Jump to content

sadomāju vecos viasata šķīvjus izmantot...


kellerman
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Vajag skatīties, lai tās LNB daudzmaz vienādā līnijā ar centrālo galvu.

Autor, tīri intereses pēc,  ko taisies skatīties uz 9E un 16E?

 

Tak laikam jau neko - sports uzlikt.

Man tieši tāpat, no 9 galvām būs jāsamazina uz 3

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , xp teica:

Man tieši tāpat, no 9 galvām būs jāsamazina uz 3

Vot vot,sports tāpat kā man12 gadus atpakaļ,bet tad man nebīj interneta!Tas ar stimulēja salikt pavadoņus un ķipa izbaudīt 'free' kanālus un tiklīdz 2 gadu laika mērķis bij sasniegts,neredzēju tam nekādas jēgas,tik tikai ka dabuj pārmetumus no pagast vecenes,ka valsts īpašumā šis hobijs ir par traku! :)

A tā  tagat ir 4LNB no 14,bet uzdoto momentu izmantoju 36°un vtv !Vairāk ar neko nevaig..."Un tā jau par daudz"!

Ja grib daudzus pavadonus"sporta pēc" pietiek ar 2 sat.bļodām,uz vienas lai paliek 36° un otru aprīko ar DiSEqC Motor uz kuras unveraslā LNB!

Kautgan iekš yotubi bij  recepte 1sat bļoda kura aprīkota ar 2 LNB pa vidu unversālā blakus 36° kura sakombinēta  caur DiSEqC Motor,bija redzams 36....

Šis video ir cits,bet redzams ka var šos kombinēt! Cik aceros bij divi  vareanti...36°LNB uz atsevišķas bļodas vai uz vienas!

Ja bija 36° uz viena šķivja  tad lai redzētu 36° DiSEqC Motor bija janoskano uz viena noteikta blakus pavadoņa kur jau 36° sakrita un tad vareja blenzt  krievus!

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nu vairāk jau sporta pēc 9e, 16e. Tāpat jau droši vien 36e arī neko neskatīšos. 28e vot tur gan uzreiz varu pateikt, ka būs ko skatīties.
Nu ja nevarēs sarūmēt galvas, tad baigi uzlikt droši vien necentīšos.
Laikam viss ko redzi pa 9e un 16e ir salasāms pa pārējiem pavadoņiem?
Tāpat tagad, piemēram, pa 4.8 nav ko redzēt, jo stropi ciet.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, xp teica:

Tak laikam jau neko - sports uzlikt

Domāju ka lielākai daļai šejieniešu tas ir sports ( man tai skaitā). Ikdienā pietiek ar Lv kanāliem diskaveri tipa un mūzikas pa retam. 

Link to comment
Share on other sites

Es savā laikā uz ātru roku uztaisīju no vītņu stieņa un montāžas lentas, bez kaut kādiem krutiem stiprinājumiem.

Stāv jau vairāk kā 10 gadus.

20190119_122116.thumb.jpg.d0a2ec02d8d6bad1a25d6f03ff988a22.jpg

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kellerman teica:

Laikam viss ko redzi pa 9e un 16e ir salasāms pa pārējiem pavadoņiem?

16E neesmu nekad licis, priekš manis tur nav ko skatīties. Savukārt kad paliks siltāks ņemšu to 9E nost pavisam. Nafig. Turarī nav ko īsti redzēt.Toreiz uzliku sporta pēc, pēc tam taisijos jau ņemt nost, bet tad parādijās tas kantri kanāls, un tā kā esmu kantri fans, atstāju. Taču pa šiem gadiem daudz kas mainijies (šādas žandra mūzikas programmas parādijās arī uz citām pozīcijām)+ ukraiņi vairs nav pieejami+daudzi vācieši dublējas uz 19E.

 


Man tas sporta entuziasms gadiem ejot noplacis. Atceros, pirmo reizi, kad tika skenēti TV kanāli, tāds kaifs bija redzēt, kā stabiņā parādās dažādu programmu nosaukumi un pēc tam viņus arī rāda!!!:D

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , base7 teica:

Man tas sporta entuziasms gadiem ejot noplacis. Atceros, pirmo reizi, kad tika skenēti TV kanāli, tāds kaifs bija redzēt, kā stabiņā parādās dažādu programmu nosaukumi un pēc tam viņus arī rāda!!!:D

OOO Jāāāā ! ! ! 

 

Katrm savi ziemas prieki :D

IMAG1061.jpg

IMAG1060.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Slinkums bija no galda sniegu notīrīt? :grin:

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, gromix teica:

@GofmansOo izskatās jau labi mana vecā T90 antena 

Njā, pieķēros lai 28E uzregulētu. Un pazaudēju 4W :D  

 

Drosmīgs esi sniegā visas EL iekārtas likt.

 

Nav tik traki, lielo sniegu jau nošķipelēju 


Pirms 3 minūtēm , ridao teica:

Slinkums bija no galda sniegu notīrīt? :grin:

Tad saule spīd acīs un neko neredz + Vadiņu tad jāpagarina :D 

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Sāk iet uz labo pusi. Saskrūvēju stieņus, nostiprināju bļodas. Uztēmēju 1. šķīvi uz 4.8e, pieliku klāt jau 0.8w. Uztēmēju otro uz 28.2e. Nostiprināju, viss līmenī, stingri, nekratas. Jāsāk likt klāt stiprinājumi ar lnb, ta redzēs ko un cik varēs sabāzt. Bildes atkal aizmirsu uztaisīt.

Interesanti, ka 0.8w ir transponderi ar 85% signālu un ir ar 50% signālu. Vājāki transponderi?

Ar satmetru jau baigi glauni, pagrozi to lnb, viens divi un jau ir signāls. Citreiz jāpaņem citu transponderi no listes, bet ja zini uz ko tēmē, tad tāpat baigi ātri var atrast.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , kellerman teica:

Interesanti, ka 0.8w ir transponderi ar 85% signālu un ir ar 50% signālu. Vājāki transponderi?

kurien ir stiprāks un kuriem vājāks  ? 

Link to comment
Share on other sites

kellerman
kurien ir stiprāks un kuriem vājāks  ? 

Baigi daudz tādu nav. Parsvarā 70-85%. Var atrast kādus ar 40-50. Transponderi ir no pareizā satelīta. Ar polarizāciju izskatās nav saistīts. Varu vēlāk paskatīties kuri tie bija.

 

Vēl jau iešu regulēt, uz fikso uzregulēju skatoties vienu transponderi.

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kellerman teica:

Baigi daudz tādu nav. Parsvarā 70-85%. Var atrast kādus ar 40-50. Transponderi ir no pareizā satelīta. Ar polarizāciju izskatās nav saistīts. Varu vēlāk paskatīties kuri tie bija.

 

Vēl jau iešu regulēt, uz fikso uzregulēju skatoties vienu transponderi.

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

 

 

Cik atceros, tad tā arī bija, KA 0.8w bija viens transponderis, kuram max signāls bija 50% - vari pat nemēģināt pieregulēt.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

12034V piemēram, knapi rāda.
12111V jau ir 60%

Nu tur jāpamēģina vēl paregulēt uz tiem vājajiem transpondieriem
Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , kellerman teica:

12034V piemēram, knapi rāda.
12111V jau ir 60%

Ja atmiņa neviļ, viens no vājākajiem ir tas, uz kura rumāņu UTV mūz.kanāls (12687,H). Varbūt tagad kaut kas mainījies, bet pirms pāris gadiem tā bija (man uz 0.8W toreiz bija šaurā LNB, lai varētu blakus 4W iedabūt).

Vēl vājš signāls bija uz 11862, H. Bet kā jau teicu, tas bija pirms pāris gadiem. Tagad varbūt viss mainījies.

 

Klau, man tev tāds lūgums. Kad liksi Amosu, lūdzu pārbaudi transponderu 12364, H. Vai ir signāls. Man tā arī nav izdevies viņu noķert. Pāris reižu vakaros bija uz robežas un tas arī viss. Visiem pārējiem UA transponderiem signāls daudz maz normāls. 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nākošo mēģināšu likt amosu, jaskatās kā ierūmēsies, izskatās ka varbūt ielīdīs parastā lnb, ja nē šaurā būs jāuzliek.
Tad sekos parējās lnb no 9e un uz augšu

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , base7 teica:

12364, H. Vai ir signāls

ru forumos ukraini suudzaas ka viniem arii reti kuram ir signaals,man arii shis ir vieniigais kursh neiet

Link to comment
Share on other sites

No Astras 4A 4,8°E  šie 12188 H     30000-5/6     šie Ukr darbojas?!  Apraide uzrād ka vaidzētu,bet...  Es dēļ ICTV gribēju,bet aplauziens...un dēl ICTV likt uz Amos nu nebūtu prātīgi!!!

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , base7 teica:

Klau, man tev tāds lūgums. Kad liksi Amosu, lūdzu pārbaudi transponderu 12364, H. Vai ir signāls. Man tā arī nav izdevies viņu noķert. Pāris reižu vakaros bija uz robežas un tas arī viss. Visiem pārējiem UA transponderiem signāls daudz maz normāls. 

Satalīt apraidē tak parādīts ka LV latgales galā daudz maz ,bet pārejā galīgi uz kritisko  Amos 7 at 3.9°W   vot te  ar vaig vismaz sākot no120cm-2000cm šķīvi.Signāls būs knaps ,bet stabils! Kautgan skatoties pēc astrasA4 tur jabūt labam signālam ,bet nav vispār!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Alex30 teica:

ru forumos ukraini suudzaas ka viniem arii reti kuram ir signaals,man arii shis ir vieniigais kursh neiet 

Pašā Ukrainā daudz maz viņu ķerot, turklāt signāls pat labāks nekā vecajam Amosam. Intresanti, ka piemēram arī Itālijā uztverams labi. Uzliku par Inverto Bleku un nifiga. Pārējiem transponderiem ap 71% (Ok, tur MPEG2).

Savukārt 12518, H, kas arī ir MPEG4 un uz 7 Amosa, uztveramība ļoti laba (ap 80%).

pirms 13 stundām , oto oto teica:

 Astras 4A 4,8°E  šie 12188 H     30000-5/6     šie Ukr darbojas?!

Man personīgi nedarbojas. Viņi tak priekš Zeonbuda virszemes TV. Vajag uztvērēju, kas atbalsta T2 multistrīmu.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , base7 teica:

Vajag uztvērēju, kas atbalsta T2 multistrīmu.

Aa ko tas atškiras no mūsu  virszemes kastes un parastas sat kastes? "multistrīmu." Speciāla kaste !?

 

 

Pirms 21 minūtēm , base7 teica:

Viņi tak priekš Zeonbuda virszemes TV

Ja tas ir virs zemes  tv ko tie  tronsporderi dara sat.pavadoņa sarakstā....Tad parād  tādu  aparat kur  uztver  caur satalīt  T2 !!!

Apskatījos tur  ja minets,bet tad kāda kaste vaidzīga lai ko tadu  caur pavadon redzētu,tas kāds speciāls pakalpojums vinu pusē?

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , base7 teica:

intresanti, ka piemēram arī Itālijā uztverams labi

ja bij kautkas Italija uztveeris forumos redzeeju,tur arii bij versija ka trauce mobilie.vel vesela formula ka frekvences praktiski sakriit.bet nu nezinu

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Piemēram uz 4.8 12637H ir ar maziem procentiem, bet rāda. Laikam regulējot jāpamēģina pēc tiem švakajiem transponderiem pieregulēt.
Ar to satmetru citreiz signāls aiziet līdz 95% un stāv uz spēcīgākajiem transponderiem.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

V.A.L.E.R.A.
pirms 15 stundām , oto oto teica:

Satalīt apraidē tak parādīts ka LV latgales galā daudz maz

Uz  80cm un td110 Rēzeknes nov.

screenshot_20190120144516.jpg

screenshot_20190120144357.jpg

Link to comment
Share on other sites

V.A.L.E.R.A.
pirms 1 stundas , oto oto teica:

Tad parād  tādu  aparat kur  uztver  caur satalīt  T2 !!!

Es ar savu octagon SF4008 uztveru. But tur nav viss tik vienkārši.

1_0_1_10_48_10_0_0_0_0_20190120145115.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , base7 teica:

Tād rodas jautajums ,ja reiz tāds  čakars  vai maz paši Ukr. skatās!Kam tas vaidzīgs,skaties vainu  virszemes T2  vai S2  vis ....

Kautkas jau minēt par  enigma2 ar ,bet ta nesaprāt kas tur kā....Eee ja šadā  vareanta būtu  mūsu  virszemes iespejams tad but verts iedziļinātie....!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , V.A.L.E.R.A. teica:

Es ar savu octagon SF4008 uztveru. But tur nav viss tik vienkārši.

 

Es palasij, nav vērts tur pec to plēsties,ja nu vienīgi pasi Ukri....a ta bijis nebijis,vienkars  par šo  nebij dzirdējis un ar vairs  negribu dzirdēt!

Link to comment
Share on other sites

V.A.L.E.R.A.
Pirms 36 minūtēm , oto oto teica:

Eee ja šadā  vareanta būtu  mūsu  virszemes iespejams tad but verts iedziļinātie....!

Mūsu gadījumā viss ir daudz vienkāršāk ?

1_0_1_13F6_13EC_21AC_EEEE0000_0_0_0_20190120155404.jpg

1_0_1_13F6_13EC_21AC_EEEE0000_0_0_0_20190120155421.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tam es piekrītu- ukraiņu kanāli tāpat brīvi redzami uz 4W, 4,9E un jebkurā bezmaksas IP TV listē. Kādreiz mēģināju to Zeonbud palaist uz tīra openatv imidža pēc manuāļa- nekas nesanāca. Tad uzliku kaut kādu http://satvenus.com/threads/49103-VU-Zero-4k-backup-by-mika

,multistrīms aizgāja , bet radās citas problēmas- kā iemetu savus FAV, saglabājot esošos,  tā zeonbud vairs negāja. Nez kāpēc visos bekapos jāsabāž tas multistream un powervu ,laikam jau parādītu visas ZERO 4K iespējas! 

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kellerman teica:

Piemēram uz 4.8 12637H ir ar maziem procentiem, bet rāda

Uz 4.9E visvājākie, ja neskaita fīdus, kas ik pa laikam parādās, ir jau nosauktais 12637, H, kā arī 12734, H (kur tas RTR Moldova).

Link to comment
Share on other sites

Lūk jautājums - uz kurieni pagriezt šķīvi kas bija uz viasat pagriezts? Savādāk stāv bez jēgas. Uz 36E jau ir. Kanāli vācu valodā ne pārāk interesē. ;) 

Ir VIP medus ;) 

Link to comment
Share on other sites

V.A.L.E.R.A.
Pirms 14 minūtēm , Rudiger teica:

kā iemetu savus FAV, saglabājot esošos,  tā zeonbud vairs negāja.

Jo tu izdzēsi "viltus" servisus no saraksta.Lai uztvertu ZeonBud tie ir jāveido pašam. 

Labots - V.A.L.E.R.A.
Link to comment
Share on other sites

@RonaldsJa grib britu FTA mūziku+šo un to anglu valodā no Lielbritānijas, tad Astra (28.2E). Vēl ir šis un tas uz Hotbird (13E). Atkarībā, kas tieši interesē.

Link to comment
Share on other sites

Bet vai tad astru (28,2E) varēs ar 80 cm šķīvi uztvert? Astra varētu būtu interesanta. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...