Jump to content

amd ryzen 5 1600 un battlefield 5


koolmans
 Share

Recommended Posts

Tāda problēma, ka mans nākamis kloks tieši battlefield 5 samazināja fps uz pusi. Pirms tam man stāvēja kloks 3.8 ghz un fps bija ap kādiem 120-170 uz ultra battlefield 5, izdomāju vēl nelielu boostu uztaisīt uz 4.0 ghz un tad arī viss fps nokritās 70-90 fps, citas spēles tas neietekmē, piemēram assasins creed odissey man fps uzlabojas pat. Vēl secināju, ka tagad cpu strādā tikai uz 50% battlefield 5 un tāpēc arī tas fps ir 2x mazāks visdrizāk, agrāk cpu strādāja  uz 90%, nezinu, kāpēc pēkšņi pēc nākamā overclocka cpu strādā tikai uz 50%, bet pārējās spēlēs kā parasti uz 80-90%. Varbūt vajag kādus reģistrus iztīrīt vai uz default nomest, lai battlefield atkal izmanto cpu uz 90%?? Varbūt kāds kautko zin par šito, googlē mēģināju atrast bet nebija info. 

 

Mēģināju likt atkal uz 3.8 ghz un uz 3.2, tad atkal uz 3.8 ghz un nekā, ko tik nemēģināju, tāpat battlefield izmanto tikai 50% cpu

Link to comment
Share on other sites

tur nav vispar sakara ar cpu usage..

principā uz stock kloka ir lielāks single core perfomance, kas var dot pāris freimus plusā.

esi saspaidijis b5 iestatijumus... ir tur viena opcija kas met freimus uz pusi mazākus...

Link to comment
Share on other sites

neesmu bf settingus vispār aizticis, es jau aprakstīju, ka pirms tam man cpu usage bija tuvu 90% un tagad tik 50%, labi paskatīšos tos bf setingus, bet diezvai, ka kautko tur saspaidīju

Pirms 1 minūtes , septic teica:

tur nav vispar sakara ar cpu usage..

principā uz stock kloka ir lielāks single core perfomance, kas var dot pāris freimus plusā.

esi saspaidijis b5 iestatijumus... ir tur viena opcija kas met freimus uz pusi mazākus...

 

Link to comment
Share on other sites

šitais mēsls daudziem sagādā problēmas - FUTURE FRAME RENDERING can be turned on for a big FPS boost with little impact to input delay. Tested on release version of BF5. Try it out!

kas tev vispār pat video karti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , septic teica:

šitais mēsls daudziem sagādā problēmas - FUTURE FRAME RENDERING can be turned on for a big FPS boost with little impact to input delay. Tested on release version of BF5. Try it out!

kas tev vispār pat video karti?

 

 

man gtx 1070 ti

 

es vēl resolution scale uzliku tagad uz 100% un to future fram rendering ieslēdzu, tagad ir pei 120 fps 80 vietā, baigi dīvaini, ka man klokošana no 3.8 ghz u 4.0 nosita tos setingus, tagad nevaru saprast man tie setingi nebija, vai kautkas cits pie vainas bija :D

 

cpu ar tagad strādā uz 80% 

Labots - koolmans
Link to comment
Share on other sites

es tavā vietā proci turētu uz  3.8ghz ar 1.35v. tālāk nāv jēga burties.

ja ram iet ar 2933, tas ir totally fine, RAM SPEED nav nekādas nozīmes geimojot.

 

Labots - septic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , septic teica:

es tavā vietā proci turētu uz  3.8ghz ar 1.35v. tālāk nāv jēga burties.

ja ram iet ar 2933, tas ir totally fine, RAM SPEED nav nekādas nozīmes geimojot.

 

 

nē rams man tikai uz 2666 iet uz 2933 met laukā no spēlēm. 

 

Jā izskatās, ka problēma bija spēles setingos, kas to būtu domājis, ka tie resetojas uz tā kloka

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...