Jump to content

Android TV Box priekš Shortcut


Yeehaa
 Share

Recommended Posts

pirms 8 stundām , MIGs teica:

Tev pašam nenāk prātā, ja Tev gadījies brāķis ?

Brāķis ne brākis, bet par labu esam neuzskatu. Šodien to aparātu atgriezīšu iegādes vietā.

 

pirms 6 stundām , Jainit teica:

Tad nu vajag pārbaudīt un uzlikt atjauninājmu un ja tāda nav, tad pamainīt CEC iestatījumus.

Atjauninājumi tika uzinstalēti pie pirmās ieslēgšanas. Rekomendāciju par CEC ieslēgšanu/izslēgšanu arī jau biju atradis un izmēģināju - nenovēroju pilnīgi nekādu atšķirību.

 

pirms 8 stundām , laikamTak teica:

nez, kas tev tur pa TV, bet mēdz būt gļuki ar HDMI versijām

TV ir Panasonic TX-P50ST50E. HDMI versiju nevaru atrast, bet ņemot vērā, ka televizors ir pavecs, domāju, ka varētu būt kāda no 1.4 versijām. Internetā raksta, ka Mi Box S ir 2.0a. Cik tās ir savietojamas versijas neņemos spriest.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Jainit teica:

No 4pda lasītā- Mibox S bremzēšana pēc pamošanās bija saistīta ar CEC, ārstēja ar tā ieslēgšanu vai izslēgšanu. Pēc pēdējā atjauninājuma kaut kad gada pirmajā pusē , sūdzības par šo nav lasītas. Tad nu vajag pārbaudīt un uzlikt atjauninājmu un ja tāda nav, tad pamainīt CEC iestatījumus.

Vecos šortkatus var atrast apkure.com .

 

Man patīk cilvēki ar ''īpatnēju'' humora izjūtu...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, badzo teica:

Brāķis ne brākis,

Brāķis, man arī ir Mibox S viss ir ok!

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 3 stundām , CAP teica:

izmantoju KODI

 

Nu Kodi tiek izmantots, man tik tas viņa interfeiss nav pārāk mīļš.

Link to comment
Share on other sites

Maxisl, ir tāda lieta, saucas t9, ar manu humora sajūtu tam maz sakara. Lapa ir " apkpure ".Un iemācies lietot Google vai citu meklētāju, kuru tev palīdzēs atrast tas pats Google.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , VebKamera teica:

Šausmīgi besī ārā. Man citā istabā stāv ~~~14 gadus vecs AC Ryan.

Pieradumam liels spēks. Mani arī kaitina, ja kādiem video jāpiemeklē atbilstošs pleijeris iekš Androīda kašteles. Bet tā jau ar izplatītāko video formātiem Kodi tiek galā tīri labi, pašam gan labāk patiktos kaut kas līdzīgs nPlayer.

Vakar pēc kāda pusgada nelietošanas biju ieslēdzis pirms 7 gadiem pirkto Popcorn Hour A-400, lai pārliecinātos vai kaštele ar Amlogic S922X procesoru māk pietiekoši plūdeni atskaņot 24 kadru video. Māk gan, un izrādās daudz labākā kvalitātē - bilde ir ievērojami asāka un spilgtāka. Kā saka - viss plūst, viss mainās...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Jainit teica:

Maxisl, ir tāda lieta, saucas t9, ar manu humora sajūtu tam maz sakara. Lapa ir " apkpure ".Un iemācies lietot Google vai citu meklētāju, kuru tev palīdzēs atrast tas pats Google.

 

 

Paldies, paldies!

 Viss ir kārtībā un darbojas lieliski. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tikko saņēmu vēstuli no Tet :

No 05.11.2019 bezmaksas piekļuve Shortcut lietotnei vairs nebūs pieejama, tāpēc lejupielādē Helio iTV - tur varēsi turpināt skatīties iecienītākās pārraides, kā arī Shortcut Films, ja to abonē.

.....ha,ha,ha velti pūlējos. ?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, patreizējās AliExpress 11.11 akcijas ietveros, MiBox S var iepirkt pa 47.89 USD . Piem. šim pie samaksas pielietojot kodu SINGLES19 (vēl darbojas uz posta rakstīšanas brīdi) , dabū atlaidi 7 no 50 USD.

 

 

Labots - Jainit
Kods izbeidzās.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mana izvēle pēdējā laikā ir 27e par Tanix TX3 mini ar s905w un coreelec

un geekbuying no eu noliktavas pāris dienās piegādā..

nu, vienīgi nav GB LAN

 

un pārī ar webvideocaster ... vispār ideāli ..

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , runcs teica:

Tanix TX3 mini ar s905w un coreelec

Normāli visi draiveri saliekas, tb wifi, lan? Es te vairākas kastītes biju paņēmis ar čipiem tjip Coreelec atbalstu, bet ne visas gāja, dažas gāja ar libre. Beelinks ar S912 iet bez problēmām. Ā, jaunākam Coreelecam Pvr iptv simple iet? Man kaut kā neizdevās, lietoju veco. 

Link to comment
Share on other sites

pamatā, viss uz sitiena

vienīgi - man nesakrita device tree.. ā.. un pierē tft driveris

bet, ja kādam vajag, PM - aizsviedīšu linkus, ko tur vajag

vēl coreelec nupat pēdējā releasē ir pvr.iptv archive client, simple nemēģināju.

tas ir simple ar arhīvu atbalstu

cik nopratu, tas paliks core repo, uz augšu nekāps ..

korī ar ltcproxy man kustas

tiesa, vēl neesmu arhīvus palaidis

man pāris šādi verķi mājās dzīvo - neredzu iemesla ko niknāku meklēt

simple man uz libre x86 iet paralēli

 

 

Labots - runcs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzliku Shortcut uz T95Q TV Box. Neiet

T95Q ir viena no populārākajām TV Box kastēm .

Baltkom Open strādā..

Link to comment
Share on other sites

2020.01.22. , 15:43, 1Pats teica:

Uzliku Shortcut uz T95Q TV Box. Neiet

Lai ietu Shortcut, kastei ir jābūt ar OS Android TV , šim ir pliks Android.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bondos said:

Lai ietu Shortcut, kastei ir jābūt ar OS Android TV , šim ir pliks Android.

kādas muļķības?! Uz telefoniem no play store tak var uzlikt un tur nu noteikti nav nekāds TV androīds.

Labots - yanitis
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Uzlikt jau var un arī darbosies, tik bij gemarois at amb (mtg) kanāliem, kas darbojās tikai uz tv ar šortika atbalstu vai android tv os. Mož kkas ir mainījies, hvz.

Link to comment
Share on other sites

tie kanāli gan ir tikai uz lielajiem ekrāniem (tv versija), tas jau ar licenci saistīts..  Nezinu gan kā tur ar Helio app ir..

Link to comment
Share on other sites

Ja jau uz android box helio app darbojas, tad jau teorētiski būtu jārāda viss, jo telefonā un datorā rāda visu, kas nu ir pieejams un visos tīklos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , yanitis teica:

Uz telefoniem no play store

Un uz trubas Tev iet MTG kanāli, kā tad....

Link to comment
Share on other sites

Viņš to domāja par Helio aplikāciju, nevis Shortcut. Shortcutā uz telefona šie kanāli nav pieejami, ar Helio aplikāciju ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.01.22. , 15:43, 1Pats teica:

Uzliku Shortcut uz T95Q TV Box. Neiet

T95Q ir viena no populārākajām TV Box kastēm .

 

Paņem vecāku versiju un aizies. TET forumā jau ļaudis cepās. Te ir varianti. ;) 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Vai tad baltcom open nav ar savu dekoderi? 


2020.01.22. , 15:43, 1Pats teica:

Uzliku Shortcut uz T95Q TV Box. Neiet

T95Q ir viena no populārākajām TV Box kastēm .

Baltkom Open strādā..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiciens!

 

Vai kādam ir Xiaomi MI Box S ar Shortcut televīziju? Visi kanāli no Shortcut ir pievienoti tam "Live TV" appam un tur viss ir OK ar strīmošanu. 2-3 reizes nedēļā "Live TV" appā vairs neparādās tie kanāli un appu sarakstā Shortcut nav atrodams līdz netiek izrauts strāvas vads pašam Mi boxam.

Kādam ir pieredze ar šo - kāds varētu būt iemesls/risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Deflow teica:

Vai kādam ir Xiaomi MI Box S ar Shortcut televīziju? Visi kanāli no Shortcut ir pievienoti tam "Live TV" appam un tur viss ir OK ar strīmošanu

Live TV +Shortcut agrāk tika novērota Tava problēma ar Shortcut kanāliem iekš Live TV un tie pazuda pēc kāda kārtējā Shortcut App atjauninājuma, pēdējā laikā šadu nēesmu novērojis, savu Mibox S nēesmu pagaidām atjaunojis uz Android 9.

Mibox S dažādas "iesnas" lien laukā pēc pēdējā jelā  Android 9 Pie atjauninājuma, forumos var par šo palasīties.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, es tieši uzreiz atjaunoju uz Android 9 kā viņu atpakoju, nezināju, ka ir problēmas ar to.

Pamēģināšu tad kādu laiku lietot tikai Shortcut aplikāciju, paskatīšos vai tas kaut kā palīdz.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Lai nebūtu jācepj jauns topiks, uzjautāšu esošā.

 

Kāds izmanto Android TV BOX ar web kameru, prieks Skype?

Pa lielam vēlme ir sazvanīties ar ar ārzemēs dzīvojošiem draugiem un skatīties nevis PC bet sēdēt dīvānā un skatīties kā TV.

 

Google ir par šo informācija, bet labprāt dzirdētu arī kādu pieredzi ja kādam tāda ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
2020.01.24. , 22:04, Racer teica:

 

Paņem vecāku versiju un aizies. TET forumā jau ļaudis cepās. Te ir varianti. ;) 

Sveiciens!

Ir parādījusies Shortcut 2.15.5 versija. Vai kāds ir mēģinājis? Savādāk, apnīk likt jaunās versijas un katru reizi griezties atpakaļ uz vecajām versijām.

Runa ir par android, nevis android tv uz X96Q un android 10.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nav kāds atkodis, pēc kā Shortcut TV nosaka vai ir vai nav Mibox etc? (PM)

Labots - runcs
papildināts ar PM
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kas tagad ir perkams no lētajām kaštelēm?

Skatos uz mi box s, par to mazo mi puļķi laikam jāaizmirst, domājams tiktu iegādāts tepat viekalā

Kā viņiem tur ir, cik saprotu baltkoms, go3 utt uz viņa rāda ja?

Nesen tik esmu sācis šo pētīt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Chocoton teica:

TOX1

Ar ko šis ir labāks par Mi box? Cik saprotu, tad var dabūt pulti ar air mouse komplektā. 

Ir vērts Esošo Mi Box mainīt uz šo?

Diemžēl neatradu ali nevienu veikalu ar piegādi no Eiropas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ivo teica:

Ar ko šis ir labāks par Mi box? Cik saprotu, tad var dabūt pulti ar air mouse komplektā. 

Ir vērts Esošo Mi Box mainīt uz šo?

Diemžēl neatradu ali nevienu veikalu ar piegādi no Eiropas.

visi krievi  par šo fano- a kalab tev vaig no eiropās -baidies ka apliks ar nodokli?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Nu vari , ja saproti krieviski, paklausīties/paskatīties šite.

Krieviski saprotu, kas tie par verķiem un ko viņš runāja pilnīgi neko nesapratu. Kaut kāda nesaprotama noslēpumaina pasaule

Labots - Daiļais
gramatika
Link to comment
Share on other sites

Es neko daudz no tv-boxiem nesaproto pirms mēneša paņēmu no aliexpress H96 Max 4GB RAM/ 64GB storage versiju ar keyboard+touchpad pulti: image.png.43e1e5aeb014655a64b37d6cada8556d.png

Samaksāju drusku virs 40 eiro ar piegādi no Beļģijas. Atnāca 5 dienu laikā. Tagad svētku epicentrā gan jau ilgāk nāks.

 

Esmu ļoti apmierināts. Viss iet kā nākas, izmantoju arī Go3 aplikāciju. tā keyboard pults patīk. Parastā pults, kas nāk līdzi defaulta ir nelietojams mēsls.

Man nav 4k televizors, tāpēc nezinu, vai viņš to spētu raiti sagremot.

 

Nezinu, vai šitas ir labākais variants, bet pagaidām iegrābies nejūtos.

Link to comment
Share on other sites

Principa visas +/- ies tik varbūt sākas atšķirība kad ne tikai kā TV box , bet arī kā spēļu boxu. Lai gan, ir milzīga atšķirība starp starp  Nvidia shield  un kādu lēto. Bet ja netaisās izmantot kā spēļu konsuli tad nu ar tiem jaunajiem čipiem laikam nejutīsi atšķirību.

 Nu ja nenāk līdzi airopele, tad nu gan, tādu vajag piepirkt klāt. Man priekš Ugoos X3 šitāda.

Kaut kur mētājas arī tāda , kur vienā pusē klaviatūra, bet.... spaidīt tos burtus uz klaviatūras vajag ''biezas'' brilles. Pietiek kā tai G30S ir cipari. Labā funkcija ir tā balss meklēšana. Tā ka gandrīz obligāti lai tai pultij būtu mikrofons. Un tālāk... ''visa pasaule'' vienā nieka kastītē, ka tik internets velk. Tam tehnozon stāstniekam ir visvisādi video gan par visādām multimediju programmām, gan ar kāda ražotāja čipu labāks attēls, gan.... Nu vienīgi , daļai publikas var būt problēma ka krieviski, jo čalis no Ukrainas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...