Jump to content

Nokia 8110 4g. Pievienojieties revolūcijai.

Recommended Posts

vvv

Skārienjūtīgais viedtelefons ir ērtības. Nenoliedzami. Tas ir neliela izmēra datoriņš, ko var nēsāt līdzi. Nav un nebūs podziņtelefons tāds. Toties zvanīšanai podziņtelefons nav neko neērtāks. Drīzāk ērtāks.

• Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vvv

105

• ieleja

13

• CAP

12

• aoma

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Un mazāku par 6" viedtālruņu nav? Nopērc normāla izmēra bikses, varēsi kabatā ielikt   Nu, nez, pēc tava "īsā" telefona apskata galīgi neliekas, ka tev tikai zvanīšana interesētu. Mēģ

Un kādi racionāli argumenti man būtu nēsāt līdzi 6 collu vai lielāku telefonu. Tādu pat kabatā nevar ielikt. Es saprotu tos, kas telefonu izmanto internetam, filmu skatīšanai, bilžu skatīšanai..., ros

Kurā brīdī? Tad, kad es visu dienu sēžu darbā pie datora? Kad ziņu lapu internetā atveru datorā, es māžojos, jo tie, kas nemāžojas, to dara caur viedtālruni? Vai kad e-pastu datorā saņemu/nosūtu, es m

Posted Images

Tur Tev taisnība, es ilgi nepārgāju uz smārtu. Arī tagad ir profesijas, kur ikdienā labāk turēties pie podzinieka, tie superdrošie neskaitās, plīst tāpat, tikai remonts vai nomaiņa dārgāk.

raivix95

Arī man vakar ekastē ieripoja meils no Nokia par jaunajiem dumjtelefoniem. Laikam intereses pēc ieķeršu to 8000 4G, gribās izmēģināt, vai tas, ko viņš sniedz, ir pietiekami manai ikdienai. Ja jau Wacaps ir, kartes ir un pat jūķūbs arī esot.. Arī elegants pēc skata un Snapdragons vēderā.

vvv

Ir jau 8000 4G izjaukšanas video un salikšanas kopā video. Vienkārši izjaucas, nokijas veco labo laiku tradīcijās. Tie, laikam, pagaidām vienīgie video, kur reāls 8000 4G ieraugāms. Kā var saprast, prasti plastmasīgs korpuss, kaut paziņoja kaut kādu īpašu materiālu. Par 6300 4G jau daži apskati ir, arī tas pats izjaucējs ielicis 6300 4G izjaukšanas un salikšanas video.

Vismaz 6300 cena ir OK. Par tādu cenu kāds tiešām grib krutu dizainu un krutus materiālus? :) Pēc manām domām pilnīgi adekvāts podziņņieks... Ja vēl andris būtu, tad vispār būtu labi, bet tur neko nevar darīt - cena tomēr visai zema, kas arī uzliek ierobežojumus. 

• Patīk 1

Iekš gsmarena.com bija viens komentārs par šiem telefoniem, apmēram tā - visā pasaulē ļaudis gadiem gaidīja no nokijas vienkāršu telefonu ar viedtelefona funkcijām. Kad bija iepriekšējais? 2013. gadā, Nokia 515, tam bija e-pasti un vacaps. Pēc tam klasiskās formas vienkārša telefona ar viedtelefona funkcijām nebija. Banāns bija pirmais, bet tas nebija klasiskās formas.

Pirms 10 minūtēm , rubb teica:

Ja vēl andris būtu

Pie banānhakeriem kaut ko lasīju, mēģinājumi uz 8110 dabūt androīdu notiek... Entuziasti vēl nav rimušies ņemties...

2020.11.21. , 10:00, rubb teica:

Vismaz 6300 cena ir OK.

Nav gan. LV veikali atkal sakūkojušies ar savām cenām. Ja 8000 maksās sotaku, tad labāk izvēlos 800 Tough, kas ar savām IP sertifikācijām ir principā neiznīcināms aparāts.

2020.11.21. , 10:11, vvv teica:

Pie banānhakeriem kaut ko lasīju, mēģinājumi uz 8110 dabūt androīdu notiek... Entuziasti vēl nav rimušies ņemties...

Bij jau reiz mēģinājums arī uz N9 uzstutēt Androidu. Strādāt jau strādāja. Šķiet 4.0 versija. Bet piezvanīt nevarēja.