Jump to content

Android TV Box priekš Shortcut


Yeehaa
 Share

Recommended Posts

pirms 6 stundām , Mārtiņš Galiņš teica:

LTC Shortcut ir "kaprīza lieta". 4G internets nav labākais uz upload un latency, pat ar ārējo antenu. Līdz ar to kanālu pārslēgšana  nav tā ātrākā un bieži jāatkārto darbība, tas ir, uzej uz kanālu, gaidi gaidi, nesagaidi, jāspiež atkal uz kanālu.

Tieši šādi man Shortcut uzvedās jau ar jauno Mi Box S modeli, lai gan iebarots tiek caur 5GHz WiFi un 4G+ jeb LTE Advanced ,kur ātrumi T2 tīklā jau ir pieņemami un pat vakaros nēesmu novērojis zemāk par 20 - 30 Mbps. Kaprīzajam Shortcut vismaz paigaidām vairāk patīk drāts internets un bez lieliem ātruma pārlecieniem kā tas ir mobīlajam tīklam.

 

Link to comment
Share on other sites

Atnāca šitā kastīte ar Android TV  2GB/16GB versijā pa 32 eirām. Vakar mazliet paspēlējos - darbojas ļoti labi, Shortcutam iet arī MTG un vispār ir interesanta, salīdzinājumā ar parasto Android boxi. :) 

Link to comment
Share on other sites

Optiskās izejas izskatās ka nav!


Un kā salīdzinot ar WD?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

aprakstā 4GB/32GB, tie komunisma cēlāji laikam pat īsti neatšķir ko tirgo

Tā ir reklāma citam modelim- KM9 uz jaunā s905X2.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Atnāca šitā kastīte ar Android TV  2GB/16GB versijā pa 32 eirām. Vakar mazliet paspēlējos - darbojas ļoti labi, Shortcutam iet arī MTG un vispār ir interesanta, salīdzinājumā ar parasto Android boxi. :) 

Kas tad  KIT II neder?!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

Šortkats parastais jeb for Android TV? Starpcitu,  Kodi 18 DRM kontents atskaņojas?

Shortcut AndroidTV, DRM Kodi neiet jo nav Input stream adaptive, attiecīgi tas test ar neiet, hvz, varbūt kat kad pamocīšu. Playstream iet. 

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Optiskās izejas izskatās ka nav!

 

Un kā salīdzinot ar WD?

 

 

Izeja ir tikai austiņu, WD labāks.

 

Uz youtubes tikko nokārās. :D


Pirms 31 minūtēm , ieleja teica:

nu, 4 GB arī šitam aprakstā

Nē, 2.tā arī ir 2 un 16.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , ieleja teica:

ir kaut kāds jauns un labāks čips par S912, kas man jau 1,5 gadus, gaidu to

Ir, ir, RK3399, tikai ierīces ir dārgākas. Par jaunu gan nenosauksi.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, interesanti - caur to AndroidTV boxi MTG kanāli iet, mēģināju uz kompja palaist Shortcutu caur LTC prokšiem, bet tā nesanāk - neparādās MTG. Cik atceros, tad nosacījums bij vai nu AndroidTV, vai LTC tīkls.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Racer teica:

LTC

Mājas tīkls itv lietotājiem.. Domājams, ka līdz ar helio šis ir nogriezts.. Un paliek spēkā tik lielie ekrāni. Man uz Android tv rāda.. 

Link to comment
Share on other sites

Jautājums tiem kas lieto Xiaomi Mi Box S + Shortcut + Live Channels.  Varbūt vēl kādam lietojot Live Channels app un veicot Shortcut kanālu sinhronizāciju uz Live Channels app nenosinhronizējās Latvijas Šlāgerkanāls un Mūzikas Video kanāls ?

Labots - Bondos
Link to comment
Share on other sites

Nez kā Shortcut atpazīst, ka ir AndroidTV, nevis vnk Android? Nevar kaut kā noemulēt? ?

Link to comment
Share on other sites

gan jau pēc kādiem noteiktiem programmatūras API datiem, key u.tml.. katra OS taču sūta noteiktus ID datus..

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Galiņš

 

2019.02.16. , 15:37, Bondos teica:

Jautājums tiem kas lieto Xiaomi Mi Box S + Shortcut + Live Channels.  Varbūt vēl kādam lietojot Live Channels app un veicot Shortcut kanālu sinhronizāciju uz Live Channels app nenosinhronizējās Latvijas Šlāgerkanāls un Mūzikas Video kanāls ?

 

Tā ir, tie nesinhronizējas, vabole. 

Link to comment
Share on other sites

18.2.2019. , 11:20, Racer teica:

Nez kā Shortcut atpazīst, ka ir AndroidTV, nevis vienkārši Android? Nevar kaut kā noemulēt? ?

Uzliku vienu launčeri, kurš rāda arī leanback (ja pareizi saprotu, tieši Android TV OS paredzētās) aplikācijas. Šortcut.lv for Android TV palaižas, AMB kanāli sarakstā ir (taču, šķiet,ka tas nav "rādītājs" jo tie kanāli man ir arī parastajā Shortcut versijas kanālu sarakstā). Diemžēl pārbaudīt pašu kanālu rādīšanu nevaru, jo šortkats man nav abonēts.

Par launčeri - XDS LiveOS v 2.5.8 - versija ne no Google veikala (vismaz bezmaksas versijai nav funkcijas attēlot Leanback aplikācijas) - ar uzinstalēto launčeri pie tālruņa restartēšanas tālrunis uzkārās , laboju caur TWRP dzēšot launčeri.

Link to comment
Share on other sites

skandis

Būtu vajadzīgs TV Box uz Android TV, lai var skatīties shortcut, lielisks pēc pieredzes ir MI Box S, bet nav ethernet ligzdas. Tagad mūsu veikalos uzradies Silelis T-1, it kā labi parametri, ethernet ligzda, vairāki usb, Android TV 7.1(pēc Šilelis LT mājas lapas gan izskatās dīvains tas Android TV, vai maz ir, bet ja nav , tad Shortcut  exMTG kanāli neripos). varbūt kādam jau ir pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Joiman

Uz ne mibox netflix ies tikai sd kvalitātē.

mi box tīklu var pieslēgt caur usb adapteri. bet nu pults mibox tāda švaka.

Link to comment
Share on other sites

Jainit

@skandis , USB HUB ar ethernet portu nebūs lētāk un ērtāk kā kaut kāds liešu (ķīniešu) noname , kura specifikāciju izplatītājs kaunās nosaukt un kura software atbalsts beidzās brīdī, kad ierīce pameta Ķīnas salicēja pagrabu. Un jā , tas tiešām izskatās pēc TV box ar parasto Android.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Joiman teica:

Uz ne mibox netflix ies tikai sd kvalitātē.

Nevis uz ne mibox, bet uz Netflix nesertificētiem devaisiem.

Vismaz tas ir ko raksta plašajā internetā.

Un runa bija par UHD, varbūt arī par FHD.

Link to comment
Share on other sites

Joiman
(labots)

jā, taisnība, Netflix certified android tv shortlist priekš 4k ir:

mibox, nvidia shield, roku, amazon fire...

priekš HD liste mazliet garāka, sd var vairākums.

mans mērķis bija vērst uzmanību ka netflix nav pašsaprotamna lieta uz jebkuras iekārtas.

Bet no *.lv veikalā nopērkamām iekārtām 4k/HD režīmā strādās tikai mibox.

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

Man ar ir piebesijis mans Philipsa AndroidTV (lēns, bremzīgs, gļūkojošs) un gribu piespraust jēdzīgāku AndroidTV kasti,

 

Vot nevaru noorientēties lai saprastu uz ko jāskatās ?

Mi Boxam man nepatīk, ka nav LAN porta.

 

Prasības būtu:

* UHD,

* H.264, H.264, HEVC un kas tur vēl par modīgiem kodekiem.

* Lan ports - vēlams gigabits

* USB3

* 3-4 GB RAM. Protams labāk DDR4, nekā DDR3.

* Kuri ir reālie CPU kas jāizvēlas labajā galā ? Iekārtai kas ir pie vada nav vajadzības pēc ARM hibrīdajiem CPU kur ir ātrās un lēnās-taupīgās cores.

* Legāls Netflix (sertifikācija)

* Kodi ar Widevine.  DRM

* Ja ir 3D atbalsts tad 0.5 punkti plusā - Tv atbalsta, varbūt vel 3 filmas mūzā noskatīšos iekš 3D

* Pēc iespējas jaunāks Andoid TV. Gan jau 8. versija

* Cena orientējoši: 100-150 eiro. Budžets ir stiepjams, bet vvz vai ir vērts.

 

Saprotu, ka manas prasības ir diezgan nesamērojamas ar reālo tirgus situāciju.

Nvidiea Shield liekas owerkills, jo nu spēles uz viņa neplānoju dzenāt.

 

Kādi ir ieteikumi ? Varu arī sūtīt no ārzemēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , MIGs teica:

nav LAN

un ko tev dos tas LAN? :D ar wifi ir vairāk kā pietiekami, ja vien ir normāls rūteris..

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
(labots)

Kā būtu ar intel tvboxi?

 

I9-9990k + 64gb ddr4 + 2x rtx 2080 + 4x 4tb ssd . Bet būs drusku budžets jāpastiepj

 

Kāpēc gbit lanu? Lai varētu strīmot steam spēles no datora uz tvboxi.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

skandis
Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

un ko tev dos tas LAN? :D ar wifi ir vairāk kā pietiekami, ja vien ir normāls rūteris..

Tas ir, ja nevajag shortcut, jo man uz Mi Box S skatoties shortcut kanālus divu metru attālumā no rūtera MikroTik hAP ac2 ar wifi lejuplādes ātrumu 93mbit/s ik pa laikam iesalst bilde, ko nenovēroju pieslēdzot Mi Box S USB ethernet adapteri, tikko radinieks izmēģināja Shortcut skatīties ar LMT TV Box arī ar wifi, un tas pats, bilde visu laiku iesalsts. Viss cits gan uz Mi Box S iet gludi arī caur wifi internetu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

nez.. man philips android tv pieslēgts wifi.. shortcut nekas neraustās :) rūteris parasts tplink AC1200, tv ir 5ghz.. bet N standarts..

 

ja jau viss ciets darbojas normāli.. problēma varbūt ir shortcut? ne iekārtā..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@CAP nevis ko man dos LAN, bet kāda stulbuma pēc statisku iekārtu likt pie Wifi, ja var likt pie LAN ? Jā, esmu tas vecais nīgrais cilvēks, kas uzskata, ka vadi un optika ir daudz labāka par wifi un ja ir iespēja izvēlēties tad statiskām iekārtām vienmēr lieku vadu.1

 

Daudzzīvokļu māja, kur 2.4GHz ir aizsisti un 5GHz, lēnām tiek aizsisti.

 

@Anonīms Alkoholiķis, vai tad tiešām nespēji uzrakstīt vēl lielākus parametrus ? Varu uzsist uz pleca - MALACIS, pašam prieks un citi smaida!  :sarkasms: Un vai uz Intela Androīda būs tas ko rakstīju ?

Un 2019. gadā 100mbps LAN porti ir tāda laba atrauga no 15 gadus vecas pagātnes.

 

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , MIGs teica:

* Kodi ar Widevine.  DRM

 

Tas ka šitas it kā ir, nenozīmē ka rādīs to ko gribi. Pats zini kurā tēmā tas ir pierādījies.

Link to comment
Share on other sites

@Racer, protams, tas ir viens no iemesliem kāpēc gribu, jo uz TV piešķilt nesanāca un pašreiz Kodi ir uz PC un man tas nepatīk. Gribu atsevišķu devaisu.

Link to comment
Share on other sites

skandis
Pirms 13 minūtēm , CAP teica:

nez.. man philips android tv pieslēgts wifi.. shortcut nekas neraustās :) rūteris parasts tplink AC1200, tv ir 5ghz.. bet N standarts..

 

ja jau viss ciets darbojas normāli.. problēma varbūt ir shortcut? ne iekārtā..

Man uz LG WebOS 3.5 arī shortcuts iet normāli caur wifi, bet uz tiem TV Boxiem nez kāpēc ne. Laikam jau vaina Shortcutā. Pirms kāda laika mēs šo tēmu cilājām, laikam, kad tika runāts par LMT TV Box.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , MIGs teica:

statisku iekārtu

tak liec kaut miljons vadiem :) kas man.. es no vadu iekārtām vai vadiem atbrīvojos.. un nekādu problēmu. Nu nepatīk man tie vadu mudžekļi.. pietiek ar stacionāro, kas pie vada rūterī pieslēgts :D pārējais ir figņa.. 5Ghz/N/AC manas vajadzības pilnībā nodrošina.. rezervei un ciemiņiem gan ir parastais 2.4G atstāts :D

Link to comment
Share on other sites

@CAP, tak lieto ko gribi, kāpēc man piesējies ar savu reliģiju ?

Link to comment
Share on other sites

to arī daru :D es tik pajautāju/uzprasīju iemeslu kāpēc tik kategoriski vajag to LAN...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Jo savādāk ir grūti atrast šņori vai vadu, kur, nelūgtiem bezsmadzeņu, ciemiņiem iekārties.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...