Jump to content

Kodi 18 un DRM


ivars777
 Share

Recommended Posts

philips tv 

model  40PUT6400/12

dariju precīzi kā tēmā aprakstīts ++++++ BIJA++++

Labots - ivans39
Link to comment
Share on other sites

Darbā uz Win10 64BIT + Kodi 64BIT viss sanāca.

Ko es pamanīju - instalējot un laižot "DRM video test" man prasīja vai instalēt Widevine bibliotēku un vai piekrītu licence , bet mājas Kodi neprasīja.

 

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 1 minūtes , MIGs teica:

mājas Kodi neprasīja

tikko savam smartfonam uzliku, ar'i neko nepras'ija, viss rullē

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , laikamTak teica:

tikko savam smartfonam uzliku, ar'i neko nepras'ija, viss rullē

Jums arī rāda tikai vienu kanālu?

Link to comment
Share on other sites

@roko - tas drm vidoe test ir tikai pārbaudei. Tev vajag pielikt playlisti un kanālus skatīties no tās.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , MIGs teica:

@roko - tas drm vidoe test ir tikai pārbaudei. Tev vajag pielikt playlisti un kanālus skatīties no tās.

 

Kāds var padalīties PM?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
2019.02.4. , 16:51, TasEsmuEss teica:

var atkost url principu un uzminēt visus pārējos kanālus

tā ir, jā

Spoiler

 

 

 

 

Labots - laikamTak
Link to comment
Share on other sites

Bik paskriptoju (nemāku IPTV tooļus), man sanāca 254 kanāli. Visus gan nepārbaudīju vēl. Ikonas un nosaukumi ir tikai tiem, kas basic playlistē.

Bet es domāju, ka ir kanāli kas dublējas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Jainit teica:

@MIGSs , ko drm info saka sadaļā Widevine CDM, konkrēti Security Level?

Brand: PHILIPS

Product: QV151E

MODEL: QV151E

SDK Level: 22

 

CENC ClearKey: Supported

 Vendor: Google

Description: ClearKey CDM

Version: 1.0

 

Google Widevine Modular DRM: Supported

Vendor: Google

Description: Widevine CDM

Version: 1.0

Algorithm: AES/CBC/NoPadding.HmacSHA256

Security Level: L1

System ID: 6074

Max HDCP Level Supported: Disconnected

 

Microsoft Primetime DRM: Supported

Adobe Primetime DRM: Not supported

Marlin DRM: Not supported

Verimatrix VCAS*: Not supported

Link to comment
Share on other sites

Mājā uz TV nekādi nesanāca piešķilt Nodzēsu setingus, pārliku no play veikala to pašu versiju - nekas nepalīdz. 

Intuitīvi sliecos domāt, ka nenovelk vai nepalaiž kaut ko no Widevine.

Ķeksīša pēc paprovēju caur LMT palaist tv - bez iznaiņām.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

vismaz tavs tv konkrēti iestājas par godīgu sabiedrību, nevis kā dažs labs - runā vienu, dara citu.... mhhh

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man uz Beelink kastes tā arī neaizgāja. Tas test strīms 2 sekundes iet un pēc tam buferējas. 

Link to comment
Share on other sites

Man ar Kodi 18 uz Android viss UI palika blurains (nepareizs resolution, scaling) - vai vēl kāds ar kaut ko tādi ir saskāries?

Link to comment
Share on other sites

Man viņš kaut ko bluro/tekstus dubultā rāda kad provē atskaņot. Uzspied stop un viss ok.

 

@ivans39 Vari lūduz paska'tities ko tev saka šis softs ?!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfung.drminfo&hl=lv

Un ko iekš Kodi tev rāda zem Settings/System Information ?!


 

@Racer Tev kāda noslodze viņam tajā brīdī, nets nebremzē neko ?

Link to comment
Share on other sites

Uz telefona S8+ viss skrien.

DRM outputs pielikumā.

Skatos, ka šis tas salīdzinot ar TV atšķiras (ir nācis klāt).

Screenshot_20190205-161647_DRM Info.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ar Widevine it kā pēc tā info uz abām ierīcēm viss ir ok, ir L1 (augstākais līmenis), šī topika tēmai pietiek ar L3 (zemāko līmeni).

Link to comment
Share on other sites

@ivars777

Vai Tu lūdu zvari padalīties ar info kādi ir dependecies kam būtu jāinstalējas iekš kodi un kā pārbaudīt ? Un uz ko no defaultajiem paļaujas no Kodi/Android ?  Ir protams tava Kodi app dependecies saraksts, bet griba sdubultā nočekot.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uz Avenes 3+ arī iet. Nevarētu teikt, ka ērti un ātri viss, pārslēdzoties iebremzē, it īpaši uz HD kanāliem. 

Instalējot Widevine CDM grib izvilkt no Chrome OS recovery image, prasa 2GB brīvu vietu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespējams šo pašu kodi uzsetapot lai caur tīklu/dlna no PC uz TV dod jau dekodētu streemu ? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MIGs teica:

no PC uz TV

Skatos caur HDMI. Uz W10 rāda nevainojami.

Ja TV ir tālu no PC, tad ar HDMI ir grūtāk

Link to comment
Share on other sites

It kā teorētiski varētu atkodēt DRM šifrētos failus. Te ir kaut kādi varianti:

https://github.com/peak3d/inputstream.adaptive/tree/master/wvdecrypter
https://github.com/techbliss/video_decrypter

Nezinu vai tie strādā. Kā saprotu tad šis know-how netiek īpaši popularizēts zināmu iemeslu dēļ.

Ja kādam ir entuziasms, var paspēlēties (baidos, ka man nebūs laika).

 

Attiecībā uz  inputstreams atkarībām. Tur nekā īpaša nav. inputream helper tos lejupielādē atkarībā no os un arhitektūras (iekš config.py var redzēt linkus). Piemēram,

https://dl.google.com/widevine-cdm/1.4.9.1088-win-x64.zip
https://dl.google.com/dl/edgedl/chromeos/recovery/recovery.conf

Tādejādi, ja uz kādas iekārtas trūkst widevine CDMa, tad nav citu variantu, kā mēgināt to atrast un iekopēt attiecīgajā Kodi folderī

Link to comment
Share on other sites

@ivars777 Paldies !

 

@zariini , tā ir klasiskā pieeja. Man bija doma uzlikt uz VmWare esxi virtualku kas dara tikai to, un lai var to no klienta vadīt.  Virtualka var būt arī kaut kur citur , bet protams, ka ne publiski pieejama. Ja tā godīgi, tad neko vairā par TV3, TV6 un pa retam kaut ko atvērtajām/bezmaksas es tāpat neskatos. Reizi pusgadā varbūt Eirosportu.  Gribas pacīnīties, pasportot.

Pašreiz jau listes ir kas strādāun pietiek, bet ir sportiskā interese.

Link to comment
Share on other sites

Nevaru saprast kāpēc nav uz 2 android kastēm Inputstreamadaptive iekš KODI pieejams un kur jamo dabūt.Varbūt padalieties ar idejām?

Link to comment
Share on other sites

Kodi versija pēdējā? Bija versijas, kurās tas neparādījās.

no kodi forma

Spoiler

For up to date versions, you should find it in the official repo (the built-in one).

First from the main menu go Addons > My Add-ons > Videoplayer InputStream and if it's there select InputStream Adaptive and check it's enabled.

If it's not installed, go to Addons > Install from repository > Kodi Add-on repository (you may not need this step if you have no other repo's installed) > VideoPlayer InputStream and install it from there.

 

 

 

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Jainit teica:

If it's not installed, go to Addons > Install from repository > Kodi Add-on repository (you may not need this step if you have no other repo's installed) > VideoPlayer InputStream and install it from there.

Nav man tur tāda arī uz telefona, mistika. Tur ir tikai 1 - RTMP input. Kodi visi ir no Play veikala uzlikti. 

Link to comment
Share on other sites

vvz :( , man versija Kodi 18.0 Git:20190128-d81c34c (no Play veikala), visās ierīcēs (tel,tab, box) bija zem My Add-ons>VideoPlayer InputStream . Vajadzēja tikai iespējot InputStream Adaptive .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Racer teica:

Nav man tur tāda arī uz telefona, mistika. Tur ir tikai 1 - RTMP input. Kodi visi ir no Play veikala uzlikti. 

Manuprāt ir tā, ka:

* RTMP Input nav instalēts un tas parādās ja ej "Install from repository"

* InputStream Adaptive IR instalēts by default, taču tas ir izslēgts. Tātad Tev jāiet caur "My add-ons" un tas tur jāieslēdz.

 

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

krofft comicus

Hmm, pavēlu gan pievienojos , bet kas te īsti notiek? :) Tas nav kaut kā saistīts ar janvāra sākumā izdūkurēto Widevine L3? Labprāt pa laikam skatītos kādus vietējos kanālus uz kompja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , MIGs teica:

* InputStream Adaptive IR instalēts by default, taču tas ir izslēgts. Tātad Tev jāiet caur "My add-ons" un tas tur jāieslēdz.

 

Jā tur jamais ir un ir ieslēgts, bet tāpat nerāda, attiecīgi tā nav vaina. Uz telefona aizgāja. Tad ko KODI versija nepareiza, vai dzelziski kaut kas nevelk? Es no tā maz ko jēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Iekš Google play stable un beta zarā ir viena un t'apati 28. janvāra versija.

Man arī uz PC un Telefona strādā, uz TV nekā. Visur viss itkā identiski, uz telefona vecāks Android 5.1.1.

@Racer Varbūt Tev palīdz šis ?! https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/rockchip-based-tv-players/rk3229-devices/knowledge-tutorials-ac/653474-how-to-enable-widevine-on-any-box-android-5-1-1

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...