Jump to content

Android TV Box priekš Shortcut


Yeehaa
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

 

Ko tauta iesaka, kāds Android TV Box jāpērk priekš Shortcut skatīšanās ar WiFi iekšā? Baigi ar naudu plātīties negribas, bet mēslu, lai pēc katra kanāla pārslēgšanas varētu kafiju uztaisīt, arī negribas. Un no Lattelecom ņemt par 6€/mēn arī šķiet kaut kā nežēlīgi diezgan.

Link to comment
Share on other sites

Arī trīs gadus vecam LG Smart teļukam nevar ieinstalēt shortcut.  WebOS versija nedaudz par vecu un līdz ar to skuju ziepes.

Link to comment
Share on other sites

un? arī vecākus andrīšus neatbalsta.. viss tak specifikācijā ir rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , CAP teica:

pašam ir tik vecs TV un dumjš? Arī samsung un LG tv shortcut var ieinstalēt

 

pirms 4 stundām , CAP teica:

un?

Un- ja pateici a, tad varēji pateikt arī b. Neuzskatu, ka trīsgadīgu TV vajadzētu saukt par vecu un dumju, bet ieinstalēt ne visiem var.

Labots - ridao
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , ridao teica:

trīsgadīgu TV vajadzētu saukt par vecu un dumju

tieši tāds tas arī ir :D

 

ko man teikt b? neīsto tv ražotāju izvēlējies, kas neatjaunina savu tv... 

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens!

Paņēmu tādu, kas paver arī visas citas iespējas:https://www.gearbest.com/tv-box/pp_715051.html?wid=1433363#goodsDetail 

Citos forumos tiek iztirzātas nianses.

Pagaidām funkcijas pilda, bet redzēs, kad beigsies LTC bonus. Tad paliks pārējie jaukumi.

Papildus, var paņemt "lielo" pulti: https://www.gearbest.com/keyboards/pp_1719068.html?wid=1433363 

Link to comment
Share on other sites

Paspēlējos ar Shortcut TV uz Sony televizora - ir ok. Daudz ērtāks interfeiss un rāda arī MTG. Nafig tie ķēmi nevar parasto Shortcut aplikāciju tādu uztaisīt? :( 

Link to comment
Share on other sites

tu domā Shortcut for AndroidTV vs Shortcut for Android? :D

 

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

rāda arī MTG

jā.. uz lielajiem ekrāniem rāda arī exMTG :D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā iet Shortcut uz Smart TV ,bet uz Xiaomi Mi Box S tā Shortcut aplikācija bieži vien uzkarās pārslēdzot kanālus vai izvēles sadaļas.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

tu domā Shortcut for AndroidTV vs Shortcut for Android? :D

 

Jā, pilnīgi atšķirīgas saskarnes.

Link to comment
Share on other sites

pēdējās Šortkata 4 ATV versijas gāja gandrīz bez problēmām , šķiet, ka ieejot manos ierakstos vai izlasē aplikācija man mēdza krašot. Salīdzinot ar tagadējo LTC piedāvāto bezmaksas alternatīvu, kura ne tikai frīzo un karas pati, bet arī kar ierīci un nav atjaunināta kopš 7. jūnija, Šorkatam 4ATV  , varētu pat teikt, ka nebija nekādas vainas.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Bondos teica:

Nezinu kā iet Shortcut uz Smart TV ,bet uz Xiaomi Mi Box S tā Shortcut aplikācija bieži vien uzkarās pārslēdzot kanālus vai izvēles sadaļas.

Man viņa tieši tāpat kārās uz paša Lattelecom dotā Shortcut Box, kad biju paņēmis uz testu. Uz Sony TV aplikācija iet bez bēdu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Racer teica:

atšķirīgas saskarnes

bet tas jau tikai loģiski..

 

android tv darbība notiek ar pulti..

android ar touch..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , ridao teica:

Man viņa tieši tāpat kārās uz paša Lattelecom dotā Shortcut Box

Secinājums --- LTC Shortcut pasākums laimes spēle uz kuriem dzelžiem tas normāli griezīsies.Viņu atbilde arī nepārsteidz :

Shortcut pieejamā lietotne tiek regulāri uzlabota, tādēļ tās nepieciešams regulāri atjaunināt, lai varētu izmantot lietotņu jaunākās funkcijas, kā arī novērst darbības traucējumus. 
Ja neizdodas atjaunot aplikāciju, varat griezties zvanot uz atbalsta talruni Jūsu TV ražotājam.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic - par kāršanos.

Es skatos Shortcut uz datora caur WEB browseri (Google Chrome). Man arī ļoti bieži video karās, tā it kā internets nevilktu, bet esmu pārbaudījis, ka no manas puses ar interneta ātrumu viss ir kārtībā. Ņemot vērā, ka visbiežāk video apstāšanās, lai ielādētu bufferi, notiek piektdienu un sestdienu vakaros, tad man visticamāk liekas, ka viņi nespēj pavilkt pieprasījuma bandwidth. Liekās jocīgi, vai tiešām Lattelecom varētu nevilkt pieprasījuma bandwidth? Pietam, es skatos tikai uz HQ (3.5 Mbps)

Varbūt jūs runājat par trakāku aplikācijas kāršanos uz Android TV, bet man ļoti gribējās pasūdzēties arī par savu sāpi. :D 

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 7 stundām , TOoMoOT teica:

Liekās jocīgi, vai tiešām Lattelecom varētu nevilkt pieprasījuma bandwidth

 

Tu paskaties kā viņiem lādējas Mans Lattelecom lapa. Tagad vēl ar dievu uz pusēm, man liekas vēl pirms kāda 1/2 gada bija bezmaza mironis. Ar paša Lattelecoma pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Nesakiet tos lētos ķīniešus,  priekš shortcut jāņem kaste ar Android TV nevis parasto Android, jāņem xiomi mi box, nvidia shield uc. Starp citu, visiem neiet shortcut ar itv datiem?  Man vienam radiniekam turpina strādāt, it kā neko nav papildus abonējis. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VebKamera

A ir kaut kas lētāks un "ne 4k"? Man te vecākiem cilvēkiem vajag, viņiem pietiktu ar 720p, galvenais ka nekaras un negļuko. Saprotiet paši, viņu laikos TV vienkārši strādāja un nebija raidījuma vidū jāpārstartē...

Link to comment
Share on other sites

Man te nāk viena lētā kaste uz kuras var uzlikt AndroidTV. Notestēšu, kad dabūšu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , VebKamera teica:

Es vislaik skatījos uz ko tādu: https://www.aliexpress.com/item/Mecool-M8S-PLUS-DVB-Smart-4K-Android-7-1-TV-Box-DVB-T2-T-DVB-S2X/32896498565.html

Tam ir dvb-t un radās dīvaina sajūta, ka tā firma varētu (nejauši) arī puslīdz stabilu kasti uzražot.

Jau otro vakaru testēju Mi Box S ar Shortcut TV, iet lieliski, cena interneta veikalos ap 70eur, bet ir Android 8.1 un sola arī Android 9, ātra un atsaucīga darbība ar bluetooth pulti, arī RAM 2gb. Nedaudz lētāks ir Mi Box 3, ap 65eur, bet tas laikam apstāsies ar Android 8.0. Arī strādā teicami, esmu testējis. Parametri līdzīgi. Latvijā pirktajiem 2.gadu garantija. Ir arī mīnusi, nav ethernet ligzdas un viens usb 2.0, bet, ja rūteris nav pārāk tālu strādā ok. Mecool arī droši nav slikts, bet 1gb RAM, un Android 7, nav 5ghz wifi, nav Latvijas garantijas, vēl var būt problēmas ar Ķīnai radītu OS, un tālāku neatsaucību no ražotāja uz OS atjauninājumiem, un visbeidzot PVN pie atmuitošanas. Bet sīkāk iepazīstoties ar lietotāju pieredzi -varbūt arī Mecool nav slikta versija.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Mī bokšiem nav DVB-T. Es tēmēju uz vienkāršu risinājumu, kas ir ar DVB-T un spēj pa ceļam paraut vaļā kādu filmu un IPTV (ideālajā variantā). Kā jau teicu, aparāc naff domāc priekš manis.

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Atslēgas vārds ir android tv, nevis paraistais android. Ja ir parastais, tad nebūs EX MGT un neērta vadība ar pulti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , VebKamera teica:

Es tēmēju uz vienkāršu risinājumu, kas ir ar DVB-T

Latvijā dvb-t strādās bez viedkartes? Ja nē, ka tu taisies to tai kastei iebarot?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , e = d teica:

4 vai 5 kanālus

tos tāpat bezmaksas var skatīties online.. iekš megogo.net, nevajag dekoderi, antenu utt.. :D pa lielam android vai android tv arī vienalga.. app darbojas uz abām.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , CAP teica:

tos tāpat bezmaksas var skatīties online.. iekš megogo.net, nevajag dekoderi, antenu utt..

IMHO labs risinājums ar DVB-T kā papildus opciju skatīšanās iespēju rezervēšanai, ja nojūk vai pārslogojas internets. Man pat Rīgā, kur ir SAT TV un IPTV, antenīte ir pielikta un pāris reizes ir noderējusi. Kā jau te reakstījis esmu - Saulkrastos 4G vakaraos bieži ir vāks, attiecīgi VTV vismaz kaut ko ļauj paskatīties. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 10 stundām , Racer teica:

IMHO labs risinājums ar DVB-T kā papildus opciju skatīšanās iespēju rezervēšanai, ja nojūk vai pārslogojas internets

 

Tieši tā tas arī domāts. Un vēl - kā jau teicu, tas plānojas cilvēkiem, kas nevar pašrocīgi "atrast jauno strīmu internetā", kad kārtējais admins izdomā IPTV pārcelt uz kārtējo jauno serveri vai domēnu. Nu nevaru es skriet 200 km katru reizi, kad muļķis Latvijā ticis pie iespējas ko pamainīt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , skandis teica:

Jau otro vakaru testēju Mi Box S ar Shortcut TV, iet lieliski

Ne visiem tik lieliski uz Mi Box S iet Shortcut, man tas arī ir sajūgts 5Ghz WiFi un Shortcut Frīzo tieši pārslēdzot Kanālus vai Izvēles sadaļas, skatīšanās laikā viss Ok. Varbūt Shortcut patīk  tikai LTC internets....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Bondos teica:

Shortcut patīk  tikai LTC internets....

pie kājas kāds nets, galvenais, lai ir spec. minimālais ātrums nodrošināts..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , CAP teica:

pie kājas kāds nets, galvenais, lai ir spec. minimālais ātrums nodrošināts..

Domāju te ir vairāk kā nepieciešams spec.

 

T2-Speedtest.sized.png

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...