Jump to content

IPTV uz enigma2


formens
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem!

Ir garās Ziemassvētku brīvdienas,nolēmu padarboties ar IP.TV.Saskāros ar problēmām.

Ir  vieta ,kur patlaban par ļoti mazu samaksu var skatīties iptv.Tikai RUS kanāli!!!

Lieta sekojoša,uz mana Solo2 klauna,Openpli 6.2, ieliekot e2 attiecīgo failu,viss notiek,tikai viss iet raustīdamies.

Apmēram vienreiz sekundē noraustās skaņa kopā ar attēlu.

Internets Tele2,diezgan stabīli turās 30Mbps.Uz sava vecā Amiko Alien,ieliekot failu,buķete parādās,tiesa gan ar tukšumiem,

nerāda vispār neko.Toties uz android telefona viss notiek lieliski, gan uz WI-FI,gan uz mobīlajiem datiem.Operators tas pats.

Uz TV Lg smart ar ottv pleijeri arī viss notiek labi.Servisa devēja forumā izlasīju,ka daži alien lietotāji saskaras ar tādu pašu raustīšanās  problēmu,saka, ka dzelžos problēma,vai jānomaina imidžs.Tikai

es savu alienu vispār nevaru pierunāt uz iptv,Imidžu pamainīju.

Iepriekš pateicos,ja kāds sniegs padomu.Tas nav dzīvības un nāves jautājums,tikai sporta pēc,jo tāpat redzu visu,ko gribu redzēt.

Ar cieņu

Priecīgus Ziemassvētkus

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

oi, man likās, ka tu spec

Spoiler

#NAME Only4.tv
#SERVICE 4097:0:1:25C:521:D:0:0:0:0:http%3a//................

 

 

Pirms 56 minūtēm , formens teica:

Tikai RUS kanāli!!!

vai tad nav ari ukr?

Link to comment
Share on other sites

Vai nu 4097 vietā 1... Tamā failā -bouquet- ir vesela kaudze rindiņu , tās kuras sākas ar #service 1 vai nu #service 4097 . Pamēģina otru variantu . Man iet ar 1 , un iet uz GM 990.

Enigma 2 boquet , ko iedeva ,liek mapē etc/enigma2/ . Tanī mapē etc/enigma2/ ir mape bouquets.tv kuru atver un pievieno rindiņu   #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "xxxxx.tv" ORDER BY bouquet  .  Kur xxxxx.tv ir bouquet nosaukums - aiz userboquet .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tā rinda ar 1  ir,tikai nekas nenotiek.UZ solo2  iet,tikai bremzē visu laiku.

Kāda būtu pareiza rinda ar 4097?

Labots - formens
Link to comment
Share on other sites

Problēma ar Amiko Alien izrādijās ļoti vienkārša.Ja nav kas atskaņo,tad nav arī kino...

Gadus atpakaļ,kad šo te HDMU imidžu liku kopā,pievienoju tikai vajadzīgo,IPTV nebija aktuāls,tāpēc arī player netiku pievienojis.

Tīrā imidžā no HDMU, IPTV player nav iekšā,bet es gribēju lai pievienojot vienu failu viss notiktu:help:

Neko nedarot ar gadiem viss aizmirstas...

Tā ka viss tagad darbojas lieliski.

Ar Solo2 būs drusku savādāk,tur IPTV player ir iekšā.Būs jāpamaina imidž,vai pašu player,vispār virziens skaidrs.

Paldies visiem kas atsaucās un izteica viedokli.:good:

Laimīgu Jauno Gadu!

Daudz pieejamu jauno un veco kanālu,lieliskā kvalitātē!:pooh::pooh_door::pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiciens visiem! Problēma ar enigma2  kanālu buķetēm . Kā pārveidot nosaukuma  ķeburus pareizos nosaukumos.

Paldies ja palidzēsiet.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Par iptv uz E2 jau iesāku Spark uztvērēju tēmā,bet turpināšu šeit,jo dekoderi ir dažādi,kas to atbalsta.Pie bildes es tieku,bet netieku pie korektas EPG darbības.Šinī gadijumā man ir Vu+zero ar OpenPli 7.2.Visu izdaru pēc "coco"norādēm,bet kanālu sarakstā EPG ir tikai dažiem kanāliem.Mainot rindiņas iekš M3U-Playlist.json,izmaiņas ir,bet minimālas.Savukārt to pašu playlisti es ieliku Amiko8900 ar uzliktu backupa OpenPli 7.0 imidžu un tur viss darbojas kā vajag.Kam tad īsti ir jābūt,lai darbotos EPG?

 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pie vainas ir spraudnis EPG import .Man tā bijā.Man ir ZGEMMA H9.2h Open pli 7.2.Nesen pievienojos pie viena krievu servisa balonvedējs.tv.

Viņiem arī ir pašiem savs EPG.Man uz kastes stāvēja virsū no fida novilktais EPG import.Pievienojot attiecīgo rytec.sources EPG nebija,kaut gan uz citiem servisiem tas darbojās diezgan korekti.Pamēģinot dažus internetā atrastus EPG import,viens no tiem derēja labi.EPG ir gandrīz visiem kanāliem.Nekas vairāk nebija jāizmaina,ieliku tikai attiecīgos rytec.sources,viss notika.

Link to comment
Share on other sites

Manis uzliktajam backupam tāda EPG import vispār nebija un tā pat viss gāja.Vēl riktīgi nezinu par ServiceAPP vai tas ir vajadzīgs vai nē.Vienu uzliku,bet ieejot pluginos uzreiz lamājas,ka Service APP neeksistē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...