Jump to content

Lūdzu iesakiet skaļruņus un pastiprinātāju


energys
 Share

Recommended Posts

Screenshot%202019-02-07%2020.58.04.png?d

 

sludinājums

 

youtube pašslavēšanas lapa

 

cik līdz šim lasīts D klase varot būt laba?

 

komentāri?

 

Mazliet tracina stāstīja mikrofona novietojums un skaņas foni un specifiskas skaņas papildus runai. Ja cilvēks būvē pēc būtības highend audio, piedāvā video ierakst studijas pakalpojumus,  bet paša produkta promotēšanas audio skaņa atgādina ēēēem, nu manus video ar Acme austiņu mikrofonu un visiem siekalu specefektiemk, tas vieš zināmas šaubas par pārējām kompetencēm.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šitie vienu lsiku ss.lv pa 50eur gāja ...tagad psc kosmosu uzlikuši


No man zināmajiem audifīliem uz d kladi neviens nav pavilcies....galvenokārt dēļ augšām..bet tā jā- grabina labi priekš maxā izmēra..

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@alusbundza, ak, Dievs pasargi, nekādā gadījumā es neapšaubu Dire Straits nozīmību pasaules muzikālajā kultūrā. Vienkārši mūziku viņi spēlē ar vienkāršu spektru, kuru viegli sagremo praktiski jebkura akustika. Ja vēl pieber klāt sauju otrās harmonikas no SE lampu pastiprinātāja, tad skaņa ir līdzīga eņģeļu balsīm debesīs :D

Labots - Huan Kaktus
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Domāju bez problēmām ja cipars apmierina... Kā zināms d klasei pareiza pcb ir vēl svarīgāka kā lmkai....bez kādiem mērījumiem es tādu naudu nemaksātu...normundss tika mērījis(topikam jābūt bootā) biedra lukes čaina d klasi..bija tur biku kasjaki jānovērš..bet nu čaina kits maksā kapeikas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es neko nestbalstu- katrs dara kā grib. Lukem bija čaiba d klse, kur nav perfekte ..vienkārši nav garantija ka tas lv verķis no ss.lv nav tāds pats.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Panesās... Tiešām, kā var būt audio tēma, bez vadu un pareizo klucīšu apspriešanas :D 

@alusbundza varu autoritatīvi apliecināt, ka pie @Luke neesmu redzējis vadus ne uz pareizajiem, ne nepareizajiem klucīšiem. Tā ka foruma biedri var atslābt, un veltīt enerģiju kādai vērtīgākai nodarbei, kā klucīšu apspriešanai :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Usins teica:

komentāri?

 

IRAUDAMP7S īsti neierakstās tajā, ko var saukt par D klases augsto galu. Gan jau nav tipiskā draņķa D klase, bet Hypex nCore vai IcePower atsevišķi moduļi varētu būt kaut kas tuvāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atnāca paziņojums, ka manu niku kāds piemin, tāpēc intereses pēc ielīdu..

Tas lētais ķīniešu kits bija gandrīz vai klausāms, bet uz augšām uz vairākuma tumbām līda ārā kaut kādi s..di (tā likās klausoties).

Toties Anaview AMS gan bija pat ļoti OK. Kādu brīdi tie man pat stāvēja pie tā brīža primārajām skandām. 

Vēl no D klases, kas man ir- Hypex AS2.100 arī neteiktu, ka būtu dikti sūdīgs. 

Oskar, starp citu, pie manis tak stāv Tavs preampa buferis. Vai vēl tur pat strādā, kur iepriekš? 

O, Alusbundža rādās atkal kotletēm pa virsu ir labi iedzēris! Vot brīnos, kur var būt tāds l0hs!

Link to comment
Share on other sites

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bcncpo.html

 

Tik kaut kādas Jamahas s..s velkas līdzi.

 

Un šitāds komplekts, tik kādi 200 Euro par daudz tiek prasīti, manuprāt :

 

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/doebp.html

 

Ieteiktu pārskatīt autora nostāju pret lietotu tehniku.

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

DSTr, paldies par ieteikumu, bet šīs toč nederēs. Vajag tumšas, citādi visas viesistabas mēbeles jamaina :)

 

Link to comment
Share on other sites

Kamēr nevienu akustiku vēl neesmu paklausījies, tad šobrīd skatos uz Yamaha resīveriem, Magnat vai Monitor audio tumbām.

Kuras tirdzniecības vietas būtu vērts apmeklēt, lai tehniku paklausītos?  Kur tas reāli ir iespējams un kur pēc iespējas plašāks preču klāsts un dažādās cenu amplitūdās?

 

Es šobrīd esmu atradis šādas vietas:

Hi-fi Cēsu iela 33

Real audio, Stabu iela 45

Hi end, Grēdu iela 4a (šeit laikam ir tikai hi-end?)

Audiotehnika, Elizabetes 31

md.lv Sadovņikova iela (šeit arī kaut kas ir vai tikai i-neta veikals)?

Tava skaņa, Tērbatas iela 46 (vai šeit nav tikai studijas iekārtas?)

Radiotehnika, Kurzemes prospekts 3

Elkor, Brīvības ielā?

 

Varbūt varat ieteikt tā teikt savas top 3 no šīm vietam, uz kurām primāri būtu vērts braukt? Varbūt ir vēl kāda, ko nets neuzrāda?

 

P.S. Avex jau laikam nav iespējams neko paklausīties?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sen neesmu vazājies pa šādiem veikaliem, bet Elkor bīvības pēdējo reizi nemanīju vairs audio telpu, vismaz ne tur, kur tā bija pirms tam, tur kaut kāda bērnu istaba vai tml. bija iekārtota.

 

pirms 8 stundām , energys teica:

Avex jau laikam nav iespējams neko paklausīties?

Kontaktos kaut kāda adrese (veikala?) parādās. Galu galā ir taču telefons, no sākuma varbūt pazvanies pa tiem veikaliem, noskaidro, kas un kā.

 

Ir vēl baltaudio.lv


Audio Stars nez vairs nav ģertrūdes ielā?

 

 

Link to comment
Share on other sites

avex atrodas katlakalna ielā un kautko no ejošiem (pārdodamiem) modeļiem tur var paklausīties.

Link to comment
Share on other sites

2019.02.10. , 23:04, energys teica:

Es šobrīd esmu atradis šādas vietas:

Senču/Brīvības stūrī Baltaudio un Ģertūdes 38 (netālu no Barona ielas) Unisons

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tuvākā laikā ir ieplānots baruciens uz Rīgu paklausīties klātienē akustiskās sistēmas. Bet vēl radās daži diletantiski :) jautājumi:

1) Ja skatās pastiprinātāju un radio vai tīkla resīveri atsevišķi, tad tas būs labāk, nekā vienā kastē iebūvēts stereo resīveris? Bet tas noteikti būs dārgāk? Varbūt uzreiz ir kāds piemērs no inetā pieejamiem modeļiem, ko būtu vērts skatīt?

2) Pleijeris. CD/SACD mūzikai ar kaut ko būs labāks, nekā ja ņem Blue-ray/DVD pleijeri? Es runāju par vairāk lētā gala, nevis vairākus tūkst vērtiem pleijeriem :) It kā Microsoft xbox pozicionē, ka tas ir galvenais mājas multimediju centrs. Vai tas var konkurēt ar CD/SACD pleijeriem?

Link to comment
Share on other sites

1) atsevišķi būs dārgāk, bet ir iespējas pēc tam kaut ko pamainīt. Piem. tīkla tūneris apmierina, bet pamaini past. vai uzliec divus, vai uz katru kanālu savu monobloku.

2) Ja kaut kādu budžeta variantu ņem, tad esošais (kā saprotu) xbox gan jau būs pietiekošs. Svaigākajiem ir SPDIF izeja, līdz ar to, ja ir vēlme, var izmantot kādu ārējo CAP (DAC).

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd nav nekas. Pagaidām viss tiek dzīts no portatīvā CD/DVD. Par xbox radās doma dēļ tā, ka šai iekārtai vismaz ir vairākas funkcijas, nevis tikai CD. 

Link to comment
Share on other sites

Par 1. piekrītu Ju. 

 

par 2. ir tā, ka labs CD/SACD ar labām skandām skanēs labāk, tieši pateicoties labam DAC posmam. DVD ir tāds kombains, ar HDMI, 5.1 analogo izeju utt. Jautājums vai tev ir to disku tik daudz, ka vajag atsevišķu aparātu ? Mūsdienās, kurš, tad ņemās ar DVD/CD, esošos disku var pārdzīt flacā uz datoru un nopirkt par to naudu, ko ietaupīsi nepērkot diskus labu USB DAC.

 

Es ceru, ka skandu listē, ko klausīsies esi arī iekļāvis kādas labas plaukta skandas, lai saprastu, ka tās nebūt neskan slikti un nelielās telpās pat mazāk problēmu.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Vakar vēl smalki gāju cauri vairākām boot audio tēmām. Viennozīmīgas atbildes nav, viedokļi ir pilnīgi pretēji:

1) Viens slavē dynavoice, ka ir ok. Cits turpat noliek, ka ķīniešu tumbas, kuras izplata caur Zviedriju. Ir tik traki, šīs nav vērts klausīties?

2) Vairāki par Focal izteicās slikti, ka augšas griezīgas. Kaut kas atkal teica, ka esot ok. Arī nav vērts šīs klausīties?

3) JBL daudzi nolika, ka esot tikai priekš bum-bum mūzikas. Tos arī neklausīties?

4) Yamaha un RRR lielais vairums brāķēja, tātad, tās uzreiz atliekam :)

 

BW un Dali es domāju, ka man budžets būs par īsu. Kas tad beigās paliek? Kaut kas no monitor un magnat? :)

Link to comment
Share on other sites

tev taču biedrs Kaspars12 piedāvāja iebraukt pie viņa uz dažādu skandu testu, to es tev arī ieteiktu izmantot. Tur vismaz sapratīsi uz kuru pusi skatīties, jo izvēlēties tumbas pēc citu viedokļa un pēc tā kas rakstīts uz papīra nav laba doma. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Citēt
Citēt

tev taču biedrs Kaspars12 piedāvāja iebraukt pie viņa uz dažādu skandu testu, to es tev arī ieteiktu izmantot. Tur vismaz sapratīsi uz kuru pusi skatīties, jo izvēlēties tumbas pēc citu viedokļa un pēc tā kas rakstīts uz papīra nav laba doma.

 

Es sākšu ar saloniem. Ja tur nekas prātīgs nesanāks, tad nākamo tūri runāšu ar Kasparu. Vienkārši, vakar palasot komentus un redzot, kas ir pieejams salonos, rodas šaubīgas domas, ka varbūt daļu skandas pat nav vērts klausīties...

Un lietotu tehniku pagaidām nevēlos :)


pirms 20 stundām , ju teica:

Tad jau varbūt jāuzķīlē kāds media PC ...

Media pc Tu domā tos salīdzinoši švakos, mazos kompīšus? Es drīzāk domāju, ka nākotnē pārceļoties vispār no viesistabas kompi izvākt un lai paliek tikai TV un audio tehnika.

Link to comment
Share on other sites

Mans subjektīvs viedoklis - Monitor Audio ir labs price/performance variants. AVEX'ā ir uz vietas, var paklausīties. Nesen biju tur pēc telefona vāciņa un pie reizes sanāca parunāt ar pārdevēju (varētu būt īpašnieks), kas nemēģina "ietrīt", bet diezgan skaidru galvu mēģina palīdzēt.

Protams, jebkura audio iekārta (skaņas ziņā) ir gaumes lieta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , martinno teica:

Mans subjektīvs viedoklis - Monitor Audio ir labs price/performance variants. AVEX'ā ir uz vietas, var paklausīties. Nesen biju tur pēc telefona vāciņa un pie reizes sanāca parunāt ar pārdevēju (varētu būt īpašnieks), kas nemēģina "ietrīt", bet diezgan skaidru galvu mēģina palīdzēt.

Protams, jebkura audio iekārta (skaņas ziņā) ir gaumes lieta.

Avexā šodien atsūtīja ziņu, ka monitori nav viņu pamat brends un vismaz no silver sērijas nekas uz vietas nav (es biju prasījis tieši par silver). Piedāvāja paklausīties kaut ko no magnat.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , energys teica:

Media pc Tu domā tos salīdzinoši švakos, mazos kompīšus?

Var jau sataisīt lielu un jaudīgu

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , energys teica:

biju prasījis tieši par silver

 

Un tieši Silver Tev vajag, jo... ?!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Var jau sataisīt lielu un jaudīgu

 

Jautājums - vai to vajag ?  ( ok ja grib spēles graizīt max settingos - tad jā ) bet ja tikai mūzikai, HD, 4K -pietiek arī ar pilnīgi pasīvu risinājumu - kaut kādu athlon 200ge (tam ir pasīvs radiators pieejams)  vai i3 --i5 ....imho taisīt masīvu pasīvo sistēmu mūsdienās nav jēga....pirms 10 gadiem bija čakars...bet tagad..vai man parakstā ierakstīto intel risinājumu - 4 k velk viss notiek + ir pilnīgi pasīva dzese + ir optical izeja. Ok korpuss - gaumes jautājums - var ko smuku alumīnija piemeklēt lai ir  kā pārēja tehnika.

https://www.ebay.com/itm/Mini-ITX-Case-3-0-Aluminum-Computer-Case-HTPC-for-Mini-ITX-PSU-Power-Supply-/312330736269?oid=123599201724

 

var arī 430mm standarta platumā ko atrast:

https://www.quietpc.com/ht-400

 

bet nu lēti un mazi nebūs ..ja nu vienīgi ir pavisam plānie manīti.

 

Vienīgi ērtumam vajag pulti. vismaz man tā ērtāk - ja gribas netu pabrovsēt uz tv - tad izmantoju mazo čaina bezvadu klaviatūru ar tačpadu. Vienīgais mīnuss - tv jātur ieslēgts kad klausies mūziku (ok var izslēgt ja gara pleijliste ?)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , martinno teica:

 

Un tieši Silver Tev vajag, jo... ?!

jo kaut vai tepat forumā lasīju, ka 2,5 joslu akustikas (kas arī ir bronze) esot garām.

 


1 stundu atpakaļ, ju teica:

Var jau sataisīt lielu un jaudīgu

 

Liels un jaudīgs tad būs ar daudz ventilatoriem, kas audio neder.

Labots - energys
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , energys teica:

ka 2,5 joslu akustikas (kas arī ir bronze) esot garām.

 

Netici visam, ko raksta.

Kā reiz Avex'ā klausījos 2.5 jolsu Bronzu - par to budžetu ir ļoti ok.

Nevajag pārvērtēt citu cilvēku spriedelējumus par audio tēmu - tā ir baigā gaumes lieta + novirze uz fīliju.

Par ciparu x Tu vari nopirkt pieņemamu, klausāmu akustiku. Liekot klāt simtus/tūkstošus pie šī x, Tu drīzāk iegūsi apziņu, ka esi nopircis dārgu akustiku, nekā reālais dzirdamais ieguvums no tā.

 

Tas ir mans subjektībais viedoklis, neuztvert to kā faktu vai vēl nez kā.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , energys teica:

forumā lasīju, ka 2,5 joslu akustikas (kas arī ir bronze) esot garām.

Lūdzu šim postus, kur kāds to saka, citādi sanāk vien spriedelējums par to, ka garām ejot redzēju un izrāvu no konteksta. Skaidrs, ka izcilas 3 joslas ir labāk, bet vai tev sanāk un maz vajag ?

 

Autor pārlasi vēlreiz savu tēmu!!!!

 

Jo izskatās, ka tu to neesi izdarījis un tāpēc vienu un to pašu uz apli runā.

 

Jau sākumā teicu, ka aizmirsti par skatīšanos uz joslām, jaudām un citām lietām, kuras nesaproti. Bija pirms 8tā silvera, 6tā bronze, abas izcilas skandas pa savām cenām, kā jau martinno teica. Bez objektīva testa tev neizdosies bronze no silver atšķirt, ja tās paklausīsies dažādos laikos vai vietās, liksies teicami skanošas skandas un nesapratīsi par ko 2x cena. Ikdienā klausoties mūzikas centru tev nebūs iespēju tās atšķirt, jo abas skanēs kā kosmosssss pēc lēciena no centra.

 

Paklausies veikalā 2 LABAS joslas, tāpat arī 2.5 un viss būs skaidrs. Tiek tirgotas skandas pa ntajiem tūkstošiem euro un tikai 2 joslu, bet autors saka, ka tās esot garām :D :D

 

Sorry, bet no malas izskaties pēc tīņa, kurš ieciklējies uz savu datortumbu jaudu(tavā gadījumā joslām)

 

Tev ir saraksts ar veikaliem, dodies uz tiem, nosauc savu budžetu un klausies, katrā veikalā pa diviem skandu pāriem. Nekādas jaudas, joslas un citas lietas pat neprasi, paklausies vienu otru un būs skaidrāks. Pēc 2 veikalu apmeklējuma jau būs rokā kārotās, protams, ja ir laiks vari vairāk veikalus apmeklēt bet pēc pirmajiem testiem viss būs skaidrs, tāpat, ka labas plaukta skandas atbilstošā telpā skan līdzvērtīgi tāda paša budžeta grīdas skandām, kur būs ietaupīts gan uz filtra gan uz skaļruņiem. Jo ir atšķirība vai tu summu dali uz 2 skaļruņiem vai 4-5, nerunājot par filtra izmaksām uz 2.5-3 joslām pret 2 joslu.

 

 

 

 

Labots - Kaspars12
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Sorry, bet no malas izskaties pēc tīņa, kurš ieciklējies uz savu datortumbu jaudu(tavā gadījumā joslām)

Kļūdies. Palasiet paši, kas ir šajā forumā sarakstīts. Cik dažādi viedokļi. Es neieciklējos ne uz jaudu, ne uz joslām. Vienkārši tieši vakar lasīju bootā spriedelējumus, ka 2,5 joslas ir garām. Tāpēc pārprasu.

Savu budžetu aptuveni zinu un skatīšos, vai vajag par maksimumu ieguldīt, vai varbūt tomēr mazāk.

 

Citēt

Tev ir saraksts ar veikaliem, dodies uz tiem, nosauc savu budžetu un klausies, katrā veikalā pa diviem skandu pāriem. Nekādas jaudas, joslas un citas lietas pat neprasi, paklausies vienu otru un būs skaidrāks. Pēc 2 veikalu apmeklējuma jau būs skaidrāks. 

Tā arī darīšu. Vienīgās bažas, ka veikalā var skanēt tā, bet mājās pavisam savādāk...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , energys teica:

veikalā var skanēt tā, bet mājās pavisam savādāk...

 

Tām nevajadzētu būt bažām, bet gan realitātei - tur šaubu nav. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...