Jump to content

Kodi 18 un DRM


ivars777
 Share

Recommended Posts

TasEsmuEss

Nē nu strādā jau skaisti, bet cik ilgi līdz salabos pēc info ielikšanas publiski. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Strīmus var atvērt arī Chrome Browserī ar Native-DASH pluginu

Link to comment
Share on other sites

Kodi no windows stores nav Widevine. Jāinstalē normāls exe variants

Labots - ivars777
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, šis ir standarta pakas kanālu saraksts (diemžēl, lai dabūtu kanālu sarakstu vajag aktīvu kontu).

Ja kāds padalītos (uz brīdi, lai dabūtu kanālu sarakstu) ar paroli ar pilnāku paku, varētu "pagarināt" sarakstu.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jūs šitik brīvi te čalosiet, gals jūsu priekiem te pienāks ātri. Atliek te ienākt kādam Baltcoma vīram, un balle beigta.

Link to comment
Share on other sites

Khem, paldies @ivars777, bet atļāvos noslēpt info, jo nebūs labi. Caur PM un zināmiem biedriem ar šādu info var mainīties...

Link to comment
Share on other sites

Tad jau pa taisno uz Baltcoma emailu, un miers. Un visus pārejos medus podus arī, ja mēs tik godīgi dzīvojam attiecīgi..

 

Hm., bet nu ja par citiem brīvi runā, tad ja tā padomā, kāpēc lai ar šito tā nebūtu..nonācu pretstatā ar sevu domu..:meeting:

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 54 minūtēm , ieleja teica:

saprotu slēpšanas iemeslus,

Pie tā arī paliksim. ;) 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Khem, paldies @ivars777, bet atļāvos noslēpt info, jo nebūs labi. Caur PM un zināmiem biedriem ar šādu info var mainīties...

Un ko darīt, ja kāds "zināms biedrs" nesen sāka strādāt Baltcom? :D 

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā nesanāk piešķilt.

Man Android TV 5.1.1 (Philips) + Kodi 18.0 Git 20190128-d81c34c - no Google Play

PVR IPTV Simple Client  jau bija ieslēgts un darbināja citas listes.

 

Ko darīju:

Ieslēdzu InputStream Adaptive

Pieliku blue repo, uzliku Ivara paku, uzinstalēju " DRM video test " - palaižot padomā, padomā un nekas - tukšs logs.

Kanālu saraksts no listes ielādējas, liste kanālus ielādē, EPG aprakstus rāda. Kad izvēlies kanālu, brīdi padomā, provē ko ielādēt. Rāda cik ilgi strīms ies(?) tad šie uzraksti ekrānā sāk dubultoties. Bildes nav.  Pieņemu, ka DMR tā arī netiek dabūts vaļā.

 

Ko es daru nepareizi un ko man darīt lai būtu pareizi ?!   :help:

 

ps. varu iedot debug logus, bet pats es tur vēl neko nesapratu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man ar jokaini - uz win7 Kodi visu izdarīju, DRM testā rādīja visu ok, bet TV listi nelādē. Kad ieliku m3u listi lokāli, nevis no linka, tad aizgāja. Uz Android kastes neparādās InputStream Adaptive iespēja, ok, novilku atsevišķi, pārinstalēju KODI un mēģināšu vēlreiz, jo bij tā, ka bildi parāda, skaān 5 sec un tad buferējas. 

Link to comment
Share on other sites

Ja DRM tests nestrādā, tad ir problēmas ar Widevine bibliotēkām. Var apskatīties logu, bet visdrīzāk jāmeklē attiecīgās iekārtas forumos.

Vispār Android 5 ir pavecs un tur varētu kaut kas nebūt.

Vispār tai ierīcei ir jāsaņem Google certifikācija, lai uz tās būtu kaut kāda līmeņa Widevine (ir vairāki līmeņi, kuri nosaka cik labu strīmus varēs spēlēt). Tā ka ķīniešu Android boxiem Windevine varētu arī nebūt.

Ja DRM test strādā, tad tur kaut kāda tehniska  risināma problēma

Link to comment
Share on other sites

Hmmz, vai ir starpība Kodi no google play vai no .APK ?

Par šo iekārtu (Philips TV) info par šo diezin vai kaut kur izdosies atrast. Par šiem vispār maz info - ir nedaudz iekš xda developers.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju laist DRM testu, widevine plugins nav pieejams.... Mans kodi, kas strādā uz libreelec, mēģināja viņu nokačāt. bet bļāva ka nav 1,9 gb pieejams. 

Man ir 500 gb hdd pie kII pro pieslēgts - potenciāli ne to partīciju grib izmantot. 

Link to comment
Share on other sites

Var paskatīties Inputsteams helper plugina kodā, no kurienes un ko viņš lādē un izveikt to manuāli.

Kodi no GooglePlay vai kodi.tv/apk nav nozīmes (ka tik aktuālā versija)

Svarīga ir widevine bibliotēka, kas katrai videi/ierīcei ir specifiska un tā vai nu ir preinstālēta (kā Androidos) vai arī specifiski lejuplādējama (to automātiski izdara InputStream helper plugins, kuru iedarbina DRM testa plugins).

Iespējams Android 5 tā ir kaut kā atsevišķi iegūstama (droši vien jāmeklē inetā kaut kas par tēmu)

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ivars777 teica:

Var paskatīties Inputsteams helper plugina kodā, no kurienes un ko viņš lādē un izveikt to manuāli.

Fakts kā tāds, ka moš arī var teorētiski skatīties BC tv nemaksājot, bet praktiski tas nav nemaz tik vienkārši lai palaistu Widevine bibliotēkas uz konkrētās ierīces! 

Katrā ziņā es kādu stundu pačakarējos, pagoglēju un man apnika ;) 

 

99% būs vai par slinku vai vienkārši pietrūks zināšanu lai uz viņa iekārtas to praktiski paveiktu. ;) 

Tā kā autortiesību aizstāvji var gulēt mierīgi. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Te man pārsteidz ka pirāti jau gadiem izmanto vienkāršas, lētas un neapejamas tehnoloģijas. user/pass autorizāciju + ip saviem iptv risinājumiem.  Savukārt oficiālie piegādātāji kārtējo reizi laužas atvērtās durvīs!

 

 

Pirms 12 minūtēm , camel teica:

es teiktu pēc kādām 7

Tas atkarīgs cik ātri viņi saviem boxiem FW modificēs un izplatīs. 7 Dienas - domāju tik ātri gan nē! 

Un vispār - šī metode reti uz kura boxa bez papildus čakara strādā. Tā kā arī BT nav iemesla saspringt -  masveidā viņu tv bez maksas nesāks skatīties! 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 21 minūtēm , Ronalds teica:

šī metode reti uz kura boxa bez papildus čakara strādā

No kurienes tāda pārliecība?

 

Starpcitu, @MIGs, tev sanāca?

Link to comment
Share on other sites

@laikamTak tāpēc ka man uz libreelec palaist nesanāca. 

Un gribētos ticēt, ka manas datorzināšanas ir krietni virs vidējā...  ;)  Un padoms bija drusku sourcēs parakņāties ;) 

Jā, gan ja ka ļoti vajadzētu, parakņātos sourcēs, paguglētu, vēlreiz parakņātos sourcēs.... :) 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

man uz libreelec palaist nesanāca

un tāpēc uzreiz uz reti kura bokša stŗādā? vispār stādies priekšā, cik daudz un dažādi tie bokši ir? 

Link to comment
Share on other sites

Nu nemaz jau tik daudz variantu nav! Pa lielam pēc CPU atšķiras! Tālāk pēc perifērijas.

 

ps. un @laikamTak tu pats palaidi vai vismaz mēģināji palaist? 

Link to comment
Share on other sites

Un es nesaku ka s905 boxša palaist nevar, es tik saku ka tas nav primitīvi! 

 

 

Just now, laikamTak teica:

Man uz sava bokša aizgāja neaizrīdamies.

Kāds tev boxis? 

Kāds OS uz viņa? 

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Uz Android TV (iebūvēts televizorā nevis ārējā kaste) visu izdevās palaist aptuveni 10 minūšu laikā. Versija Android 7, laikam. 

Runājot par playlisti un kanāliem - vēl nemēģināju, bet var atkost url principu un uzminēt visus pārējos kanālus. Tur atšķiras 1 cipars. Protams ja tur čakars ar videwine katram jaunam kanālam, tad nav vērts. Ja copy paste, tad ir vērts. 

Link to comment
Share on other sites

@laikamTak man uz Android 5.1.1. neizdevās palaist. Arī pieņemu, ka kaite ir vecākā Androīdā.

Būs laiks, parakšu vēl.

Link to comment
Share on other sites

uz k1pro android 7.1.1 originālā firmvare  nesanāca

uz android tv philips android 5.1.1 rāda ļoti labi

Labots - ivans39
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...