Jump to content

Baltcom IPTV


Newby
 Share

Recommended Posts

jap


pat ja turu 10 iekārtas visu laiku stb + 2 lādētājs visu laiku rozetē - tas tāpat gada griezumā ir kapeikas

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , apeedmani teica:

Atveda šitādu kasti

Tai kastītei pie usb var piespraust hdd/ssd un kaut ko ierakstīt?

Link to comment
Share on other sites

apeedmani

Nu ja, te tak ir latviešu forums. Katrs ir visgudrāklais ?

Ko ņematies ar to standbaju? katrs dara kā grib. Es visu cenšos izslēgt jo man darba koleģim nodega māja ar visu sievu, no parasta teļļuka. Poh, es tā daru un viss. Nesūdzos ka 2 minūtes startējas kaste, vienkārši ierakstiju lai cilv zin ar ko rēķināties.

 

Būtu labāk paņēmušies ar to kā izdrāzt to kasti, izvilkt laukā programmatūru, izpētīt kā stradā. vainu vienkārši izvilkt laukā strīma adreses utt.

vainu kā iedabūt tur iekšā kādu kreiso pluginu kas ļautu skatīties iptv no citiem, avotiem arī...


Pirms 47 minūtēm , boto teica:

Tai kastītei pie usb var piespraust hdd/ssd un kaut ko ierakstīt? 

Kastes saitā raksta ka tāda iespeja ir paredzēta. Pats mēģinājis neesmu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

apeedmani
pirms 7 stundām , M@R$$ teica:

Jautājums, kad ievilka IPTV, viņi nomainīja ienākošo rūteri? Mosh tev rūteris nedod visu cauri?

Nja, par arhīvu, šodien piefiksēju ka kanālam 2 ir reāli nogriezts gandrīz viss arhīvs ... 

Būs jājautā bcomam, kas notiek LV.

nemainītu rūteri pat ja b-coms piedāvātu. Mans ir pāršūtrs ar tomato programmatūru, kas ļauj stūrēt trafiku starp ierīcēm un vēl kaudze visādu navarotu. torrentus varu sūkt ar 2MB/s ātrumu, tā ka rūteris toč nav pudeles kakls.

 

Par to arhīvu. Neavaru apgalvot ka sākumā VISIEM kanāliem bija, latvijas kanāliem 7 dienām bija . Bet ar katru aizejošo dienu paliek arvien švakāks.

Kas abonēs no jauna var iečekot. sākuimā laikam taka siers lamatiņās tas arhīvs.?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , apeedmani teica:

nemainītu rūteri pat ja b-coms piedāvātu. Mans ir pāršūtrs ar tomato programmatūru, kas ļauj stūrēt trafiku starp ierīcēm un vēl kaudze visādu navarotu. torrentus varu sūkt ar 2MB/s ātrumu, tā ka rūteris toč nav pudeles kakls.

~16Mbiti tev nav pudeles kakls? Dīvaini ...

Pirms 5 minūtēm , apeedmani teica:

Par to arhīvu. Neavaru apgalvot ka sākumā VISIEM kanāliem bija, latvijas kanāliem 7 dienām bija . Bet ar katru aizejošo dienu paliek arvien švakāks.

Kas abonēs no jauna var iečekot. sākuimā laikam taka siers lamatiņās tas arhīvs.?

Daudziem kanāliem ir, un tur rāda praktiski visus raidījumus ierakstā, bet šodien? tikai pamanīju, ka 2 ir reāli apgriezts viss arhīvs, mazliet aizdoma ka tas nav man vienam...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , apeedmani teica:

Kastes saitā raksta ka tāda iespeja ir paredzēta.

Būtu interesanti salīdzināt ITV un DTV attēla kvalitāti, ja kāds varētu kaut ko no LV kanāliem ierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

apeedmani

M@R$$

Tel man nekas nefrīzo tā ka viss apmierina.

Tiko iečekoju, ltv1, 7 ir pilns arhīvs, LNT, tv3 apmēram puse ir puse nav, tv6 vairak nav nekā ir, kan2 nav gandrīz nekā...

 

PS

Ā, tu laikam domā ka man ir b-com internets. Tā nav. ?

 

 

Labots - apeedmani
Link to comment
Share on other sites

sk, nav interesanti - gribējās salīdzināt VTV, kabeļu un viasat. ITV SD šobrīd ir kvalitatīvāka kā VTV. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
2018.12.28. , 12:29, CAP teica:

kur problēmas pieslēgt vēl trešo, ja jau tā vajag? :)

 

app jā, viņiem ir tikai priekš planšetēm/mobilajiem.. var mēģināt sadabūt android box ar parasto android, uz tā būtu jābūt iespējai uzlikt Baltcom APP..

Baltcom APP nebūs priekš Android TV.. (viņi gan man solījas kkad nākotnē šo risināt) 

Vai kādam ir pieredze un vai var uzlikt Baltcom APP uz Apple TV boxsa?

Link to comment
Share on other sites

2019.01.30. , 19:08, Saters teica:

Vai kādam ir pieredze un vai var uzlikt Baltcom APP uz Apple TV boxsa?

Uz android TV var

Labots - roko
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
2020.10.29. , 21:14, djamber teica:

Kāds var pateikt kā saucās šī Baltcoma kaštele? Es domāju TV Box Marka/Modelis https://baltcom.lv/baltcom-open/

SML-5050.

pirms 7 stundām , ieleja teica:

tiešām ir tā, ka Baltcom vairs nepiedāvā Eurosport?

 

No jaunā gada šo ņem nost no trases, vismaz Baltcom. Tā baumo. Protams cik esmu dzirdējis pēdējā laikā Eurosports ir diezgan nelietojams palicis...Nezinu, nav īsti komentāru, jo sporta kanāli nav mana aizraušanās. P.S. piemetīs vēl  ~17 kanālus kopējai listei. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

tie ~17 kanāli būs krievu, jeb produkcija, ko nepatērēju vispār

dīvaini, ka Bite īpašnieki tā veido savu koncerna saturu

 

Interesanti, pēc kā tu spried par dīvainību? Ja krievu saturu pēta trešdaļa patērētāju, un Eurosportu uz pirkstiem skaitāmi pasažieri, tad uz ko tiks orientēta kanālu paķete tavuprāt? Uz pieprasījumu, vai uz pāris klientu ideoloģisko skatījumu?

Pa manam Hustler TV ar vajadzētu pamatpakā..😇

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

 

Pa manam Hustler TV ar vajadzētu pamatpakā..😇

Nu par šo es varētu manabalss portālā sākt parakstu vākšanu 🤩

Labots - M@R$$
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , ieleja teica:

tie ~17 kanāli būs krievu, jeb produkcija, ko nepatērēju vispār

dīvaini, ka Bite īpašnieki tā veido savu koncerna saturu

Bites īpašnieku loģika ir pilnīgi saprotama. Krievu kanāli mūsu platuma grādos vienmēr būs pieprasīti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Dīvaini pirms olimpiskā gada (pārnestā) noņemt Eurosport - viņiem taču visas tiesības ir. Mani vairāk interesē, vai solītais TV3 Sport OPEN ir kaut kāds "sporta izstrādājums" (tipa krējumelis) ar kādiem ierakstiem, vai īstais TV3 Sport.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

p.s. ja kas Eurosport rāda ziemas sportus, piem. kalnu slēpošanu kuru nerāda nekur citur, biatlons HD, kamaniņas u.c. vasarā tur īsti nav ko ķert.

bite/ex viasat uzskata ka kalnu slēpošanai u.c. pa tv nav auditorijas, tāpat kā dēļotājiem ziemā/vasarā u.t.t., visi lupī tik krievu/amīšu seriālus un amīšu tv šovus.

un ņemot vērā folijcepuru, anti vaxeru, anti maskeru aktivitāšu piekritēju apjomu tautas masā, izskatās ka nav kļūdījušies, diemžēl...

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , ieleja teica:

un ko nerāda Eurosport?

Ui neprasi man, es sportu neskatos ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

un ko nerāda Eurosport?

Daudz ko nerāda, tikai uz sitiena nevaru atcerēties.

Link to comment
Share on other sites

No sporta veidiem man grūti tagad ātrumā nosaukt, bet šeit runa noteikti ir par konkrētām līgām. Nu piemēram futbolā - Premjerlīga, Čempionu līga, EURO - tas viss ir pie TV3. Arī NBA. Eurosportā ir Bundeslīga un, kā jau šeit minēja, ziemas sporta veidi. Tenisa grandslami, olimpiskās spēles, daudzu iecienītais snukers. Gaumes lieta, protams, bet negribas ticēt, ka Eurosport arī baigo naudu prasītu par translāciju - principā visur Eiropā ir pamatpaketēs, tostarp turpat pie TETa. Tāpēc lēmums dīvains, jā. Un ziemas sporta veidu faniem šis varētu būt šoks janvārī. Kalnu slēpošanas vietā... KHL un fūzis. :D :)

Link to comment
Share on other sites

motleyman

Nu ja runājam par Eurosport, tad vispareizākais ir abonēt Eurosport Player. Tikai EUR 25 par gadu. Man personīgi interesē teniss, snūkers, kalnu slēpošana, rallijs utt. To visu tur var skatīties ar visādiem navarotiem. Atkārtojumi, arhīvi, on demand utt. Nu, piemēram, snūkers. Ja vienlaicīgi noris vairākas spēles, tad tv ekrānā rāda tikai vienu  spēli un komentētājs atstāsta kas notiek pie citiem galdiem. Bet Playerī varu izvēlēties jebkuru spēli, ko skatīties. Tas pats ar tenisu. Un jā - tur ir arī motokross, superbaiki, Formula E, Touring Car utt. Abonēju jau otro gadu un ne mirkli neesmu nožēlojis. Kopā ar Matchroom Live abonementu vienkārši "saldais pārītis". Tik daudz ko skatīties, ka visu pat nevar paspēt ...

Link to comment
Share on other sites

2020.12.11. , 11:41, ieleja teica:

un ko nerāda Eurosport?

Neesmu baigais sporta fanāts, bet tā pa fikso - basketbolu, hokeju, bieži skeletonu, bobsleju, boksu un tenisu (tenisu tikai lielās sacensības, kas ir loģiski). Pārsvarā skatos iztrūkstošo caur Match.

 

pirms 15 stundām , ieleja teica:

nu un snūkerā man vislabāk patīk Siņicina vāvuļošana, ne angļi, ne citi krievi nepatīk

Precīzi! Izgaršoju viņa komentēšanu. :) 

Link to comment
Share on other sites

motleyman

Arī Eurosport Player vari klausīties V. Siņicina snūkera komentārus. Uzslēdz krievu audio un viss notiek !

Te Eurosport Player menu ... https://www.eurosportplayer.com/?utm_campaign=player-inter-prospect-allsports-undefined&utm_medium=referral&utm_source=eurosport.com&utm_content=watch-maintop-program-watch

Labots - motleyman
Link to comment
Share on other sites

p.s. kā izrādas lv ir pieejams DAZN par 1.99 e/mēn, šodien Joshua vs. Pulev, Decembrī vēl Canello un Golovkina cīņas.

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
motleyman

Izskatās, ka Latvijā uzradies jauns IPTV seviss https://www.netvision.lv/  OK, ja kāds pieslēdzās, tad padalieties ar pirmajiem iespaidiem. BUJ sadaļā informācija visai skopa, bet piereģistrēties un uzreiz dot viņiem savu telefona numuru gan negribu ...

Link to comment
Share on other sites

Značit laukos nespīd. Manējs pro vismaz nodrošina "pēdējo jūdzi" ar radiolinku.

Padārgs, bet vismaz stabils, kaimiņiem mobilie vakaros karās nost, tad nu prasa - tev internets iet normāli? Atbildu of curs, protams, kad piedāvāju pievienoties blicei, lai man vienam nav tik dārgi jāmaksā, visi momentā atteicās, var jau pieciest, ka televizorā reizēm kubikus rāda :D

Labots - aoma
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

motleyman
pirms 12 stundām , Stepselis teica:

*TV pakalpojumi ir pieejami tikai NETVISION fiziskā tīkla pārklājuma ietvaros

Bet kur reāli ir tas viņu tīkls ? Varbūt kāds jau esošs klients lai iemet skrīnu ... Savādāk, tikko kā gribi kaut ko sīkāk uzzināt, tā vispirms uzreiz prasa reģistrāciju un telefona numuru. Nē nu paldies - lai pēc tam kautos ar viņu nebeidzamo spamu ...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, motleyman teica:

Bet kur reāli ir tas viņu tīkls ?

valmierā ir :) jo šamie nopirka? vietējo provaideri nova. man gan pašam nav, iztieku ar parasto kabeli, cik nu man to tv vispār vajag. 

Link to comment
Share on other sites

24.06.2022. , 16:58, motleyman teica:

Izskatās, ka Latvijā uzradies jauns IPTV seviss https://www.netvision.lv/

Šis ''kantoris'' jau ir labu laiku. Tas ir bijušais mpe.lv neta provaiders, kam savā laikā ne parāk labi vecās gan ar datu kvalitāti, gan klientu support. Pats esmu bijis viņu klients. Šobrīd man ir viens paziņa, kas izmanto viņu pakalpojumus un viņš ļoti gaida līguma terrmiņa beigas, lai ātrāk tiktu vaļā no šiem. Serviss esot pasūdīgs.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 50 minūtēm , uldise teica:

valmierā ir :) jo šamie nopirka? vietējo provaideri nova

Nopirka. Es pazīstu bijušo saimnieku, kurš visu uzbūvēja no nulles.

Pats lietoju viņu kabeļtelevīziju jau no pirmsākumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...