Jump to content

[Projekts] Meklēju Excel speciālistu produkta kalkulatora izveidei


raimondo
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Meklēju cilvēku, kas spēj ar Excel izveidot cenas kalkulatoru uzņēmuma produktam. 

 

Mēs plānojam izveidot produkta kalkulatoru mūsu mājaslapā, bet sākumā ir nepieciešams, lai tiktu izveidots precīzs cenas aprēķins mūsu precei. 

 

Ja ir interese, rakstam pm, un tad varam runāt par projektu sīkāk. 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es ekseli protu, bet nevaru iedomāties, cik sarežģītam tam jābūt, lai to nosauktu par projektu? VBA?

Bet ja tam apakšā ir domā uztaisīt 'cost accounting' tad tam ir advancētāki rīki.

Arī ar gatavu ekseli ir jāprot rīkoties. Var jau izdomāt daudzus fool proof error checks, bet ekselis tam gluži vairs nav paredzēts un sāk zust ekseļa funcionalitāte.

Pastāsti sīkāk, cik jums tur daudz darba!

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , _dunduks_ teica:

Var jau izdomāt daudzus fool proof error checks, bet ekselis tam gluži vairs nav paredzēts un sāk zust ekseļa funcionalitāte.

Var? Ja tas ir kalkulators un tiks dots vairākiem cilvēkiem, tad vajag, nevis var. Un no kuras versijas vairs nav paredzēts?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raimondo teica:

Mēs plānojam izveidot produkta kalkulatoru mūsu mājaslapā, bet sākumā ir nepieciešams, lai tiktu izveidots precīzs cenas aprēķins mūsu precei. 

 

Tik ļoti gribas iefist kapeiku, lai tikai nemaksātu tīmekļa izstrādātājam, kurš to mājaslapu uztaisīja?

Kāpēc netaisīt pa taisno mājaslapā pēc formulām un nečikājoties ar kaut kādu ekseli, kura man uz Mac datora nemaz nav?

Labots - usver
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , usver teica:

kura man uz Mac datora nemaz nav?

Vai tu zini, ka tas Excelis būs paredzēts klientiem, piemēram, tev? Tikpat labi tas varētu būt paredzēts iekšējai lietošanai, piemēram, pārdevējiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , __Igors teica:

manuprāt, javascriptā tas būtu gan labāks, gan lētāks risinājums

Taisi ieks Google Sheets, bus kompromis - spreadsheets + JavaScripts :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , itanium teica:

Vai tu zini, ka tas Excelis būs paredzēts klientiem, piemēram, tev?

 

Es nezinu, tādēļ jautāju. Mani vispār izbrīna, ka bariņš pieaugušo, kas ir vidusskolu pabeiguši ar informātikas stundām tajā (autors jo sevišķi), prasa palīdzību ar Excel, nepieminot ārkārtējas prasības, kurām tur vajadzētu būt.

Būtu aprakstījis prasības, kam TĀDAM tur jānotiek tajā ekselī  - kāds moš būtu jau apstāstījis un demo iemetis, bet te laikam tiklas jaunuves un biznesa noslēpumi iesaistīti.

Labots - usver
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mans komentārs par Excel rīkiem: mums bieži vien kaut ko vajag ātri uztaisīt pārdevējiem/konsultantiem. IT resursi ir aizsisti jau ĻOTI ilgu laiku uz priekšu, tā kā ar tiem rēķināties nevar. Drošības dēļ (banka) ārējos izstrādātājus tā uz ātro pie mūsu iekšejām sistēmām neviens klāt nelaidīs, izvietot kaut kur ārpus arī mūsu iekšējā politika neļauj. Tad, nu, Excel nāk palīgā - mierīgi var uztaisīt fool proof, dinamisku u.t.t.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es laikam neesmu līdz galam izskaidrojis visu... 

Šis kalkulators būs paredzēts mājaslapā, no sākuma tikai vēlētos izveidot funkcionālo daļu.

Ja tas ir vieglāk izdarāms ar JS, labprāt apsvēršu tādu ideju. 

 

Bet varbūt lai labāk saprastu pastāstīšu par funkcionalitāti:

 

Mūsu produkts ir jumta konstrukcija. 

Mērķis - lai būvnieki un arhitekti spētu paši aprēķināt konstrukcijas izmaksas pēc ēkas specifikas kā arī lai mums pašiem ļautu piedāvāt cenu daudz ātrāk.

 

Mēs pēc katra projekta izveides pievienojam datu bāzē projektu ar vairākiem datiem (būtu jābūt iespējas pievienot to pēc izveides)- ekas izmers ; tips ; valsts utt. Kopā 8 kritēriji. 

Kādēļ excel esmu minējis ? Mēs vienkārši esam izveidojuši vienam tipam kalkulāciju, kuru varētu turpināt ar pārējām...

 

Vairāk gan nevēlētos rakstīt publiski. Ja kādam ir reāla interese un zināšanas, lūdzu rakstat pm epastu un runāsim tālāk.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , raimondo teica:

Mēs pēc katra projekta izveides pievienojam datu bāzē projektu ar vairākiem datiem (būtu jābūt iespējas pievienot to pēc izveides)- ekas izmers ; tips ; valsts utt. Kopā 8 kritēriji.

Un tā datu bāze arī ir ekselī?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, raivix95 teica:

 Un tā datu bāze arī ir ekselī?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , raimondo teica:

Šis kalkulators būs paredzēts mājaslapā

Jā, tad Excel ir visai lieks - dubults darbs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav ko māžoties ar ekseli. Samaksā kādam, kas uztaisīs tev normālu DB un ieliks iekšā visu, ko tu vēlies. Vienā brīdī tāpat sapratīsi, ka ekselis ir par īsu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka vienozīmīgi Exels šim nebūs paredzēts.

Jebkurā gadījumā ir kāds interesents šim projektam ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Fugu Sushi

Man arī līdzīga problēma. Ja kāds ir ieinteresēts, rakstiet info@fugu.lv vai arī zvaniet 29409509.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...