Jump to content

microsoft usb ccid


Raivis Mana
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds var palīdzēt! Iegādājos smartcard reader, bet kā sprauž USB ligzdā tā automātiski instalējas microsoft usb ccid driver un orģinālo kas nāk līdz karšu lasītājam, instalē vai neinstalē viņs nereaģē. Atinstelējot šo stulbo microsoft usb ccid driver un uzinstalējot orģinālo, device manager parādās raidera nosaukums kā tam būtu jābūt, bet pats raideris nedarbojas. Varbūt kāds zin kā atslēgt, pārslēgt, izdzēst vai sazinko izdarīt, lai vienkārši tas microsoft usb ccid nebūtu.

USBccid.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nez. Man ir viens Smart Card Reader. Kaut kāds noname. Nenāca tam līdzi nekādi draiveri. Tikko piespraudu datoram. Uzinstalējās automātiski tas MS Usbccid draiveris, viss darbojas. Varbūt tavs viedkaršu lasītājs vienkārši brāķis trāpījies.

Link to comment
Share on other sites

Lasītāja modelis un OS (gan jau W10), protams ir slepena info. Manam laseklim draiveri nācās meklēt, atradu, bet arī pašai kartei it kā vajag, vismaz W7 tā domā. Bet vienalga, darbojas.

Untitled.jpg.d61eafb2cb71862c974977b70b84cc3e.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , raiviic teica:

gan jau W10

Pēc bildes, kas autora komentārā, var saprast, ka nav W10. Vadības panelis -> Ierīču pārvaldnieks. No vienumiem pa kreisi ir trīsstūrīši. Iekš W10 trīstūrīšu nav, bet ir kaut kas šitāds >, kad izvērš, ir kaut kas šitāds v.

Link to comment
Share on other sites

Raivis Mana

Itkā jau man vajadzēja zināt kā izdarīt tā lai neinstalējas microsoft draiveris, bet jūs satraukušies par to kāds man tas karšu lasītājs! Vaitad tas gluži nav vienalga?!  OS loģiski ka w7, tīri pēc screena var redzēt ko pievienoju. Ja ari būtu jaunāka versija tad tapat diezvai  baigi kautkas atšķiras - windows paliek windows. Paldies kolēģi, laikam neviens tā ari nezin kā norubīt to MCusbccid draiveri. Ja kādam nervi vājāki un domā ka es te daudz buksēju tad jau atvainojos iepriekš - tā nebija domāts.

Paldies visiem kas bija atsaucīgi.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Raivis Mana teica:

Vaitad tas gluži nav vienalga?

Nu nav gan. Vismaz manējam ne W7, ne W8.1 neko nepiedāvāja - nezināms dzelzis un viss. Pats pēc VEN/DEV sameklēju.

 

pirms 21 stundām , Raivis Mana teica:

uzinstalējot orģinālo, device manager parādās raidera nosaukums kā tam būtu jābūt, bet pats raideris nedarbojas.

 Gribas domāt, ka ne jau draiveros vaina.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...