Jump to content

Bites mājas internets,neatbilst!?


oto oto
 Share

Recommended Posts

Radiniekiem ir  bites mājas internets,lūk  https://www.bite.lv/lv/internets/majas-internets    pieslēdzot mājas IPTV,pēc 2 nedēļu lietošanas pēkšņi atnāk  info sms ka interneta limits iztērēts 80%!!! 

Tad kāds tur bezlimita... Bitei vēl nezvanījām,ka būtu pareizi rīkoties !?

Skatos uz to bezgalības zīmi un štukoju par to uzrasktu pirms viņas 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Kolēģim regulāri nāk, viņš ir zvanijies, ņemies, nāk tāpat. Tiesa tas nekādīgi neiespaido, ne viņa interneta izmantošanu, ne arī reiķinu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izmantojot tarifu plānu Bite Mājas internets, jāatceras, ka: 
• Bites Mājas internets nav paredzēts specializēto pakalpojumu saņemšanai, piemēram, interneta plānus aizliegts izmantot, lai skatītos Interneta Protokola televīziju (IPTV), 
augstās izšķirtspējas videokonferences;
• Bite Mājas internets nodrošina piekļuvi internetam neierobežojot pārraidīto datu apjomu, taču pakalpojuma lietošanai jānotiek atbilstoši BITE Godīgas Lietošanas politikai (GPL).

 

 

Briinums, ka nav rakstiits, ka internetu driikst lietot tikai epasta paarbaudei un zinju lasiishanai... 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jozhix teica:

Briinums, ka nav rakstiits, ka internetu driikst lietot tikai epasta paarbaudei un zinju lasiishanai... 

Kas būtībā tā arī ir :D . Ko lai saka maini operatoru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Imbaworld teica:

Kolēģim regulāri nāk, viņš ir zvanijies, ņemies, nāk tāpat. Tiesa tas nekādīgi neiespaido, ne viņa interneta izmantošanu, ne arī reiķinu.

SMS paziņots ķipa internet ātrums palikšot lēns....!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , romajo teica:

Kas būtībā tā arī ir :D . Ko lai saka maini operatoru.

To pašu jau  teicu,bet  tieši  pirms tam ateikušies no tele 2 kurs  ir bijis slikts pat ar visu anteni...LMT vispar slikts!Bite vienīgais kas tai vieta esot stabils....!

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , snukurins teica:

Vispār jau pirms brēkāt ka Tele2 ir slikts vajag uzzināt vai ir ierubīts ,,4G only,, un pameklēta labākā vieta rūtera novietošanai.Man vajadzīgajās vietās Tele 2 ir labākais ātrums.Tas gan nenozīmē ka var iztikt bez iepriekš minētā.

Jā ja,ka minēts ka pat ar āras anteni neknāb,meistars takš centās,uzstādij!

 

 

Pirms 53 minūtēm , wingmanx teica:

Gribās teikt tikai to labāko par tele2. Manā krajā labi šancē.

Nu vot,tavā vietā tele 2 ,manā LMT ideāls,naktīs  pat visi 100Mbps...dienā 30-60Mbps...Pagaidām http://lmt.speedtestcustom.com/result/49eaa310-0af5-11e9-a551-4d4a3b1f7ccc Tapat vietas kur tikai Bite  dominē!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , oto oto teica:

Jā ja,ka minēts ka pat ar āras anteni neknāb,meistars takš centās,uzstādij!

Negribās atkārtoties, bet operatora dotās āra antenas ir mēsli totāli... Jāliek rūteris mastā. 

Un bite trafiku jau no laika gala ierobežo. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Ronalds teica:

Negribās atkārtoties, bet operatora dotās āra antenas ir mēsli totāli... Jāliek rūteris mastā. 

Un bite trafiku jau no laika gala ierobežo. 

Nu ja nu ja,man jau arī  nejau rūteram stāvot istabā ir tādas ātrums kādu es te izlielu!Tas  tiek panākts šādi :)  ,bišku improvizējot !

2.jpg

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Obā izrādās viņiem ir šāds  https://www.bite.lv/lv/internets/bite-mega-internets-ar-huawei-planseti    Paši piemirsuši ka ņemta planšete kopa ar internetu,bet pečāk šadabujuši no privāt personas bites  rūteri un tālak skaidrs kālab es domāju ka viņiem ir mājas internets!Maksājost 14,** ero  izpētot bites tarifus tas ir  planšetes vareants kur  ir protams ierobežojums 200GB!

Bet arī maitas ,es arī esmu bites klients mobilo sakaru nodrošinājumā!Šie kad  zvanās ar savām super atlaidēm un dāvanu piedāvājumiem,kā zināms ar tieši savu planšeti uzbāžās"un tad viņi  uzsver ka  tas planšetes internets ir  bez ierobežojumiem"!???

 

Protams,prēkš IPTV  tas nekas nav 200GB! Skatījušies  tik talāk to IPTV un atnakusi SMS ka japērk internet ..uz  doto mementu nav  vispār interneta!Gribējis pa 3 ero papildināt 10GB,bet nesanākot"tas pieteikums  javeic no tās sim kur tieši dod to IT,nevis uz kuru numuru sūt info,sapratu ka sūtījis to pieteikumu no sava numura... Vai ir iespejams ,bet norādot atiecīgas sim mumuru,nezinu ka tur ir!!?"!!! Esot  zvanījusi  Bitei ,bite  jā apstiprinājuši ka viņiem ir  planšetes internets kuram ir ierobēžojums...Tad nu esot pieteikuši to mājas tarifu kur ķipa neesot ierobežojumu,tā bite pati apgalvojot   ?!!!Ar pirmo  būšot spēkā jaunais tarifs,bet tagat ja ko vēlas lai pērk atiecīgo GB tarifu...

Labots - oto oto
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, viņš ir bez ierobežojumiem, tikai pēc limita iztērēšanas nogriež ātrumu.

Papildus tam trafiks uzskaitās laikam no 0700-2200. Ārpus tā laika trafika uzskaite apstājās. 

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Murlo teica:

Jā, viņš ir bez ierobežojumiem, tikai pēc limita iztērēšanas nogriež ātrumu.

Papildus tam trafiks uzskaitās laikam no 0700-2200. Ārpus tā laika trafika uzskaite apstājās. 

Kautkāds  debīlisms,laikam nemaz bitei nebiede ka pie iespējas notīsies!Es šo visu uzinot nu nemaz negribētu tādu internetu,man te gudrenieki ir kas 40 GB spēlītes velk!!! ?

Šos pēdejos mēnešus bite nu dien izbesījusi ar saviem zvaniem,it sevišķi ar to planšeti kas  ķipa davānā pa 14 ero menesi 14x24="336 ero davana"! Tur jau  vidusmēra  PC sanāk! Pēdejo reiz es šiem pateicu ka planšete  ir paredzēta vainu Biznesmenim vai  Vientuļām mamiņām kuras bērniem nevar atļauties  portatīvo  datoru un nejau par tādu tarifu.Pa7 ero būtu uzmiera :),nē nevarot tik lēti,nu es  ar nevaru tik dārgi "ar  uzsvērtu piebildi ka mēs taču dzīvojam Latvijā" !!!Vienalg tur laužās...Beigas es šim pateic lai nekaitin,savādāk pāriešu ar savu numuru uz LMT! Bet ka   var Dulināt,tas man biku iespārdīj....  :)  Planšeti visur var paņemt līdzi un tā un šita....Es saku man pietiek ar mobilo telefon ko pieskatīt lai nenosper kur vēl planšet vazās....un visur kur brauci un eji  ir publiskie WI FI.....

Labots - oto oto
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...