Jump to content

MS Excel: referencēties uz cell name + text kombināciju


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Varbūt kāds ar šo man spēs palīdzēt tikt galā: ir šūna ar definētu nosaukumu "cell.random", kā uz šo šūnu referencēties, izmantojot "cell." un vērtību no citas šūnas, kas šajā piemērā būtu "random"?

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Labvakar, varbūt kāds palīdzēs kā Excelī dabūt, lai velkot uz leju kolonnā parādītos nākamais numurs?  Ja pie cipara ir punkts, tad nesanāk - uzdevumā tā noteikts jaunajai paaudzei - netieku galā, jo neesmu Excel zinātājs. Respektīvi:

1

2

3

utt nav problēmu, bet

1.

2.

3.

nesanāk. 

 

Iesakiet ideju. Paldies.

 

Link to comment
Share on other sites

Vaitad kad tu pieliec punku, tad tas nepaliek par tekstu? Kurā kolonas pusē tev ir 1 un kurā 1. ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienā kolonnā saliec ciparus, otrajā .tus un tad apvieno vienā ciparu un punktu. Tā neder?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko izmēģināju. Noklusējuma reģionālie formāti (decimālatdalītājs komats). Man sanāca bez problēmām.

60739028_Ekrnuzmums.png.6f054ef3238496d99ca8c3c8bae07e9e.png


Ofiss 2013.

Link to comment
Share on other sites

Ja decimālatdalītājs ir punkts, tad prasti ierakstot šūnā 1., šis to punktu (decimālkomatu) atmet, bet, ja šūnas formatē kā tekstu, tad nav problēmas.

 

Bez formatēšanām ir variants, ierakstīt šūnā '1. To ' redz tikai formulu logā vai kā to sauc, šūnās šo neredz. Laikam saturs tad kļūst par tekstu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , AndrisBB teica:

Vaitad kad tu pieliec punku, tad tas nepaliek par tekstu?

Apskatījos, kad ieraksta šūnā ciparu un punktu, kategorija «Vispārīga», par tekstu nekļūst.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

Noklusējuma reģionālie formāti (decimālatdalītājs komats). Man sanāca bez problēmām.

Man ar decimāldalītājs komats, šūnas kā Text bet nesanāk. Ierakstot 1. un 2.  turpina tos dublēt.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

turpina tos dublēt

Un, ja velk ar labo peles pogu un tad izvēlas "aizpildīt sēriju"?

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju pēc Jurkins ieteikuma, manā gadījumā «1,», jā, decimālkomatu atmet, bet tāpat kategorija «Vispārīga» palika. Ja noformatē šūnās skaitļu kategoriju kā teksts, tad «velkot uz leju», nesanāk, velkot divas šūnas, kurās «1,» un «2,» (teksts), sanāk kolonna

1,

2,

1,

2,

1,

2,

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā problēma, ka neļauj aizpildīt sēriju - pelēka izvēlne - kaut kā jocīgi uztver tos ciparus ar punktu.

Link to comment
Share on other sites

Nomainīju - tas pats. Kaut kāda mistika.

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Nomaini uz Vispārīga, man ar Teksts nestrādāja.

 


Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

Vel jau arī pašā excell var mainīt seperātorus  

Tur ieķesēts sistēmas komats, ieliku manuāli - tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tev Excelī kaut kādi iestatījumi saiestatīti, ka izraisa «mistiku». Pamēģini nomest iestatījumus un noklusējuma. Ja vien tie iestatījumi nav svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Citu veidu, kā Custom formāts "#." neatradu. Man decimālatdalītājs stāv punkts, ar komatu nekas prātīgs ar nestrādā.

image.png.94386006621a88556539ee1073e50fc4.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

citu risinājumu neatradu.

Ar "  '  " neiet? Man šķiet, ka šis kādreiz gāja gan grāmatvedēm ar decimālkomatu gan man ar decimālpunktu iet.

Link to comment
Share on other sites

Ieliku Excel settingos decimāldalītāju punktu (pēc snukurina ieteikuma), tad vēl #. (pēc Kazarma)un tad sanāca. Mnjā. Paldies par palīdzību, - bet īsti gudrs netiku - tiem pārējiem uzdevumiem ar tur pigori, karoč kaut kas ar Exceli un sistēmas settingiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja būtu priekš paša Racera, tad varētu visādi. Kā saprotu, tas priekš skolnieka. Tā kā prasītos, saprast līdz galam. Lai nav tā, ka pie skolas datora, kur savādāki iestatījumi, sanāk izgāšanās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Ar "  '  " neiet?

Ar decimālatdalītāju ' (apostrofs) iet. Tik pat labi kā ar decimālatdalītāju , (komats).

Link to comment
Share on other sites

Bērns teica, ka skolā viss sanācis, palūrēšu rīt intereses pēc uz darba datora.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...