Jump to content

TV Jaunumi-2019


base7
 Share

Recommended Posts

Esmu atgriezies svaigs kā gurķītis.

===========================

Amos (4W) satelītu pametis Vācijas krievvalodīgais telekanāls "Новый Мир" (Ukrainas versija).

Piezīme. Krievijas versija joprjām pieejama uz Hotbird (13E) satelīta (11240, V)

 

Hotbird (13E) satelītu pametis Krievijas mūzikas telekanāls "Russian Musicbox".

 

No janvāra Latvijā sāks bloķēt mājaslapas, kas piedāvā nelegāli IPTV.

Info: https://rus.delfi.lv/techlife/detali/s-nachala-2019-goda-v-latvii-nachnut-blokirovat-piratskoe-internet-tv-chto-ob-etom-nado-znat.d?id=50684555

 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Racer pinned this tēmaa
Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

Kopš kura laika Latvijā oficiāli bloķē torrentus?

No mēness esi atlidojis? Sen..

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

vispār jau torrentus nebloķē.. vk piever un nahrenizē :D

 

+ torrentus nevar salīdzināt ar IPTV pakalpojumu sniedzējiem vismaz likumdošanas ziņā..

 

aber fano ir dzīvāks par dzīvu :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Un runājot par klasisko TV - tad viņa mirst. Es esmu piefiksējis, ka klasisko tv praktiski neskatos (Izņemt dažas tiešraides) 

Nu gribu es skatīties to ko es gribu un tad kad es gribu nevis ķert filmas sākumu un skatīties kaudzi reklāmu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , CAP teica:

kāpēc info rus, ja ir oficiāli LV?

Atvaino, man bija ienākusi info no Delfu rus lapas. Ātrumā neatradu avotu latviešu valodā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Ronalds teica:

Un runājot par klasisko TV - tad viņa mirst. Es esmu piefiksējis, ka klasisko tv praktiski neskatos (Izņemt dažas tiešraides) 

Nu gribu es skatīties to ko es gribu un tad kad es gribu nevis ķert filmas sākumu un skatīties kaudzi reklāmu. 

Man šķiet ar 5G izmirs visi DTV, satalīti, utt.. Un arī Lattelecoms. Neciešu to kantori, jo 2018 gadā viņi man nespēj lauku mājā nodrošināt kaut cik normālu internetu, kaut arī tas ir viņu iespēju robežās. Tikai galvenais piķi noplēst.

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz Hotbird (13E) satelīta esošais ASV  smagais kārumnieku

telekanāls "Hustler HD" mainījis savu atrašanās vietu.

Jaunie parametri: 10930, 30000, H, 3/4

Vecie parametri: 11662, 29900, V, 3/4

Mājaslapa: http://hustlertv.eu

 

Ja kādu interesē, šodien 20.00 (pēc LV laika) Krievijas mūzikas

kanāls "Muz TV" rādīs jaunāko, Radio Record, 90to gadu Superdiskotēku. 

Piezīme. Īsti neesmu pārliecināts, bet šķiet tieši šo koncertu 31.decembrī rādīja arī Pjatnica vai 5.Kanāls.

Starp citu, šovasar arī pie mums tāds pasākums taisās. Aizmirsu tikai kurā datumā un kurā pilsētā (šķiet, Rīgā).

Link to comment
Share on other sites

Drīzumā uz Hotbird (13E) satelīta parādīsies jauns, bērnu auditorijai domāts, telekanāls no Polijas "4Fun Kids". Šī programma pieder tai pašai kompānijai, kam mūzikas kanāli "4Fun TV", "4Fun Gold" un "4Fun Dance". Visi viņi pieejami FTA uz Hotbird.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uz Amos (4W) satelīta parādijies Ukrainas telekanāls "НАШE 4K".

Parametri: 12518, 12500, H, 3/4, FTA

 

Link to comment
Share on other sites

It kā no 10.janvāra Lattelekom Shortcut aplikācija vairs nebūs bezmaksas (pašreizējiem ITV kientiem). Turpmāk 6.00EUR. Bezmaksas būs Helio iTV.

 

Hotbird (13E) satelītu pametis Itālijas FTA mūzikas telekanāla "RTL102.5" SD versija. Savukārt HD versija joprojām pieejama uz 11642, H.

 

Uz Hotbird (13E) satelīta parādijies Armēnijas ziņu telekanāls "Shant News".

Parametri: 12322, 27500, H, 3/4, FTA

Mājaslapa: https://www.shantnews.am/

 

Uz Astras (4.9E) satelīta esošais Ukrainas telekanāls "Inter" drīzumā piedāvās vairākus rietumvalstu seriālus. Tāpat to plāno darīt arī pašmāju "Украина" (4.9E) un "СТБ" (4W) Piebildīšu, ka šie un vēl vairāki Ukrainas kanāli bieži saņem kritiku, jo pārsvarā rāda Krievijas produkciju, nevis ES un ASV ražoto.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , base7 teica:

It kā no 10.janvāra Lattelekom Shortcut aplikācija vairs nebūs bezmaksas (pašreizējiem ITV kientiem). Turpmāk 6.00EUR. Bezmaksas būs Helio iTV.

un kas tad ir HelioITV? :D tā pati ITV... tātad.. nekas nemainās.. 

 

starpcitu:

image.png.e07aff03808fcb58eed1580b03fbc255.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es domāju to Helio aplikāciju, ko var uzlikt uz telefoniem/planšetēm. Intereses pēc būtru jāuzliek, jāpatestē.

Ja par Shortcut turpmāk būs jāmaksā, nafig....Esmu slavens centpisējs, jau no 90-tajiem.....

 

Link to comment
Share on other sites

es gan nezinu no kurienes tu esi izzīdis šādu info :D

 

HelioITV lietotājiem bezmaksas ir shortcutTV (visiem)

+ ja esi 250mbit+ pieslēguma abonents, tad arī shortcutFilms ir bezmaksas..

 

HelioITV app ir saistīta ar pašu HelioITV (ierīces piesaistās pie profila)

 

Ļoti līdzīgs princips ir arī BaltcomIPTV... (attiecībā par app piesaisti TV)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Vakar vakarā no Lattelekom atnāca vēstule. Nē, nu varbūt tikai man vienīgajam. Pārējiem joprojām bezmaksas.

Lai gan pa lielam jau pofig, maksas vai bezmaksas. Man viņa uz sat kastes kā Ivara plugins uzmesta. Dažŗeiz tikai uzslēdzu to Mūzikas video.

 

No 10.01.2019. Tev vairs nebūs bezmaksas piekļuve Shortcut TV.

 

Ko darīt, ja esi izmantojis Shortcut lietotni:

 

  • Ja esi izmantojis Shortcut lietotni savā televizorā un vēlies turpināt to darīt, tad vari abonēt atbilstoši savām vajadzībām Shortcut pakalpojumu. Abonēšanas maksa, sākot no 6 EUR/mēnesī. Vairāk par Shortcut lasi šeit.

  • Izdevīgāk ir abonēt pie esošā Helio iTV pieslēguma papildu TV dekoderi tikai par 2,90 EUR/mēnesī un skatīties Helio iTV.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Optika ar TV (Helio ITV). Abi LTC ražojumi. Shortcut līdz šim bezmaksas. No 10.datuma-maksas pakalpojums (spriežot pēc tās vēstules).

Link to comment
Share on other sites

@base7 es vairāk biju domājis optikas ātrumu  :D bet ok.. nav svarīgi.. atradu šādu tvītu.. 

 

rezumē.. tā kā Helio app nav pieejams iekš TV, tad... lietotāji tiek apdalīti.. fuj LTC.. fuj.. mož pārak daudzi radiniekiem sadeva loginus? :D

 

 

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

mož pārak daudzi radiniekiem sadeva loginus?

Cap, iespējams :D

Šņukuriņ, es tak nezinu. To Helio mobilo aplikāciju neesmu nemaz testējis. Droši vien krutāka, nekā šortiks.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Un kas tai Shortcut ir tāds kas nav Helio?(

iespējamība lietot bez dekodera iekš gudra tv :D  ak jā.. un iespēja iedot sievasmātei loginu, lai citā pasaules galā tv skatās.. tagad tā vairs nevarēs...

 

bet, ja esi itv klients, tad jau nekādu problēmu.. viens dekoders vairāk/mazāk....


Pirms 3 minūtēm , base7 teica:

Droši vien krutāka, nekā šortiks

nekā tur krutāka nav.. + piesaistīta iTV..

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

lūrēt uz nebēdu.

tāpat jau ir ierobežojums iekārtu skaitam :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , snukurins teica:

Un kas tai Shortcut ir tāds kas nav Helio

Krutāks arhīvs, stabils - helio uz mana telefona vienkārši nokaras, iespēja uzlikt uz android tv box, neatceros, kā tam helio bija ar kvalitātes izvēli, kas ir nozīmīgi, pie lēna interneta.

Nez, kā ar web versiju arī izbeigsies? Par to nekaas nav teikts.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , romajo teica:

kā ar web versiju arī izbeigsies?

tu par shortcut?

kas teica, ka kaut kas izbeigsies? es jau iepostēju tvītu.. LTC Shortcut pozicionēs kā atsevišķu produktu, nesaistītu ar Helio.. tāpēc arī notiek šādas izvirtības :D

Karoč.. priekš LTC Helio iTV tipa paredzēta paša HelioITV app..

visiem pārējiem maksas Shortcut

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , CAP teica:

tu par shortcut

Par haļavu, bet gan jau būs jāmaksā, kā par kino.

Link to comment
Share on other sites

Krievijas telekanāls "Звезда" no 14.aprīļa pamet ABS2 (75E) satelītu, kur bija pieejams FTA (11605, V). Tiesa, operatora MTS paketē joprojām būs atrodams.

Link to comment
Share on other sites

Uz Astras (19.2E) satelīta parādijusies Vācijas telekanāla "ARD Alpha" HD versija.

Parametri: 11053, 22000, H, 3/4, FTA

Mājaslapa: https://www.br.de/fernsehen/ard-alpha/index.html

 

Uz Astras (19.2E) satelīta parādijusies Vācijas telekanāla "Radio Bremen" HD versija.

Parametri: 11053, 22000, H, 3/4, FTA

Mājaslapa: https://www.radiobremen.de/fernsehen/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja kādu interesē Krievijas telekanāls "TNT" FTA veidā un gribat redzēt visjaunākos raidījumus (tos, kurus rāda oriģinālā versija), tad jāskatās uz 31.5E satelīta pusi. Šī versija, izņemot filmas, piedāvā visjaunākos raidījumus. Savukārt, tas variants, kas uz 13E rāda diezgan daudz vecā materiāla.

Protams, tiem, kam pieejams 75E, var vērot oriģinālo versiju ar dažādām laika joslām.

 

Krievijas telekanāls "MIR" (ar laika nobīdi +4) tuvāko mēnešu laikā pametīs ABS2 (75E) satelītu, kur bija pieejams FTA (11605, V) veidā. Tiesa, operatora MTS paketē joprojām būs atrodams.

 

Link to comment
Share on other sites

It kā no februāra mēneša Baltkoms paceļ cenu (1.00 EUR apmērā) saviem pakalpojumiem. @CAPtā ir taisnība? Janvārī klienti saņemšot vēstules par cenu celšanu.

Link to comment
Share on other sites

@base7 tikai TV pakalpojumiem.. netam cena nemainās (cenas publiski vsas redzamas mājaslapā)

Link to comment
Share on other sites

Uz Hotbird (13E) satelīta parādījies Krievijas telekanāls "World Fashion Channel HD" (Eiropas versija).

Parametri: 11373, 27500, H, 3/4, FTA

Mājaslapa: https://wfc.tv

Piezīme. Šis ir tas pats kanāls, kas uz 9E satelīta, taču programma atšķiras no NTVplus paketē esošās oriģinālās versijas.

 

 

 


2019.01.3. , 10:22, base7 teica:

Hotbird (13E) satelītu pametis Krievijas mūzikas telekanāls "Russian Musicbox".

Beidzās līgums ar Hotbird satelīta īpašnieku un nācās aizvākties. Pašlaik pieejams uz 90E satelīta FTA veidā, kā arī mājaslapā.

Link to comment
Share on other sites

2019.01.4. , 17:08, base7 teica:

Uz Amos (4W) satelīta parādijies Ukrainas telekanāls "НАШE 4K".

Parametri: 12518, 12500, H, 3/4, FTA

Tagad testē kanālu "Этно 4K".

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...