Jump to content

Kur nopirkt ļoti lētas datoru komponentes.


andrromedos
 Share

Recommended Posts

Labdien! Esmu redzējis video, kur cilvēki atnāk uz tādu, kā noliktavu pilnu ar veciem, lietotiem datoriem un to komponentēm, un saliek datoru par ļoti pievilcīgu cenu, manir jautājums, vai ir tādas vietas, vai veikali Rīgā, vai netālu no tās, kautvai vispār Latvijā?

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka tāds kā tradicionāls datora šroti nav, serivisi parasti uzpērk nejošus datorus šrotam, vai utalizācijai. 

Link to comment
Share on other sites

Biedri šeit, atrāk tev iedāvās vai lēti pārdos tādu datoru, nekā tu pats atradīsi šrotos...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es kā reiz nodarbojos ar nolieotās datortehnikas utilizāciju.

 

Bet:

1. Neviens man pa velti/pa utilizācijas cenu tā pat vien neatdod strādājošas komponentes kuras pats var izmantot/pārdot ss.lv

2. Neviens tev nepārdos datoru/komponentes lētāk kā pats varētu pārdot piemēram ss.lv...

 

utilizācijas uzņēmums vai datoru "šrots" var tev palīdzēt tikai ja tev interesē kaut kas no lietām ko tāpat īsti neviens nepērk - jau tik novecojis ka nevienam vairs neinteresē, specifiskas rezerves daļas, vai kaut kas no kolekcionējamām daļām utt.

 

man piemēram ir ļoti ļoti daudz LCD 17-19 collu monitori, arī strādājoši, arī labā stāvoklī, bet nevienam viņus nevajag, stāv pa 5 eur ss'ā un nevienam viņi vairs neinteresē... arī daudzi >19 collu ir nestrādājoši, labprāt dotu kādam uz rezerves daļām, bet nav izdevies vēl nevienu atrast kam interesētu :( 

 

Varu DIY projektiem HDD magnētus piedāvāt vai diskus, kādreiz kāds keramiskais procis gadās - tos gan e-bayā labprāt nopērk. Bet datoru kuru es pats varu salikt un sakomplektēt es varu arī patspa tirgus cenu ss.lv pārdot - tur nav nekāda pamata lai būtu "lētāk"....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Gadās, ka bibliotēkām, skolām atsūta humānās palīdzības datorus, kur var atrast labas lietas, bet tādus datorus ātri aplasa. Gadījās mums laukos ārvalstu sadraudzības partneri atsūtīja bibliotēkai datoru ar custom ūdens dzesi un gtx 1080 karti. Saprotams, ka dators ātri tika izkomplektēts - ūdens dzese aizvietota ar parasto gaisa dzesi, bet GTX 1080 kartes vietā ātri parādījās GTX 1060. Saprotams, ka bibliotēkā neviens nenodarbosies ar ūdens dzeses apkopi, savukārt interneta pārlūkošanai pilnīgi pietiek ar gtx 1060 karti.

Ir vērts pameklēt galus valsts vai pašvaldības iestādēs - tur gadās, noraksta darbojošos, labus datorus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Mielestapa teica:

savukārt interneta pārlūkošanai pilnīgi pietiek ar gtx 1060 karti.

 

Mnja, labi dzīvojam, ja priekš neta pārlūkošanas vēl 1060 liekam iekšā..:blush2:

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...