Jump to content

Veļas mašīnas izvēle


sashock
 Share

Recommended Posts

Dīvaini, jocīgs sajaukums, ko tad tu gribi dzirdēt? Visas mazgā, visas plīst, nu kā kuram paveicas!

Link to comment
Share on other sites

Es sev gadus 5-6 atpakaļ paņēmu ''Miele'' lietotu, pa 250 naudām. Strādā joprojām uz urrā, kvalitāte izmazgātajam ļoti laba. Pirms tam bija whirpoolis. Galīgi garām, slikti mazgāja un vēl bija jāremontē ne vienu vien reizi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Net teica:

Es sev gadus 5-6 atpakaļ paņēmu ''Miele'' lietotu, pa 250 naudām. Strādā joprojām uz urrā, kvalitāte izmazgātajam ļoti laba. Pirms tam bija whirpoolis. Galīgi garām, slikti mazgāja un vēl bija jāremontē ne vienu vien reizi.

A man atkal whirlpool nokalpoja 15gadus nereizi neremontēts. Mainīt gribu tik dēļ tā ka aprūsējis, plastmasa dzeltena palika, nu un morāli novecojis. Miele nepavilkšu lētākais modelis 800eur. Tāpēc gribas dzirdēt cilvēku viedokli par katru no ražotājiem. Candy/ hoower piesaista vizuāli

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , sashock teica:

Candy/ hoower piesaista vizuāli

A vajadzētu tehniski :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ar veļasmašīnām ir tāpat kā ar visu tehniku pēdējā laikā - visi ražo arvien lielākus sū.... , Miele tai skaitā.

Šobrīd pieņemamākais variants esot Whirlpool. To stāsta tie, kas ar to ikdienā saskaras.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Arī pamanijušies ielikt mazus gultņus un bundulis sāk mest astotniekā.

Vecā parauga strādāja padsmit gadus un tad noklājās tikai sūknis.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Net teica:

...kvalitāte izmazgātajam ļoti laba. Pirms tam bija whirpoolis. Galīgi garām, slikti mazgāja...

Interesanti, pēc kādiem objektīviem kritērijiem šo var novērtēt?

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Raimonds1 teica:

Arī pamanijušies ielikt mazus gultņus un bundulis sāk mest astotniekā.

Vecā parauga strādāja padsmit gadus un tad noklājās tikai sūknis.

Dauni nerunā! Tas ir pēdējais, kas mirst!!!!


Mīkstas ass izmērs var radīt mešanas efektu nevis gultņu, bet tu jau dirss par jebkuru tehniku, mēnešu fāzes speciālists!!!

Link to comment
Share on other sites

Paskaties parametros trokšņu līmeni. Ir forši ka var atstāt mašīnu strādāt uz nakti un vienos centrifūga nepamodina.

Pārējais pa lielam vienāds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un ja ir nauda, labāka cetrafūgas ātrums, a klase A un A+ cenu strapību tu nevari atpenīt, vienīgi ka apziņa būs ka ieekonomēju dažus kilovatus :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
evertons
(labots)

Es paņēmu šo pēc lētā samsung sūda, kurš slikti mazgāja, bija skaļš un nevarēju nolīmeņot normāli. Šī ir manā īpašumā nu jau 3mēnešus un problēmu nav. Programmu izvēle pietiekama. Var izmazgāt gan mazus veļas daudzumus, gan lielus apģērbus kā piem. virsdrēbes, segas utt. Apģērba daudzumu viņš sver un tādējādi patērē ūdeni tik, cik vajag. Iesaku. Cena - 480mūsu naudas.

 

https://www.lg.com/lv/velas-mazgajamas-masinas/lg-F4J7VY1W?returnFlag=Y

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Man bija BOSCH, nu gadus 20 laikam... Vienreiz sūknis nobira, un kāds 3x oglītes motoram mainīju. Beigās palika baigi skaļa, izklausījās ka gultnim virsma beigta, a tā nekāda cita vaina nav, nu un negribēju jāties ar gultņa maiņu, nu un kaut ko modernaku sagribējās arī. Paņēmu šito LG F4DN408S0, 439Eur, meklēju lai ir žāvētājs. Divi mēneši jau griežas, klusa ļoti, pagaidām esmu apmierināts. Patīkams pluss, atnāk ziņa ka ir izmazgājies... :D

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Pa lielam visas ir vienādas, ja tik nepērk no paša lētākā gala. Vienīgā fīča, kas ir tik dažām , un ir īpaša, , - ūdens mīkstināšanas ar jonītu filtru kā ir trauku mašīnām. Nu reāli der ja nav visai mājas/dzīvokļa ūdensapgādei tāda iekārta ieejā. Konkrēti vajag mazāk tā pulvera. Nu ja ne tādu ekstru, tad tā opcija, kad mašīna nosver cik ir iestūķēts iekšā un cik vajag pulvera, ir pat ļoti noderīga. Teorētiski pats vari svērt uz svariem un ar kalkulatoru rēķināt, bet... kurš to dara. Ja mašīna parāda, pēc drēbju ielādes, displejā ka vajag 50 ml pulvera , kaut agrāk ar veco vešeni, krāmēju visu 125 ml, un izmazgā ideāli ar tiem mazajiem pulvera daudzumiem, tad pirmo reizi neticēju. Tagad jau pieradis ka pulvera paku nav jāpērk ilgu laiku. Un domāju ka mazāk tiek bojājās pašas drēbes, ja netiek pārdozēts mazgājamais līdzeklis

Link to comment
Share on other sites

es gan nožēloju, ka piekritu veikala piedāvājumam pasūtīto LG iemainīt pret Whirlpool.. bet nu mazgāt tāpat mazgā :D LG vk pierastāk bija. un pareizi jau saka, pa lielam visas vienādas.

 

pulveri gan neizmantoju.. lietoju kapsulas.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Visas mašīnas labas, izņemot LG. Vienīgais +, ka ir direct drive. Man kaut kāds vecs modelis - nav wifi un nav arī 30 grādu temp. uzspiežot pauzi, pēc 5min izslēdzās :D

Link to comment
Share on other sites

Septiņpadsmito gadu Miele ar žāvētāju, nav bijuši ne remonti ne problēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, man dzīvoklī pirms 3 gadiem pirkta Electrolux par ~300+€. Jau otro reizi manīšu tenu. Pirmo reizi nomainīja pa garantiju. Mājā arī Electrolux pirms 5 gadiem pirkta līdzīgā cena. Pēc 4 gadiem izpuva tens, pats nomainīju. Iepriekšējām veļenēm teni nekad nenobruka. Baronielas servī man viņus piedāvā pa ~20, it kā neoriģinālos. Ir klusa cerība, ka neoriģinālie izgatavoti pēc vecajām labajām akmenslaikmeta tehnoloģijām un tik ātri neizpūs, kā jaunie - nanokosmiskie. Udens tas pats, dzeru no krāna.

Link to comment
Share on other sites

2019.01.23. , 22:31, Stepselis teica:

Ar veļasmašīnām ir tāpat kā ar visu tehniku pēdējā laikā - visi ražo arvien lielākus sū.... , Miele tai skaitā.

Šobrīd pieņemamākais variants esot Whirlpool. To stāsta tie, kas ar to ikdienā saskaras.

Man čoms kurš strādā vienā no lielajām vietējām sadzīves tehnikas veikalu ķēdēm saka ka Bosch var ņemt. Veļasmašīnas no Electrolux grupas tagad labāk neņemt, tur ir kvalitāte gājusi uz leju (kas ne obligāti attiecas uz citu viņu tehniku). Par virpuli neesmu jautājis.

Es personīgi gan neņemtu Krievijā ražotu bosch (pirms kāda gada pētīju - tur ražoti bija laikam visi Latvijā pieejamie kompaktie (40cm) priekšas ielādes modeļi). Jo, nu, Krievija.


pirms 2 stundām , Vasarnieks teica:

Man kaut kāds vecs modelis - nav wifi un nav arī 30 grādu temp. uzspiežot pauzi, pēc 5min izslēdzās :D

Man (cik nu man - īrētā dzīvoklī) ir vecs Samsung, kura nospiežot pauzi godīgi stāv pauzes kaut diennakti ?

Ilgāk nav mēģināts.


pirms 4 stundām , saf teica:

atnāk ziņa

Kur? Sms? Epasts?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , 138 teica:

Kur? Sms? Epasts?

Nodzēš mājā elektrību ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Nodzēš mājā elektrību ;)

 

Un nosūta sms kaimiņiem "Ar labu nakti!"

Link to comment
Share on other sites

evertons
(labots)
pirms 5 stundām , saf teica:

atnāk ziņa

 

Pirms 19 minūtēm , 138 teica:

Kur? Sms? Epasts?

Caur app uz telefonu, ja esi pie neta ;)

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Mhm, veļas mašīnas aplikācija, mūzikas uz resi straumēšanas aplikācija, gaismas ieslēgšanas aplikācija.... sūds tā gudrā māja, ja viņa nemāk būt gudra visa reizē.

Link to comment
Share on other sites

AVilks

Man ir Candy veļas mašīna, tiek izmantota nu jau kādus 9-10 gadus. Neko, pagaidām nekas nav remontēts un griežas vidēji 2-3x nedēļā.

Funkciju pilda, tagad sanāk jaunas redzēt kas ir klusākas, bet nu kamēr kalpo, tikmēr par citu nedomāju.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

sūds tā gudrā māja, ja viņa nemāk būt gudra visa reizē.

Gaidam ar nepacietību mākslīgo intelektu..


Šņukur, rekur Tev tolmeta izklaides..

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 2 stundām , alusbundza teica:

ir piecas, pakonsultējieties pie viņa

Pieleca Tavs joks, man ir gan māja, gan dzīvoklis, katrā pa vienai veļenei.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , oxygen teica:

vajag 50 ml pulvera

Tagad jau visi uz tām kapsulām pārgājuši - neko neber pēc svara, tāpat iemet 1 kapsulu, neatkarīgi no tā cik veļas

Link to comment
Share on other sites

eh, kārtējie ticības kari. kam neLG, kam neSamsis, kam ne Elektrolux un tā tālāk.

piemēram mani pēdējos gados izbesīja poliskā virpuļa "sestais prāts", kas nekādīgi nespēja nolīdzsvaroties un centrifūgu normāli uzkruķīt. tāpēc tagad, kad sāka beigties gultnis, izvēlējos neremontēt... gan jau ka jauns "dajebkas" kādu brīdi būs labāks kā vecs saremontēts virpulis.

 

pirms 18 stundām , oxygen teica:

Vienīgā fīča, kas ir tik dažām , un ir īpaša, , - ūdens mīkstināšanas ar jonītu filtru kā ir trauku mašīnām. Nu reāli der ja nav visai mājas/dzīvokļa ūdensapgādei tāda iekārta ieejā. Konkrēti vajag mazāk tā pulvera.

čivO? un ar ko šis brīnums būtu labāks par parastu filtriņu ar pieberamiem kristāliem, ko uz pievadšļaukas uzskrūvē?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ervie teica:

"sestais prāts", kas nekādīgi nespēja nolīdzsvaroties un centrifūgu normāli uzkruķīt.

Ir gadījies novērot šādu paradumu pie mazas ielādes (tipa viena krekla) vienam, ja nemaldos, hūveram. Katrā ziņā kaut kam, kas nebija ne Electrolux grupas, ne bosch/Siemens, ne korejietis.

Link to comment
Share on other sites

oxygen
pirms 2 stundām , ervie teica:

šis brīnums būtu labāks par parastu filtriņu ar pieberamiem kristāliem, ko uz pievadšļaukas uzskrūvē?

Nu i nu salīdzini divas dažādas lietas. Tas ''filtriņš'' ir pildīts ar nātrija polifosfātu. N... vajag ja veļas pulveros bieži vien ir tā pati manta. Tagad gan cīnās par ekoloģiju un pat aizliedz, bet ... izmantojot ''filtriņus'' tiek apiets tas aizliegums. Jonītu mīkstināšana novāc Ca, Mg jonus nevis piecūko notekūdeņus ar fosfātiem, no kuriem aizaug gan upes gan Baltijas jūra.Un kāpēc pēc tavām domām trauku mazgājamajā mašīnā izmanto jonītu ( sals kas jāber, kalpo to reģenerācijai)? Muļķi vai tie konstruktori? Vešenēs izmanto tik dārgā gala. Lai gan tur nekā diža nav, bet ražotāji ekonomē uz visu ko tik var saekonomēt. Starp citu , ''rūsas'' (dzelzi) tas polifosfāta nenovāks- ar laiku balta drēbē nemaz nebūs balta. ''Dzelzij'' gan efektīvāki ir cita tipa atīrītāji, bet jonīta arī strādā.

Link to comment
Share on other sites

Tad ko, vešenē vajag ikreiz iemest kādu sāls gabaliņu no trauķenes krājumiem?

Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)

Vai tad trauku mazgājamā arī katru reiz  SĀLI tai tvertnē kas apakšā? Katru reizi liek tik mazgājamo tableti.  Vešenei ir speciāls nodalījums- ieber kādu pus kilo to speciālo sāli un kādam pus gadam pietiek. Tā mašīna  menedžē to tēriņu ( kad notiek reģenerācija tiem jonītu sveķiem)  tā pat  kā trauku mašīnai.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Tagad jau 4-5 gadus ir Elektrolux - SŪDS !

1.) Mazgā diezgan štruntīgi.

2.) Pati sevi aizķēza - visur, pie pulvera trauka, visas gumijas, visur ir netīrumi/pelē un smird. Neatkarīgi no tā cik bieži to tīri, mazgā. Ok ne katru mazgāšanas reizi pārmazgā gumijas vai pulvera trauku, bet nu tāpat. WTF ?! Domāju, ka šis ir apzināts - maini bieži.

3.) Child safe - bloķēšana tizla, čakarīga un tāpat sīkais var izslēgt nobloķētu mašīnu - tas ko nevar, palaist citu programmu.

Arī WTF.

 

Pirms tam bija Samsungs

Nobeidzās loģikas plate, negribēju čakarēties. Bija jau palietota. Arī varēja mazgāt labāk.

 

Visas eko štelles ir forša lieta, BET, ja tā rezultātā tev veļa nav tik tīra, vai ir pulvera smaka (nepietiekami izskalots), tad kaut kas nav pareizi. Ja mazgāsi divreiz, tad viss eko ir pa kāju

 

Arī es atceros, cik labi mazgāja vecākas mašīnas. Miele protams top-of-the-top, bet arī citas bija labākas.

HVZ ko uz šodienu pirkt - viss ir mēsls, dārgāks mēsls. Būtu skarbi nopirkt Miele par 800+ eiro un saprats, ka ir tāds pat mēsls, tikai 3 super-duper, nevienam nevajadzīgas funkcijas klāt.

 

Reālas atsauksmes par mūsdienu Miele neesmu dzirdējis. Tik to, ka neesot ar vairs tik labas, ka sliekas loģiski.

Un klausīt kaut kādus veikala pārdevējus, par to ka sir labs vai slikts tomēr ir nepareizi. Viņi visbiežāk orientējas tikai tajā ko tirgo un vadās no tā feedbacka kas pie viņiem atnāk. Tad nu no šīs informācijas telpas arī viņa priekšstati.

Tad jau servisnieku feedbacks būs daudz labāks - būs redzējis kaudzi ar lūžņiem, bet nevienu patiesi labo, ko pie viņiem vienkārši neved.

A iesaka tirgotājs visbiežāķ to ko visvairāk vajag tirgot (pilna noliktava, lielāka peļņa utt).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man ir jau daudzus gadus Samsung vesene. Lētais gals. Funkciju pilda, mazgā ok. Vienu reizi gan nomainīju gultni un siksnu. A tā - viss ok.

Lasu šo diskusiju un brīnos, wtf... Cilvēki pērk veshenes kas maksā daudz vairāk, un shiem veļu neizmazgaa... Wtf...

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
Pirms 22 minūtēm , rubb teica:

Man ir jau daudzus gadus Samsung vesene. Lētais gals. Funkciju pilda, mazgā ok. Vienu reizi gan nomainīju gultni un siksnu. A tā - viss ok.

Lasu šo diskusiju un brīnos, wtf... Cilvēki pērk veshenes kas maksā daudz vairāk, un shiem veļu neizmazgaa... Wtf...

Man beko jau no 11 gada,nekas nav mainīts,darbin nedēļā 2-3 x- jā ir tā ka brīžam šī  uzkarās,bet atvienojot/pievienojot tīklam vis ok....Mums arī ledusskapis  beko 11g...,bēt piecus  gadus atpakāl,vai tik te pat  nebija  diskusija ka šie beko esot galīgi mēsli-čalis  bij safočējis  bildes pusgada vecam beko ledusskapim- visa plastika saplaisājusi -garantīja šo sūtot ellē jo viņi esot nepareizi eksplotējuši-Tagat padomāsim-kā var stikla plauktus eksplotēt nepareizi  kuriem apkartēja plastika sapalisājusi,ķipā pa daudz smagumu licis virsū...manuprāt tam stiklam jaizšķist un tad plastikai jasaplaisā!!!Piebildīšu musu  11 gad beko leduskapim vēl neviena plaisiņa -kaut jā brīžam liekas ka uz plauktiem tiek parforsēts!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...