Jump to content

Samsung Galaxy S7 baterija


Briksons
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vai tiešām šiem tālruņiem ir tik švaka baterija vai ir problēmas ar to.

Pa nakti nelietojot tālruni noēd bateriju no 100% uz 75%. Vai tas ir normāli?

Bija pat reiz, kad pa nakti noēda līdz 60%.

Aizvedu uz LMT pa garantiju it kā nomainīja sistēmplati un bateriju, bet pa nakti 25% no jaunās baterijas pazūd vienalga.

 

Kā citiem tur baterija šim tālrunim?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Briksons teica:

Pa nakti nelietojot tālruni noēd bateriju no 100% uz 75%. Vai tas ir normāli?

Bija pat reiz, kad pa nakti noēda līdz 60%.

Nav! Apskaties, kas tev to akumulatoru rij tik traki.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad atliek jautājums, kur atrast orģinālās 3310 nokijas OSa remixu, lai tas purns varētu savest kārtībā savu samsūda š7?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Es jau nepirku telefonu, lai turētu to pie vada. 

Tur jau ir kaut kāda akumulatora lietošanas optimizācija un tas pats pēc laika atslēdz nelietotās programmas.

Varbūt jānoinstalē vai jādeaktevizē progas , ko nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

Ikdienā lietoju Samsung Galaxy S3 jau 3 gadu pēc kārtas, ļoti labs telefons. Manam telefonam arī tā notiek, pa nakti tiek apēsti kādi 35 - 40% ar nosacījumu, ja ir ieslēgts Always on display, WiFi, ekrāna spilgtums 55% Uzskatu, ka tas ir normāli 3 gadus vecam telefonam.

 

Ieteikumi tev

- Izslēdz WiFi uz nakti, jo šis man šķiet ļoti tērē resursus;

- Izmanto enerģijas taupīšanas režīmu;

- Pa nakti turi pie vada, ja nelīdz iepriekšējie 2 ieteikumi.

 

Pluss vēl komentārs par Always on display, šis noteikti nav tas, kas patērē akumulatoru 

Telefonam nav nekas mainīts, viss orģināls.

 

 

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Always on display var saregulēt, lai strādā tikai pa dienu vai pa nakti - noteiktos laika intervālos. Priekš kam vēl mūsdienās telefonā vajag wifi? 4g ir gana lēts, lai nebūtu jāvazājas pa apšaubāmiem tīkliem un tetherot internetu uz datoru var caur BT/vadu. Kāpēc pa nakti turēt telefonu pie vada, ja tagad lielai daļai telefonu ir lādētājpalikņi? Un konstants ekrāna spilgtums ir debīls izdomājums, normāli būtu jāļauj tam pašregulēties (varbūt vienīgais ar ierobežotu maksimālo ekrāna spilgtumu), lai pa nakti skatoties telefonā nejustos kā alnis ar trulu sejasizteksmi stāvot un blenžot uz vilciena sliedēm gaidot kad tevi aizvedīs pa ceļam... 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

turēt pa nakti pie vada nav īpaši prātīgi.. par wifi nepiekrītu.. nav jau jāslēdzās pie nezināmiem tīkliem.. 4g izmantoju on road.. wifi mājās..

automātiskā ekrāna spilgtuma regulēšana ne vienmēr darbojas kā vajag, bet pa lielam jā.. savu pilda..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man iepriekšējais telefons bija Galaxy S5 neo par kuru biju vienkārši sajūsmā, jo baterija turēja gandrīz 2 dienas.

Cerēju, ka šis būs tik pat labs, bet nu nekā.

 

Slēgt enerģiju taupošo režīmu nav izeja, jo tad nedarbojas ,piemēram, Endomondo :(

Link to comment
Share on other sites

tak paskaties, kas noēd bateriju un izdari secinājumus.. iekš iestatījumiem baterijas sadaļā taču viss redzams..

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , staylez teica:

Ikdienā lietoju Samsung Galaxy S3 jau 3 gadu pēc kārtas, ļoti labs telefons. Manam telefonam arī tā notiek, pa nakti tiek apēsti kādi 35 - 40% ar nosacījumu, ja ir ieslēgts Always on display, WiFi, ekrāna spilgtums 55% Uzskatu, ka tas ir normāli 3 gadus vecam telefonam.

 

Ieteikumi tev

- Izslēdz WiFi uz nakti, jo šis man šķiet ļoti tērē resursus;

- Izmanto enerģijas taupīšanas režīmu;

- Pa nakti turi pie vada, ja nelīdz iepriekšējie 2 ieteikumi.

 

Pluss vēl komentārs par Always on display, šis noteikti nav tas, kas patērē akumulatoru 

Telefonam nav nekas mainīts, viss orģināls.

 

 

Tu esi atceļojis no pagātnes? es, cik zinu, esmu 2019. gadā. un S3 iznāca 2012. 

 

hmmmmm.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

Pa nakti priekš kam Endomondo?

Varbūt cilvēks mēnessērdzīgs, tā vismaz zinās, kur pa nakti vazājies. :D 

Cik tā bača vispār tur, bez skatīšanos uz procentiem? Ir man viens aparāts, kas ļoti ātri uzlādējas un ne tikpat, bet ātri (0,5 - 1 dienas, kā lieto) arī izlādējas līdz 1%, pēc tam vēl kādas 2 - 3 dienas uz 1% turas. Telefons, bij slīcināts, pēc tam tā sāka uzvesties, tagad izmantoju, kā magic remote un priekš smart id.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Trix teica:

S3 iznāca 2012

 

esmu pārakstijies, lietoju šobrīd S7, bet tiesa gan S3 bija arī lietošanā, bet pāris gadus atpakaļ :) 

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...