Jump to content

sadomāju vecos viasata šķīvjus izmantot...


kellerman
 Share

Recommended Posts

Pirms 19 minūtēm , gromix teica:

Pēc  būtības tā antena  ir tā pamatīgi izregulējusies jo vajadzēja būt 36E un 28E

 

Un galviņas ar noteikt pusprāgušas!Viena damīte pasauca lai noregule  viašrotu....aizlienu ar savu finderu piesledzos  nekas nepienāk uzmet aci  caur logu uz šķīvi ....Pliks metals pretīm ,7 gadi kalpojusi!Tad  rodas jautājums kalab LNB netais ar melnu pārklāj vāciņu,tas traucētu signālam!?

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ar galvām, bet instalātoru pamatnoteikums -  ārā vilkt melnos kabeļus (baigi labi, ja iekšā tā želeja), un izmantot melnos straiperus.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , kellerman teica:

Man vajag sākumā kaut vienu pavadoni noķert, tad jau izdomāšu. Tikai uz tās mazās antenas droši vien neko daudz nevarēs salikt. Gan jau ar 19e un 23e būtu ok. Jāņem tikai cirkulārā galva nost un jāliek centrā parastā!!?

tu kāda veida tur centies noķert tos pavadoņus,caur logu TV skaties un regulē?Iesaku vismaz vienu galviņu uzlikt centrā jaunu un tad ko tur  sākt,jo esošas jau izskatās bēdīgā stāvoklī.Nopēti esošam LNB  vai priekšu vācinos nav plaisas!


Pirms 2 minūtēm , xp teica:

(baigi labi, ja iekšā tā želeja

Man tādi laukā tikai balti,tādus  tirgoja pirms parādījās melnie!

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad salā ņemties ar šķīvjiem nav īsti laba doma - kabeļi stīvi, konektorus grūti izlikt, sniegs u.t.t.

Pagaidi pavasari, tad var visādus experimentus taisīt.


Pirms 4 minūtēm , oto oto teica:

tu kāda veida tur centies noķert tos pavadoņus,caur logu TV skaties un regulē?Iesaku vismaz vienu galviņu uzlikt centrā jaunu un tad ko tur  sākt,jo esošas jau izskatās bēdīgā stāvoklī.Nopēti esošam LNB  vai priekšu vācinos nav plaisas!

 

 

Man tādi laukā tikai balti,tādus  tirgoja pirms parādījās melnie!

 

Nu es stāstu kā būtu jābūt - protams esmu ārā izvilktus redzējis arī špaņa baltos kabeļus....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , xp teica:

Nu es stāstu kā būtu jābūt - protams esmu ārā izvilktus redzējis arī špaņa baltos kabeļus....

Jā jā pat viasat meistari  tādus neliek.....Cik nu ja trāpās kartīgs saimnieks,kam var ieskaidrot kas ir kvalitāte tad ar ko tādu var īstenot!!! Parasti visi nabagi ka tik lētāk .... un ar dabū noziedot savu kabeli!:)

Tai laikā veikalos ar stāstija ka tie ir domāti laukā,ilgāks mužš pa cik tas želejs starpā!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

+1 biedram xp

Pa ziemu var apgūt teoriju un lēnā garā sapirkt nepieciešamos pričendāļus un pavasarī kad silts ekspermentēt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , xp teica:

Nu tagad salā ņemties ar šķīvjiem nav īsti laba doma - kabeļi stīvi, konektorus grūti izlikt, sniegs u.t.t.

Pagaidi pavasari, tad var visādus experimentus taisīt.

 

Pirms 19 minūtēm , gromix teica:

+1 biedram xp

Pa ziemu var apgūt teoriju un lēnā garā sapirkt nepieciešamos pričendāļus un pavasarī kad silts ekspermentēt

Vot vot  ieskaidro tiem  trakiem skatītājiem,mūžig katru gadu ka sals vai auksts vai slidens,slapš jumts  tad  lielā vaidzība!Kad parmet  ko tad  vasarā nevaidzēj,nē  vasarā jau nekāda skatīšanās nesanākot ,paliekot  tumšajam laikam  visi ka traki vaigot!  Nu ko darīs,janu galīg traks laiks nelienu...tiem kur pie mājas  tur jau ar finderi ātri...ja nav tā stulbā  gredzenu sistēma! 

E veči  ja nav noslēpums  cik šajaos laikos prasāt par  sat.  noregulēšanu!Es personīgi ja nav liels  cakars 10 ero paprasu"tas te pat par savu kraju"....tas laikam turpat par velti?!

Cilvēki ir dažadi,meisterus  nesauc jo dzirdēts par vienu galvu  papras 25ero"no ta piecītis laikam par ceļu",tā tas  ir!? Tagat pēc jaungada vētras dabuj 3 pieregulēt!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , xp teica:

Nu es stāstu kā būtu jābūt - protams esmu ārā izvilktus redzējis arī špaņa baltos kabeļus....

Vienam klientam bij tik riebīgi!Pie mājas nevar"vesturisks piemineklis" Pāri ceļam šķūnītis 25m. zemē negribējas  rakt...panēm trosi  iespriegoj,protams atiecīga augstumā lai smagā  tehnika lien cauri ...Visu dienu tur nočakarējas ,bet 40 ero samaksāj!

Un vēlak kaimiņš uzliek škīvi pie vesturiskā pieminekļa,tik šķīvis bij janokrāso  tumši sarkanā ķieģeļu krasā!Kas tad man skāde jau ipasniekam! :)

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Mums tak arī pierobežas nedarbojas T2!!!   :D 

Varbūt  tev autor līdzīga  sitvācīja,pieprasi Home plY  lai gaņi atiecīgos kanālus!!!!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, oto oto teica:

E veči  ja nav noslēpums  cik šajaos laikos prasāt par  sat.  noregulēšanu!Es personīgi ja nav liels  cakars 10 ero paprasu"tas te pat par savu kraju"....tas laikam turpat par velti?!

Nu es te pa savu krajau ari prasu 10+ matreali ja nepieciešams bet ir nācies arī regulēt pensionāriem nu tur man ticība neļauj ņemt lielu naudu tad šiem es paprasu kādu 5 

Nu par torodiālajām antenām tur jau cipars lielāks 40+ ceļš

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Pat negribu iedziļināties, noņēmu to antenu nost, būs jāuzliek kaut kur zemāk, nekādu šķēršļu tāpat apkārt nav. Samēriju 80cm, tātad otra gan jau ir ap 100cm. Tad arī varēs regulēt, pa -5 grādiem vēl mierīgi. Jānopērk dažas jaunas galviņas un tad viena jāpamēģina noregulēt. Jau rakstīju, ka signālu skatos telefonā, pieslēdzoties pie enigmas. Ir ķīniešu sat finderis, bet neesmu vēl pamēģinājis. Tikmēr pastudēšu šo tēmu.

Ar medu un enigmu galā tieku, tagad gribu tikt galā arī ar pašiem dzelžiem (pats).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , kellerman teica:

Ir ķīniešu sat finderis

Cerams ka nejau tas pīkstulis kas pīkst uz jebkuru trapīto pavadoni!

 

Pirms 10 minūtēm , kellerman teica:

Jau rakstīju, ka signālu skatos telefonā, pieslēdzoties pie enigmas.

Nekad  to neesmu provējis,tas jau  cik wi fi ļaujās ....un ari tikai uz enigamas......!

 

Link to comment
Share on other sites

Viena nelaime caur tām mob aplikācijām ka ir zināma aizture uz precizitāti signālam

 

Link to comment
Share on other sites

Ir regulēts ar šādu verķi 

https://www.google.com/amp/s/m.aliexpress.com/item/32831486436.html

Diezgan precīzi darbojas. Un labāks nekā tas lētais 3 dolāru pīkstuļis. Cena arī pieņemama salīdzinot ar dārgajiem analogiem.

Tad daudzās aplikācijas iekš telefoniem der tikai lai pieregulētos, jo lai viņas izmantotu, jābūt konkrētam transponderam jau atrastam.

 

Papildināts. Šķiet, kļuvis dārgāks. Pagājušo gadu maksāja ap 20-25EUR. 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , gromix teica:

tām mob aplikācijām ka ir zināma aizture

Tas, diemžēl, raksturīgs arī ne vienam vien padārgākam satmetram …

 

Link to comment
Share on other sites

Es regulēju antenas ar openbox sf 50 flysat.com sameklēju attiecīgo transponderu un pēc tā arī meklēju bet dažreiz sanāk tā ka satalītiem tie transponderi ir vienādi tāpēc noskenējot atiecīgo transponderi pēc kanāliem apskatos kādu sputņiku esmu noķēris 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , kellerman teica:

Pat negribu iedziļināties, noņēmu to antenu nost, būs jāuzliek kaut kur zemāk, nekādu šķēršļu tāpat apkārt nav. Samēriju 80cm, tātad otra gan jau ir ap 100cm. Tad arī varēs regulēt, pa -5 grādiem vēl mierīgi. Jānopērk dažas jaunas galviņas un tad viena jāpamēģina noregulēt. Jau rakstīju, ka signālu skatos telefonā, pieslēdzoties pie enigmas. Ir ķīniešu sat finderis, bet neesmu vēl pamēģinājis. Tikmēr pastudēšu šo tēmu.

Ar medu un enigmu galā tieku, tagad gribu tikt galā arī ar pašiem dzelžiem (pats).

Tas lētais ķīnietis labi noder precīzai pieregulēšanai, lai meklētu satelītu, labāk nē, bļaus ik pēc pāris grādiem.

Kad sāksi krāmēties ar dzelžiem, pirmo pavadoni labāk meklē ar 80cm šķīvi, būs vieglāk atrast nekā ar 100cm.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , goicis teica:

MTC diez vai izdosies ar tādu verķi noķert!

Esmu iemanijies 75E noķert uz aci skatoties. Tai antenas kājai jābūt paralēli zemei.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

To pamanīju, ka ar enigmu signāls parādās pēc vairākām sekundēm, tur ātrāku feedbacku nedabūt.

Ar pīkstuli var atrast kaut ko, ta pēc tam skaties ko esi noķēris. Pagaidām mēģinu grozīt 1 LNB uz 80cm šķīvja centra. Kaut kas arī atrodas ar to pašu veco lnb. Pagaidām nav skaidrs par multifīdu un kā jāstāv blakus esošajām lnb.

Link to comment
Share on other sites

Ko tad jūs gribējāt - tā arī ir TCP/IP būs aizkave, tam tā jābūt.

Kā te minēja, tad pieregulēšanai der, citam nekam.

Kad sev regulēju, tad nesu ārā tuneri ar mazu LCD displeju un tā arī regulēju - arhaiski, bet darbojas. (protams tas nebija uz jumta)

P.S tos pīkstuļus arī mēģināju izmantot - nezinu kādam varbūt tā sanāk kaut ko noregulēt, ja piešaujās.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Ja ir normāls vadu/bezvadu tīkls, tad aizkave ir dažas milisekundes. Pati aizkave rodas tunerī, draiveros, linuxā utt..., kas vienkārši nespēj momentā parādīt savu signālu.

Skatos jaunas galviņas, priekš ku band der arī cirkulārā, vai vajag tieši ku band paredzētu?

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Cirkulārā tev derēs 36E

pārējiem pavadoņiem universālās ku band lnb 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , gromix teica:

openbox sf 50 flysat.com

Es ar  Šādu   Caur HDMI brīvos uz lielo ekrānu bez problēmām....

Paziņa nesen šādu iegādāj.Dārgs ,bet klāt T2 un C,nu nezin vai tas tik aktuāli http://www.inter-sat.tv/amiko-multi-tracker-2-dvb-s-s2-t-t2-c_d6835.html

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, xp teica:

Kad sev regulēju, tad nesu ārā tuneri ar mazu LCD displeju un tā arī regulēju - arhaiski, bet darbojas. (protams tas nebija uz jumta)

P.S tos pīkstuļus arī mēģināju izmantot - nezinu kādam varbūt tā sanāk kaut ko noregulēt, ja piešaujās.

Tā sākuma mājās es regulēju ,Tv logā pretīm spogulis un pats uz vienstāvu majas  jumta :) sanāca,bet  tā jebļa!!!...Tad vēlāk tirgu nopirko to mazo FIRTS firmas melnbalto TV un tad tik jautrība sākās pa jumtiem kopā ar UPS un openboxS1 :D! līdz reizei kad visa padarīšana nenokrit no 3 stāva +vienu otru gandrīz traumējot,tad sakuma nopirku 2 pīkstuļus"sapratu ka  galīgi garām" tad atrādas  57ero sat  finderam...Cita runa,galvenais lai būtu uzlādēts! :)

Ar tiem pīkstuļiem ir tā,ķipa uzdabūjis maksimālo kviecienu a paskatoties uz signāl skalas,nav pilna,...pasekojot kopējam procesam  līdzi ar aci :) saparatu ka pīkstulis ir uxa licējs un piereizes prātu pi***!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kellerman teica:

Skatos jaunas galviņas, priekš ku band der arī cirkulārā, vai vajag tieši ku band paredzētu?

Diev dēl nepērc lētākās,kipa pa 4 eiro,vaidzētu skatīt vismaz sakum cenu no 7 ero...!Unversālās ku. parasti lētakas par C  var  viskautko sakombinēt ,bet tava  gadījuma iztiksim  bez izvirtībām,pērci  unversālās! 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Redz kā ir,te  vismaz iesacējs šajos laikos var ko  uzināt  caur  forumiem!!!Mans kad sāka tad vēl analogie sataliti bija 2000g. internets tik 2008 parādījās un poņas par forumiem nekāda!:)

Visam pats reāli izgāju cauri...un kad acerās kā  gajis un uztvēris visas šis lietas jasmējās !Pus dienu meklē pavadoni izrādās caur deisik kura gals nemaz nav pievienots pie  tjunera!:)

Bija tādi analogā sat tjuneri kuriem  uz ekranā nekads menju,tikai pašam tjuneram dispeleja bij jaapjēdz  tie apzīmējumi,bet pus dienu pacakarējas un vis sanāc!Kas tagat nekaiš kautko nerubī  uzjautā!A ta vis  bij janosapņo 

Link to comment
Share on other sites

@oto otoPilnība piekrītu un cik nav meklēti satelīti ar viasrota org tjuneru ziemā nagi salst pie blodas oi murgs tas bija 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , gromix teica:

@oto otoPilnība piekrītu un cik nav meklēti satelīti ar viasrota org tjuneru ziemā nagi salst pie blodas oi murgs tas bija 

Jā ja  man blakus stāvēj spainis ar uzkarsētu uzdeni kur rokas iemērkt,palaiku pamainot pret karstu:)!

Tu zin man persõnīgi nav nekad bijis līgums ar viašrotu...,bet plauktā viens no pirmajiem HD viasatnieks ar HDD stāv ar visu kartinu,modelis kuram  pults liela!Pirmais  ciparnieks man bija mazais samasungs tad sadabūj  hymax, tad Sakyon,dreamskai ,tad mutants,tad jau IPBOX 55HD  openbox s1, dreambox klons,tagat Amiko ,koqkit...

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

E man šodien sanāca telefonsaruna ar vienu  onkuli kuram dēls ari ar šīm sat.lietām krāmējas! Dīvaini   onkulis apgalvo ka dēls vel jo projam skatās "pa vecam" home play!!! Apgalvoja  ka atkarīgs no tjunera,onkam teicu neticu jo  nekur nav dzirdēts ka tas  būtu iespējams!Onka apsolij riktīgi  noskaidrot....Ko  domājiet,onka takš kautko sajaucis?! pieņemu to ka  dēls dragā IPTV

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , oto oto teica:

Dīvains  onkulis apgalvo...

Drīzāk tā...?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , ridao teica:

Drīzāk tā...?

Nu protams ka nekādu home play neredz,redz ķipa legāli!

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Domājut tagad iegādāties multifīdu un salikt 19e, 23e, 28e uz 80cm šķīvja, ies cauri tā lieta? Cik lielā grādu diapozonā vispār var salikt galvas uz tāda šķīvja?

Link to comment
Share on other sites

Ir pat cilvēki likuši 5E 13E 19,2E un 36E uz 80cm bļodas

Es domāju ka ies cauri tā lieta 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , gromix teica:

Ir pat cilvēki likuši 5E 13E 19,2E un 36E uz 80cm bļodas

Likt jau var likt, jautājums tikai cik liels būs signāls uz attiecīgā transpondera. Piemēram, uz 80cm antenas, kur centrā 36E, var dabūt arī 45E, taču bez nekādas lietus rezerves.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

2019.01.7. , 14:10, kellerman teica:

Šis būs 36E šķīvis

Otra galvinja bija uz 31,5E

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...