Jump to content

Pasēju telefonu.


Stasss
 Share

Recommended Posts

Visu jūras ceļus un lidojumus rāda! Nekur nenoslēpsies!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Tas timeline nedaudz piemelo, jo pēc timeline datiem es vakar esmu pamodies darba vietā un no tās neesmu devies prom :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Ronalds teica:

Apskatījos to timeline - google par mani visu zina - kur un kad es esmu bijis...  Njā.... 

Tas mani arī pārsteidz. Bet konkrēti par vakardienu nekā


Pirms 8 minūtēm , ju teica:

cik izdzēri ...

Izdzēru vienkārši dafiga, to labāk vispār neapspriedīsim.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 30 minūtēm , martinno teica:

pēc timeline datiem es vakar esmu pamodies darba vietā un no tās neesmu devies prom

Tas mūs nepārstedz, to labāk vispār neapspriedīsim.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

nav tur

tev taču tika iedoti googles linki, ne samsunga..  pats meklē kaut ko kur to nav jāmeklē :D


Pirms 36 minūtēm , martinno teica:

timeline nedaudz piemelo

ja izrubī atrašanās vietas noteikšanu, tad ne tikai to piemelos :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 1 stundas , Ronalds teica:

Apskatījos to timeline

Tikko apskatījos - man tur nerāda neko. Vēstures arī nav.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

ja izrubī atrašanās vietas noteikšanu

Nav mans gadījums, paranoja vēl nav iestājusies :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man tā googles vēsture uzrāda vietas, kur es atrados pēdējo gadu laikos, ne jau vakar, aizvakar, utt.

Link to comment
Share on other sites

Jēzus arī pa ūdeni staigāja, varbūt tavs gadījums!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

ne jau vakar, aizvakar, utt.

tāpēc, ka atrašanās vieta nebija ieslēgta, doh! :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Tas mani arī pārsteidz. Bet konkrēti par vakardienu nekā

Tad jau Google ar visu telefonu arī bija pārsvinējuši jēgu :D

Link to comment
Share on other sites

Man visu pareizi rāda gan atrast ierīci lapā, gan arī laika skalā. Ā, laba fīča ir ka var nobloķēt telefonu un vēl, ka var piezvanīt, ja kaut kur nomētājies, vai zvans atslēgts. Ir bijis tā, ka bērns skolā zvanu atslēdzis, pēc tam aizmirst ieslēgt un var zvanīt līdz besim, ja sarunāts kaut kur savākt pēc sazvanīšanās, tad šī fīča palīdz. :) 

image.png

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Man visu pareizi rāda gan atrast ierīci lapā, gan arī laika skalā. Ā, laba fīča ir ka var nobloķēt telefonu un vēl, ka var piezvanīt, ja kaut kur nomētājies, vai zvans atslēgts. Ir bijis tā, ka bērns skolā zvanu atslēdzis, pēc tam aizmirst ieslēgt un var zvanīt līdz besim, ja sarunāts kaut kur savākt pēc sazvanīšanās, tad šī fīča palīdz. :) 

  + visam uz nozaudētā telefona ekrāna var uzlikt nummuru, uz kuru var piezvanīt.

Šādi sīkajam telefonu dabūjām atpakaļ, kad tam tas bija izkritis.... Labais atradējs kompensāciju nopelnīja :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man iekš ārkārtas info ir norādīti visi dati :D vārds, uzvārds, adrese.. kam zvanīt.. (var pazvanīt pat pie nobloķēta ekrāna)

 

pieļauju, ka 90% lietotāju par tādu iespēju neko nav dzirdējuši vai interesējušies 

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šajā sakarā varu piebilst, ka:

1. tālruņiem "loķētajā ekrānā" lieku mob tālruni pa ko var sazvanīt un atgriezt pret atlīdzību - te gan vēlams nenomudīties un neielikt to nr. kura sim pašā tālruni :D
2. google "your timeline" strādā, bet ar robiem, un pilnīgi uz to paļauties nevar. patīk pa laikam lasīt bildi kopā, un dažreiz attopos pret tukšumu. Iespējams, bijis pamainīts telefons, vai vēl kas. 

3. ar "Tasker" softu esmu uzclis, ka ja ir ienākošs zvans no sievas vai mana otra numura, telefons uzgriež zvana skaļumu palielāku. Ja esi pazaudējis tel kautkur pie sevis tad vienmēr sev zvanot tam skanēs zvans. Ja nav otra tel, tad ar to pašu "tasker" var uztaisīt ka viņš atbild uz sms ar noteiktu kodu tipa #kuresesmu atsūtot atpakaļ koordinātas, wifi nosaukumus (iespējams), foto uzņemtu, skaņas ieraksta gabaliņu, utt.

 

Ja sieva bieži zvana un bieži atrodies svarīgās sapulcēs, tad gan jātaisa advancētāks variants, kurš papildus viņai lūdz piem. atsūtīt sms, lai ieslēgtu skaņu.

 

Link to comment
Share on other sites

nu ja patīk štengrāk iedzert + ir fimas zudumi - labāk nopirkt kādu lētu smartu, kuru nav žēl pasipt....

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Usins teica:

šajā sakarā varu piebilst, ka:

1. tālruņiem "loķētajā ekrānā" lieku mob tālruni pa ko var sazvanīt 

 

Toreiz man nepaveicās lkm nebija godīgs atradējs kaut ar visu to ka attiecīgajs mob bij vairāk priekš interneta un pat sim karte nebija

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , _dunduks_ teica:

Tikko apskatījos - man tur nerāda neko. Vēstures arī nav.

Man ar tur nekā, ierīci neatrod bez interneta, kgan, telefonā iekš maps, atrašanās vietu atrod arī bez interneta

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , romajo teica:

Man ar tur nekā, ierīci neatrod bez interneta, kgan, telefonā iekš maps, atrašanās vietu atrod arī bez interneta

Un kā gan jamais datus nosūtīs par atrašanās vietu, ja nav interneta? :D

Link to comment
Share on other sites

Gadus astoņus, ja nemaldos, kr4 kad iznāca 5. āboltelefons, par bargu naudu nopirku pašā sākumā, nu tad internets telefonos uz salas vēl nebij TIK populārs, un tad sākumā pētot trubu, to pašu navigāciju (Maps), man rādīja pēc GPS, kur esmu un kad eju uz priekšu, tad GPS sekoja līdz, bet navigācija kā tāda vai neta brousošana nebij iespējama, jo nebij dati uzsūtīti. Nezinu vai tā tam bij jābūt, bet bija tā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...