Jump to content

Nokia 8110 4g. Pievienojieties revolūcijai.


Recommended Posts

Pirms 51 minūtēm , 138 teica:

Pastāsti apdeitus par šo pēc kāda mēneša

Pagaidām telefonu noliku. Turpinu lietot banānu. Kad būs laiks, patestēšu vēl. Tā ka nevaru apsolīt, ka pēc mēneša telefons būs kā mēnesi lietots.

Pirms 54 minūtēm , 138 teica:

Uztaisiet tak arī telefonu kuram nekas nelokās un nebīdās, epta.

+1

Ir jau gadu CAT B35 ar KaiOS, oficiāli tirgo pie mums. Tagad vēl jaunais Nokia 800 Tough, arī mūsu internetveikalos jau parādījies. Bet tie ir aizsargātie, salīdzinoši lieli. Normāla izmēra klasiskas formas telefons ar KaiOS oficiāli pagaidām pie mums vēl nav bijis. Internetveikalos tirgo poļu Maxcom MK241, bet tas, laikam, bez latviešu valodas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , vvv teica:

Nokia 800 Tough

Nu kā lai šito krāmu ņem par pilnu, ja viņi nejēdz pat tik daudz kā reklāmas bildēm sameklēt cilvēku, kurš māk turēt rokās knīpstangas? Kā?

nokia_800-TOOLS-mobile.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien KaiOS veikalā parādījās PDF lasītājs. Priekš manis PDF lasītāja trūkums bija vienīgais, dēļ kā tiku izveicis telefona džailbreiku, lai uzinstalētu to no banānhakeru lapas. Vēl neesmu pārbaudījis kā oficiālais PDF lasītājs darbojas, vai ir labāks par neoficiālo. Lai tur kā, priecē, ka KaiOS telefoni lēnītēm virzās veco labo Symbian podziņnieku gudrības virzienā. Tālu vēl līdz tam, jācer, ka neapsīks.

Link to comment
Share on other sites

Redz, problēma - tie KaiOS telefoni maksā tikai nedaudz lētā kā pilnvērtīgi androīdi devaiši... 

Fetišs uz podziņām ir, tikai minimāls...  Baidos ka nekas nesanāks! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Ronalds teica:

KaiOS telefoni maksā tikai nedaudz lētā kā pilnvērtīgi androīdi devaiši...

Khm, nu ne gluži.

Andrītis pa simtpieēsmit kļūs nelietojams (plānotās novecošanas dēļ) labākajā gadījumā pēc gadiem diviem, kaios nokija (lai kā es viņas heitotu) šķiet varētu izvilkt mazliet ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Ronalds teica:

tie KaiOS telefoni maksā tikai nedaudz lētā kā pilnvērtīgi androīdi devaiši

Tas tā pie mums, oficiāli tikai trīs nokijas un viens CAT. Kaut 8110 4g tagad interneta veikalos maksā zem 50 eiro, pat lētāk kā daudzi citi podziņnieki. Trešās pasaules valstīs KaiOS telefoni ir pieejami pavisam lēti, mobilo sakaru operatori saviem tīkliem paredzētos KaiOS tālruņus tirgo par padsmit dolāriem, krietni lētāk kā KaiOS nokijas, kur nu tur viedtālruņi. Sistēma radīta priekš badainajiem, badaino ļoti daudz, tad nu sākumā labi aizgāja. Nu un arī priekš tādiem kā biedrs vvv labi, ir pēc ilgāka laika atkal podziņtelefoni ar vairākām viedtālruņa iespējām.

Un par «pilnvērtīgiem» android devaisiem 100 eiro cenā, vai daudzi biedri sev tādus izvēlētos, diez vai.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skatos, pie Tele2 8110 4g tagad uz akciju, pilna cena 39 €, tikai dzeltenā krāsā. Vai nu grib iztirgot krājumus vai arī ražotājs cenu samazinājis. Pie mums oficiāli tirgotais KaiOS telefons nu ir gandrīz tik pat lēts kā dumjpodziņfoni.

Link to comment
Share on other sites

Saprotiet vienreiz, nav šeit par viedtālruņiem. Neviens neapšauba, ka viedtālrunis funkcionalitātes ziņā ir labāk. Nevajag salīdzināt šos podziņfonus ar viedtālruņiem. Ja vajag viedtālruni, nopērciet viedtālruni un izmantojiet.

Un kāds sakars ar māžošanos? Nelietot viedtālruni ir māžošanās? Lietot viedtālruni nav māžošanās?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , vvv teica:

Nelietot viedtālruni ir māžošanās

īstenībā jā

Link to comment
Share on other sites

Kurā brīdī? Tad, kad es visu dienu sēžu darbā pie datora? Kad ziņu lapu internetā atveru datorā, es māžojos, jo tie, kas nemāžojas, to dara caur viedtālruni? Vai kad e-pastu datorā saņemu/nosūtu, es māžojos, jo tie kas nemāžojas, to dara caur viedtālruni? Vai kad dokumentu skenerī ieskenēju un nosūtu caur datoru pa e-pastu? Man te daži ar viedtālruņiem no birojiem, zini kā dokumentus sūta, nofotografē ar viedtālruni un atsūta, tie, redz, nemāžojas.

Ja būtu man nepieciešamība pēc viedtālruņa funkcijām, lietotu arī es viedtālruni, lai arī liels, kabatā neērts, bet lietotu, ja prasītos kāda viedtālruņa funkcija, bez kuras nevar iztikt, zinu daudzus, kas viedtālruni darbos izmanto pēc pilnas programmas, darbs saistīts ar braukšanu uz objektiem, viedtālrunis ļoti labi noder, man nav tāds darbs, man darbs 90% pie datora, priekš kam man visas datora funkcijas kabatā līdzi jānēsā. Priekš manām vajadzībām zvanīšana ir galvenā telefona funkcija, tam neprasās viedtālruni, un vēl patīk, ka e-pasti telefonā pienāk, tamdēļ parastie podziņtelefoni (zvani + SMS) mani īsti neapmierina, viss pārējais, godīgi saku, man ir nesvarīgi, nav tā, ka pavisam neesmu lietojis kaut ko no tā pārējā, esmu gan internetā lapas no telefona apskatījis, gan kādu bildi uzņēmis, ja fotoaparāts nav pa rokai, bet ne jau tā, lai man tagad prasītos lielu ekrānu, labu fotokameru, pietiek ar to, kas ir.

Drīzāk viedtālrunis priekš manis sanāktu māžošanās nevis viedtālruņa neesamība.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

katram savs, katram savs :D man arī darbs pamatā pie datora, bet nu.. podziņas es gan nevēlētos..  a darba zvaniem man ir stacionārs darba telefons, izklaidei un visam pārējam mobilais.. mūsdienās viedtelefona galvenā funkcija nav zvani un sms..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

mūsdienās viedtelefona galvenā funkcija nav zvani un sms..

Pilnīgi noteikti. Ir, kas zvana minimāli vai gandrīz nemaz nezvana. Man tā nesanāk.

Pirms 10 minūtēm , CAP teica:

izklaidei un visam pārējam mobilais..

Tā nesaki, citādi par tevi padomās, ka esi digitālais zombijs vai kā pareizi sauc tos, kas telefonā pavada katru brīvu brīdi.

Link to comment
Share on other sites

es ikdienā pa telefonu vispār maz runāju.. man vispār nepatīk baigi pļāpāt beztolkā kā to dara daiļā dzimuma pārstāves un noteikti arī kāds vīrišķis.. :D

 

a par to zombiju.. par laimi es varu iziet no mājas arī bez tā un lomkas man nebūs :D Ikdienā man mobilais vairāk vk stāv uz galda.. kā es viņu lietoju.

Link to comment
Share on other sites

Es personīgi varu pievienoties @vvv domai par to, ka nav vajadzīgs viedtālrunis, ja blakus ir dators. Viedtālruni lietoju tikai

1) Kamera (teiksim kā ir, tam jaunajam banānam tā ir atbaidoša)

2) Mesendžeri uz kompja nestrādā ja štrunta tālrunis nav palaidis app'u.

3) Reizēm tomēr blandos apkārt, tad viedtālrunis ir ērtāks par datora stiepšanu līdzi (ja nesavajagās RS232, vai ko tamlīdzīgu :mrgreen2:)

 

Ja nebūtu šo priekšnosacījumu, tad arī es varētu dzīvot tikai no podziņtelefona, jo telefonzvanu garumu nemaz nesākšu te minēt, bet cik vajag pārējo - parasti pie rokas kompis.

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , CAP teica:

a par to zombiju

Nu es tik tā, ņemot vērā, kā tu uzrakstīji - «izklaidei un visam pārējam». :D

Gan jau ir tādi telefonu lietotāji, kuriem telefons ir visam... arī sievieti nevajag, ka tik telefons.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Delphin teica:

tam jaunajam banānam tā ir atbaidoša

Varētu teikt pat, ka kameras nav. Neesmu vēl pamēģinājis 2720 kameru, bet gan jau līdzīgi, katrā ziņā, rādītāji tie paši. Nav iznācis vēl patestēt 2720, kad nopirku, nedaudz papētīju, izmēģināju un noliku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Varētu teikt pat, ka kameras nav.

Vienreiz netīšam nospiedu fočīšanu - ar tādām bildēm var mazbērnus baidīt, tur skaidri nekas nav principā saskatāms (tikai nevajag sākt cik Ļeņins par tādu attēlu priecātos :mrgreen2:).

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ar telefonam paredzēto QR kodu nolasīšanas aplikāciju, kas izmanto kameru, nesanāk nolasīt normāla izmēra QR kodu (mēģināju), izdevās nolasīt tikai no monitora palielinātu, tad kādas tur bildes.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
2019.11.25. , 22:03, CAP teica:

jā.. diži lētāks

39 vs 82 ir "tik pat"?

pirms 23 stundām , CAP teica:

podziņas es gan nevēlētos

Ne jau pogās sāls! Un arī ne cenā!

Vienkāršā telefona sāls ir tajā, ka tas ir uzticams (arī programmatūra!!!) kabatā nēsājams telefons, nevis lāpsta ar milzīgu Linux, kam vajag milzīgu akumulatoru, lai to visu enerģiju izstāstitu, darbinot Java bloatwari.

 

P.S. Patiesībā loģiskāk būtu vienkāršos telefonus saukt par smartfoniem, bet "smartfonus" par mini planšetēm.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Inspektors Caps teica:

Patiesībā loģiskāk būtu vienkāršos telefonus saukt par smartfoniem, bet "smartfonus" par mini planšetēm.

Nav vairs nekādas «mini» planšetes, bet pilnvērtīgas planšetes ar planšetei pieklājīgu ekrāna izmēru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Inspektors Caps teica:

tik pat

kur esmu minējis vārdu tikpat? un jā.. 40 vs 80 eur salīdzinājumā ar iekārtas iespējām ir faktiski nekas.

 

Tak katrs lieto, ko vēlas un miers..

 

man pašam ir "maziņš" telefoniņš, tikai 5,2" :D

 

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

planšetei pieklājīgu ekrāna izmēru

manā uztverē tas ir sākot no 10". par laimi/nelaimi mobilie laikam šobrīd ap 7" lielākie grozās.. bērnu/vai draņķīgu planšetu izmērā :)

Link to comment
Share on other sites

2019.11.26. , 16:49, vvv teica:

ja fotoaparāts nav pa rokai

Mūsdienās fotoaparāti vispār tikai retajiem vēl ir, to funkciju sen pilda telefons.

OK, man ir digitālā spoguļkamera ar labiem stikliem, tik kādu gadu droši vien nav dienas gaismu redzējusi :D

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

2019.11.26. , 16:49, vvv teica:

visu dienu sēžu darbā pie datora?

Man piemēram ir jābūt on-line gandrīz 24/7, ar datoru tas būtu šausmīgi neparocīgi. Ar telefonu varu mierīgi pieņemt pieteikumu IT sistēmā un uzdot izpildītājiem darbus gan medībās uz masta stāvot gan ezerā makšķerējot. Ja to varētu tikai no datora, tad tas būtu murgs.

Link to comment
Share on other sites

Nu, redz. Tev viedtālrunis ir vajadzīgs. Tu viedtālruni, droši vien, vairāk dabū izmantot kā datora aizstājēju nevis kā telefonu zvanīšanai. Man nav darbs 24/7, nosēžu es pie datora visu dienu, pēc tam atpūšos no datora, nevis turpinu telefonā, tāpat, ja kaut kur aizbraucu, varu izbaudīt, ka nav jābūt pie datora, nevis turpinu telefonā.

Tas, ka kameras funkciju pietiekoši labi pilda telefons, ir skaidrs. Redzam, parasto fotokameru (ziepjutrauku) gandrīz vairs nav, pēdējos gados lielie fotokameru ražotāji pat neko jaunu no tādām kamerām nav piedāvājuši. Tā saucamie entuziastu ziepju trauki gan vēl tiek piedāvāti, tāds man ir, izmēros mazs (izmēru ziņā pat parocīgāks par lielu viedtālruni), gandrīz vienmēr man līdzi, bildes sanāk ļoti labas, ar viedtālruni-flagmani nekas labāks nesanāks.

Tā ka, katram savi ieradumi. Un nav tā nekāda māžošanās, ja ieradumi savādāki kā vairumam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Chipset: MediaTek Helio P70

Vēl 10x apdomātu un nepaņemtu!

Link to comment
Share on other sites

2019.12.2. , 21:19, kaads teica:

2019ajā podziņtelefonu lietošana - tas ir ekstravaganti, hipsterīgi, vai vismaz trve pensionāriski.

2019ajā zvanīšana no kaut kā 10" izmērā - tas ir ībliski.

Komunikātors, šķiet, drīzāk trāpīs tai otrajā kategorijā.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Baigais klucis. Mobilai lietošanai saturs parasti optimizēts vertikālai lietošanai. Nez, it kā varētu kādam biznesmenim derēt. Var jau būt, ka kādam šķitīs vienkārši cool. Var jau būt, ka kļūdos, bet aizdomas ka ilgi nedzīvos.

Link to comment
Share on other sites

2019.12.2. , 21:19, kaads teica:

 

O, atgādina apmēram 2010. gadu, kad uzņēmuma dibinātājs (reāli gudrs vīrietis) staigāja ar līdzīgu linux-powered Nokiju, kaut kādu īpašo variantu ar izbīdāmu fizisko klaviatūru un bija priecīgs par to.

Viņam patika līdz brīdim, kad viņa vietnieks pazīmējās ar tā laika Android telefonu. Darba tusiņā apmainījās ar telefoniem, lai uz ātrumu uzrakstītu "Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!". Sacensību rezultātu nezinu, bet drīz pēc darba tusiņa arī apgādājās ar Android telefonu un lietoja vismaz līdz brīdim, kad es no turienes aizgāju. Secinājumus izdarām paši.

 

10 pirkstu rakstīšana šķiet drusku pārspīlēta ar tādiem gabarītiem. Varbūt smalkām meitenītēm der, taču es neņemos bez lamāšanās170mm platu klaviatūru lietot tā, kā tas ir reklāmā.

Shopify-AboutCosmo2-01_600x.jpg

 

Tā telefona odziņa slēpjas plānotajā operētājsistēmā:

Citēt

 

Platform

OS: Currently supporting Android OS.

*Planned support for Sailfish, Linux Debian and Linux Kali.

 

 

Lūk, īstā auditorija - drošības konsultanti, kas atnāk, tādu aparātu efektīgi izvelk no kabatas, ar Kali linux rīkiem noskenē vaifajus, noķer handšeiku. Tad pievienojas vaifajam, noskenē tīklu ar kaut kādu nmap un pastāsta, ka vaifajs jums sūdīgs, admina parole serverim šitāda. Viņi ar tādu zīmēšanos pelna naudu. Iebūvētajam WiFi čipam gan ir jābūt pareizajam, ja lieto ar Kali.

Link to comment
Share on other sites

Šodien pie banānhakeriem ziņa. Atraduši kā KaiOS telefonos ar KaiOS versiju 2.5.2 ierakstīt telefonu sarunas.

Es pats šo mobilo telefonu iespēju nekad neesmu izmantojis, nav bijusi vajadzība. Pašam ir bijuši telefoni ar šo funkciju, tas pats Nokia 515, gudrajos E51, E52 un E5, laikam, nebija iebūvēta sarunu ierakstīšana, bet bija pieejamas aplikācijas sarunu ierakstu veikšanai. Ja nemaldos, no pēdējo gadu dumjfoniem iebūvētā sarunas ieraksta funkcija ir Nokia 130 (2017), kurā katrā podziņfonā tā nebūs atrodama. Viedtālruņos, kā saprotu, sarunu ieraksts vienmēr ir bijis, tik pēdējā laikā ar to nav vienkārši dēļ likumdošanas attiecībā uz privātumu, Androīdfonu pēdējās OS versijās kā iebūvētā funkcija, laikam, vairs nav, pakomentējiet šo, kā tagad ar sarunu ierakstiem viedtālruņos.

Nokia 8110 4g ir KaiOS 2.5.1, šo funkciju panākt nevar. Nokia 2720 flip vajadzētu darboties. Tad nu ņēmu 2720 no atvilktnes un mēģināju pārbaudīt banānhakeru jaunatklājumu. Izdevās. Jāatzīstas, ne bez čakara, neesmu es spēcīgs banānhakeru lietās. Izmēģināju, darbojas ērti, sarunas laikā tik jānospiež navigācijas pogas kreisais taustiņš. Ieraksta faili gan dabūjami tikai pieslēdzot telefonu pie datrora, pašā telefonā nevar tiem tikt klāt.

Vēl viens solis KaiOS telefonu funkcionalitātes paplašināšanā, šoreiz, pateicoties entuziastiem.

Varbūt kādam no biedriem ir šis telefons (maz ticams) un ir vajadzība pēc sarunu ieraksta funkcijas, varu uzrakstīt «soli pa solim» pamācību, kamēr vēl neesmu aizmirsis. Viss info gan ir banānhakeru mājaslapā, daudz, diezgan laika jāpatērē, lai noorientētos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , vvv teica:

nav vienkārši dēļ likumdošanas attiecībā uz privātumu, Androīdfonu pēdējās OS versijās kā iebūvētā funkcija, laikam, vairs nav, pakomentējiet šo, kā tagad ar sarunu ierakstiem viedtālruņos.

Nezinu baigi precīzi, bet ar visām tām tiesībām ir tā, ka ja Tu taisies kādu ierakstīt, Tev iepriekš par to viņu jābrīdina, dodot viņam izvēli - atslēgt vai turpināt sarunu tādejādi piekrītot, ka tiek ierakstīts. Veikt sarunu ierkstus nebrīdinot otru sarunas dalībnieku, ir pretlikumīgi.

  

pirms 7 stundām , vvv teica:

Ieraksta faili gan dabūjami tikai pieslēdzot telefonu pie datrora, pašā telefonā nevar tiem tikt klāt.

Pašā funkcijā gan neesmu baigi ieinteresēts, taču - kādā kvalitātē un kur tad viņš tās sarunas raksta,  ņemot vērā, ka paša banāntelefona atmiņa bija "nolj celih, hren desjatih" apjomā.

 

pirms 7 stundām , vvv teica:

Varbūt kādam no biedriem ir šis telefons (maz ticams) un ir vajadzība pēc sarunu ieraksta funkcijas, varu uzrakstīt «soli pa solim» pamācību, kamēr vēl neesmu aizmirsis. Viss info gan ir banānhakeru mājaslapā, daudz, diezgan laika jāpatērē, lai noorientētos.

Uzrakstīt vari, kādā brīdī varbūt ar notestēšu (ja mans banāns atbalsta).

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Delphin teica:

kādā kvalitātē un kur tad viņš tās sarunas raksta,  ņemot vērā, ka paša banāntelefona atmiņa bija "nolj celih, hren desjatih" apjomā.

Kvalitāte laba, norādīju wav  formātu, izmēģināju bez atmiņas kartes telefonā, ierakstījās iekšējā atmiņā, pieļauju, ka ar ievietotu atmiņas karti telefonā, rakstītos atmiņas kartē, ja noklusējuma multivides atrašanās vieta izvēlēta SD karte, neizmēģināju, nevaru apgalvot. Kaut paša telefona iebūvētā atmiņa nav nemaz «nolj celih, hren desjatih», lietotājam pieejamā ir virs 2 GB, ja nerakstītu visas sarunas pēc kārtas, pietiktu ilgam.

pirms 1 stundas , Delphin teica:

ja mans banāns atbalsta

Banāns neatbalsta. Ja pienāks banānam jauninājums uz KaiOS 2.5.2, tad, iespējams, atbalstīs, vai vispār būs priekš banāna vēl atjauninājums, nevar zināt.

pirms 1 stundas , Delphin teica:

Veikt sarunu ierkstus nebrīdinot otru sarunas dalībnieku, ir pretlikumīgi.

Kā tagad ir viedtālruņos? Sarunu ierakstīšana ir viegli realizējama? Vai likumdošanas dēļ ierobežota, ka nemaz tā viegli nav izdarāma?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , vvv teica:

pieejamā ir virs 2 GB, ja nerakstītu visas sarunas pēc kārtas, pietiktu ilgam.

Protams, ka pietiktu, bet vienīgi mulsina tas WAV formāts, kas būtu tas pats, kas kamerai uz video norādīt tīro AVI.... pilnīgi nekompresēts ieraksts tur kur pietiek ar "rācijas kvalitāti" - kāda jēga...

 

Pirms 45 minūtēm , vvv teica:

Kā tagad ir viedtālruņos? Sarunu ierakstīšana ir viegli realizējama? Vai likumdošanas dēļ ierobežota, ka nemaz tā viegli nav izdarāma?

Neesmu pētijis, bet nu softi eksistē/raksta, vienīgi kas līdzīgs torrentu klientiem - to var lietot gan legāliem, gan nelegāliem mērķiem.

Link to comment
Share on other sites

Citēt

callrecording.file.format = wav (default is 3gpp, IIRC one can specify ogg and opus as well)

Izvēlējos wav (kā pamācībā), pieejami arī 3gpp, ogg un opus. Tā funkcija ir iekš OS, nezinu, vai no Firefox OS laikiem, vai kā citādi, tik no izstrādātāju puses nav padarīta pieejama, tādi formāti tur bijuši.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Priekš 8110 4g parādījies atjauninājums. Versija 17. Atjauninājuma datums 21. decembris. Vakar pamanīju un uzinstalēju. Nekādu izmaiņu neievēroju, KaiOS versija tā pati kas iepriekš (2.5.1), nav salabots tulkojums trešdienai, joprojām ir «trešdiens», nav salabots zvanu žurnālā zvanu ilgums, joprojām tas neuzrādās. Gan jau kaut kādi sistēmas uzlabojumi ir, ja jau atjauninājums izlaists. Pats galvenais, ko var secināt, HMD pagaidām šo modeli nav pametis novārtā, ir iemesls cerēt saņemt uzlabojumus turpmāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
matrixxxx

Nja, īpaši neidziļinoties/nepētot pasūtīju banānu.

Tpfu, sūds, labi, ka neiekāpu.

1. Biju domājis, ka tie 4 taustiņi ap to kvadrātu, būs konfigurējami kā uz E52 (katram iespēja piešķirt kādu īsceļa funkciju). Figu, nemāku.

2. Tā poga sānos, laikam der tikai izslēgšanai (cerēju, ka šamā ir kameras funkcijai).

3. Īsceļu izvēlni nevar mainīt (nemāku).

4. Nav kopējais zvaniu žurnāls ar katra zvana ilgumu (kā E52).

 

Vai kaut daļu no tā visa var mainīt uzlaužot to banānu ? Vai laušana der tikai lai var instalēt appus pēc sirds patikas ?

Mafonu laušanā esmu galīgi tups/bez pieredzes.

Banānu pagaidām īsti negribas krakot, jo domāju par došanu atpakaļ (pirkts netā).

 

PS., visu mūžu esmu bijis uzticīgs Noklai, bet šitāds aplauzies pirmo reizi.

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Bite drusku izcēlās.

Lai atdotu atpakalj banānu, tas pircējam personīgi jānogādā bites galvenajā ofissā.

Nāksies kādu brīdi sadzīvot, nebraukšu speciāli uz Rīgu.

 

PS, vairs nav šaubu, ka lauzīšu to brīnumu, cerams par ķieģeli nepadarīšu.

Ja ir kāds noderīgs info par laušanu :welcome:

Link to comment
Share on other sites

2020.03.13. , 12:37, matrixxxx teica:

kā uz E52

Nevajag salīdzināt vienu no labākajiem modeļiem no Nokijas zelta laikiem ar mūsdienās panīkušās podziņtelefonu industrijas izstrādājumu. Labākie mūsdienu podziņnieki, arī banāns starp viņiem, ir sūds, salīdzinājumā ar vecajiem podziņsmartfoniem.

Kāpēc pirki pie Bites? Šis modelis pie viņiem dārgs.

Lauzt var, varēs pēc laušanas atgriezties nelauztā stāvoklī, tik uzmanīgi jārīkojas.

Palasi banānhakeru lapu, man pietika ar turienes info, krieviski diezgan daudz 4pda foruma atbilstošā tēmā. Ja interesēs, kad būs laiks, kaut kādu pamācību «soli pa solim» arī varu uzrakstīt, no savas pieredzes un savas nelielās saprašanas ietvaros.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...