Jump to content

Crucial Ballistix Sport LT Gray 8GB 3000MHz neiet uz 3000mhz


koolmans
 Share

Recommended Posts

Sveiki es iegādājos divusCrucial Ballistix Sport LT Gray 8GB 3000MHz CL16 DDR4 BLS8G4D30BESBK, bet tāda problēma, ka varu normāli palaist viņu tikai uz 2666 mhz ar 1.35 v, mēģināju uz  2993 mhz 1.4 v startē widnowsu, visus testus normāli iziet, bet spēlējot pēc kautkāda brīža uzkarās, uz 3200 vispār neiet, procesora kloks uzreiz nokritās uz default, uz augstākiem klokiem tas pats. Biosu uzliku pēdējo versiju, ar sākuma versiju es pat uz 2666 mhz normāli palaist nevarēju, tikai uz 2400 strādāja.

Jautājums vai es kautko ne tā daru, kāpēc es savu 3000mhz ram nevaru uzlikt, lai strādā tuvu pie 3000 vai nedaudz virs? Varbūt man mēģināt citas bios versijas likt, vecākas? Vai nav jēgas no tā? 

Link to comment
Share on other sites

Ja bios ir jaunākais tad neaiztiec. Kad pirki ramu vajadzēja paskatīties support listē. Ryzen ir ļoti jūtīgs uz taimingiem tev vajag programmu Ryzen DRAM Calculator un TYPHOON BURNER parādīs kādus taimingus tev apmēram vajag.

 

Labots - @rmands
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Müller teica:

plate gadijuma nav asrock?

 

jā plate ir ASROCK AB350M PRO4

Link to comment
Share on other sites

 

Pirmajiem Ryzen bija problēmas ar augstas frekvences RAM savietojamību. Garantēti bija jāstrādā tikai noteiktiem pārbaudītiem RAM. Tavai mātes platei saraksts šeit.

Ja nestrādā sarakstā neesoša atmiņa, tad vienkārši nepaveicās . IMO, vecākas BIOS versijas noteikti nav jēgas likt, jo jaunākajiem BIOS ir labāks RAM savietojamības atbalsts.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

DDR4 Crucial 3000 2933 8GB BLT8G4D30BET4K.C8FD

 

DDR4 BLS8G4D30BESBK, man tikai tas garais cipars atšķiras, bet tā crucial ddr4 3000 mhz sarakstā jau ir, vai arī tam kodam jāsakrīt?


ar šo te vajadzētu iet? 

 

Pirms 34 minūtēm , @rmands teica:

Ja bios ir jaunākais tad neaiztiec. Kad pirki ramu vajadzēja paskatīties support listē. Ryzen ir ļoti jūtīgs uz taimingiem tev vajag programmu Ryzen DRAM Calculator un TYPHOON BURNER parādīs kādus taimingus tev apmēram vajag.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , koolmans teica:

jā plate ir ASROCK AB350M PRO4

Ta jau domaju, jo biju ar to pasu saskaries, nevareja uzlikt 3200mhz uz rama, dators nesledzas ieksa. Palidzeja tikai plates nomaina uz gigabyte b350 un tas pats ram panema 3200mhz bez sprieguma pacelsanas. Ja vel var - labak atgriezt veikalam esoso plati.

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

 

es jau tieši atgriezu vienu plati :D jo iepriekšējā bija asrock 320, kur nevarēja proci klokot


ir jēga man tos taimingus mainīt kā tajā dram calculator? Bios tak pats automātiski nomaina taimingus? 

Link to comment
Share on other sites

Uzliec taimingus kādus tev piedāvās programma pacel CPU/RAM Voltāžu. Lai nav tā, ka tu ramu kloko bet tev ir default 1.2v.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

man cpu stāv uz 1.4 v un ramu uzliku uz 1.35v nekas nesanāca ar tiem taimingiem, pie start kompis izrubās 3x reizes un tad startējas tikai, automātiski procim overclocks noņemas, viss tas pats kā ar default taimingiem, laikam mātesplate debīla

Link to comment
Share on other sites

Vēl vari pamēģināt nomainīt pirmos sešus vai cik tur bija galvenos taimingus un pārējos vienkārši atstāj uz auto. Pamēģini uzlikt vienu soli augstākus taimingus nekā piedāvā. Ko tur rāda tā arī rāda, ka vajag tos 1.35v atmiņai ? Kādi tev atmiņas čipi paskatījies tur visam precizi jābūt.

 

Stokā tur laikam ir 16-18-18-36 cik tev piedāvā ?

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

mēģināju arī to, čekoju goglē kādi ir citiem taimingi, man piedāvājā to pašu tikai 36 vietā 35, pārējie taimingi ar pārsvarā bija zemāki 

uz 2993 man itkā gāja normāli, battlefield 5 čekoju, tas gāja idēāli, tikko tiegāju assasins creed oddysey, kura ir prasīgāka spēle, tā uzreiz pēc kādām 5 min spēlēšanas meta laukā

Link to comment
Share on other sites

1. amd iet šādās frekvencēs 2667, 2933, 3200.. tavā gadijumā jābūt uz 2933...

2. cik esmu spēlējies ar lētā gala ram, tad 1.4v ir par daudz.. 1.35v var uz 3200 dabūt ar galīgi pakaļā taimingiem.. stable..

3. 1.4v es cpu neliktu, ja gada laikā netaisies mainīt uz citu cpu...

4. pacel klāt nedaudz vcore SOC..

Link to comment
Share on other sites

nu te izskatās, ka man vajag citu mātesplati, par asrock jau palasīju slitkas atsauksmes googlē

Link to comment
Share on other sites

protams, ko tu gribi no tām budžeta mātes platēm...

man pat būtu bail kko klokot uz tavas MB, tie vrms heatsinki vispār neizkatās virsū, obligāti jābūt labai case ventilācijai...

ieteiktu ņemt x470, vismaz būs supports 3rd gen ryzen.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...