Jump to content

Lumia 830


span4o
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Atveru FB caur built in pārlūku, lapa itkā tiek atvērta, bet pirms tā paspēj līdz galam "atvērties" pārlūks paņem un nocrasho. (sīkdatnes iztīrīju, telefonu restartēju)

Gribās aizrakties līdz problēmai, lejupielādēju Field Medic uztaisīju crash logu. Īsti netieku gudrs, uz ko vajadzētu skatīties. Varbūt kāds varētu padalīties ar padomu, vai iemest kādu pamācību, laikam līkas rokas, jo pašam neizdēvās atrast.

Šoreiz vairāk interesē problem solving soļi.

Jauku dienu, Paldies!

Labots - span4o
Link to comment
Share on other sites

Nokia Lumia 830 ir diezgan vecs modelis. Ja neesi manuāli kaut ko čakarējies, tad tev pēdējais update bija diezgan sen.

Tādēļ man liekās, ka tavs built-in pārlūks ir veca MS Edge versija. Ļoti iespējams, ka tā nespēj apstrādāt kādu modernu skriptu, kas tiek izmantos FB lapā un tāpēc nobrūk. Bet tas ir tikai minējums.

Ko darīt?

Vari pajautāt googlei, vai Lumia 830 var updatot sistēmu vai  pārlūku. Varbūt Windows store var nokačāt citu browseri?

Link to comment
Share on other sites

vispārīgi, pirmais jautājums vai tev ir windows phone 8.1 vai 10? (katram ir savi savādāki gļuki. 8.1 nesuportējas un neapdeitojas jau sen, 10tais endofsupport tika aizlaists nupatās)

uz 8.1 pārlūks bija diezgan riebīgs, nebrīnos ka sejgrāmata neiet. par 10to nezinu. pa lielam iebūvētās aplikācijas strādāja, un no windows store neko prātīgu nolādēt vairs nevar.

drošvien varētu ieteikt uztaisīt factory resetu. un kad pārbaudīts, ka tāpat neiet - iemest telefonu atvilktnē un vairs nelietot....

 

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Māšuks

Tas laikam ir Windows Phone beigas? Ta mana Lumia 650 rada atverot Whatsapp.

IMG_20190710_044056.jpg

Link to comment
Share on other sites

10.7.2019. , 04:51, Māšuks teica:

Tas laikam ir Windows Phone beigas?

Beigas tuvojas. Mana sieva ietiepīgi turās pie savas Lūmijas. Ta pēdējā laikā pat ir bijis, ka netiek internetā. Caur LMT netiek, caur WIFI tiek. Neatceros, kas tieši, guglē atradu, kā sabakstīt iestatījumus. Ja sieva nesteigs pirkt jaunu telefonu, man būs iespējas pavērot WP miršanu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Ja sieva nesteigs pirkt jaunu telefonu, man būs iespējas pavērot WP miršanu.

nekrofīīīls....

es labāk vēroju kā lūmija mētājas atvilktnē - ja nu tomēr ienāk neprāts viņu ar Here navigāciju un wifi palietot :)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kas tev par problēmām ar Android.. Attaisnojumam piebildīšu, ka pirmais mans viedtālrunis bija tieši WP. Pats WP jau labu laiku agonijā vārās, kur nu vairs tālāk.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Bils Geits pats atzinis ka iesaistīšanās par vēlu viedtālruņu izstrādē ir bijusi viņa lielākā kļuda.Žēl ka no tā jācieš lietotājiem.To Android murgu un visu kas nāk no Google es ilgāk par stundu izturēt nevaru.

neticami, bet esmu spiests piekrist Šņukuram... arī manas smadzenes nav spējušas attīstīties tik ļoti, lai spētu sagremot Anrdoida lietošanu...

uz WP viss notika vienkārši un saprotami, jā ne tuvu perfekti, bet vienkārši un saprotami... es, laikam, atkārtojos... :tomato:

tad, kad es ar skrūvgriezi "salaboju" displeju savai Lumiai 735, nācās iepirkt ko svaigāku... pirmajā vakarā, pēc trešā alēna, jau sapriecājos, ka būs jauka kopdzīve ar jauno telefonu...

nākamajā dienā es sapratu, ka tomēr ne... labi, ka ir pieejamas alternatīvas perētājsistēmas...

Link to comment
Share on other sites

nu.. kā saka.. sliktam dejotājam arī olas traucē ;)

 

neviena sistēma nav ideāla...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mans pirmais bakstāmais telefons bija ASUS P535. Nākamais jau sekoja HTC Desire pirmais izlaidums. No tā laika esmu uzticīgs Android. Desire telefonam, kad pienāca atbalsta beigas, tad no XDA vilku tik custom rom un priecājos par jaunām funkcijām un iespējām jau vecā telefonā. Tas pats bija ar Moto G pirmo versiju. Ar Androidu pašu velnu var panākt. Piemēram esošajam UMI Super telefonam kaut kādā mistiskā veidā IMEI palika par 1111111111. Divu stundu laikā atradu kā var ar konsules palīdzību atlikt atpakaļ oriģinālo IMEI. Domāju, ja kas tāds notiktu ar kādu citu operētājsistēmu, tad tas telefons atrastos zaļā kastē, kur uzzīmēts ir gludeklis, bārdas mašīnīte, lampas, telefoni...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ervie teica:

nekrofīīīls....

:sarkasms:

Laipni lūgti. Vai nevēlaties par symbian podziņtelefoniem parunāt?

 

Link to comment
Share on other sites

WP tiešām bija ļoti labs, it īpaši sākumā ar visu feisbuka un messendzer integrāciju sistēmā, kas ļoti noderēja kad kontaktiem visa info pati automātiski salikās un pārslēgšanas starp SMS un Messenger... Flīzes ļoti noderīgas bija un vispār, viss vnk strādāja .... Žēl, ka MS pieļāva kļūdu pārāk neiesaistoties aplikāciju izveidotāju atbalstà un tā ?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, manuprāt, tas arī WP pa īstam nogalināja.. jo pats WP nebija slikts..

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin, vai Whatsapp'a aplikācija nav kaut kā uzbakstāma uz Windows Mobile 6.5? Man viens (HTC HD2) vel ir ar tādu perētājsistēmu, ja jau reiz nekrofīlija, tad varētu pamēģināt.

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

Diez vai darbosies. Vrubiļņiks pie Cukerberga, sen kā izrubīts. Uz 515 vacaps kā iebūvētā aplikācija, nekur nav pazudusi, bet nekas nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
pirms 6 stundām , snukurins teica:

Tā rāda WP8 vai WP10?

 

WP10 man. Ik pēc kādasdienas tas logs izlec. Facebook un Messenger jau mēnesi neiet no App un pat no MS store pazudis.

Link to comment
Share on other sites

Windows phone dabuja ļoti lielu marketsheeru īstenībā tajā pašā UK un  Vācijā, ja nemaldos pat 15%, bet tad pilnīga aplikāciju ignorēšana noveda pie tā, ka cilvēkiem izbeidzas divu gadu kontrakts un viņi parskreja uz citu platformu, lai arī atsauksmes par pašu sistēmu visiem bija ļoti pozitīvas 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Delphin teica:

vai Whatsapp'a aplikācija nav kaut kā uzbakstāma uz Windows Mobile 6.5?

Vacapam ir pc versija. Gan jau uz tā winmobile var uzlikt kādu vnc un tad piekļūt pie pc vacapa.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , e = d teica:

Vacapam ir pc versija.

Vai ta? Kā es saprotu, vacapu iekš PC var dabūt tikai kā telefona «pagarinājumu» - vispirms ir vajadzīgs telefonā darbojošs vacaps, ko var piejūgt PC. Bez telefona PC nav nekāda vacapa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Bez telefona PC nav nekāda vacapa.

Pareizi saproti - pietiek ar to, ka telefonam (uz kura nr aktivizēts konkrētais caps) nav uz brīdi internets = Whatsapp's uz kompja WEB, jeb Desktop versijā auro "phone not connected". Kamēr truba neatgriežas online, tikmēr arī no WEB/desektop versijām neko padarīt nevari.

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@snukurins nekas tur nebija par vēlu. Ja ne čupa ar MS idiotismiem - izstrādātāju čakarēšana, telefonu neatjaunošana uz nākamo versiju divas reizes pēc kārtas, versiju nesavietojamība, un vēl kaudze ar feiliem, būtu ļoti pat veiksmīga sistēma. Rezultātā paši nokāva gluži  labu OS, un līdzi parāva vēl vienu labu OS :(, kaut starts patiesībā bija labs nopietnas konkurences apstākļos.

Labots - Huan Kaktus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
2019.07.11. , 11:28, snukurins teica:

Ja es lejupielādēju failu tad man ir pilnas tiesības cerēt ka varēšu šo failu atvērt no mapes lejupielāde.

Visiem saviem telefoniem esmu varējis to izdarīt. Jāteic gan, ka samsungi un hujaveji man personīgā lietošanā nekad nav bijuši.

Kas attiecas uz Dahua programmētāju līkrocību - kā tur tieši Gūglis un Androīds vainīgs?

Atvainojos par fleimu!

Link to comment
Share on other sites

Lietoju šo no wp7 laikiem... Sistēma tiešām bija galvas tiesu pārāka par citiem, bet nu... Ietiepība

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Dīvaini. Es bez problēmām šamo lietoju no 7 versijas, un androīds tanī laikā bija vienkārši gļukains mēsls, bet tu stāsti pasakas par to, ka WP neesot bijis lietojams :D

 

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Kopumā tas flīžu pasākums MS bija tīrī perspektīvs, kad iznāca WP7 (tas ir pirmais WP, ja ko nejaucu). Pēc ilggadējas agonēšanas un gļuku kalniem uz Windows Mobile telefoniem, WP bija kā pasaka. Vienīgi - kur rakstības suports LV (nezinu vai vēlākajās versijās ieviesa, bet WP7 100% nebija, kā labākajās Blackberry tradīcijās), tad arī markets bija trūcīgs, kas sākumā būtu normāli, bet tāds palika arī turpmāk... nezinu ko viņi tur nesadalija, vai kapēc tas neaizgāja, bet fakts - tas nav tapēc, ka pa vēlu sāka. Piekritēju bija daudz, ja vien MS būtu ieklausijies tajā, par ko tauta sūdzās un ko tā patiesībā vēlās.

Toties vini uzražoja Lumia 930 par ko daudzi bija fanā, pat ja to varēja sakarīgi pielietot tikai zvaniem.

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

nu.. viena no MS kļūdām bija 7.x (7.5.) neupgreidošana uz 8.x... 8.x Lumia tajā laikā krietni pārsita android veiktspēju... bet labais vienmēr beidzas :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 4 stundām , Delphin teica:

Vienīgi - kur rakstības suports LV

Ja atmiņa neviļ, tad jau WP7.5 atbalstīja latviešu valodu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Huan Kaktus teica:

tad jau WP7.5 atbalstīja latviešu valodu.

Ja pareizi atceros, nebija. Sākot ar WP8 tikai parādījās. Pirmie Nokia Windows tālruņi bija tieši ar 7.5, tajos latviešu valodas nebija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , vvv teica:

Ja pareizi atceros, nebija. Sākot ar WP8 tikai parādījās. Pirmie Nokia Windows tālruņi bija tieši ar 7.5, tajos latviešu valodas nebija.

Mūsu abu atmiņas tomēr ir pareizā versija. Ieslēdzu HTC HD7 (WP 7.5) ar LV reģiona uzstādijumiem - "Keyboard" listē LV nefigurē un defaulti nav nekādas LV rakstības.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Kā bij ar latviešu valodu iekš WP7.8? Cik atceros, tas iznāca reizē ar WP8 telefonu parādīšanos, kā update vecajiem 7.5 modeļiem. Pats sāku jau ar WP8, ar vecākiem īpaši saskāries neesmu

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mēģināt vari, bet nedomāju, ka būs tā - iedabūsi androida vacapu WP telefonā un viss gludi darbosies.

Kad simbian telefoniem pārtrauca vacapu, arī internetā bija daudz pamācību, kā darbināt pēc atbalsta beigām, varbūt pirmajā laikā kādam kaut kas arī darbojās, bet vēlāk nekas vairs nedarbojās.

Nedaudz pasekoju banānhakeru darbībai saistībā ar vacapu KaiOS telefonos, Indijā KaiOS telefoniem vacapu palaida kaut kādu pus gadu agrāk kā pārējiem, tad to indusu vacapu banānhakeri pamanījās pielāgot, lai tas darbotos visiem, vajadzēja džailbreikot telefonu un vacapu varēja uzlikt, daudz agrāk pirms oficiālās iznākšanas, kā sapratu no komentāriem, nenotika bez ķeršanās, ik pa laikam tas neoficiālais vacaps pārstāja darboties, pēc aplikācijas jauninājumiem, vecā versija vairs nedarbojās un tamlīdzīgi, banānhakeriem regulāri nācās «pārrakstīt» aplikāciju, labi, ka bija tāda entuziastu grupa, kas to visu darīja. Kas zina, varbūt WP telefoniem arī tāda būs.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vēl jau atšķirība ir Telegram ir šifrēts  by default - 1-on-1 čati ir end-to-end šifrēti par grupu čatiem nezinu. Bet whatsapp šifrēšana ir speciāli jāieslēdz (privatemode), ja tas būtu ieslēgts by default, tad arī whatsappu mēģinātu piegriezt.

 

WhatsApp doesn’t have encryption that stroing, an average hacker can crack it so they haven’t touched it.

Autors ir idiots.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...