Jump to content

Dator tumbas 2.1


koolmans
 Share

Recommended Posts

Vai zvejo lietotas, pa to pašu cenu dabūsi kaut ko krietni labāku.

 

Es gan nezinu kā Ju varēja ieteikt neko nezinot par lietotāju :D

 


Dažas lietas, ko tēmu uzsākot varēji pieminēt.

 

- Kādu mūziku klausies ?

- kas ir mūzikas avots: youtube, deezer vai cd ?

- kas ir skaņas karte: tv headphone out, laptop onboar karte, cd atskaņotājs u. C. ?

- ko vēlies no jaunās sistēmas, skanējuma ? Kas ir tava reference, ko esi dzirdējis un tevi apmierināja ?

- ko šobrīd lieto(sistēmu), kas apmierina, kas nē ?

- Cik lielā telpā ir paredzēts lietot sistēmu ?

- Pie kā sistēma tiks lietota ? PC, laptop, tv vai konsole ?

Link to comment
Share on other sites

Vislabākā skaņas kvalitātes uzlabošana ir 0,5l 40 grādīgā iegāde. Notīrām headphone uzgaļa kontaktu, uzmanīgi noslaukam šķidruma atliekas, izdzeram šai tīrīšanai neizlietoto šķidrumu traukā un pēc minūtēm 25 ām mūzikas kvalitāte austiņās ir supercool. 

 

 


Just now, rnxx teica:

Vislabākā skaņas kvalitātes uzlabošana ir 0,5l 40 grādīgā iegāde. Notīrām headphone uzgaļa kontaktu, uzmanīgi noslaukam šķidruma atliekas, izdzeram šai tīrīšanai neizlietoto šķidrumu no trauka un pēc minūtēm 25 ām mūzikas kvalitāte austiņās ir supercool. 

 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kas būs labāks līdz 120eur ?

 

Gribas tīru dzidru skaņu, un lai nav izteikts basa trūkums. Tiks izmantots mūzikai, filmām, spēlēm.

 

Izskatās par to cenu no 2.1 tur nekas normāls nesanāks. Bet no 2.0 tur ir ko izvēlēties. Kā ir ar šiem modeļiem ko iesakiet labāk ?

 

EDIFIER R2600 STUDIO 6 PLUS 

Microlab SOLO 6C

Microlab SOLO 7C 

Kruger & Matz Inspire

 

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Ja to sistēmu lietosi pie datora, tad jautājums vai varēsi un gribi izvietot solo 7c uz galda ? Solo 6c ir ļoti labs variants, bet ja tevi interesē bass un klausies tādu mūziku, kad 2.0 nederēs, ja gribi tiešām iet uz HiFi pusi, tad 2.0 ir labs sākums, tas pats 6c. Par starpību starp 7c sanāks vēl kāda PCI skaņas karte, ja onboard ir garām. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Kaspars12 teica:

vai varēsi un gribi izvietot solo 7c uz galda ?

Neiesaku! Man kaut kā galīgi nepatika. Kad savas 7C pārliku pie TV (lielāks attālums), tad pavisam cita lieta.

Edifier R1800T III pie datora liekas DAUDZ labāks variants, jo, manuprāt, labāk uzvedas, ja klausās klusāk.

Šiem Edifier gan ir visai liels fona troksnis/šņākoņa. Kad nelieto, jāliek Mute, lai nekristu uz nerviem, bet varbūt arī es tāds jutīgs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , itanium teica:

Kad savas 7C pārliku pie TV (lielāks attālums), tad pavisam cita lieta.

jā, bet 7C nav ne optikas ne zilzoba ne hdmi ?

Link to comment
Share on other sites

Pie TV man neko no tā nevajag - pieslēgtas pie TV austiņu izejas :)

TV manā gadījumā strādā kā resīveris (HDMI no PC, HDMI no Android TV BOX).

Spēlēm, seriāliem un filmām es nekādu starpību nejūtu, ja salīdzina ar viduvēju DAC, kas tiek izmantots pie PC.

Čoms paņēma R1850DB - izmantojot BT, esot nelietojamas, tāpēc man personīgi tajā budžetā iebūvētie DAC nekādu uzticibību nevieš.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Kaspars12 teica:

Ja to sistēmu lietosi pie datora, tad jautājums vai varēsi un gribi izvietot solo 7c uz galda ?

Man ir 7c uz galda un domaju ka ir neliels overkill, 6c butu bijis daudz ertak.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Pie TV man neko no tā nevajag - pieslēgtas pie TV austiņu izejas

 

Tās tv austiņu izejas mēdz būt dažādas, kas skan kaut cik un otra daļa, kas neskan klausāmi vispār. Tur pa $10 optical to analog box un atrisināts, ja tik vien sāpes būtu autoram.

 

R2600 neesmu klausījies, bet r2700 bija wow pa to cenu, respektīvi arī r2600 varētu būt saglabātas tās labās īpašības.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , itanium teica:

 Neiesaku! Man kaut kā galīgi nepatika. Kad savas 7C pārliku pie TV (lielāks attālums), tad pavisam cita lieta.

Tieši šo es arī gribēju dzirdēt 7C automātiski atkrīt par cik tumbas būs uz galda pie monitora, un tur jau vajag, lai viņas arī klusu labi skanētu. Man galvenais, lai labi skan klausoties klusāk un ap vidu. Tad izskatās, ka pagaidām labākie varianti ir Solo 6C un R2600 Studio, bet Kruger & Matz būs noname ?

 

Ja gadūjumā man pietrūks tā basa uz 2.0 ir taču iespēja vēlāk piepirkt klāt kādu sub kā getto ? Tik kā tur savienot....

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Kaspars12 teica:

Par starpību starp 7c sanāks vēl kāda PCI skaņas karte, ja onboard ir garām. 

Ir mēģināts, bet es kaut kā atšķirību nejutu varbūt 2.1 tumbas bija par sūdīgu.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Kaspars12 teica:

Tās tv austiņu izejas mēdz būt dažādas, kas skan kaut cik un otra daļa, kas neskan klausāmi vispār.

Jā, es arī no sākuma raustījos, ka nebūs ok, bet tajā pašā laikā te viens biedrs izteicās, ka viņa TV austiņu izeja skan labāk nekā tas 10 USD DAC.

Tad izmēģināju savam TV un bija OK. Then again, es mūziku pie TV neklausos.

 

Pirms 49 minūtēm , Marwell teica:

Ja gadūjumā man pietrūks tā basa uz 2.0 ir taču iespēja vēlāk piepirkt klāt kādu sub kā getto ? Tik kā tur savienot....

Nevajadzētu. Klausāmos skaļumos R1800T III neatpaliek no Solo 7C :)

 

Link to comment
Share on other sites

Aktīvais subs atsevišķi maksās vairāk kā tavs viss tas sets, respektīvi ērtāk būs upgrade visu sistēmu uz ko labāku, nekā papildus pieslēgt subi čerez ž***.

 

Pirms 14 minūtēm , itanium teica:

Klausāmos skaļumos R1800T III neatpaliek no Solo 7C

 

Bet kur ir tas 8" bass skaļrunis tām kastītēm ?

 

thumb_show.php?i=3d3u6nkt&view

Link to comment
Share on other sites

tas pdf ir no tās pašas produktu lapas, arī tavā lapā ir smuki redzams subwoofer/bass freq. joslas dalījums. Ja tur nav 8", tad par kādiem 30Hz mēs varam runāt no 4", ar solo 7c tur arī īsti nav ko salīdzināt, cita lieta, ka autora vajadzībām solo 6c vai šīs ir ok.

 

thumb_show.php?i=pmngs3eb&view

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Marwell teica:

vēlāk piepirkt klāt kādu sub kā getto ? Tik kā tur savienot....

Tad jau labāk uzreiz Edifier R2730DB:

https://www.edifier.com/int/en/speakers/r2730db-bluetooth-bookshelf

Skaņa esot tāda pat kā vecajai R2700 sērijai bez BT. Varēs klausīties arī klusi un nelielā attālumā - būs gan skaidri vidi, gan basiņš pietiekošs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Marwell teica:

Kas būs labāks līdz 120eur ?

 

Gribas tīru dzidru skaņu, un lai nav izteikts basa trūkums. Tiks izmantots mūzikai, filmām, spēlēm.

 

Izskatās par to cenu no 2.1 tur nekas normāls nesanāks. Bet no 2.0 tur ir ko izvēlēties. Kā ir ar šiem modeļiem ko iesakiet labāk ?

 

EDIFIER R2600 STUDIO 6 PLUS 

Microlab SOLO 6C

Microlab SOLO 7C 

Kruger & Matz Inspire

 

Vigoole C2128

Z-2300 ja kādu kapeiku varētu nodinģēt vēl :D

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc uzreiz tik nosodoši?

Varbūt @snukurins ir kurls un spēj sajust vien zemās frekvences? Kaimiņu nav, var likt 15" skaļruņi pie datora un izbaudīt ?

Link to comment
Share on other sites

Bija lietošanā divas arī tādas 15" uz aķa tumbiņas, tikai 3x dārgākas http://www.avex.lv/qtx-qx15pa-plus-portativa-aktiva-akustiska-sistema-ar-iebuvetu-akumulatoru

 

Nekā tur no tā 15" nav, tas pats logitech z2300 vai z623 bombī istabā krietni labāk. snukurins skanda vispār kaut kāds brīnums, smieklīgākais, ka tur ir 2200 mAh litija jonu akumulators, tāda ietilpība ir tieši vienam 18650 pirkstiņam :D

 

Autor, tev labākais variants varētu būt tie solo 6c vai edifier.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

Pievērst uzmanību autora piespraustajam komentāram. Tur gan nav R2600 Plus, ko es Edifier mājas lapā vispār neatrodu.

Link to comment
Share on other sites

ļoti labas tumbas, kuras tika man ieteiktas, laba un dzidra skaņa, kā arī ļoti skaļas tumbas, basi ar diezgan ok priekš tāā tumbām, dabūju pa 40 eur un ļoti apmierināts

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan to mīnusu lietošanu īsti nesaprotu, bet saprast jau to žulti var.

 

pirms 20 stundām , snukurins teica:

Ko dod, ja tu pasaki, kas tev ir īpašumā, nepasakot itin neko vairāk?

Nemaz nepieminot to, ka tika meklēti 2.1/2.0 skaļruņi citā budžetā.

Kinda debīli, ne?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

tad jāņem tādas kādas ir vietējā pārtikas veikalā.

Ne visiem ir tavas problēmas...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
martvigs

Lai nebūtu jātaisa lieks posts, meklēju arī, lai uz šādām austiņām: https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/datoru_austinas/superlux_hd330_studio_hifi_headphones?gclid=CjwKCAjw_uDsBRAMEiwAaFiHa_ZRObYNJ0PW9C_RI3LhYzKSg2bvtgo3xrwWGmeeHbK8Cr8yR0IrTBoCJqYQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Skaņa būtu dzidra. (Austiņas 150omi) Cik nav slēgts pie, augiokartes (Creative Sound blaster SBX), pie PC ārējās izejas, skaņa nedaudz kā dobja, nav dzidra.

Link to comment
Share on other sites

martvigs

VIsu laiku klausījos uz austiņām uz šitādām tumbām (2.1), tikai vienam kanāla dūkoņa neliela un austiņu ieeja aizmugurē izļurkāta. Tā, kā sistēma veca, domāju pirkt jaunu.

paMc45hcvwM.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 9 minūtēm , martvigs teica:

lai uz šādām austiņām: ... Skaņa būtu dzidra.

Uz šitādām austiņām skaņa nekad nebūs dzidra. Meklē labāk normālas austiņas. Šeit ir daudz tēmu par austiņām.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , martvigs teica:

Austiņas 150omi

Ar tādiem omiem no parastas PC izejas pie jēdzīgas skaņas netikt. Tikai caur kādu pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

martvigs
Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Ar tādiem omiem no parastas PC izejas pie jēdzīgas skaņas netikt. Tikai caur kādu pastiprinātāju.

NU no tām dumbām, kas bildē( sabūfera) skaņa gāja kā vajag, tik fons uz viena kanala nedaudz. 

Tapēc arī prasu, kuras tumbas, varētu manas austiņas nobarot.

 

Uz ārējās skaņas kartes pakas norādīs no 30 līdz 330 omiem, bet skaņa tāda pate.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Stasss teica:

Ar tādiem omiem no parastas PC izejas pie jēdzīgas skaņas netikt.

Līdz cik omiem onboard skaņas kartes tiek galā?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...