Jump to content

Nododu labās rokās vecu plazmu


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kungi. Tātad brīvajās dienās sācis gļukot aptuveni 10-gadīgais LG 42PG6000. Gļuks tāds, ka aptuveni 20 min līdz pat 80 min pēc ieslēgšanas vai nu uzkaras attēls, rada melnu un nevar ar pogu/pulti kādas pāris sekundes izslēgt TV. Vai arī otrs variants ir skaņas pāriešana zāģī.

 

Skatos visu caur HDMI, signāls tiek padots no Baltkom dotā kaut kāda LBox aparāta vai Chromecast. Antena nemaz nav pieslēgta. 

 

Baltkom nomainīja LBox uz drusku citu modeli. Nomainīju HDMI vadu, izkustināju barošanas vadu, šeit problēmu it kā nav. Resetoju TV. 

 

Internets it kā saka, ka vaina ir barošanā. 

 

Vai kāds te var uzmest aci šādam arhaiskam izstrādājumam? 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Man ir viens TV meistars, bet nav lēts. 

 

Cik varētu maksāt diagnostika? 

Link to comment
Share on other sites

Savulaik līdzīgai plazmai- barokļa nomaiņa...120 lati laikam tad vēl bija...

Link to comment
Share on other sites

Ir diezgan liela varbūtība ka elektrolītiskie kondensatori barošanas blokā uzpūtušies. Ja mākam lodāmuru rokās turēt tad nomainīt nav ne dārgi, ne sarežģīti.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nezinu pie kura gala jātur lodāmuru. 

 

Var palūgt kādu kontaktus meistaram uz PM man atmest? 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laikam jau Rīga interesē. Uz Liepāju toč nevedīšu.

Link to comment
Share on other sites

Pašam pieredzes nav. 

Bet nu google pēc "tv remonts" šo to atrod. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, desmit gadi ir nopietns televizora vecums un faktiski tas 4K laikmetā ir morāli novecojis. Ielikt remontā lielu naudu nez vai atmaksājas. Cik  tad SS lietoti un ejoši teļuki maksā. Jāties ar vecu lūzni pa 25 eirikiem var tikai kautkāds kaktu meistars. Nopietns remonts maksās vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@Didzis protams ka tā ir, bet vietā īsti nav vēlmes nolikt kaut kādu 300 eur "4K LED". Uzreiz acis ir OLED vai kādas 8000 sērijas QLED virzienā. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man laboja toreiz to tv bruņinieku ielas  tālajā galā. Gan jau google atradīs...bija gļujs kad nesledzas iekšā ..restartējas...meklēja vsinu - nevarēja atrast...nomsinīja visu bloku..bet tam tv lidzi instrukcijai nāca pilna shēma /sm. Vēl var meklēt barošanas bloku ebayā..un tad pašam mainīt  tā vecā plazma strādā vēl šodien..

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jaunajiem teļukiem nekādas shēmas nav. Ražotājs vispār neparedz, ka meistars raksies pa shēmām un labos. Tādas kvalifikācijas meistarus uzturēt ražotājiem, kaut vai garantijas laikā, mūsdienās  ir pārāk dārgi. Tapēc paredzēts mainīt blokus tikai komplektā un to var apgūt katrs mazkvalificēts mērkaķis Āfrikā. Protams, pie mums ir fani meistari,  kuri kožas pa shēmām un mēģina kautko salabot. Skaidrs, kondensatorus nomainīt nav problēmas, bet citādāk nu i nafig. Mainam bloku, lai klients maksā.

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

Vēl var meklēt barošanas bloku ebayā

Apšaubu, ka tik vecam teļukam varēs nopirkt jaunu barbloku. Visdrīzāk kāds izpārdod detaļas no nosprāguša šrota televizora. Vai ir vērts pirkt lietotus blokus, tā jau cilvēka izvēle. Nav nekādas garantijas, ka nopirktais bloks drīz nenobeigsies. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Silmaču 4. TV un audio serviss jau no PSR laikiem.

Gogoļa 14 tagad sākuši reklamēties, ka remontē viskautko elektronisku.

No nosauktajiem esmu bijis Silmaču 4. Pieredze dažāda. Jāskatās kas un kā....

Link to comment
Share on other sites

Es aizsūtīju kontaktus kādreizējam Silmačielas meistaram uz PM. Labs meistars, man kādreizējais čoms. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paldies palīdzētājiem! Pāris vietas apzinātas, izskatās, ka bez sačakarētām divām manām dienām vedot turpu šurpu un 40-50 eiro diagnostiku īsti neviens nav gatavs kustēties. Nevaru arī vainot meistarus, ēst gribas visiem. 

 

Laikam jābrien uz TV pirkšanas topikiem... 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dabūšu aizvietojošu TV, varbūt šo atdošu par nelielu bet godīgu samaksu. Plus šī plazma nesilda tik ļoti kā to dara Pioneer. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

OK, piedāvāju savākt 42PG6000 no Mārupes ar paša izvešanu tuvāko 2...3 dienu laikā. Pēc pulksten 17:00. Palīdzēšu iznest, būs iepakots plēvē. 

 

TV it kā rāda, bet aptuveni pēc 30 min, dažreiz stundas, dažreiz divām stundām it kā uzkaras. Izslēdzot, ieslēdzot atkal strādā kādu laiku. Sapratu, ka man nav spēka krāmēties ar remontu, nav arī transporta tik liela dēļa vadīšanai. 

 

TV ir ar pulti un barošanas vadu. Pults vizuāli 9/10, TV vizuāli 8/10 jo apkrāpēta kāja liekot virsū pultis un citus labumus.

 

Pretī gribētu kādu Valmiermuižas 4paku vai lielo Brāļa nefiltrēto. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

OK, piedāvāju savākt 42PG6000 no Mārupes ar paša izvešanu tuvāko 2...3 dienu laikā. Pēc pulksten 17:00. Palīdzēšu iznest, būs iepakots plēvē. 

 

TV it kā rāda, bet aptuveni pēc 30 min, dažreiz stundas, dažreiz divām stundām it kā uzkaras. Izslēdzot, ieslēdzot atkal strādā kādu laiku. Sapratu, ka man nav spēka krāmēties ar remontu, nav arī transporta tik liela dēļa vadīšanai. 

 

TV ir ar pulti un barošanas vadu. Pults vizuāli 9/10, TV vizuāli 8/10 jo apkrāpēta kāja liekot virsū pultis un citus labumus.

 

Pretī gribētu kādu Valmiermuižas 4paku vai lielo Brāļa nefiltrēto. 

 

Tā, pagaidām stop! Jau vairāki ir pieteikušies

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

  • Žaks Noriss locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...