Jump to content

Dzīvokļu īres tirgus Rīgā, cik reāli ir izīrēt par summu, kas segtu ikmēneša kredītu?


Katarakta
 Share

Recommended Posts

Es jau Tev metu: https://www.mintos.com/lv/

Ņem, lasi, ieguldi! 

 

Citēt

Stabili vidējie gada ienākumi 12,21% apmērā.¹

 

 

Pirms 3 minūtēm , Katarakta teica:

Jā, bet ar investīciju 30 gadiem ir izdevīgi. Man jau ilgtermiņa laika horizonts. Neredzu problēmu, ja nokritīs, atkopjas vienmēr.

Tad Tev ir 100k, ko Tu esi gatavs uz 30 gadiem iesaldēt, lai beigās pie 8% gadā izņemtu izņemtu 1+kk?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 2 minūtēm , Katarakta teica:

Tāpēc informējiet, dodiet zināšanas, padomus, nostāstit citu latvietim nav lielā māksla.

Ja jau bizness būtu tik drošs un vienkāršs, kā padoms no foruma, tad jau visi būtu investori.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Katarakta teica:

"Līdzšinējais sniegums negarantē peļņu nākotnē. Investējot savu naudu, Tu savu kapitālu pakļauj riskam."

 

Vāks, un kas Tev garantē kaut ko virs 5%?

 

Pirms 4 minūtēm , Katarakta teica:

Vai arī sadarbojies ar to firmu, vai gribi mani iedzīt sūdos.

Ne viens, ne otrs - augsta riska, iespējams, augstas atdeves investīcija. 10% gadā pie zema riska nebūs - ko Tu sagaidīji?

Ņem un meklē info par mintos, ar ko viņi nodarbojas, kādi riski utt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katarakta teica:

Jā, protams. 

Kas protams? Tad ir tas variants vai nē? Tu baigi svārsties ar domām. Tu vēlies katru gadu tos 10% izņemt ārā vai arī iepriekšējais variants?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Katarakta teica:

Kāpēc tad piedāvā man tieši mintos websaitu, nevis kaut kādu leveraged emerging markets ETF?

Nu, re, sāc meklēt - ROC! Mēs Tavā vietā neraksim.

 

Pirms 4 minūtēm , Katarakta teica:

Es gribu, lai viņi man nāktu katru gadu un es viņus varētu GRŪST ATPAKAĻ pelnošajā nodarbē (akcijas, uzņēmums, obligācija, whatever) un tad no viņiem respektīvi jau nākagad nāktu 10%.

Tad Tev vajadzētu saprast, ka neviens Tev par akcijām gada laikā nedos naudu, ko grūst atpakaļ :D

Ja Tu domāji dividendes, tad tām apjomi ir KRIETNI mazāki par Tevis nospraustajiem mērķiem. Un tās ir neesošas indeksos.

 

Jāsaka atklāti, ka es sākumā uz šo trolli uzķēros! ?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@Katarakta  Vislielākā un drošākā  % atdeve ir laikam, ko ieguldi savā izaugsmē. Uz priekšu! 

 

P.S. Meklēt ģeniālu finansiālu padomu Boot.lv, ir ļoti neefektīvs veids, kā ieguldīt laiku savā  izaugsmē ;) 

Labots - TOoMoOT
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Katarakta teica:

tu saproti, ka dēļ inflācijas es ar savu naudu riskēju. Katru gadu, kad tā stāv dīkstāvē tā zaudē 2% apm.

Nezaudē neko. Varbūt situācijas, kad pat kļūst vērtīgāka.

Inflācija tiek rēķināta ikdienas lietošanas precēm. Zaudē nauda, kuru ir paredzēts noēst. Tā, kura paredzēta investīcijām nav pakļauta parastajai inflācijai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Katarakta teica:

Absolūtas muļķības. Indeks...

 

Pirms 6 minūtēm , Katarakta teica:

Absolūtas muļķības. Inflāc...

 

Ko ta Tu te gudriniek uzplijies ar savu biznesu mums muļkiem? Ej meklē sev labākus medību laukus.. Ieliec savu sāpi FB, tur ir daudz tādu "analītiķu", kas gudrāki paši par sevi..

 

Pirms 9 minūtēm , Katarakta teica:

Ir kāds cits labs LV forums, kur meklēt gudru cilvēku padomu?

Cilvēki, kam ir iespējas un vajadzība pēc tev aktuālās tēmas nesēž forumos un nedrukā komentārus ziņu portālos.. Bet kaut vai studē attiecīgu literatūru, vai gūst info no nopietniem avotiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Katarakta teica:

Es par programmētāju vairs savā vecumā nemācīšos

Pēc 30 gadiem gadījumā nebūsi miris? :D 

 

Pirms 11 minūtēm , Katarakta teica:

Absolūtas muļķības. Indeksi izmaksā dividendes, jo indeksi sastāv no akcijām, kuras izmaksā dividendes.

Indeksos Tev neizmaksās dividendes. Iekļaus vērtībā, jā.

 

Pirms 7 minūtēm , Katarakta teica:

10% unreal bez pievienotā riska.

Ko neteiksi? Vai no mums sagaidi 10% bezriska variantus?

 

Link to comment
Share on other sites

Uzņēmējdarbību vai spekulēšanu spekulāciju (acīgais @Racer :) )? Ja uzņēmējdarbību, tad to, kas Tev patīk, ko labi pārzini un ar ko esi gatavs aktīvi nodarboties pārredzamā nākotnē.

100k ieguldīšana akcijās vai citos finanšu instrumentos nav uzņēmējdarbība.

 

Pirms 13 minūtēm , Katarakta teica:

Cool, pērc tik nost!

 

P.S. Par to NĪ flipošanu - ar 100k tas, protams, ir iespējams, zināšanu bāzi, visticamāk, ja labi gribēsi, varēsi visai raiti apgūt un 10% gadā profits arī nebūtu nekas tik nereāls, bet tas ir augsta riska pasākums, kas pie tam prasīs ļoti daudz no Tevis paša (LAIKS). 

Par skādi arī nenāks, ja Tev ir tēvocis koļa ar diviem dēļiem, kas ir zinoši celtniecībā un būtu gatavi par kapeikām strādāt Tavos projektos.

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Katarakta teica:

Tad kāda jēga no foruma? Nu, zini, vispār, te man kļuva skaidrs, ka real estate Latvijā nav variants baigajam biznesam. Tātad jēga tomēr ir.

forums ir informācijas apmaiņai. bet real estate Latvijā pietiekoši labs bizness, ja tev ir finanses ko investēt.

 

es tā iedomājos, ja, piemēram, kāds investors, piemēram reāli bagāts (ķīniešu) onkulis vēlētos šeit izveidot platformu tālākām operācijām, un viņam tam būtu normāls finansu portfelis (Ļardos mērāms), tad dabīgās darbības būtu izveidot šeit real estate biroju, noalgot speciālistu komandu un dot tai uzdevumu darboties. rezultāti normāli sasniedzami, īpaši ja bij novērtēts, ka visu Latviju nopirkt teorētiski nav pārmērīgi kosmisks cipars (nu, teiksim, ar kārtu pārdesmit Latvijas gada IKP).

protams tas nav ne 100paku ne pārisĻamu apjoms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , itanium teica:

spekulēšanu

O, varbūt spekulāciju? Mūslaikos vēl ir tāds termins attiecībā uz finansēm? Man vislaik šķita, ka tā ir padomju atrauga, jo toreiz tas bij noziegums. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Katarakta teica:

Absolūtas muļķības. Inflācija ir naudas pirkstpējas samazināšanās

Paskaties kāds preču grozs ir iekļauts inflācijas aprēķinā. Investīcijām paredzētā nauda tak tev nav paredzēta desas pirkšanai, tāpēc uz to šī inflācija neattiecas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ervie teica:

real estate Latvijā pietiekoši labs bizness, ja tev ir finanses ko investēt.

Tieši tā, tas ir bizness jeb uzņemējdarbība, kurā aktīvi jādarbojas - nopērkot dzīvokli par 100k un izdodot to īrē viņa vēlmes nenosegsi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

ja jau tādi 10-15% būtu reāli, tad bankas piedāvātu 5% par depozītu

Tagad jau dažās valstīs depozīti ir ar negatīvu likmi, sanāk piemaksāt lai banka paņemtu naudu depozītā.

Dānijā tagad pirmo reizi arī hipotēkas piedāvā ar negatīvu likmi. Nopērc maju pa 200k, atdod tikai 190k :)

https://www.theguardian.com/money/2019/aug/13/danish-bank-launches-worlds-first-negative-interest-rate-mortgage

Link to comment
Share on other sites

Es šodien neēdīšu, necep(ptfu) nepirkšu un nepārdošu!

 

Bitkoins ātri iemāca pirkt tad kad cena draud nogāzties uz nulli un pārdot tad kad visi sola ka nu rīt būs rekordaugsta cena. Nāk krīze, kāpēc pirkt nekustamo? Labāk noliec visu summu depozītā uz 2 gadiem un tad pērc to ko noskatīji par 40% lētāk. Cenu svārstības iznomājot, maksājot nodokļus, un veicot remontu pirms + pēc īrnieka, tērējot savu laiku tā visa realizācijai nelaikā nopirktam īpašumam neatpelnīsi, ja nu vien neticami izdevīgs pasākums trāpās.

Labots - abi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , e = d teica:

Nezaudē neko.

un te ierunājās bankas apkopējs …………….,

un vispār, autoram makā 100 eiro, bet plātās …...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Katarakta teica:

Forša projekcija.

tu to naudu ar savu prātu neesi nopelnījis, bet pārdevis mantoto nekustamo īpašumu, tagad štuko , kur ieguldīt?, neprasi @e = d, iesaku nopirkt par to naudu mežu, un tur būs stabili ienākumi 

Link to comment
Share on other sites

Viņa varbūt būs jau gada laikā klāt, bet cenām jau vēl ir jāpagūst zaudēt optimismu. Pamuļķais tramps ziepes jau ir ievārījis pamatīgas un, tad kad ASV viss sāks brukt, mums jau ar tūlīt pat tas viss būs klāt. Ne velti te augstāk jau citēja par Nī kredītiem ar negatīvu procentu likmi. Tur labdari nesēž, ir labi sarēķinājuši ka izdevīgāk pārdot par pilnu/augstāko iespējamo cenu un drusku zaudēt uz procentiem, nekā ilgi tirgot, pakāpeniski sviest zemē cenu, maksāt uzturēšanas izdevumus un nebūt ar skaidras naudas pilnu maciņu tai brīdī kad varēs visu par sviestmaizi uzpirkt.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Katarakta teica:

Tā ir spekulācija. Mani interesē investīcijas tikai.

Tikpat var pateikt, ka tavi meklētie investīciju objekti ar 10-15% atdevi ir spekulācija. Jebkuram, ko atradīsi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , abi teica:

Pamuļķais tramps ziepes jau ir ievārījis pamatīgas un, tad kad ASV viss sāks brukt, mums jau ar tūlīt pat tas viss būs klāt.

bišķi iesmaida šī gānīšanās... itkā zuciliski kreisā liberāli demokrātiskā banda būtu kas labāks, amerikāņiem pašiem un vispār pārējiem.

kaut gan - redzēs, cik labs ķirurgs šis ir - ja neizdosies to sērgu nomākt, visi dabūs labumus, psrs vēl laimes saule liksies...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Katarakta teica:

Kādā veidā no meža būs "stabili ienākumi"?

no meža zemēm ir stabili ienākumi ilgākā ilgtermiņā, ja tur strādā un dara kas vajadzīgs.

 

rentabilitāti 10-15% tu vari sagaidīt tikai ja tev ir konkurences priekšrocība kāda (īpašas zināšanas, īpaši apstākļi). pa brīvu tas nenāk.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 4 stundām , Katarakta teica:

Es nezinu, tāpēc rakstīju forumā un meklēju. Mana ideja bija atrast kādu uzņēmējdarbības veidu, kam nevajag ULTRA SPECIFISKAS zināšanas, bet zināšanas, ko var apgūt gada laikā

Elementārākā uzņēmējdarbība ir arī mūžsenākā no visām - prostitūcija. Cik laiku ieguldīsi, tik atpelnīsi. Iespējams, ka ar labiem bonusiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , itanium teica:

Uzņēmējdarbību vai spekulēšanu spekulāciju (acīgais @Racer :) )? Ja uzņēmējdarbību, tad to, kas Tev patīk, ko labi pārzini un ar ko esi gatavs aktīvi nodarboties pārredzamā nākotnē.

Lab, es nepiesējos, tik pielaboju, jo mazliet atšķirīgas nozīmes terminiem. ;) Ja paskatīsimies terminu skaidrojumos, tad faktiski jebkurš bizness, kas saistās ar pārdošanu ir spekulācija - ari jebkurš veikals, jo pērk preci lētāk kā pārdod. :D Padumjajā laikā par to bij pants. Ar ko atšķiras bizness no spekulācijas?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Katarakta teica:

Kā tu zini, kur esmu vai neesmu nopelnījis

ja būtu nopelnījis, tad te neuzdotu stulbus jautājumus …, tiešām trollis ...


Pirms 32 minūtēm , Katarakta teica:

Es neesmu skaista sieviete.

tagad jau vīrieši arī ir pieprasīti ….

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...