Jump to content

Nokia 8110 4g. Pievienojieties revolūcijai.


Recommended Posts

Zona ir ļoti no svara. LMT toreiz visas strīpas pilnas rādīja. Melnais man joprojām stāv pagaldē, pa vienu dzerstiņu tika sabradāts, no jebeja, jauns ekrāns ir atnācisa, slinkums salikt kop''a, tad varētu novērtēt.

Starp citu, man īpašuma ir arī viena Nokia 6303i, fantastisks aparāts, gadus četrus vai vairāk, nav kustināts, vajadzētu noprovēt, bet gan jau ka strādā.

Link to comment
Share on other sites

Man zonu arī pilnu rāda.

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

no jebeja, jauns ekrāns ir atnācis

Es vēl nesen nomainīju savam 515 korpusu. Bija nobružājies diezgan. Pilnīgi visas korpusa detaļas - priekšējo paneli, aizmugures vāciņu, pogas. Telefons no ārpuses kā jauns. Aš asariņa nobira, par veco labo Nokia, cik toreiz forši bija telefoni, cik viegli pats varēji tos izjaukt, salikt. Detaļas pirku senāk, orģinālās no magboss.lv, tagad laikam tur vairs nav, tik, ka ebajs atliek.

Pirms 6 minūtēm , aoma teica:

Nokia 6303i, fantastisks aparāts

Kādreiz bija fantastiski aparāti. Atceros, tāds teiciens bija - kādu telefonu izvēlēties, ta vienalga kādu, skaties tik, lai būtu Nokia.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ieleja teica:

vēl tas VoLTE it kā vajadzīgs, lai reizē operatora 4G internets un balss sakari

Tas tiesa, tik jautājums kamdēļ sarunas laikā vajag 4g? 3G jau paliek, ja fiksi kaut ko ne pārāk lielu nosūtīt. Tie varētu būt specifiski gadījumi. Joka pēc pamēģināju - nemet uz 2g, bet 3 G vai H+, atstājot HD audio.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 11 stundām , aoma teica:

Tev tas aparāts vairs nav pirmā svaiguma, man pašam tādi ir bijuši divi, nevaru to vairs pierādīt, bet bača melnajam noturēja kādas 40 dienas. (balto sieva pazaudēja, nedabūju notestēt)

Sieva ātrāk pazaudē nekā bača izlādējas :D

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
2019.02.28. , 12:12, vvv teica:

Divas pilnas nedēļas jau izturējis.


Nu i kāda no tā jēga? Tipa es uzliktu uz plaukta pilnu šnabja pudeli un visiem stāstītu, ka tā mēnešiem ir pilna, kaut paralēli dzertu visu citu šmigu, kas vien būtu. Ja normāli lietojot tas telefona novelk dienas 5 - 7, tad ir gerai, tas sanāk 5-7x vairāk kā visi laizāmie telefoni :D 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, netraucē. Tas ir eksperiments. Biedrs aoma iepriekšējā lapā palielījās, ka viņa 515 mēnesi izturēja bez uzlādes, biedrs Murlo uz ko atbildēja «nedirs», lai noskaidrotu vai biedrs aoma dirs vai nedirs, biedrs vvv, kuram pa rokai bija darbojošs 515, piedāvājās pārbaudīt, biedrs kaads vēl norādīja, ka telefonā jāieliek aktīva SIM karte, uz ko biedrs vvv priecīgs atbildēja, ka ir aktīva SIM karte, tad nu viss tika sagatavots, telefons uzlādēts, telefonā ievietota SIM karte un tika uzņemts laiks..., biedrs vvv atskaitās tēmā pie katra robežnotikuma (akumulatora indikators nokrītas par vienu iedaļu), līdz patiesības rādījumiem atlikušas dažas dienas, tad arī varēs biedri vērtēt, vai biedrs aoma dirs vai nedirs, pagaidām eksperiments turpinās, biedri ar lielu interesi seko eksperimenta gaitai, vienīgi biedrs Gestapo par to visu uzraksta - nu i kāda no tā jēga.

Protams, jēga nav nekāda. Nelietot telefonu un priecāties, ka tas nav jālādē. Nākamais līmenis būtu izslēgt telefonu, vēl ilgāk izturētu. Pavisam augstākā līga, tā īsti veči darītu - telefonu izslēgtu, izņemtu akumulatoru no telefona, un laimīgi paziņotu - man telefons nav jālādē vispār.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jēgu neredzu no telefona, kas tur 30dienas un uz viņa pusi nedrīkst elpot. Tad jau var nopirkt fiksēto radio telefonu un iespraust kabeli rozetē un ielikt sim karti

Labots - Murlo
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

uldise
Pirms 9 minūtēm , Murlo teica:

Tad jau var nopirkt fiksēto radio telefonu un iespraust kabeli rozetē un ielikt sim karti

ja kas, LMT tādu variantu piedāvā(pašam ir divās lokācijās), jo LMT ir arī fiksēto sakaru operātors, līdz ar to var pāriet ar visu LTK fiksēto numuru. Nav nekādas vainas, par cik uztverošo kasti var nolikt tur, kur zona laba jeb pat pievienot āra antenu, ja nu māja metāla jumts vai tml..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , uldise teica:

līdz ar to var pāriet ar visu LTK fiksēto numuru. Nav nekādas vainas, par cik uztverošo kasti var nolikt tur, kur zona laba jeb pat pievienot āra antenu, ja nu māja metāla jumts vai tml..

Vai nebija tā, ka to fiksētā numura SIM karti var ielikt arī parastā mobilajā telefonā? Nav nemaz obligāti jābūt speciālam LMT fiksētajam telefona aparātam.

Link to comment
Share on other sites

uldise

liekas, ka varēja gan. tur nekādi ierobežojumi nav.. manā gadījumā es savā laikā pārgāju no LTK, LMT dod līdzi arī iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

Saki, tai LMT līdzi dotajai iekārtai var kaut kā faksa aparātu pieslēgt? Lai caur to LMT fiksēto numuru faksus parastā veidā sūtītu/saņemtu.

Link to comment
Share on other sites

uldise

nemācēšu teikt, bet iespējams, ka var. skat. šeit: https://bizness.lmt.lv/lv/biroja-fakss-biz

man kā reiz ir linkā minētā HUAWEI E5172 ar Panasonic klausuli. Bet tam HUAWEI E5172 ir tikai viens Tel ports, ir otrs - LAN ports, nav ne jausmas vai vienlīcīgi var pieslēgt gan klausuli, gan faksu. iespējams, ka var tādu iekārtu, kur ir telefons+fax. 

Link to comment
Share on other sites

Nupatās 515 iepīkstējās - brīdinājuma signāls, ka akumulators gandrīz tukšs. Pēdējā akumulatora indikatora svītriņa tagad sarkana. Varētu būt, līdz rītdienai izturēs. Skatīsimies.

Atgādināšu, eksperiments iesākās ­13. februāra vakarā, šovakar sanāk 19 dienas kā izturējis.IMG.thumb.JPG.256999a30e6849d1b17bd082aa6c843b.JPG

Link to comment
Share on other sites

Šorīt Nokia jau bija izlaidusi garu. Kaut kad pa nakti tas bija noticis. ;(Rezultāts - Pilnas 19 dienas ar astīti.

Nebija noticis neviens zvans, pāris reižu bija kalendāra atgādinājumi, tos aizmirsu izslēgt, reizi dienā aktivēju ekrānu, lai pārbaudītu akumulatora indikatora līmeni (uz beigām tas bija biežāk kā reizi dienā). Tāda ekstrēmi saudzīga telefona lietošana vai, precīzāk, nelietošana.

Ko domājat jūs? Vai 515 pie biedra aoma spēja izturēt mēnesi bez uzlādes? Vai arī viņš «tirs»?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tirš :D bet nu.. nelietot telefonu, lai tik tas iztur to "mēnesi", nafig tad vispār tas telefons?

 

agrāk es kkā iepringu uz savu mobilo.. smarts man turēja dienas 3-4.. tagad lietošanas paradumi pamainījušies.. reizi 2ās dienās piemetu pie lādētāja.. tā kā ir ātrā uzlāde tad vispār po.. citreiz pat no rīta uz dažām minūtēm piemet klāt un jau visu dienu mierīgi vari lietot.. Es pats arī daudz nezvanu.. man mobilais vairāk netam, bankas app u.tml...

 

par februāri:

image.png.0a1fa916e81e2dfdad4fea818d359b9f.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tu uz Sahāras tuksnesi gatavojies?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

par februāri:

image.png.0a1fa916e81e2dfdad4fea818d359b9f.png

Re, mans izklājums par februāri:

563692003_Ekrnuzmums.png.c4f08f0576046664c173f547058acaab.png

Ienākošie zvani man vairāk par izejošiem, nezinu, kur tos var nomērīt. Precīzi nepateikšu, aptuveni stunda dienā vidēji tiek norunāts.

Internets pagājušo mēnesi notērēts neraksturīgi daudz, caur jauno telefonu dalījos ar internetu, ja turpināšu lietot šo modeli, to funkciju ik pa laikam lietošu, pieslēgumam bezgalīgais internets, tāpēc varu dalīt internetu, cik patīk.

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

nelietot telefonu, lai tik tas iztur to "mēnesi", nafig tad vispār tas telefons?

Tieši tā. Biedra aoma gadījums, kad nokia iztur mēnesi, ir nekas cits, kā telefona nelietošana, nevis vienkārša nelietošana, bet mērķtiecīga nelietošana, nelietošana piepūlējoties.

Link to comment
Share on other sites

Nekāds pļāpa neesmu. Pa telefonu sanāk daudz runāt. Par cik ikdienā viens, vienatnē vienīgais veids kā runāt, ir caur telefonu. Citi, kas strādā kolektīvā, izrunājas klātienē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , CAP teica:

tirš :D bet nu.. nelietot telefonu, lai tik tas iztur to "mēnesi", nafig tad vispār tas telefons?

nu netirš nekā. man bija jaunas nokijas 515. 2 gabalas. Aķi turēja kā velli, un telefons man ir tikai tāpēc, lai mani varētu dabūt rokā, pats zvanu ļoti reti, ja nu mātei uz 70 gadu jubileju, lai zin, ka dēls vēl dzīvs. /sarkasms/ bet tā viš i. Pierādīt gan to nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Es tev ticu, aoma, ka tavs 515 jauns noturēja mēnesi. Iespējams pie tevis stiprāka zonā. Bet nu tas tavā gadījumā, kad tu gandrīz nemaz nezvani. Tev jebkuru telefonu iedod, turēs tas ilgāk kā citiem, jo citi telefonus lieto, tu nelieto. Es saku, man tas 515 jau no sākuma nekādu dižo akumulatora izturību nerādīja - trīs četras dienas, apmēram tas pats, kas E5 vai E52. Tas pie maniem telefona lietošanas paradumiem, stunda dienā sarunām. Pats redzēji, gaidstāves režīmā telefons izturēja 19 dienas, kas ir izcils rādītājs, ja salīdzina ar jūtīgajiem telefoniem, diez vai tie tik spēj izvilkt. Šajā ziņā tev taisnība, podziņniekiem akukmulatori iztur daudz ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Viena no nokiam 515 tika pazaudēta, otrai pēc smaga kritiena kritiena tika sasists displejs. humora pēc varētu pasūtīt jaunu, un kā tagad šancē, pēc gadiem 5-6iem. Starp citu, manā kolekcijā ir 6303i, kura savulaik turēja vismaz 2 nedēļas,  varētu uztaisīt experimentu., bet gribot ielikt jaunā korpusā, salauzu displeju /pa štīmi/. Jauns ir atnācis, neesmu nomainījis.

Atkal abloms :D

 

P.S. Jaunas 515-tās toč gāja mēnesi, +- apm. nedēļa.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Viena no nokiam 515 tika pazaudēta, otrai pēc smaga kritiena kritiena tika sasists displejs.

Tas viss ir štrunts. Baterijas izturību tas neietekmē. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu bet, protams, tagad vgrūtāk notestēt :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 Svaiga ziņa no gsmarena. Sanāk, ka Nokia 8110 4g būs podziņtelefons, uz kura varēs darbināt vacapu, pēc ilgāka pārtraukuma pirmais, ja neskaita indusu JioPhone, katrā ziņā pie mums tas būs vienīgais, pagaidām. Man pašam vacaps neinteresē, nelietoju. Gaidu apdeitu, varbūt būs novērstas dažādās nepilnības, kas piemīt šim telefonam pašreizējā programmatūras versijā, piemēram, nepareizi iztulkotas nedēļas dienas kalendārā (trešdiena ir trešdiens, ceturtdiena ir piektdiena...), varbūt būs salabojuši tastatūras gļukus, kad bieži nostrādā dubultā nospiešana... Katrā ziņā esošā programmatūras versija nav nostrādāta, ir samērā zaļa.

 Apskatījos, pagaidām mans telefons apdeidoties nepiedāvā, redzēs, cik drīz apdeits nonāks pie mums, varbūt pēc dažām dienām, varbūt būs jāgaida ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es gaidu, kad kads uztaisis izmera identisku Blackberry Passport telefonu, tad Pixel 2XL tiks nomainits uz to (Key2 nesaista). Bet ja kopsuma podzinjtelefonu ka shadus isti nevelos, jo man redze nav ta labaka un labak tomer man vajag lielu ekranu.

Link to comment
Share on other sites

Šodien ienāca apdeits manam telefonam. Versija 16, nevis 15, kā bija dažas dienas atpakaļ ziņās, acīmredzot, kaut ko salabojuši 15. versijā. Jā, ir arī vacaps. Intereses pēc izveidoju kontu, apskatījos. Ir visas saziņas iespējas, izņemot vacap balss zvanus un video zvanus. Var sūtīt ziņas, attēlus, video, balss ierakstus. Programmas interfeiss angliski, latviski vēl nav iztulkots. Tātad vacaps atgriezies uz podziņtelefoniem, viedtālrunis vairs nav obligāts, ja gribi lietot vacapu.

Vēl neesmu visu izpētījis, pēc apdeita kaut kas minimāli pamainīts iestatījumu izvēlnēs, šis apdeits iezīmējas ar jaunu KaiOS versijas numuru.

Redzēs, cik dzīvelīga izrādīsies šī salīdzinoši jaunā OS telefonos, paši viņi savā mājaslapā ik pa laikam liek ziņas par KaiOS telefonu popularitātes pieaugumu, kaut kad bija ziņa, ka 2019. gadā telefoni ar KaiOS ir otrie pirktākie, aiz Android telefoniem, apsteidzot aifonus. Tas globāli. Izklausās ticami, ja atceras, ka KaiOS telefoni ir ļoti populāri trešās pasaules valstīs, tur ļoti daudz iedzīvotāju, tos vienkārši var atļauties vieglāk nekā pilnvērtīgu smartfonu.

Lai tur kā, pagaidām telefons man ir pieņemams, pats galvenais, nevainojami darbojas e-pasti un ir ļoti laba dzirdamība balss zvaniem, tam visam komplektā labs akumulatora turēšanas laiks (stabili 4 dienas pie sarunām vismaz stundu dienā). Pārējais telefonā, nu tā - robežās no nekas īpašs līdz draņķīgi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skatos, pie mums parādījies pārdošanā vēl viens telefons ar KaiOS. Poļu Maxcom MK241. Bildēs izskatās labi, klasiskāks dizains kā Nokia 8110 4g vai CAT B35.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Beidzot sadūšojos un džailbreikoju savu Nokia 8110 4g. Process bija interesants, bet prasīja uzmanību. Soli pa solim pamācība banānhakeru mājaslapā ir diezgan lakoniska, bet veiksmīgi tiku galā. Tagad telefonā varu instalēt visādas aplikācijas, kuras nav oficiālajā veikalā. Neko jau daudz man nevajadzēja, savajadzējās pdf lasītāju, lai e-pastos pienākušos pdf varētu atvērt. Džailbreiks telefonā iespējoja izstrādātāju režīmu (developer mode), tas šajā telefonā slēpts, neko daudz no tā nesaprotu un diez vai kādreiz pratīšu to pielietot, bet kas izbrīnīja un patīkami pārsteidza - izstrādātāju režīms arī latviskots, ne 100%, bet latviski.

Būtu saprašana programmēšanā, varētu daudz interesanta izdarīt ar šo telefonu. Kā es saprotu no lasītā internetā, ir ļaudis, kas aizrāvušies un dara.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parādījusies ziņa par Nokia podziņnieku ar Android. Nevar zināt cik tur patiesības un vai tas tiks realizēts, bet podziņfonu faniem interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Uz tik maza ekrāna var acis izmežģīt. 

Link to comment
Share on other sites

Izlepis esi. :) Manai pirmai mobilai vispār displeja nebij, pēc tam kaut kādam ērikam bij centimetrs reiz 3 centimetru dzeltens sūdiņš, a 128x jau bija bomba :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

kaut kādam ērikam bij centimetrs reiz 3 centimetru dzeltens sūdiņš

Ļoti gaidu kad šos sāks izlaist ar Android'iem, notiekti vienu nopirkšu un izņirgāšos. :mrgreen2:

 

Bet no līdzšinējiem podziņiniekiem ar Android'u es labas atsauksmes esmu dzirdējis par kaut kādu LG (modeli uzreiz nepateikšu), kas bija "čeļepahas" variants un ar diezgan lielām pogām. Sev tādu diez vai pirktu, bet dzīvē apskatot efekts par to verķi radās uzticamāks, nekā kad pirmo reizi dzirdēju vārdu salikumu "Android's ar podziņām".

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

Vakar vienā pasākumā man tieši uzdeva jautājumu, kādu telefonu varu ieteikt. Līdz šim ir bijuši tikai Nokia podziņaparāti un nebūtu nekas pret tādu arī nakotnē, ja tikai varētu normālas bildes uzņemt. Ko varat ieteikt pirmspensijas vecuma cilvekiem, kuriem svarīgi, lai telefons ir arī izturīgs un strādajot kabatā netiek uzspiests zirneklis?

 

Vai Nokia 3310 atbildīs prasībām? bildes nebūs galīgi garām? Kāds cits podziņnieks?

 

Ja izskatītu skārienjūtīgos, kādu modeli no tiem varētu ieteikt? Lai nav pārak liels ekrāns, bet daudz maz mūsdienīgas iekšas, kas pēc brīža neliks telefonam palikt ļoti lēnam?

 

P.S. Pats esmu jaudīgaku telefonu fans, tapēc zinātu, ko no tādiem ieteikt, bet, kad prasa izturīgu un salīdzinoši lētu telefonu, kuru pamatā izmantos zvaniem un foto, tad tas mani nedaudz dzen stūrī :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , energys teica:

Kāds cits podziņnieks?

Lielās fiškās uz doto brīdi nav nekā. Ja grib, lai bildes nebūtu galīgi garām.

 

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos iekš gsmarena.com. No pēdējā laikā iznākušajiem podziņfoniem (tīrajiem, bez tača) Phone Finder atrod vien trīs modeļus, kuriem kameras ar 5 MP, laikam, oficiāli Latvijā šie nav. Ja vajag bildēt ar telefonu, tad tikai tačfons.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Ja vajag bildēt ar telefonu, tad tikai tačfons.

Ir idejas, kuri modeļi būtu optimāli? Mazs izmērs + lai nav bremze + laba cena? Skatījos Samsungus, ir tāds A40, cena ap 200, bet, kā būs ar veikspēju? A50 jau cena ap 300, bet liels izmērs. Sony arī nekā maza nav...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...