Jump to content

Divu gpu kopā saslēgšana


koolmans
 Share

Recommended Posts

Man jautājums vai var saslēgt divas kartes kopā, izmantojot raizeru. Mātesplate man atbalsta crossfire, bet problēma, ka pcie x16 slots vesels ir tikai viens, otrs ir pasvilis, tāpēc gribu mēģināt pieslēgt otru karti caur pcie x1 caur raizeru. Vai tas ir iespējams un vai ir jēga to darīt??

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , abi teica:

Pieslēgt jau var, tik vai darbosies, vari droši pats pamēģināt

 

 

tāpēc gribu noskaidrot vai caur raizeru vispār strādās kartes crossfire režīmā un vai nāks 100% jauda no otrās kartes

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jauda no otrās kartes 100% nenāk a priori, uz to vari principā necerēt, bet tā, mēģināt var droši

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , abi teica:

Jauda no otrās kartes 100% nenāk a priori, uz to vari principā necerēt, bet tā, mēģināt var droši

 

bez crossfire bridge jau saslēgt nevar nekādīgi?? Es googlē meklēju, nekur neatradu, kur Latvijā vispār var nopirkt?? 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , koolmans teica:

gribu mēģināt pieslēgt otru karti caur pcie x1 caur raizeru. Vai tas ir iespējams un vai ir jēga to darīt??

nē un nē...

caur PCI x1 tā karte nestrādās... paskaties uz x1 portu un uz x16 portu, un pameklē atšķirības! krāsa, pilnīgi noteikti, būs citādāka... :prankster:

 

pirms 5 stundām , koolmans teica:

bez crossfire bridge jau saslēgt nevar nekādīgi??

kāds vēl crossfire bridge? AMD 2018-tajā gadā? Sen tāds nav vajadzīgs krosfairam, nVidia SLI - jā...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2018.12.28. , 18:32, Athlons teica:

nē un nē...

caur PCI x1 tā karte nestrādās... paskaties uz x1 portu un uz x16 portu, un pameklē atšķirības! krāsa, pilnīgi noteikti, būs citādāka... :prankster:

 

kāds vēl crossfire bridge? AMD 2018-tajā gadā? Sen tāds nav vajadzīgs krosfairam, nVidia SLI - jā...

 tad kāpēc citos forumos raksta, ka vajag?? pieņemsim es biju atradis google par rx 580, ka vajago crossfire bridge


bet nu labi, pamēģināšu moš ies crossfire bez tā bridge

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
pirms 4 stundām , shadow118 teica:

Es skatos RX580 bildes, viņam tak nemaz nav kur to bridge piespraust

Kādēļ skaties RX580?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Dindālz teica:

Ja gribi nobeigt to kompi tad ir efektīvāki veidi. Izmest pa logu no 9. stāva, piemēram.

Priekš mācībām labāk izmantot kādu Pentium3. Lētāk sanāks. Un kad apjēgsi kas kā strādā tad gar mūsdienīgiem dzelžiem grābsties.

kāda jēga no tava komentāra?? tavu ego pacēla vai kā?? ?


1 stundu atpakaļ, PlayingTheSaint teica:

Kādēļ skaties RX580?

 

jo uz rx570 info neatradu googlē, vispār diezgan maz informācijas, tāpēc te ielīdu, moš kāds zin

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Nu vienalga, arī RX570 jau nevar nekādus bridge pielikt

 

RX 570 plate:
rx570gaming-8w.jpg

 

Rekur salīdzinājumam R9 270X plate, augšējā kreisajā stūrī var redzēt, kā izskatās kontakts crossfire tiltam

24529_his_r9_270x_iceq_x2_turbo_naked.jp

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...