Jump to content

Dator tumbas 2.1


koolmans
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , 138 teica:

Līdz cik omiem onboard skaņas kartes tiek galā?

Nav ne jausmas. Senāk man bija 16omnieces, blieza godam no vnkāršas PC izejas, tagad 32 omi, un galīgi vairs nevar dabūt ārā ko gribētos. 16 omnieces laikam arī vairs nav dabūjamas.

Link to comment
Share on other sites

martvigs
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

dz cik omiem onboard skaņas kartes tiek galā?



Uz kastes, parametros, priekš austiņām uzrakstīts 33 omi.

 

Labots - martvigs
Link to comment
Share on other sites

Mnja, man vienas it kā ok 32ōmīgas ausis pie laptopiem skan it kā ok, bet nav arī ar ko salīdzināt, nekas mazākōmīgs man nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , martvigs teica:

Tapēc arī prasu, kuras tumbas, varētu manas austiņas nobarot.

Nevajag Tev tumbas, lai nobarotu tās ausis. Tev vajag austiņu pastiprinātāju, ko slēgt klāt pie tā paša SoundBlaster, vai arī DAC ar iebūvētu austiņu pastiprinātāju. 

Link to comment
Share on other sites

imho superlux hd330 nav 40 eur vērtas.tās kādreiz 20 maksāja...tad vēl ok. Savītas atsperes tipa  vads viņām psc ku stīvs un neelastīgs. tas jāmaina. oem ausu spilveni  šaubīgi...lielām galvām tās ausi neder...jo pašauru rāmis. skan +- ok arī bez pastūža, protams max neizspiedīsi.

Link to comment
Share on other sites

martvigs
pirms 2 stundām , itanium teica:

Nevajag Tev tumbas, lai nobarotu tās ausis. Tev vajag austiņu pastiprinātāju, ko slēgt klāt pie tā paša SoundBlaster, vai arī DAC ar iebūvētu austiņu pastiprinātāju. 

Un austiņu pastiprinātājs, kādu ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

martvigs
Kaspars12

Esmu to karti ilgu laiku lietojis, problēma nav tajā, ja protams, nav defektīva. Galvenā problēma ir pašas austiņas, tās maksā 28 euro, no tādām nevar neko daudz gaidīt - https://www.thomann.de/gb/superlux_hd_330.htm

 

Jebkurā gadījumā kaut kas niknāks par to creative būs jau budžetā virs 100 euro, to naudu prātīgāk būtu ielikt kādās austiņās, ieguvums būs ar kārtu labāks, kā mēģināt kaut ko izspiest no tām superlux.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martvigs
pirms 4 stundām , Kaspars12 teica:

Jebkurā gadījumā kaut kas niknāks par to creative būs jau budžetā virs 100 euro, to naudu prātīgāk būtu ielikt kādās austiņās, ieguvums būs ar kārtu labāks, kā mēģināt kaut ko izspiest no tām superlux.

Cik atceros, austiņas pirku no šeit ieteiktajām. Jaunu audiokarti un austiņas ar negribētos pirkt. Pamēģināšu no line out klausīties uz austiņām. Pasūtiju RCA Male to 3.5 female.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Kaspars12 teica:

Esmu to karti ilgu laiku lietojis, problēma nav tajā, ja protams, nav defektīva. Galvenā problēma ir pašas austiņas

 

2019.10.5. , 18:14, martvigs teica:

NU no tām dumbām, kas bildē( sabūfera) skaņa gāja kā vajag, tik fons uz viena kanala nedaudz. 

Nezinu, man izskatās, ka problēma tomēr ir tajā kartē nevis autsiņās, ja jau no tām Tumbām skan kā @martvigs vēlas, protams, neskaitot to fonu.

Grūti kaut ko konkrētu ieteikt, jo teorētiski pat tai Creative "kartei" būtu jāvar tās ausis nobarot. Varbūt kāds biedrs var izpalīdzēt ar notestēšanu pie dažādiem DAC/AMP?

Link to comment
Share on other sites

martvigs
pirms 6 stundām , itanium teica:

Nezinu, man izskatās, ka problēma tomēr ir tajā kartē nevis autsiņās, ja jau no tām Tumbām skan kā @martvigs vēlas, protams, neskaitot to fonu.

Grūti kaut ko konkrētu ieteikt, jo teorētiski pat tai Creative "kartei" būtu jāvar tās ausis nobarot. Varbūt kāds biedrs var izpalīdzēt ar notestēšanu pie dažādiem DAC/AMP?

CIk atceros, tad uz mazakam datortumbinam man ar sita bija, kad neskaidra skana.

Link to comment
Share on other sites

martvigs

Ok. Dabusu pareju, meginasu no line out uz austinam paklausities.

Link to comment
Share on other sites

Un kas Tev, cienījamais pilsoni, liek domāt, ka no Line out vispār kaut kas skanēs austiņās? Nu pastāsti, nekautrējies.

Link to comment
Share on other sites

martvigs
pirms 19 stundām , x_rays teica:

Un kas Tev, cienījamais pilsoni, liek domāt, ka no Line out vispār kaut kas skanēs austiņās? Nu pastāsti, nekautrējies.

IZmeginasu, intereses pec.

Link to comment
Share on other sites

2019.10.7. , 23:35, x_rays teica:

Un kas Tev, cienījamais pilsoni, liek domāt, ka no Line out vispār kaut kas skanēs austiņās? Nu pastāsti, nekautrējies.

Tas pats:D

 

 

Emmm, kádi vel tumbu varianti tiek piedāvāti?.

 

Kāds nezin, tumbu marku, mana foto, ko šeit postoju?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...