Jump to content

sadomāju vecos viasata šķīvjus izmantot...


kellerman
 Share

Recommended Posts

kellerman

Jā. Diezgan rūpīgi pieregulēju, jā šodien rāda 11513V uz 51%. Vakar gan vakarā negribēja rādīt, knapi bija locks uz 33%.

City TV uz 45%, to vienmēr rāda. Laikam jāatstāj uz 45e, tad, biški jēdzīgāk.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , base7 teica:

No tiem FTA visstiprākais signāls bija tam City TV

Tagad visstiprākais ir "The Voice" :music:

Link to comment
Share on other sites

kellerman
Tagad visstiprākais ir "The Voice" :music:
Es tā skatos, labi arī ir.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nu jums tur gan ir sniegs ?pa šo ziemu kā arī iepriekšējām man torodiālās antenas nav tā bijušas apsnigušas

Link to comment
Share on other sites

kellerman

"iespraudu" šauro 16e pa vidu 19.2 un 13. Nevajadzēja likt abas blakus lnb šaurās uz 110cm. Švakākajiem transponderiem ap 32% signāls, stiprākajiem pie 55%, bet mazliet būs jāpiegroza, lai gan stabils signāls. Čupiņa kanālu tur iet ar medu, tā kā tīri ir ko tur paskatīties.

Arī tas pats The Voice Bulgaria tur iet fta veidā. Palūrēs kas vēl tur interesants iet.

 

Sāk parādīties doma uzgriezt 45e uz 42e, jo cik sapratu medus pa 45e netek un tur paliek tikai ejošs City TV, pārējo var citur atrast.

 

Rīt piegrozīs to 16e un jāuzliek 31.5e.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , gromix teica:

Nu jums tur gan ir sniegs ?pa šo ziemu kā arī iepriekšējām man torodiālās antenas nav tā bijušas apsnigušas

Tāpec ir apsildamie šķīvji,tikai kas viņu pirks!

Link to comment
Share on other sites

Es 16E nekādīgi nevaru ierūmēt. Traucē abas blakus galvas. Un slinkums mēģināt tās abas mainīt uz šaurajām.

No bulgāriem kādreiz skatījos "Magic TV", kad vēl bija nekodēts. 

Viņš nekodēts ir uz 39E, tikai žēl, pie mums nav uztverams (vismaz man nav izdevies).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nu parasto 9e ierūmēt blakus jau 13e ir kā ir. Uz mazāka šķīvja noteikti nevar.
Tur krievu multifīda kalkulators diezgan precīzi izrēķina (bildē galvas diametrs = 60mm), man tā kā bildē arī sanāca.
Par cik man 13e ir mazliet uz aizmuguri (lai ierūmētu 9e), tad tā tik ļoti netraucē iebāzt 16e. Bet nu visas lnb no 4.8 līdz 19.2 ir praktiski cieši kopā saliktas (šaurā tikai uz 16e)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Es jūs puiši apbrīnoju.

Nekad neesmu centies būvēt lielos multfīdus, ''lidojumam nelabvēlīgā laikā''...?

Vienmēr pamatā esmu to darījis ērti lejā uz testa stenda(90E utml. tornī) un tad antenu novietojis savā vietā...

Taču katrs kaifu ķer pa savam...

Lai gan man tas noiets etaps...

Pat viena sieviete ar laiku apnīk ?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman
pirms 1 stundas , base7 teica:
iemetu aci Flaisatā. Uz 16E uzrāda, ka ir "Magic TV" FTA veidā. Kāds tur signāla stiprums? Uz tā 11595, V?

Man 50% uz tā TP, bet neesmu vēl piegrozījis. Nezinu cik vispār stipram jābūt signālam no 16e.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Kaut kā tā, par cik nav fokusā, tad droši vien tāds tas signāls ir, noskenejās uz 750 kanāliem, ir kādi pāris TP bez signāla. 2-3 % tur varēja piedzīt, bet īpaši vairāk tajā šaurumā nē. Tad jāņem nost 19.2e un jaregulē, bet nav jau īsti jēgas. Iespējams kādreiz uzlikšu uz 19.2 šauro galvu ar 2 izejām, ja būs vajadzība.
Otra šaurā galva būs priekš 31.5e. Tur ir kaut kas skatāms?e44af87b1c35d856b9d00fad62d98eec.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , kellerman teica:

Otra šaurā galva būs priekš 31.5e. Tur ir kaut kas skatāms?

Belarusu VTV (rāda krievu STS pārraides).

http://v-tv.by/

+ virkne Krievijas kanālu starptautiskās versijas (tās, kas uz 19.2E dublējas). Ir arī krievu TNT (SNG variants).


Aizmirsu piebilst, tam VTV vakaros apakšā iet sludinājumu slīdošā līnija, kur meklē gruščikus.....


Jā, un vēl neaizmirsīsim Šansonu TV....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Magic TV uz 16e piedzinu līdz 55%.

Pink TV kanālus uz 11151V, piemēram, gandrīz rāda uz 31%, tie dvb-s2, tur pietrūkst tikai dažu % un vajadzēja iet bez frīziem.

Ar vājajiem eiropai paredzētajiem transponderiem ir problēmas, bet ne visiem.

Izspiedu visu, šitā galva tad jāliek šķīvim vairāk fokusā, ja grib signālu arī uz švakajiem transponderiem.

Bet nu lielākoties skatāms signāls tur ir.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko Jūs sakāt par MAXIMUM T-90? Tiešām ir labāka par parastām SAT antenām?

Doma ir uzlikt uz viena šķīvja pēc iespējas vairāk galvas. Pašlaik man ir ~9  galvas uz 3 šķīvjiem (visu sienu tie aizņem un nav labs skats)

Link to comment
Share on other sites

Nevajag aizmist vienu lietu...

Tās augšminētās antenas tika izstrādātas tikai, lai samazinātu antenu skaitu to gabarītus, vietās, kur nav iespējas vai nedrīkst uzstādīt vairākus, lielākus šķīvjus...

Visos pārējos gadījumos tās nozīmē tikai lielāku ''jāšanos'', kas neattaisno iegūto efektu...

Protams, paliek vēl katra entuziasta vājības, gaume..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Cik šeit esmu redzējis, tad kādam no foruma biedriem ir šāda antena! Varbūt var padalīties, ko ar viņu var uztvert un kāds ir signāla slāpējums salidzinot ar parasto antenu.

Link to comment
Share on other sites

@xpnu man viņas ir 3 gab  uztveru no 30w lidz 90e

kādās pozīcijās tev ir tās 9 lnb?

Signāla stiprums ir kā uz parastās 90cm ofseta antenas  un jā uzstādīšana ir sarežģītāka nekā parastai antenai bet ja piešaujās nav nemaz tik traki 

Labots - gromix
Link to comment
Share on other sites

1. 110cm - 36E-28E-23E-19E

2. 90cm - 13E-4.8E-0.8E

3. 90cm - 16E-9E

 

 

 

Gribās pamēģināt to T90 . Tāds smuks no malas, kā arī liekas, ka ar sniegu būtu mazāk problēmas. Man tie šķīvji ir jau 8 gadus - un šogad vajadzētu tāpat mainīt tās galvas, jo brūk kopā tā plastmasa.

T90 maksā ~140eur+ 10 galvu turētāji, katrs 5 eur+ jaunas galvas+switch, nu sanāk normāls kāposts.

 

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Es sameklētu kādu second hand 140cm cēsinieci, sakoptu to, uzliktu kvalitatīvu multfīdu utml.

Manuprāt tas ir lētāks un stabilāks risinājums...

Visas tās štancētās paplānā bleķa ļur, ļur konstrukcijas man nav nekad patikušas un arī T90 ir tamlīdzīgs masu produkts...

Vajag paskatīties kādu Chanel Master, Fuba utml, lai redzētu, kādai jābūt antenai...

Rimants jau kādas tādas no savas kolekcijas notirgoja... 

Link to comment
Share on other sites

Nu par t90 plastmasas lnb turētājiem piekrītu tāpec man multifīds ir pārtaisīts un plastmasas turētāji aizstāti ar biedrs jacobs taisītajiem INOX matreāla lnb turētājiem 

Link to comment
Share on other sites

Tos jau tagad mans ''skolnieks'' Rimants izgatavo un ne mazums arī to nonāk rietumnieku ''vājajās rokās''...:)

Nekas, cik sapratu, būsi manā pusē martā, ''sabojāšu'' arī tevi....

Link to comment
Share on other sites

Jā martā būšu jūsu pusē?

Labots - gromix
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nu man uz divām antenām būs salikti 110[5w/4w, 0,8w, 4.8e, 9e, 13e, 16e, 19,2e], 80[23,5e, 28,2e, 31,5e, 36e, 42e/45e].

 

Ar manu minēto MTV transponderi 11895 V uz 28.2e varēja signālu piedzīt līdz 25%, sliktākā laikā nokrītās līdz 16%, bet tāpat rāda dvb-s mpeg2. Un tos sky vājos eiropas transponderus uz 28.2 nav vērts ķert, jo tur uz medus, cik man zināms, nekas neiet, lai gan noteikti noķertu uz lielākas antenas. Pārējām lnb uz 80cm antenas signāla pilnīgi pietiek.

Un vēl vājie dvb-s2 mpeg4 transponderi uz 16e ir ļoti uz robežas, citādi arī sliktā laikā uz 110cm antenas rāda arī malējās lnb.

 

Citādi nevar sūdzēties par setupu. Uz 42e un 45e slinkums likt divas šaurās lnb - nav īsti jēgas. Vienīgi ja kāds noziedotu divas šaurās lnb, tad droši vien arī uzliktu :D

 

Ko parasti liek no 46e līdz 90e?

 

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , kellerman teica:

Ko parasti liek no 46e līdz 90e?

Minēšu. 55E, 75E, 85E.

 

 Ja ir 80cm antena, tad uz 42E un 45E mierīgi ielien parastā izmēra galvas.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

kellerman
Varbūt nepareizi sapratu, bet šos abus ar vienu galvu nevar noķert.
Vairāk jau nevaru saprast no kura lielāka jēga un kuru atstāt.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tā ir gaumes lieta. Es personīgi ņemtu 45E.

Ok, tikai divi, trīs kanāli (pagaidām, varbūt parādīsies vēl), bet skatāmi (vismaz man), savukārt citam varbūt der 42E. Vajag papētīt attiecīgo kanālu mājaslapas un salīdzināt, kur intresantāka programma. Es tā mūziku salīdzinu (kuram playliste daudz maz atbilst manai gaumei).

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , base7 teica:
pirms 4 stundām , kellerman teica:

Ko parasti liek no 46e līdz 90e?

Minēšu. 55E, 75E, 85E.

Atcerējos. Pie reizes joka pēc var mēģināt sagramstīt arī 60E.....

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Shim neaprakstaami paveicaas.Reaali pa tiem armeenu kanaliem varbuut divas  triis filmas meenesii var atrast krievu valodaa:D

78 raada Khl Ska speeles tiesraides

Link to comment
Share on other sites

kellerman




Ja ir 80cm antena, tad uz 42E un 45E mierīgi ielien parastā izmēra galvas.


Gan 42e gan 45e abas un blakus uz 80cm, un parastā izmēra?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kellerman teica:

Gan 42e gan 45e abas un blakus uz 80cm, un parastā izmēra?

Sorry. Samelojos. Neielien gan abas uz 80cm. Speciāli biju aizgājis pārbaudīt. 

Laikam toreiz man nebija reizē gan 42, gan 45. Uz aci skatoties, vismaz vienu vajag šauro.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Iespējams ka uz 80cm antenas abas šaurās vai vismaz vienu "vidēji šauru" lnb. Čut vēl palika pieregulēt 31.5e un būs OK.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Ja šādi var salikt 28.2e un 31.5e, tad 42e un 45e mierīgi tāpat. Viena 40mm galva, otra 30mm galva. Blakus 23.5 60mm.c17c6d99cead5feb55afba5f571a159d.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Apgreidoju mazo antenu uz 110cm antenu.

Pagaidām tāpat 23.5e,28.2e,31.5e,36e,42e,45e. Sāku domāt, ja uzliek 36e centrā, var galā pieķert 56e klāt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , kellerman teica:

Sāku domāt, ja uzliek 36e centrā, var galā pieķert 56e klāt?

Nevar pieķert klāt.

Ja nu vienīgi centrā, teiksim 45(46)E, tad var līdz kādam 53E. Lai gan....varbūt arī šādā konfigurācijā līdz 56E aiziet....jāeksperimentē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...