Jump to content

Vai Latvijā ir kāds USB kabeļu ražotājs?


Kaste02
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds zin kādu uzņēmumu Latvijā, kas ražo USB savienotāj kabeļus?
Līdz šim cīnos ar ķīniešiem (caur alibaba.com), bet nu tur dabūt sakarīgu kvalitāti ir pagrūti un galvenais ilgi, turklāt tā visa sūtīšana ļoti sadārdzina pasākumu. Ideāli būtu ja varētu tepat uz vietas aizbraukt un notestēt dažādus kabeļus, tad uztaisīt pasūtījumu jau konkrētam daudzumam (100-500 gab.) Tepat uz vietas pat ar cenu 2x sanāktu izdevigāk un drošāk nekā ar DHL sūtīt no ķīnas.

Link to comment
Share on other sites

Par ķīniešu cenām uztaisīt USB kabeli Latvijā nav iespējams. Gan jau var salodēt kādus ekskluzīvus kabeļus ar kvalitatīviem galiem, bet nu cena būs attiecīga.Jautājums, vai to vajag, jo USB nav tās klases savienojums, kura dēļ vajadzētu iespringt. Par mikro USB vispār nav ko runāt. Tas ir sūds jau savā būtībā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ir daudz specifiskas iekārtas, kuras diemžēl vajag savienot ar micro USB. Jaudas lielas (ap 2A), micro usb kā jau Didzis rakstīja tad "sūds" pats par sevi. Attiecīgi visu laiku rodas problēmas vai nu ar vadu galiem (kaut kas precīzi neder un tad sačakarē ligzdas) vai arī pats kabelis ir ar tādu pretestību, ka voltāža krītas zem normatīva. Tāpēc arī būtu gatavs maksāt vairāk par kvalitatīvu preci, ko varu pats uz vietas notestēt un "pataustīt".

Nupat pasūtīju vēl kaudzīti no ķīniešiem, ko testēt.... pēc mēneša.

Link to comment
Share on other sites

Ugreen zinu, man ir dažas lietas no viņiem. Es kaut kā neesmu gatavs par 100 kabeļiem maksāt 800 EUR + shippings. Tur jau marketigs un smukumi sastāda to cenu, man vajag parastu kabeli, kas atbilst specenei.

 

alibaba.com vairumcenas kabeļiem ir no 0.1 EUR/gab par galīgiem sūdiem līdz 0.8 EUR/gab par kaut cik sakarīgiem. Es gribēju 1.5-2 EUR, ja būtu tepat uz vietas.

Labots - Kaste02
Link to comment
Share on other sites

Tur ir ne tikai mārketings, bet kvalitāte. Ko tu gribi - lielu baudu pa lētu naudu? Aizmirsti. 

Link to comment
Share on other sites

Sūtot ar DHL nebūs jātestē pēc mēneša. Un tā noname draza, kas testa partijā gadīsies laba, nākošajā sūtījumā jau var būt kraps.

Link to comment
Share on other sites

100 USB kabeļi būs tikai uz pasūtījuma. Nav Latvijā tāds tirgus, lai pārdevējs turētu lielas rezerves. Tīri intereses pēc, kur var grūst tādu daudzumu USB kabeļu? Esmu lodējis USB kabeļus, bet grūti labus USB štepseļus nopirkt un tie maksā daudz dārgāk par gataviem vadiem pie ķīniešiem. Vārdu sakot, pa divīti salodēt Latvjā tādu kabeli nevar.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Suti vien no razotaja anker vadus. Tapat bus kina razots, bet zem kaut kadas izbijušo nacistu kvalitates kontroles. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Kaste02 teica:

Ir daudz specifiskas iekārtas, kuras diemžēl vajag savienot ar micro USB

Acīmredzot ne jau personīgai lietošanai. Ja kāda firma, mācību iestāde vai hvz - nu tad tomēr atdarīt maciņu kvalitatīvas mantas iegādei jāspēj. 8 EUR par kabeli tā tikai tāda vidēja ja vajag labu.

Link to comment
Share on other sites

neražo bet tirgo visādus kabeļus - dcp.lv, atrodas aiz kinostudijas - vari sarunāt braukt un testēt variantus.

rotronic, delock, lindy, etc.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Didzis teica:

Par ķīniešu cenām uztaisīt USB kabeli Latvijā nav iespējams.

Precīzi, tāpat nekur citur EU/EEZ, Japānā arī nevar. 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...