpasvīst lai dabūtu visu atpakaļ.... GApps laikam pa jaunu jāliek

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...