Jump to content

Nokia 8110 4g. Pievienojieties revolūcijai.


Recommended Posts

Just now, e = d teica:

Racionālu argumentu tur nav.

Un kādi racionāli argumenti man būtu nēsāt līdzi 6 collu vai lielāku telefonu. Tādu pat kabatā nevar ielikt. Es saprotu tos, kas telefonu izmanto internetam, filmu skatīšanai, bilžu skatīšanai..., rosās pa sociāliem tīkliem caur telefonu, jā, viņiem ir vajadzīgs liels ekrāns, jo lielāks, jo labāk... Es no tā visa telefonā neko nelietoju, telefonu lietoju gandrīz tikai zvanīšanai. Priekš manis vienkārši būtu nelietderīgi tāds telefons. Un nav tur nekādas reliģijas, ja negribās apkrauties ar lielu «lāpstu».

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Un kādi racionāli argumenti man būtu nēsāt līdzi 6 collu vai lielāku telefonu. Tādu pat kabatā nevar ielikt.

Un mazāku par 6" viedtālruņu nav? Nopērc normāla izmēra bikses, varēsi kabatā ielikt :D

skinny-jeans-smartphone.jpg

 

Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Es no tā visa telefonā neko nelietoju, telefonu lietoju gandrīz tikai zvanīšanai.

Nu, nez, pēc tava "īsā" telefona apskata galīgi neliekas, ka tev tikai zvanīšana interesētu. Mēģini sevi apmānīt?

 

VĒL mīnusus! Gribu vēl! It sevišķi par to, ka nepiekrītu meliem, ka viedtālruni ar skārienjutīgu ekrānu kabatā nevar ielikt. MOAR! ?

Labots - itanium
  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu teicis, ka mani tikai zvanīšana interesē. Vajag arī lai ir e-pasti - pienāk e-pasts, telefons nosignalizē, par pienākušo e-pastu, es varu apskatīt, kas sūta, ko vajag. Tāpat kalendāra atgādinājumi vajadzīgi, lai telefons nosignalizē. Lai arī fotokameru cenšos vienmēr ņemt līdzi, tomēr ir gadījumi, kad kamera pa rokai nav, bet kaut kas interesants jānobildē, tāpēc neslikti būtu arī labu kameru telefonā, diemžēl, labas kameras podziņniekos nav. Viss pārējais - internets, sociālie tīkli, bildes, filmas... to es varu datorā. Pie datora sanāk augām dienām strādāt, kaut kā glupi būtu sēžot pie datora, lietot telefonu tādām vajadzībām. Ja man dien dienā būtu apkārt jābraukā, neatrastos visu laiku es pie datora, tad varbūt gribētos, lai ir telefons, kas aizvieto datoru. A tā, darba laikā pie datora, brīvajos brīžos gribas no tā atpūsties, nevis turpināt caur telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , itanium teica:

Un mazāku par 6" viedtālruņu nav?

A bet tā ir problēma. Manās acīs jau 5.2" ir lāpsta. Negribu es lielākas bikses?. Pat iedomāties negribu, kādai jābūt pakaļai, lai derētu bikses, kurās iebāzt 6" glāstāmkinoekrānu.

Nja, nekas nav pret podziņniekiem, bet nu tā kā gandrīz vienīgā vajadzīgā fīča bez zvanīšanas ir puslīdz normāla kamera, tad autora aprakstītais automātiski ierindojas... tur?.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

gandrīz vienīgā vajadzīgā fīča bez zvanīšanas ir puslīdz normāla kamera

Ne tas, ka podziņnieku ar puslīdz normālu kameru nedabūsi. Arī varbūt kaut kur vēl atrodamajos mazas diognāles skārienjūtīgos telefonos diez vai būs normāla kamera. Puslīdz normālas kameras ir galvenokārt flagmaņos, a tie visi lāpstas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Pat iedomāties negribu, kādai jābūt pakaļai, lai derētu bikses, kurās iebāzt 6" glāstāmkinoekrānu.

Paliek jau tie telefoni mazāki. Man agrāk bija Asus Zenfone 6 (6"), ko tiešām bija problēmas ielikt kabatā. Nesen pamēģināju Pocophone 1 ar teorētiskām 6.18" - pavisam cita lieta, jo tomēr teju par cm mazāks diametrā.

 

Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Puslīdz normālas kameras ir galvenokārt flagmaņos, a tie visi lāpstas.

Pat vecajam SE kamera būs NESAMĒRĪGI labāka nekā tavai 8110.

 

Viss ok, lieto tak, ko vēlies. Tikai nevajag ieiet galējībās - pamazām te jau sāka vilkt, ka visi skārienjutīgo ekrānu lietotāji to vien dara kā sēž soc. tīklos u.t.t.

Ne jau tev vienam tāds pieradums bija, citi tam vienkārši tika pāri. Pat mana 87 gadus vecā ome.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

8110 kamera ir absolūta parodija par kameru. Vecajai Nokia E51 arī bija 2MP kamera, pat tā varētu būt labāka, jo tai bija visādi iestatījumi, nakts režīms..., tik, ka nebija zibspuldzes. 

Link to comment
Share on other sites

Viens arguments par labu podziņām ir baterija, gan ne autora modelim - Nokia 515 novilka bez lādēšanas turpat mēnesi, tiesa, neesmu nekāds lielais tarkšķis, zvanu tikai tad, ja patiešām ko vajag.

Lai gan nu jau pāris gadus arī es esmu mainījis "reliģiju", vispirms bija Nokia 5, tagad 6.1.

Link to comment
Share on other sites

Ar tiem vecajiem telefoniem, piemēram 6310i, utml, problēma ir aķi. Tiem jau jauniem sola, ka lai ar stand-by režīms uz pāris dienām, talk-time 3h... mūsdienu trubām stand-by ir maksimums tāds pats, vai pat īsāks, laikam dēļ kaudzes daemon servisu ko tā truba ņurca savā nodabā, toties tarkšķēšanu iztur arī līdz 12h (vismaz podziņiekiem ir kas sola).

Man arī ir šis 8810 4G, bet vel neesmu ietestējis, tā ka mans viedoklis būs pec kādām dienām.

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Murlo teica:

Netirs

Ja biedrs aoma raksta, ka 515 novilka mēnesi, tad viņš ne tas, ka zvana maz, tad viņš gandrīz vispār nezvana.

Varu pārbaudīt. Ir man 515 darba kārtībā. Uzlādēšu pilnu, ieslēgšu un nolikšu, lai stāv mierā. Pieļauju, ka izturēs pāris nedēļas. Nekad nav iznācis telefonu tā lietot, kad nemaz nezvanu. Pašam 515 trīs četras dienas turēja, nebija tam baterija pati izturīgākā no tiem telefoniem, kas man bijuši. Pats izturīgākais bija 5110, to varēja nedēļu nelādēt, bet nevar salīdzināt, toreiz es nezvanījos tik daudz kā tagad, toreiz mobilie sakari bija dārgi, pāris minūtes dienā zvanu bija.

Pirms 49 minūtēm , Delphin teica:

Man arī ir šis 8810 4G

Vai nav doma to uzlauzt? Man ir tāda doma. Tagad vēl ne, pagaidīšu, lai atnāk 14. apdeits (esot iznācis, pagaidām palaists tikai Vjetnamā), tad skatīšos, ja hakeri notestēs pēc 14. apdeita un viss strādās, tad mēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , vvv teica:

. Ir man 515 darba kārtībā. Uzlādēšu pilnu, ieslēgšu un nolikšu, lai stāv mierā.

Bet nu ar karti aktīvu cerams .

Link to comment
Share on other sites

Ir man aktīva otra karte. Maz lietoju to numuru. Ielikšu karti telefonā. Pats no tā numura nezvanīšu, tik nevaru garantēt, ka kāds ienākošais zvans nebūs. Šovakar pat visu sagatavošu un uzsākšu eksperimentu.

Link to comment
Share on other sites

da labi.. ne īpaši aktīvi lietojot pat mans smartfons nedēļu ir izturējis bez lādēšanas.. pietiek ielīst youtube un bača am am. ātri noplok.. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Telefons uzlādēts:

IMG_1.thumb.JPG.1b2bebce5dbb68612e3f8b179b942e84.JPG

Telefonā ielikta aktīva SIM karte:

IMG_2.thumb.JPG.ee18f35d22abe8339205cbb07f3f6245.JPG

Eksperiments sācies. Sākuma datums un laiks telefona ekrānā.

Apskatījos gsmarena šī telefona specifikāciju, tur norādīts vienāds stand-by gan priekš 2G gan 3G, tas tiešām iespaidīgs - 912 stundas (38 dienas). Redzēs, cik izvilks mājas apstākļos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

 

Nu pa smalko. Vel vajadzētu online kameru pielikt, lai redz kā mirst nokia ?

Labots - kaads
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2019.02.13. , 21:36, vvv teica:

Eksperiments sācies.

Šodien konstatēju, ka telefona akumulatora indikators nokrities par vienu iedaļu. Reizi dienā telefonam piespiežu izvēlnes pogu, lai izgaismotos ekrāns un varētu redzēt akumulatora indikatoru. Līdz šim akumulatora indikators uzrādījās pilns. Pagājušas piecas dienas, ne reizi no telefona netika zvanīts, netika arī saņemti zvani, vienreiz signalizēja kalendāra atgādinājums. Izskatās, izturēs ilgāk par nedēļu. Iespējams, krietni ilgāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādam ir bijusi saskare ar atjaunotiem telefoniem? SSkā manīju atjaunotu (refurbished) E52 pa simpātisku ciparu. Tā i gribējās uzzvanīt un paprasīt, kur šis tādu ņēmis. Nebūtu nekas pretī tādu lietot ikdienā, ja vien tur būtu wacaps. Kartes, cik noprotu, arī vairs nešancē. Kā tur ir?

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , raivix95 teica:

Kādam ir bijusi saskare ar atjaunotiem telefoniem? SSkā manīju atjaunotu (refurbished) E52 pa simpātisku ciparu. Tā i gribējās uzzvanīt un paprasīt, kur šis tādu ņēmis. Nebūtu nekas pretī tādu lietot ikdienā, ja vien tur būtu wacaps. Kartes, cik noprotu, arī vairs nešancē. Kā tur ir?

Symbian platformai nav atbalsta jau vairāk kā 10 gadi atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , raivix95 teica:

ja vien tur būtu wacaps. Kartes, cik noprotu, arī vairs nešancē. Kā tur ir?

Pašam lietošanā bija E52, vēl pāris nedēļas atpakaļ lietoju. Korpusa plaisa kļuva pavisam nesimpātiska, tāpēc nācās pāriet uz citu telefonu. Vacaps nestrādā. Kartes strādā. Strādā arī navigācija. It kā sen tika izbeigts atbalsts iebūvētajai e-pasta aplikācijai, bet kaut kādi puiši izveidoja risinājumu, kā to piedabūt darboties, es forumā par to tiku uzrakstījis, nezin, vai tik tās saites vēl aktīvas, katrā ziņā e-pasts manam E52 darbojās, to panākt bija čakarīgi, no SS nopirktam telefonam diez vai e-pasti darbosies.

Pirms 12 minūtēm , kellerman teica:

Symbian platformai nav atbalsta jau vairāk kā 10 gadi atpakaļ.

Nav tik traki. Oficiāli atbalstu pārtrauca 2016. gadā. Kaut bija atsevišķām lietām beigas ātrāk, saistībā ar to, ka Nokia telefonu ražošana nonāca MS rokās 2013. gada beigās. Tad arī sākās īstā Symbian nomiršana. Nesanāk 10 gadi, kā tu saki, ir aptuveni 5 gadi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , vvv teica:

Pašam lietošanā bija E52, vēl pāris nedēļas atpakaļ lietoju. Korpusa plaisa kļuva pavisam nesimpātiska, tāpēc nācās pāriet uz citu telefonu. Vacaps nestrādā. Kartes strādā. Strādā arī navigācija. It kā sen tika izbeigts atbalsts iebūvētajai e-pasta aplikācijai, bet kaut kādi puiši izveidoja risinājumu, kā to piedabūt darboties, es forumā par to tiku uzrakstījis, nezin, vai tik tās saites vēl aktīvas, katrā ziņā e-pasts manam E52 darbojās, to panākt bija čakarīgi, no SS nopirktam telefonam diez vai e-pasti darbosies.

Nav tik traki. Oficiāli atbalstu pārtrauca 2016. gadā. Kaut bija atsevišķām lietām beigas ātrāk, saistībā ar to, ka Nokia telefonu ražošana nonāca MS rokās 2013. gada beigās. Tad arī sākās īstā Symbian nomiršana. Nesanāk 10 gadi, kā tu saki, ir aptuveni 5 gadi.

 

Es biju vairāk domājis veco s60v3 Symbian OS 9.1 (ja nemaldos), kāda bija tam pašam E52. Sen atpakaļ patika man tā OS.

Link to comment
Share on other sites

2019.02.13. , 21:36, vvv teica:

Eksperiments sācies.

Šodien akumulatora indikators nokrities vēl par vienu iedaļu. Kopā četras iedaļas, tātad esam pusē. Pagājušas nepilnas deviņas dienas.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko. Nokia iznāciens MWC 2019 noticis. Nav šoreiz izziņots jauns gudrpodziņtelefons. Podziņnieks izziņots gan, tikai dumjtelefons. Nāksies samierināties, ka pagaidām 8110 4g ir vienīgais aktuālais Nokia podziņnieks ar gudrtelefona pazīmēm.

Link to comment
Share on other sites

Mellene man asociējas ar tiem rokaspulksteņiem, ar kalkulatoru

photo

Šis ir kruts, es atceros prastākus , komisijbodē maksāja 80 krievu rubļus.

Prosto Montana ar 7? melodijām maksāja 60.

Link to comment
Share on other sites

2019.02.13. , 00:48, vvv teica:

Ir šim telefonam VoLTE (balss sakari caur 4G), tik pagaidām Latvijā neviens operators to nenodrošina. Interneta komentētāji, kuri tiek izmantot VoLTE, uzteic šo modeli, esot perfekti.

Toč nenodrošina? Nez vai tā nav tikai terminoloģija: "Tele2 augstas kvalitātes balss sakari ir pieejama 99% iedzīvotāju kopā ar HD Voice tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā."  Praksē tiešām ir būtiska skaņas kvalitātes atšķirība zvanot Tele2 tīklā, kur abos galos ir 3g/4g. Tikko pamēģināju - ja pārslēdzu uz 2g, tad skaņa krietni šaurākā spektrā paliek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

Toč nenodrošina?

Kā es saprotu, nē. Pie mums caur 4G tikai internets. HD Voice ir pie 3G, tas ir Bitei un Tele2, LMT tas nesaucas HD Voice, kaut kas tamlīdzīgs ir, bet konkrēti par HD Voice viņi to nesauc, to savulaik prasīju pašiem LMT.

Par VoLTE vikipēdijā. Redzams, ka pasaulē pagaidām nemaz tik masveidīgi tas nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē.. Tas nav tas pats, tiesa.. HD voice ir VoLTE viena no daļām. Vismaz Google tā saka.. VoLTE ir 4G fīča.. HD voice darbojas arī 3G.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, tā jau izlasīju Wiki. Uzjautāšu Tele2 čomam kā tur īsti ir.

Link to comment
Share on other sites

Tikmēr Nokia 515 akumulatora indikators nokritās vēl par iedaļu, palikusi pēdējā svītriņa. Divas pilnas nedēļas jau izturējis. Nav bijis neviena zvana. Skaidrs, ka mēnesi neizturēs. Pēc dažām dienām redzēsim, cik būs izturējis.

Link to comment
Share on other sites

2019.02.25. , 15:35, vvv teica:

Uzprasi, moška viņš zinās, kad Tele2 plāno VoLTE ieviešanu.

Neplāno it kā. Tā ir fīča, kas jāpiepērk. Cik sapratu leiši un laikam zviedri ir piepirkuši kaut kad. Es gan tā īsti tam pasākumam jēgu neredzu. 

Link to comment
Share on other sites

It kā jau nebūtu slikti, ja balss sakaru kvalitāte kļūtu augstāka, bet ja, kā tu saki, jāpiepērk, tad neizpaliktu cenu celšanās pie VoLTE ieviešanas, labāk lai cenas neceļas, diezgan laba balss sakaru kvalitāte ir arī pie 3G.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , vvv teica:

Tikmēr Nokia 515 akumulatora indikators nokritās vēl par iedaļu, palikusi pēdējā svītriņa.

Tev tas aparāts vairs nav pirmā svaiguma, man pašam tādi ir bijuši divi, nevaru to vairs pierādīt, bet bača melnajam noturēja kādas 40 dienas. (balto sieva pazaudēja, nedabūju notestēt)

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt. Mans aparāts pirkts 13. gada beigās. To atceros, ka baču mainīju, tiku nopircis jaunu orģinālo bateriju. Protams, nav pirmā svaiguma. Katrā ziņā nu jau izturējis 15 dienas, vēl noteikti dažas dienas izturēs, teiksim, būs 20 dienas, kas nebūs slikts rādītājs. Pieļauju, ka jauns aparāts varētu to mēnesi izvilkt. Bet tad, tiešām, zvanīšanas paradumiem jābūt tādiem - gandrīz nemaz nezvanīt. Nestādos priekšā, kā tas ir. Man kaut kā iegrozījies, ka zvanīšanas sanāk daudz.

Vēl, mans aparāts visu laiku stāv nekustīgi vienā vietā. Kā ir, ja nēsā telefonu, telefons pastāvīgi nokļūst te labākas zonas apstākļos, te sliktākas zonas apstākļos, iespējams, tas arī ietekmē baterijas nosēšanos. Arī tas, ka nekad nevarēs radīt vienādus apstākļus, pie manis zona varbūt švakāka, tas arī ietekmē.

Lai tur kā, es ticu tev, ka 515 tev noturēja mēnesi. Neteikšu, ka biedrs aoma «dirš». Tik to gan saprotu - biedrs aoma gandrīz nemaz telefonu nelieto, ka viņam baterija tik ilgi ir turējusi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...