Jump to content

Kvalitatīvas stereo sistēmas iegāde


Artis Artis
 Share

Recommended Posts

pirms 10 stundām , jozhix teica:

elkoraa, vinju slepenajaa telpaa :d

Es tur pagājušā nedēļā biju, piektdien, šķiet, vecajā vietā vairs nebija un nemklēju arī speciāli, jo tāds nebija mans mērķis. Pārcēluši kur citur?

 

pirms 11 stundām , kevins teica:

nu taa objektiivi zemais bass tur nav ne vienai ne otrai.

Ne jau katrs te var atļauties 2x 21" subjus pie daudzjoslu skandas, kam 18" basinieks (vai cik tev tur bija). :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Turklāt par to Arcam komplektu + B&W CM7 prasa apaļus 2k euro, neslikta 2019. gada apņemšanās :D

 

Nedomāju, ka tās B&W CM7 ir sliktas, bet ne pa tādu cenu. Man kādu laiku bija vecās B&W DM 603 s3, par lietotu cenu, tās ir super mājas hifi skandas. Turklāt 26kvm istabā tās ir retās skandas, kuras bez suba spēj basu/midu novadīt sajūtās uz ķermeni, enerģiskas skandas. 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Cik atceros, tad 68 sērija bija "jauniešiem" un CM "stilīgā", bet nebija ne vainas.

Un "basgalvām" (ne Rūda un Kevina izpratnē) parezēto 683, redz, ka neviens netirgo, un ar to nosacīti jauno 600 sēriju viss bija stingri dīvaini.

Ieslēdzot CM, vismaz uzreiz skaidrs - HIFI !

+ kuru tumbu skanējums tad nav atkarīgs no telpas ?

 

Tas Arcam B&W ir uz doto brīdi vienīgais salīdzinoši nopietnais komplekts ssā. Nav tā, ka es būtu sajūsmā par vienu, vai otru ražotāju (izņemot matrix 801).

 

Otrs variants ir tas WLM, bet 40 kvadrātmetros varētu būt jocīgi un ne līdz galam atbilst autora gaidām.

 

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bbipef.html

Link to comment
Share on other sites

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/dejel.html

 

šis man patīk, protams  - labāk par zemāku cenu...bet pamatīgs tanks ar biku pro izskatu, bet nav ventilatoru + nopietns dzelzis - nenokaujams imho...un shematiski man patīk...


un preampu vajadzēs ja daudz signāla avotu

Link to comment
Share on other sites

nu salīdzināji...


yamaha 2 x 85w @ 8 omi....bet reāli nevis čaina xxx

Link to comment
Share on other sites

:)

Ja vien tam mc 2 kaut ko varētu iesākt ar ventilatoriem. Kaut gan mājās darbinot viņi varētu arī nesākt tā īsti mosties. 

Link to comment
Share on other sites

+ normāla 50ma miera strāva izejniekiem

 

 

modīsies , modīsies - šitie 1000w nekad nav klusi ? un strādā tīrā b klasē...( nu tie kas nav g, h vai d) un yamahai ir  veseli 17 traņi uz kanālu nevis 6 kā resīveriem.. tai čainai pat shēmu negribu redzēt.. ir tā yamaha industriālā ala haflers vai adcoms..vai kas tur vēl bija

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Balansētās ieejas, "normāla" izejas jauda, var arī citā telpā turēt :)

Tik atrast kādu preampu ar nefeik balansētajām izejām.

 

Bet, nu labi, pro aparātiem, izņemot monitoru pastiprinātājus, laikam, ka mājās tomēr nav īstā vieta.

Kevins gan pierāda pretējo.

Link to comment
Share on other sites

ir arī jack parastās... bet nu pēc shēmas un jaudas tas nav  pro amps,,,bet gan tāds pus pro ?


un viņam labi diskrēti level regulatori

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , DSTr teica:

Kevins gan pierāda pretējo.

pricjom tur es, ir jau arii citi useri .. tiesa .... maaja/istaba un skjuunis tomeer nav viens un tas pats :) cita lieta , ka ne jau gluzhi amps ir tas vaajais punkts sisteemaas, taakaa peec vajadziibas daudzkur der/ vairaak var skatiities arii uz pro ...cita lieta, ka leetajaa galaa parasti ir iestraadaata prasta ventilatora kontrole, tjipa -- kameer nav uzsilis, negriezhas nemaz ( kas prieiks maajas ir labi ) , kaa uzsilst, taa dzesee uz maksimumu kameer skaitaas "atdzisis" . videejaa/ daargaakaa galaa jau ir vairaaku pakaapju fan kontrole, attieciigi, arii maajas apstaakljos pie 0,x watu jaudas tas ventilators griezhas, un atkariibaa no razhotaaja/modelja  ir vai nu klusaaks vai skaljaaks ..... jaameklee novietojums taa lai klausoties netraucee...

Link to comment
Share on other sites

2019.01.4. , 21:15, osscar teica:

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/dejel.html

 

šis man patīk, protams  - labāk par zemāku cenu...bet pamatīgs tanks ar biku pro izskatu, bet nav ventilatoru + nopietns dzelzis - nenokaujams imho...un shematiski man patīk...

 

 

un preampu vajadzēs ja daudz signāla avotu

 

Nu šitam transformators vienkārši brutāli izskatās,savienojumi uz skrūvēm kā metināmajam aparātam :)

Link to comment
Share on other sites

Artis Artis

Ko Jūs sakāt par šādu variantu: B&W DM603 S2? Pavecas, bet izcilā stāvoklī ir, iespējams dabūt par 300 eur/pāri. Vēl metu aci uz KEF LS50, bet tur vajadzēs spēcīgu un dārgu pastiprinātāju.

Labots - Artis Artis
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

B&W DM603 S2 neesmu dzirdējis, bet ir bijušas DM603 S3, kas spēlē nedaudz zemāk, citādi spec izskatās vienādas, dm603 s3 man patika, pat ļoti, kā augstāk rakstīju, bet amp vajag labu, jo labi iegriežot pie tiem 3 om līdz kuriem noslīd, var visādi sanāk ar kaut kādu sliktāku pastiprinātāju. Par Dm603 s2 cenām grūti spriest, bet ja skan tuvu dm603 s3, tad tā ir ļoti laba cena, ja protams nav sabadīti pīkstuļi, kas BW ir baigā sāpe. Jāskatās arī kāpēc tik lēti, jo pa to naudu sanāk tā ar galiem Dm602 vai B&W 685 lielās plaukta skandas.

 

 KEF LS50 esmu pie biedra klausījies, šķiet vairākas reizes, skan labi, bet 25kvm būs pa īsu, bass vēl nosacīti ir, bet ne tik lielai telpai. Vēl papildus amp cenai pierēķini kādus 200 euro par labiem statīviem. var likt uz kāda galda, bet tad jāskatās attālums līdz sienai, vai korekts augstums būs utt.

 

@Rudewolf ir viens no Kef LS50 ex lietotājiem. Sīkāk pastāstīs, bet nedomāju, ka tavā situācijā tie būtu prātīgāk iztērērie ap 600, skatos, ka tomēr 695 euro ss prasa par skandām, paklausīties vari, pašam būs skaidrs. 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Mājas kinozalei un bruņuvestei. 

Google (daudz atsauksmju) un klausīšanās, receptes tev

Screenshot_20190107-072658.jpg

15024

Labots - masitis
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Artis Artis teica:

KEF LS50, bet tur vajadzēs spēcīgu un dārgu pastiprinātāju.

Nav jau tik traģiski ar to past., (un to pašu var teikt arī tad par tām B&W, kāpēc tad tās apdalīt?), bet tādam kārtīgākam basam KEFiem tavā telpā vajadzēs klāt subi. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Paldies, Masitis par šītu, nebiju pamanījis, ka galvenā atšķirība starp s2 un s3 ir tas, ka s2 bass nav aktīvais skaļrunis, bet, ka tas ir pasīvais radiators. Tāpēc arī tā kaste spēlē šaurāku joslu uz zemā gala. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...