Jump to content

Xbox one izvēle


TheSaint
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem foruma iemītniekiem, griežos pie jums ar radušos jautājumu saistībā par xbox one iegādi.

Xbox one ir pieejams trīs versijās, xbox one, xbox one s, un xbox one x.

Katras konsoles plusus un mīnusus aptuveni esmu iepazinis, bet ir vēl daži jautājumi kurus vēlētos noskaidrot.

 

Vai xbox one, xbox one s un xbox one x konsolēm būs vienas un tās pašas spēles, vai būs kādas, kuras būs paradzētas tikai uz xbox one x konsoles ?

Ja televizors neatbalsta 4k un tādēļ 4k man nebūs pagaidām aktuāls, vai man ir jēga piemaksāt lai izvēlētos xbox one x, nevis xbox one s ?

Vai vieniem un tiem pašiem spēļu diskiem būs dažādas kvalitātes grafikas uz xbox one s un xbox one x ?

Vai xbox one sērijai arī ir jāpērk xbox live, lai spēlētu spēles online ?

Un cik skatos internet veikalos, xbox pulti atšķiras, priekš xbox one s un xbox one x, viena uz otras konsoles nedarbojas ?

 

Varbūt ir kādi ieteikumi, kapēc izvēlēties xbox one x nevis xbox one s, vai otrādi ?

Vēl vēlējos piebilst, ka būs aktuāla arī kinect lietošana.

Labots - TheSaint
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , TheSaint teica:

xbox one x nevis xbox one s

 

Atshkjiras grafika un tieshi uz 4k. Speeles un pultis vienaadas.

Link to comment
Share on other sites

Nē, pc ir pietiekami jaudīgs, ir vēlme iegādāties tieši xbox.

Zinu, ka ir viariants caur windows 10, spēlēt xbox spēles, kaut ar xbox pultīm, bet tas nav tas.

Link to comment
Share on other sites

No spēlēm esmu atgājis..cik ilggi spēlēsies

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jā ja iet  runa par Xbox,tad man ar defektu viens 360 slim takā būtu,kalpojis tikai 4 mēnešus un pēkšņi ateicās ieslēgties izmetot sarkano iekš power pogas! Tā šos  gadus mētājas skapē!Uz garantiju neaizsūtījām jo  bij pašm janogādā Rīga....Atmet ar  rok   .... Nez tagat  šadus tais   un vai  izdevīgi taisīt!?

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Just now, inteens teica:

No spēlēm esmu atgājis..cik ilggi spēlēsies

Vai tiešām man bija tas jāzin ?

Tomēr vaicāju pēc citu pieredzes, par xbox, nevis par to, vai tu esi atgājis no spēlēm.


Pirms 3 minūtēm , oto oto teica:

Jā ja iet  runa par Xbox,tad man ar defektu viens 360 slim takā būtu,kalpojis tikai 4 mēnešus un pēkšņi ateicās ieslēgties izmetot sarkano iekš power pogas! Tā šos  gadus mētājas skapē!Uz garantiju neaizsūtījām jo  bij pašm janogādā Rīga....Atmet ar  rok   .... Nez tagat  šadus tais   un vai  izdevīgi taisīt!?

Pašam mājās stāv divi xbox 360, viens elite versija, otrs vecais, elite ir pārkarsis un atteicis darboties, otrs ir par vecu, lai sakarīgi lietotu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , TheSaint teica:

vai būs kādas, kuras būs paradzētas tikai uz xbox one x konsoles ?

Nevajadzētu būt, bet, kas zin. 

 

pirms 20 stundām , TheSaint teica:

Vai vieniem un tiem pašiem spēļu diskiem būs dažādas kvalitātes grafikas uz xbox one s un xbox one x ?

Nākotnē, jā, un ne tikai kvalitāte, bar arī FPS.

 

pirms 20 stundām , TheSaint teica:

vai man ir jēga piemaksāt lai izvēlētos xbox one x, nevis xbox one s ?

Tas tev diemžēl ir jāizlemj pašam.

 

pirms 20 stundām , TheSaint teica:

Vai xbox one sērijai arī ir jāpērk xbox live, lai spēlētu spēles online ?

 

pirms 20 stundām , TheSaint teica:

Vēl vēlējos piebilst, ka būs aktuāla arī kinect lietošana.

EOL produkts. Gan priekš One S, gan One X vajadzēs adapteri, ko vairs neražo.


pirms 19 stundām , TheSaint teica:

Vai tiešām man bija tas jāzin ?

Nebija, ne tev, ne kādam citam :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Beigu, beigās iegādājos xbox one s, nospriedu ka ar xbox one x to jūtamo starpību jutīšu tikai ar 4k tv, kuru tuvākajā laikā nav plānots iegādāties.

Salīzinājumā ar xbox 360 pulšu, konsoles korpusu, plastmasu kvalitāte ir acīm redzami zudusi.

Lai arī izvēlējos xbox one s, nevis xbox one parasto, kuriem atšķirība ir diezgan maza veiktspējas ziņā, likās ļoti daudz momentu, kur xbox liek gaidīt ilgāk, nekā bija ierasts xbox 360, kautkādi lagi brīžiem parādas, spēle iegļuko, neko tādu uz xbox 360 neatceros..


Bet protams, par salīdzinošo cenu, kāda ir xbox one s tagad, un xbox 360, kad tas bija svaigs mūsu tirgos var arī saprast, ka par tādu cenu nevar gribēt lielu kvalitāti, vai perfektu lietošanu, bez aizturēm, lagiem utt, kura cena svārstās ap 220€.

 

Nākamais jautājums ir par xbox live, pērkot konsoli klāt tika dots 14dienu bezmakas kods, lai izmantotu live bezmaksas.

Bet arī turpmāk vēlēšos izmantot šo live, atminoties xbox 360 laikos mēģinājumus iegādāties, aktivizēt xbox live caur konsoli, jo caur konsoli piedāvāja patīkamas atlaides un bieži vien live uz mēnesi tikai par 1$, šie mēģinājumu beidzās ar izgāšanos un velti iztērētām stundām.

 

Ir kāds kurš var kaut cik sīki un detalizēti izstāstīt visu, ko jādara lai caur xbox one konsoli nopirktu live ?

Biju uz 360 mēģinājis jau lokāciju norādīt kā Angliju, bet cik atminos problēmas bija ar lokācijas kodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

xbox live pirku tepat musu euronicaa, nečakarējos. Bet tulit beigsies gads un domaju kada veidā pagarināt, vai caur microsoft vai veikalā.

domaju ka caur microsoft store nevajadzeja but problemam. ja atļauts nopirkt, tad jau piedāvās to Redeem kodu kuru ievadīsi xboxā vai arī konts sinhronizēsies ar xbox, atverot Live, kā tas ir ar spēlēm pērkot storā...

pašam ir one X. nenožēloju. ir 4k TV, tāpec tikai skatos uz 4k spēlēm kā forza7. tik reālu grafiku nekur neesmu vēl redzējis :))) 

Link to comment
Share on other sites

energys

Pats neesmu pircis. Bet paziņa teica, ka esot problēmas caur netu to kontu nopirkt. Uz LV nez kāpēc neizdodas. Beigās kaut kur izlasījis, ka jāpamaina ir valsts un norādot, ka it kā esi kaut vai no Lielbritānijas, tad var nopirkt bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , energys teica:

Pats neesmu pircis. Bet paziņa teica, ka esot problēmas caur netu to kontu nopirkt. Uz LV nez kāpēc neizdodas. Beigās kaut kur izlasījis, ka jāpamaina ir valsts un norādot, ka it kā esi kaut vai no Lielbritānijas, tad var nopirkt bez problēmām.

 

Tā ir. pats ari zvanījos uz Microsoft un atbildēja ka LV nav vinu oficālajā sarakstā, nav iespējams neko nopirkt no LV diemžēl . Ja gribi iepirkties storā, jābūt Valsts kodam kuru viņi atbalsta un adrese / pasta indekss. Bet tikai Xbox produktiem ar xbox kontu. 

no paša Microsoft citas MS preces var iegādāties.....

Labots - Explo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...