Jump to content

network player


Art1999
 Share

Recommended Posts

Tu pats saprati ko gribi?

Link to comment
Share on other sites

Imho labi maksā kosmosu...pa 500 nekas labs nesanāks..nu tāss kurš visubgremo un ir ērts lietošanā ...es izmantoju mazu klusu laptopu + usb dac un tālāk uz ampu/preampu...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

vēl jāpērk kaut kāds vai fi modulis...ekrāns kā no akmens laikmeta, pultij nav displejs - tad būs telefonā ērtāk slēgāt...

Link to comment
Share on other sites

arkams pa wi fi kaut ko downsamplēja cik atceros...


jā es savā laikā  jau šo izpētīju - budžeta variants ir squeezbox, kurš arī nemaksā lēti vai logitech transporter ...+ tā pults ar displeju. to var lietot daudz maz ciešami -  j avēl planšete vai tel jālieto - tad labāk planšeti ar usb pie dac pielsēgt,,,

Link to comment
Share on other sites

Man tā lietiņa notiek tā, ka stāv MacMini, kas tālāk laiž uz DACu signālu. Muzons tiek pamatā laists no Roon vai retāk no Spotify. Man strīmeris lielākoties šķiet baigi glorificēts, bet apgraizīts kompis ar ļoti ierobežotu funkcionalitāti. Kompim lielākais pluss ir tajā, ka vari laist DSP, kas imho ir a must kvalitatīvam atskaņojumam. Mīnuss, protams, ir tajā, ka visu rešajiet softs, ko izmanto. Roon ir nenormāli kruts, bet arī masīvi dārgs pasākums.

Link to comment
Share on other sites

var vienkārši izmantot klusu kompi un tv kā monitoru - neko jau jamie nerij - daudzi tā arī dara..man vienkārši nepatīk ka mans tv    - ja ieslēgts vienā grupā  ar ampu  - biku laiž zāģi tīklā no barokļa...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , boto teica:

Es arī par laptopu/mini PC + usb dac - funkcionalitāte tādam risinājumam krietni lielāka.

šajā variantā mīnus ir tas,ka kompjūters ar usb vadu ir ''piesiets''pie audioaparatūras...pāšlaik man tā arī ir...bet dažādu apstākļu dēļ tas kļūst neiespējami :)

Link to comment
Share on other sites

tapēc laptops tv vietā. nu nez man mazais laptops blakus tehnikai un tikai mūzikai tiek lietots. nekādu jaudu tur nevajag.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ar laptopu atkal jautājums, vai dzesēšana nesāk baigi pūst. Man setaps darbojas bez monitora, kas ļauj Mac Mini atslēgt GPU. Roon darbinās no planšetes/mobilā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , osscar teica:

tapēc laptops

laptops+DAC+pastiprinātājs+skandas? Vai šajā gadījumā laptopa iebūvētajai skaņas kartei ir ietekme uz skaņu?vai arī visu atrisina DAC?

Link to comment
Share on other sites

dac ārējais, manā gadījumā arcam rdac. laptops - nīkulis ar pasīvo dzesi - asus eee sērijas liekas - 10 vai 11 collas.  jauna palielinātas ietilpības  baterija - tur 6 h stabili +-


citā topikā rakstīju -  noslodze nekāda - 15% cpu (spotify via wifi + dac)  + 1gb no 2gb ram. 


tikpat labi varētu no parakstā esošās 100% pasīvās kastes strīmot - bet slinkums garāku usb vadu vilkt ?

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ir yamaha wxad-10, network dac, pielikts pie stereo pastūža, streamo pa wifi un kabeli. es izmanotju wifi. flac skan tikpat labi kā no pc audiokartes, ir spotify un visādi network radio. vadīt var no pc vai android vai ios. man strīmo no foobar upnp.

cena ap 150 eur, ir Rīgā dabonams.

nopirku kā pagaidu risinājumu kamēr saņemšos jaunam resim ar network.

mīnuss ka ir neliela aizture 1-3 sek, un nevar uzlikt kā widows default audio device, savādāk viss bumbās.

 

un pa 500 eur jau var nopirkt lietojamu network reciever, yamahu vai onkyo.

 

 

Clipboard.jpg

Labots - Joiman
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka autors vēlas ko audiofīliskāku par jamahu kurai pat thd un s/n nav specenē..nemaz par par resīveriem nerunājot...

Citēt

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ok, pieminētajai yamahai ir burr brown/PCM 5121, kam dynamic range 106dB and THD of -92dB @ -1dBfs ( -92 dB THD is 0.0025% )

Link to comment
Share on other sites

Tas ir dac čipa parametri....realizējot parasti ir sliktāk...viņa arcamam ir labāki rādītāji...tas tā..yamaha yau tāds plus mīnus chromecast ..tikai dārgāks...3x


Wolfsona -tas kurš iekš arcam..dac čipam dr ir 125db...


Nedomāju ka autorsvgrib sliktāku par esošo..teorētiski vismaz..

Link to comment
Share on other sites

Ir Yamaha WXC-50. Viss apmierina - spotify māk, neta radio māk, no telefona vadās, NAS saturu gremo. Ko vēl vairāk var vēlēties?


pirms 14 stundām , osscar teica:

mazais laptops blakus tehnikai un tikai mūzikai tiek lietots

Ar laptopu ir lielāks čakars - startēšanās, aplikācija jāpalaiž, tālvadības trūkums utt. Specifiska iekārta vienmēr būs ērtāka.

Link to comment
Share on other sites

kas tur jāpalaiž ? aplikācija ir palaista - jāpamodina no sleep un viss...tālvadību var izmantot kaut vai no tel - vai IR remote. ok ja nav lapsim IR ports vajadzēs usb uztvērēju.

Toties no laptopa var ērtāk flakus atskaņot un ir jau piminētais universālisms + tu vari dacus mainīt. tajā strīmerī kāds ir tāds ir 5 usd čips.

tev tāpat vajag telefonu pa rokai - pults nav un ekrāna nav verķi - a laptopā redz kas tiek atskaņots. album cover etc, pat no attāluma.

ok katram savs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , osscar teica:

pults nav

pults ir! Maziņa, kredītkartes izmērā, bet ir.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka nav...bet tu neredzi kas tiek spēlēts ja nav tel.pa rokai ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , osscar teica:

nav tel.pa rokai

Vēl nav bijis tāds gadījums :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tā- tad gan...bet ja gidigi man nepatīk , ka tajā yamahā pus korpuss ir neaizpildīts...cik saprotu ir variants kad tur d klases amps iekšā....

Link to comment
Share on other sites

Līdz gada beigām darbā atnāca piedāvājums uz yamahas komplektiem R-N402D+NS-F330(pāris)+NS-SW200=800 eiro vai R-N602+NS-F350(pāris)+NS-SW300=950 eiro,varbūt  kāds grib?

Link to comment
Share on other sites

pat yamaha palikuši tādi paši kā visi:

 

Amplifier Output (100 Hz, 5 ohms, 10% THD)

.................................................... 250 W

 

Power Consumption

................................................................................................... 80 W

 

200w pieražo klāt ?

 

un kurš subam mēra pie 100hz ? ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , osscar teica:

200w pieražo klāt ?

Ražotājs pieņem, ka tuc-tuc būs ar vienlaicības aizpildījuma koeficientu ~0,3

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

jā jā///pat nīstais rrr subs ar divām tda mikrenēm sver 2x vairāk un  ir spējīgs uz 100w////

šitam krutākajam yamaha  - max 60w....tam otram vēl mazāk...

 

rekur bilde nio 300 - izsmiekls imho

 

yamaha-ns-sw300-innenleben-600x500-p0x0.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lietoju Cambridge Audio NP30 - Spotify connect ir, no tīkla šārēm un media serveriem spēlēt māk, flacus māk, tīkla radio ir, appa telefonā ir. Lietoju divus - vienu lielajā istabā, vienu guļamistabā :) Aparāts ir OOP, bet eLīcī regulāri izpeld.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
energys

Pacelšu šo tēmu. Šobrīd skaņu atskaņoju no portatīvā caur sound-blaster-x-fi-surround-5-1-pro uz savu stereo pasūzi. Lai nebūtu jādarbina portatīvais un cerībā, ka varētu iegūt vēl labāku skaņu + ērtāk lietošanu (ieslēdz kasti un ar pulti vai tel vada),  interesējos par tīkla pleijeri. Ko sakāt par šādu Node2i?  node-2i 

Ir tās naudas vērts? Vai varbūt ir kāda lētāka, labāka alternatīva, lai kvalitatīvi atskaņotu mūziku no tīkla? 

 

Vai tomēr labāku skaņu dabūs, ja meklēs kaut ko no īstiem audio ražotājiem, piem, denon-dnp-730ae , marantz-na6005,  cambridge-audio-cxn-v2. Ja budžetu palielinātu un ņemtu kādu no šiem (vai arī kādu citu modeli) dabūs kaut ko labāku nekā šis node-2i?

 

 

 

 

 

 

Citēt

 

 

Link to comment
Share on other sites

energys
1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Par šo Yamahu ir daudz ne visai labu atsauksmju. Esot lēns, neērta programma, kaut kur bija gļuki, ka dziesmas sākumā kaut kādas jocīgas notis skan.

Lētāks ir par node 2i, bet labāks laikam nav...

Link to comment
Share on other sites

energys

Vēl lasīju, ka ir šādi modeļi, par kuriem tauta labi izsakās:

1) https://www.allo.com/sparky/boss-player.html   Šis vienīgi baigi prasts izskatās :) Un man nav īsti skaidrs, kāda OS pie pirkšanas jāizvēlas?

2) https://us.auralic.com/products/aries-mini   Šis izskatās, ka šobrīd ir iztirgots. vēl problēma, ka citi raksta, ka vēlams pirkt klāt speciālu barokli par kādiem 200+EUR .

3) http://www.muzohifi.com/cobblestone  Šis no lētā gala. Šobrīd izskatās, ka ir izpirkti.

 

Kāds var kaut ko pateikt par šiem? Vai labāk palikt pie node-2i?

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , energys teica:

Par šo Yamahu ir daudz ne visai labu atsauksmju.

Man ir šī Yamaha saminiecībā. Nevarētu teikt, ka bieži klausos, bet nekādi baigie gļuki nav novēroti. Spotify skan, neta radio skan, mūzika no NAS arī skan.

Citādi - universāls un maziņš izmēros, ērti paķert līdzi kur vajag un pieslēgt pie esošas sistēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu jau dažas nedēļas kā ir iegādāts bluesound nod2i. Pagaidām esmu apmierināts. Pieslēgts LAN tīklā, praktiski viss notiek bez aizturēm, pārslēdzas ātri. Esmu klausījies gan interneta radio, gan spotify, gan savus failus no tīkla diska.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...