Jump to content

Dzīvokļu īres tirgus Rīgā, cik reāli ir izīrēt par summu, kas segtu ikmēneša kredītu?

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Ar 10-15k gadā tak nevar dzīvot bet gan izdzīvot un tad arī vēl šaubīgi.Es vismaz ar tādu summu būtu gājis bojā.

trollis troļļa galā... 

nu I nach šito tēmu

• Atbalstu 1
  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Katarakta

24

• itanium

15

• snukurins

14

• latscrap

14

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kā visiem patīk uz trolli pavilkties...

Parasti šādās diskusijās nelienu, bet nu šis kadrs vienkārši spridzina. Tik viegli ir nopelnīt 100k, ka tagad iespringst uz to, ka inflācija noēdot 2% Un biznes ir tāds, kur papildus naudu

O, labs pālis, vai jau uzspējis kasīti uzvilkt!  

Posted Images

laikamTak
Pirms 39 minūtēm , Katarakta teica:

iekrājumus vajag investēt

investē bērnos,... bet ne savos!

Pirms 40 minūtēm , Katarakta teica:

Tasloģiskāk ilgtermiņā.

• Haha 1
1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Ar 10-15k gadā tak nevar dzīvot bet gan izdzīvot un tad arī vēl šaubīgi.Es vismaz ar tādu summu būtu gājis bojā.

Nu tikai nepārspīlē. Tajā laikā, kad daudzi gan valsts, gan privātos kantoros saņem 700-1000 EUR uz papīra (tā vismaz ir Kurzemē), Tu aizietu bojā saņemot uz rokas  830-1250? 

P.S. Man ar būtu jāiemācās ierobežot sevi tēriņos un izvērtēt dažu pirkumu vajadzību / lietderību. Bet, bojā neaizietu :) 

Pirms 21 minūtēm , vvv teica:

Šņukuram tač piecas sievas.

Nu tā jau ir vienkārši izlaidība...

Aga.Vajag vairāk slolas likvidēt.Nu jau parasta skola man bērniem izmaksā ap 4k gadā.

Man sieva vispār nestrādā.Pa 10Eur dienā kā tas te notiek lai ietu strādāt ir jābūt tērētam.Labāk lai salasa sēnes ziemai,rūpējās par berniem un māju.

Edited by snukurins
pirms 4 stundām , Katarakta teica:

Es jau TURPINU, bet saproti šo: nauda iekrājas. Tā stāv bankā un tai turpina klāt nākt jaunas naudiņas. Rodas loģisks jautājums - KUR ŠO NAUDU INVESTĒT?

tad pabeidz savu loģisko jautājumu. "kur šo naudu investēt tā lai nekas nav jādara, nekur nekas jauns nav jāizdomā, lai vienkārši bezriska procenti grieztos".

kā jau te teica - lielas bankas ar visiem viņu finansu analītiķiem vairs tādu naudas bedri izdomāt nevar, kur nu vēl tu te, forumā.

100 pakām jau diezgan kautkāda izvēle sāk parādīties ss=kā, nekustamo sadaļā investīciju objekti... tipa nodibini jurid personu, uz tās nopērc, utt.

gan jau arī tuvajā eiropā var ko interesantu nekustamu atrast....

ā, nē, tas nekas neder - tu jau rēķināt un štukot negribēji...

• Haha 1
Pirms 38 minūtēm , Tuubijs teica:

Ceru, ka Tavi bērni nav tik stulbi kā Tu

Ir ir gudri.Viņi atšķirībā no tevis zin ka Latvijā principā nav iespējams tas pats kas UK.

Edited by snukurins
1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Ir ir gudri.Viņi atšķirībā no tevis zin ka Latvijā principā nav iespējams tas pats kas UK.

Jā, te uz salas mēs ejam uz normālām atejām nevis kā Tu - uz sauso sūda bedri :)

Tu tā arī neesi sapratis,man te vienīgam ir slapjā kamēr lielākajai daļai smaku ness pat no tālām zemēm.

@Katarakta 1) gribi lielu peļņu, meklē un mācies par startapiem un investē tajos, kjipa "dragons den", moska peļņa būs 10000% pēc diviem gadiem, moska nauda būs jānoraksta, viss atkarīgs cik labi sapratīsi, kas varētu aiziet. 2) Mācies par pokera spēlētājiem, mācies noteikt kurus steikot (atrodi, ko tas nozīmē) un dari to, atkal, vari nopelnīt daudz, vari pazaudēt visu, zinu divus cilvēkus kas to dara un no tā arī dzīvo, tur vajag lielus brīvus līdzekļus, kas tev tieši ir... 3) jaunattīstības tirgos, jeb nekustamajos īpašumos tur.

Principā ir vienkārši, gribi peļņu lielāku par 3-5%, ir jāriskē vai jāmācās atpazīt, kam vērts dot to naudu

Personīgi liekas, ka peer-to-peer lending varētu būt relatīvi drošākais variants tev

Just now, ieleja teica:

kā pokera spēlēšana

Steikošana un spēlēšana ir divas dažādas lietas ;)

AndrisBB

Man kautkāda nelāga aizdoma ka tā spēlētāju sponsorēšana, jeb kā daži te sauc - "steikošana" ir kārtējais veids kā noslaukt naudu no lētticīgajiem.

No sākuma nauda tika slaukta no spēlētājiem (visa šitā online pokera pirmsākumus), tjip tie kas cereja ka vinnēs miljonus, bet lielākā daļa protams pakāš un beigās pelna tikai kazino un citi iesaistītie. 

Tad kautkādā brīdī kāds izdomāja, ka savācot 100 spēlētāju (zirgu) armiju (viņi sauc to par staļļiem) ar lielu banku var gandrīzvai garantēti tikt pie stabilas peļņas, pat vairāk nekā kazino. Protams ar laiku tādas armijas savairojās, tapēc tā peļņa vairs nav tik garantēta, jo ir reāla konkurence.

Tāpēc tagad tas tiek piedāvāts arī citiem lētticīgajiem. Jūs tik investējat, spēlētāji spēlē (daudzi beigās paliek lielos parādos), kazino iekasē komisijas, sponsorēšanas lapas iekasē komisijas, visi laimīgi. Bet tā jau parasti nav, kādam jau ir arī jāzaudē.

Jebkurā gadījumā zinu vairākus "spēlētājus" kuri tiek sponsorēti, nekāda lielā peļņa nesanāk, bet dzīvot var. Neviens no viņiem citus nesponsorē, acīmredzot nav nemaz tik rožaini.  

Edited by AndrisBB
Pirms 17 minūtēm , AndrisBB teica:

Neviens no viņiem citus nesponsorē, acīmredzot nav nemaz tik rožaini.  

Jo liels risks tikt apkastam un tur tiešām arī vajag zināšanas un naudu, nevis pāris tūkstošus

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

steikošana" ir kārtējais veids kā noslaukt naudu no lētticīgajiem.

No sākuma nauda tika slaukta no spēlētājiem (visa šitā online pokera pirmsākumus), tjip tie kas cereja ka vinnēs miljonus, bet lielākā daļa protams pakāš un beigās pelna tikai kazino un citi iesaistītie. 

Nopietni steikotaaji to dara uz live lielajiem turnīriem un tā

Personīgi zinu divus tādus Latvijā, viens pagājušo gadu ienesa sev 200 pakas, otrs biska pāri miljonam, bet nu naudas summas apgrozās lielas un riski lieli, bet nu viņi zin ko dara +/- un ir arī gatavi zaudēt 100 pakas sliktā mēnesī + pērk cilvēkiem biļetes, hoteļus uz to pašu vegasu/Maroku/Monako utt.. kā teikt vesels bizness

Galu galā tā ir kāršu spēle, kur veiksme būs arī faktors, bet tādēļ tur ir miljons formulas, statistikas, programmas, kas pēta spēlētāju statistikas utt...  Kā teikt, bez mācīšanās vai galiem atkal nekā nebūs :(( 

Es nesaku,.ka tagad šim jāspēlē spēles, bet gan to, ka augsta ienesīgums 99% gadījumu nozīmē augsts risks un zināšanas/ inside info, ja vēlas, lai nauda taisa naudu, ja nē, tad ir 100 un 1 instrumenti, kas piedāvā peļņu bez riska

• 1 month later...

ļoti interesanta banka.. man savulaik exNordea mīnusa likmi nemaz nerēķināja :D tobiš.. pie mīnusa ņēma vērā tikai pievienoto likmi..

%likmēm ar īpašumu cenām saistības nav.. vismaz ne tiešas.

Edited by CAP
AndrisBB

Kautkada saistiba jau ir. Paskaties ka izmainas menesha maksajums ka procentu likme ir 2 vai 5%, otraja gadijuma sanak par ipashumu samaksat gandriz dubulta. Logjiski ka pie tadas likmes pieprasijums kritas, kamer pie zemas likmes liekas ka var jau ari samaksat un tie kas pirmstam domaja ka nevar atlauties noperk ipashumu.

LV gan hipotekarie krediti nav ipashi populari salidzinot ar citam zemem, kur 0.5% izmainja butiski ietekme tirgu, jo faktiski visi ipashumi tiek pirkti ar kreditu. Tapec % likme varbut ari ipashi neietekme kopejo tirgu.

Edited by AndrisBB

Tā ir kredīta cena/maksas, ne mājokļa tirgus vērtība, vai tās svārstības ietekmējošs parametrs.

AndrisBB

Nu ka, jo letaka ir kredita cena, jo vairak pirceju. Ja pirceju paliek vairak un dzivoklju daudzums nemainas, tad logjiski ka cena kapj.

Pretejs process, ja kredits paliek parak dargs. Maz pirceju - cenas gribot negribot nakas nolaist. Tiesha ietekme kredita procentlikmei uz nekistama ipashuma cenam.

Ir jau kaudze ar citiem faktoriem, kas [ne]virza kredītu tirgu, ne tikai % likme:

- max līdzfinansējums. Ko līdz, ja likme zema, ja banka finansē tikai 60%;

- birokrātija. Pirmkārt uz kredīta izsniegšanu. Otrkārt uz iegādes/renovācijas papīriem. Piemēram, pie renovācijas - ja visur vajag līgumus, pavadzīmes, tāmes, projektus - tad brīžiem šķiet, ka daudz ātrāk un lētāk ir iet pus-pelēko ceļu;

- kredītmaksājuma proporcija pret pierādāmiem ienākumiem;

- īpašumu cena pret pamatmasas vidējiem ienākumiem.

2019.10.21. , 08:58, CAP teica:

ļoti interesanta banka.. man savulaik exNordea mīnusa likmi nemaz nerēķināja :D tobiš.. pie mīnusa ņēma vērā tikai pievienoto likmi...

Tā ir exNordea. ?

Velnsviņzin kā viņiem tā izdevās lažu nolaist, bet ja līgumā rakstīts ka man būs maksāt eiribor+marža, tad tā tam būs būt. :-)

AndrisBB

Nu ja liela summa, tad var megjinat iet uz tiesu, lai vinji kompense.

Vel labak salasit kadus 10 - 20 klientus, kuriem tapati problema un kopigi megjinat piedzit zaudejumus.

• 3 weeks later...
  • 11 months later...
Pukinens
2019.10.20. , 21:46, Pukinens teica:

Ceru ka man arī izdosies sagaidīt tādu brīdi. Daudz vairs nav atlicis. :D

kredits.JPG.3289e70bf970af6a283004ea22d477b7.JPG

Tomēr negrib man piemaksāt. 😞procenti.jpg.a3cec5684f70cf4379b6742b1a27ad73.jpg