Jump to content

digitālā kamera ar wifi


janka12321
 Share

Recommended Posts

Pirms 16 minūtēm , ieleja teica:

bet tu domāji “tas viens dators” ir kā ad-hoc Access Point? tas neder, teritorija ir liela, vajag lai viņi izmanto esošo infrastruktūru, jeb vairāk kā dažus AP

Nu jā. Bet kameras iestatījumos var saglabāt vairākus AP, nebūs vienas pogas nospiediens, būs vienas pogas nospiediens un tad vēl viens, lai izvēlētos starp AP. Pie kam ne jau katra kamera «apceļo» visu rūpnīcu, gan jau pārsvarā ir tā - vienam ceham piederoša kamera bildē tik pa to cehu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Da jebkas, kas var paprasīt kamerai bilžu sarakstu.

Vai tas ir viens devaiss kas ietver loģiki + WiFi, vai arī devaiss + mini AP.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 13 minūtēm , ieleja teica:

atmetīsim to Sony, jo tā ir tīra prāta ekskursija “vajadzētu varēt”

 

Nevis vajadzētu varēt, bet var.

Varbūt pašam tīri aiz intereses jāpačakarējas, savādāk vienmēr USB kabels jāsprauz, lai bildes pārkopētu. Bet tad atnāc tik mājās, ieslēdz kameru un viss pārkopējas.

Varbūt pat ideālā gadījumā uzreiz pārkopē uz kautkādu Google Draivu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Bezmākoņa iespēju nav, ja lieto to servisu. Ja serviss neapmierina (pazūd uz nedēļām, gadās, ka uzlauž), jāmēģina iztikt bez tāda servisa.


Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

savādāk vienmēr USB kabels jāsprauz, lai bildes pārkopētu.

Skat, raiviic raksta, ka tas ir pats labākais. Var piekrist raiviic. Tik tas ne vienmēr ir pietiekoši, ielejas gadījumā prasās to caur WIFI.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt var risināt ar  Canon Camera Connect

Canon Camera Connect is an application to transfer images shot with compatible Canon cameras to smartphone/tablet.  
By connecting to a camera with Wi-Fi (direct connection or via wireless router), this application provides the following features:
・Transfer and save camera images to a smartphone.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 26 minūtēm , vvv teica:

Skat, raiviic raksta, ka tas ir pats labākais. Var piekrist raiviic.

Viņš jau iesaka SD kartes metodi. Nav jau īpaši ilgāk. Izņem karti, iespraud PC, pārkopē uz Google Drive.

Bet ja gribās, lai atomātiski kamēr fotogrāfē, tad nesanāks.

 

Tiko pamēģināju to viņu Android Remote App. Lai tas darbotos vajag palaist speciālu applikāciju uz kameras, tad kamera pārslēdzas uz AP modi, applikācija pieslēdzas un var kontrolēt kameru, kpēt bildet utt. Bet tad nevar izmantot kameru normālā režīmā.

Interesanti vai tas API darojas, ja kamera piekonektējas pie kautkāda AP, betz tās applikācijas. Varbūt tas ir vienīgais ko tā applikācija dara, palaiž AP. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Viņš jau iesaka SD kartes metodi.

Es kādreiz tā darīju, nav jātur vads pa rokai, datorā karšu lasītājs ir... Bet tad sanāca vienu SD karti sabojāt, kā nospriedu, tas dēļ biežās kartes ņemšanas ārā no fotoaparāta, spraušanas karšu lasītājā, likšanas atpakaļ fotoaparātā, karte, tā teikt, fiziski nolietojās. Mans viedoklis - ar vadu labāk. Ja datorā iesprauž karti, tad «nepalaižas» tā CameraWindow aplikācija, pašam no kartes jāizkopē faili, savukārt ar vadu un CameraWindow aplikāciju viss pa smuko...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vēl tāda anti ortodoxāla ideja. Kapēc nepiespraust pie kameras kautkādu mini 4G modēmu un izmantot to, lai nosūtītu fotogrāfijas uz serveri.

Link to comment
Share on other sites

Foto nesapratīs modēmu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Vēl tāda anti ortodoxāla ideja. Kapēc nepiespraust pie kameras kautkādu mini 4G modēmu un izmantot to, lai nosūtītu fotogrāfijas uz serveri.

starp citu, vai kāds nav mēģinājis sd wifi kartes?

https://nerdtechy.com/best-wifi-sd-card

(slinkums meklēt pa vairumniekiem, kas no vietēji piedāvātajiem ražotājiem ko piedāvā...)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Wifi SD cartes nav mēģinātas, bet priekš dažādu iekārtu testēšanas mēs izmantojam tādas kurām ir vads, atslēdz no iekārtas caur ethernetu, iekopē jauno OS/softwāres versiju, ieslēdz iekārtu.

Tas pats kas tas wifi sanāk, tik ar vadu. Varētu arī fotogrāfijas kopēt no kameras ja vajadzētu, un bez izslēgšanas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Priekš kam WIFI SD kartes, ja tavi fotoaparāti prot bildes caur WIFI pārsūtīt gan uz datoriem, gan uz viedtelefoniem, domā, ka tajā rūpnīcā fočētāji netiks galā, ja viņiem saveidosi sistēmu bez mākoņa pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , AndrisBB teica:

Bet ja gribās, lai atomātiski kamēr fotogrāfē, tad nesanāks.

Man Sony reizēm pat "preview" neļauj atvērt, kamēr raksta SD kartē. Bail iedomāties, kas būtu, ja būtu jāgaida, kamēr caur wifi kaut kur pieglabā :D

Bet vispār saintriģējāt, būs jāpaskatās, vai tam Sony var kaut kā sataisīt automātisku upload uz datoru. Nepatīk man tie micro USB...

"SD kartes metode" Sony arī īsti nepatīk - uz tās kartes faili bija tizli izvietoti. Lai gan varbūt ir vērts uzrakstīt kaut kādu skriptu, kas tos failus sakārtotu. Caur USB kabeli jau arī nav baigi ērti - neļauj izdzēst tos foto, katru reizi pēc bilžu kopēšanas nākas vērt vaļā menu un formatēt karti.


pirms 15 stundām , vvv teica:

Es kādreiz tā darīju, nav jātur vads pa rokai, datorā karšu lasītājs ir... Bet tad sanāca vienu SD karti sabojāt, kā nospriedu, tas dēļ biežās kartes ņemšanas ārā no fotoaparāta, spraušanas karšu lasītājā, likšanas atpakaļ fotoaparātā, karte, tā teikt, fiziski nolietojās. Mans viedoklis - ar vadu labāk. Ja datorā iesprauž karti, tad «nepalaižas» tā CameraWindow aplikācija, pašam no kartes jāizkopē faili, savukārt ar vadu un CameraWindow aplikāciju viss pa smuko...

Man šķiet, ka micro usb var nolietot krietni ātrāk nekā SD karti.

Man ērtāk kopēt caur parastu failu menedžeri, nevis caur kaut kādām 3rd party aplikācijām...

Link to comment
Share on other sites

Darbojas, tik bij kaut kas tur sviestains/dīvains. Varēja vai sūta uz datoru samazinātas bildes. Precīzi neatceros, pamēģināju un pārtraucu šo pielietojumu diezgan sen.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 16 stundām , AndrisBB teica:

Bet ja gribās, lai atomātiski kamēr fotogrāfē, tad nesanāks.

Ar pliku fotoaparātu būs šādi pseido varianti, kur dzen bildes caur mistiskiem servisiem. Bija agrāk  ar wifi SD kartēm, bet nav dzirdēts, ka šī opcija kļūtu populāra.

 

Vienā projektā, kur piedalījos, bija izmantotas parastie Canon (500D utml) fotoaparāti, kur piekabināti advancēti zibeņi, lai strādā sliktā gaismā. Tālāk fotoaparāts savienots ar Win planšeti ( vai citos gadījomos portatīvo PC) un USB, kur caur Canon SDK tika automātiski bildēts, apstrādāts un sūtīts uz attiecīgiem servisiem. Visa bildēšana, fokusēšanās, bildes korekcija notika uz Win. Darbojās pietiekami labi, tikai šis pasākums nav gluži no tiem - nopērc un strādā. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , ieleja teica:

sajūta (dīvaini, nekad tā nav bijis un te atkal!), ka manas vajadzības ir citādas kā citiem, jeb es esmu ar īpašām vajadzībām apveltīts

izskatās ka budžeta fotogrāfija tagad aizgājusi uz smārtfoņu pusi un fotoaparātu ražotāji ir vispār šaurā situācijā nonākuši...

(tēmā - ko tādu var no jauna nopirkt, kas derētu....)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Kerčinsko Most teica:

Fotoaparātu ražotājiem ir šauras pieres, nevis situācija.

Ja viņi ražotu aparātus kas prot uploadot bildes uz 1kārša Shared Folder, tad būtu pircēji.

nu bet tak ražo , kas to prot! samsung, xiaomi, huavei, apļe, galugalā!

a fočiku ražotājiem pēc brīža paliks tikai haselblaada līmeņa aparāti un čau.

 

PS: vai kāds negrib no manis nopirkt mazlietotu sanyo videokameru ar pistolgrip un kaut kādu ūdensdrošumu pa saprātīgām naudām? pats vairs nelietošu, sanyo čau, sanyo brenda nopircējs arī laikam čau, utt.

Labots - ervie
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 4 stundām , binary teica:

uz tās kartes faili bija tizli izvietoti

Nekā tizla tur nav - katram failam sava vieta. Pie tam - ļoti šaubos, ka kādu 30 - 80GB 4K video failu (man tādi ir bieži) caur USB ātrāk kā caur karšu lasītāju pārkopēsi :D . Kā arī ne vienmēr pietiek ar vienu karti (ja vien tā nav 64 vai 128GB, bet tās tikai filmēšanai lietoju, bildēšani vairums 16 vai 32 GB un nereti "par īsu", jo bildēts tiek tikai RAWā).

1.jpg.649ddc2654da256ea1357ed6181633e8.jpg2.jpg.0fb5fdb04b246573230a05b33fed377c.jpg


Pirms 33 minūtēm , ervie teica:

pēc brīža paliks tikai haselblaada līmeņa aparāti

Nu nu, DSLR varbūt gan kaut kad izmirs, bet FulFrame, arī crop matricas bezspogulis nekad, jo kvalitatīvi foto vienmēr būs vajadzīgi, ieskaitot Hasselblad 6x6 matricas .

Link to comment
Share on other sites

@raiviic, katram savs. Es tagad vairs neatceros, kāda struktūra uz tās SD kartes bija, bet nu ērta viņa noteikti nebija.

Man, piemēram, vispār nav "kādu 30 - 80GB 4K video failu". Un tas, ka bildes un video no viena pasākuma ir dažādās vietās - nu nezinu, ko ir jāpīpē, lai līdz kam tādam aizdomātos.

Pieslēdzot caur USB, tā failu organizācija pavisam citādāka - katram datumam savs folderis, katrā folderī visi faili no konkrētās dienas. Tas ir OK, tā jābūt, tas ir ērti un saprotami.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man ar reizēm tracina tā Sony folderu struktūra. Nezinu kad vinjš izlemj un ko izmanto folderu nosaukumiem, bet tie nav datumi, jāpaskatās varbūt tur ir settingi. Bet nu sataisa tonnām folderus, zem citiem daudz bildes, zem citiem tik viena. Tad lai atrastu to kuru meklēju nākas pārraksties caur visiem. 

Protams ja izmanto kautkādus tur speciālos bilžu skatišanaš softus, tad ganjau ātrāk. Bet man parasti vajag - piespraud vaudu un pārkopē kādas 10 bildes. Izrādās tur 50 folderi sataisīti, agad ej un meklē kurā ir vajadzīgās bildes.

Link to comment
Share on other sites

Es bildes parasti uz kartes ilgi neturu - periodiski pieslēdzu pie PC, pārkopēju visas un no SD kartes izdzēšu.  Jā, gadās, ka bildes uz SD kartes stāv kādu mēnesi, bet tas tikai gadījumos, kad fotoaparāts pie PC mēnesi nav bijis pieslēgts. Kad pieslēdzu, tad vienmēr visu arī pārnesu.

PC galā tās bildes sākotnēji stāv kaut kādā "unsorted" folderī, sagrupētas pa datumiem. Tad periodiski šitās "unsorted" bildes tiek sakārtotas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , raiviic teica:

Pie tam - ļoti šaubos, ka kādu 30 - 80GB 4K video failu (man tādi ir bieži) caur USB ātrāk kā caur karšu lasītāju pārkopēsi

Vai tad karšu lasītājs ir kas ātrāks par USB? Man datoram iebūvējamais karšu lasītājs, tas iesparusts mātesplatē, kur USB ierīces paredzēts spraust.

Link to comment
Share on other sites

Caur USB 500MB kopējās kādas 25 sec, kas ir kaut kādi 20 MB/s.

No SD kartes pa taisno - ~5sec, ~100 MB/s.

Vienīgi SD kartē pagāja vismaz pusminūte, kamēr to failu atradu kaut kādā D:\PRIVATE\M4ROOT\CLIP folderī, skatoties katra foldera izmēru (+/- zināju video faila izmēru, turklāt fotoaparātā citi folderi praktiski tukši, tur bija uz pirkstiem skaitāmas bildes). Un nē, @raiviic, tas video nebija atrodams PRIVATE folderī :)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Nolēmu pamēģināt to Sony aparātu "sapārot" ar PC caur wifi, cerībā, ka tur kaut cik civilizēti viss nokārtots. Caur USB, kā minēju, nevar neko izdzēst. Izrādās, arī caur viņu softu (PlayMemories Home) ne viss normāli izdzēšanas:

 

image.png.c1ba12120da6e76c2e9d493dc68a2b08.png

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 3 stundām , binary teica:

bildes un video no viena pasākuma ir dažādās vietās

Tas ir obligāti - jo kopējot uz datoru, bildes liekam bilžu mapē - pārkopējot mapi no kameras uz datoru un nosaucot kā nu grib - pēc notikuma, vai datuma, savukārt video ja ne uz cita, nemontētam materiālam paredzētā diska, tad obligāti atsevišķā mapē. Un pēc pārkopētu karti formatējam tikai kamerā, ne datorā, nekad vairāk par 1 bilžu mapi neesmu redzējis ne Sony, ne Canon kamerām, pat ja pasākumā 1000 un vairāk sabildēts.

pirms 3 stundām , binary teica:

fotoaparāts pie PC mēnesi nav bijis pieslēgts.

Pēc katra pasākuma, pat ja tikai 3 bildes (tieši šodien darbam vajadzēja pāris bildes no objekta) ir jāpārkopē un pirms katras jaunas bildēšanas karte jāformatē.

Pirms 32 minūtēm , binary teica:

video nebija atrodams PRIVATE folderī

Nevis Private, bet, atkarībā kādu filmēšanas variantu izvēlies, vienā no apakšmapēm, Clip, Stream vai kādā nu vēl. Tā kā filmēju tikai NTSC variantā (jo pieejami 30, 60 un 120fps, attiecīgi lielākas slow motioniespējas kā PAL variantam) 4K un pa retam FullHD - tad ir PRIVATE>M4ROOT>CLIP, bet SD kvalitētes MP4 un h.v.z. kādos vēl miglubilžu variantos, būs ja pareizi atceros PRIVATE>AVCHD>STREAM, ja izvēlamies, lai filmēto saglabā vienlaicīgi gan 4K, gan miglubilžu variantā, laikam raksta abās, bet to nekad neesmu mēģinājis, kaut kamerai iespēja ir.

Pirms 24 minūtēm , binary teica:

Caur USB, kā minēju, nevar neko izdzēst

Atkārtoju vēlreiz - vienalga ar kādu foto/video kameru vai mobilo filmē/bildē - formatēt OBLIGĀTI tikai ar attiecīgo kameru, jo arī Canon formatētu Sony, ja arī brēcot par Error, tomēr varbūt paņems, kartē būs 3x lielāks haoss, jo būs gan Canon, gan Sony mapes. Savukārt, formatējot ar datoru - būs 50:50, jo kaut kas failusistēmā nesakrīt un uz datora arī mapju struktūra neveidosies.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Galvenais ka viss nosauktais jādara "obligāti" :D

 


Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

Pēc katra pasākuma, pat ja tikai 3 bildes (tieši šodien darbam vajadzēja pāris bildes no objekta) ir jāpārkopē un pirms katras jaunas bildēšanas karte jāformatē.

 

Kam tāds mazohisms vajadzīgs? Nēnu tiem kas varbūt naudu pelna, bet nekad neesu formatējis un nekad nav bijušas problēmas.

 

 


Es nekad nedzēšu bildes no SD kartes, nēnu vienīgi tādas kuras negrib lai citi nejauši ierauga. Kad karte pilna, tad nopērk jaunu karti.

Link to comment
Share on other sites

Redz, @raiviic, tu uz to kameru skaties caur kaut kādu savu prizmu - tev ir specifiskas prasības pret to iekārtu.

 

Man (un, domājams, vairumam "parasto lietotāju") bildēm un video no viena pasākuma jābūt *vienā* mapē, nevis izmētātiem pa mapēm. Video kādi nāk no kameras, tādi arī paliek - nekādas montāžas, nekādu filtru, nekā. Max, ko var izdarīt - apgraizīt sākumu un beigas, varbūt piekoriģēt skaļumu, bet arī - ļoti retos gadījumos. Ar bildēm - līdzīgi, max, ko var izdarīt, izgriezt interesējošo gabalu, bet 99.9% bilžu tas nav nepieciešams (netiek darīts). 1000 bildes no pasākuma? 20-30 jau ir *daudz*, kur nu vēl simti un tūkstoši (ja vien tas nav ceļojums uz nedēļu-divām).

 

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

Pēc katra pasākuma, pat ja tikai 3 bildes (tieši šodien darbam vajadzēja pāris bildes no objekta) ir jāpārkopē un pirms katras jaunas bildēšanas karte jāformatē.

Nē, to nav jādara. Turklāt neba nu tikai pasākumos tiek izmantots fotoaparāts.

 

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

Nevis Private, bet, atkarībā kādu filmēšanas variantu izvēlies, vienā no apakšmapēm, Clip, Stream vai kādā nu vēl.

Tfu, tik daudz to folderu, ka saputrojos :) Jā, PRIVATE bija.

Bet nu visa tā folderu struktūra ir "caur vienu vietu".

 

Pirms 12 minūtēm , raiviic teica:

formatēt OBLIGĀTI tikai ar attiecīgo kameru

Tas tā kā būtu skaidrs. Bet ar CANON bija vienkāršāk - iemetu karti datorā un ar drag'n'drop pārvilku mapes (pa vienai mapei katram datumam). Formatēt tur kaut ko vajadzēja tikai tad, kad fotoaparāts tika nopirkts un karte tika ielikta pirmo reizi. Un nav normāli, ka pēc katras bilžu kopēšanas ir jāformatē karti, tas ir "caur vienu vietu" risinājums, ar kuru nevar civilizētā veidā izdzēst, piemēram, visas aizvakardienas fotogrāfijas.


Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Es nekad nedzēšu bildes no SD kartes, nēnu vienīgi tādas kuras negrib lai citi nejauši ierauga. Kad karte pilna, tad nopērk jaunu karti.

Nofilmēju vienu video, 2sec = 500 MB (ap 1k FPS gan). Karte - 32GB, maksā kādus 30 EUR. Nē, paldies, es nevēlos ik pēc 50 video un dažiem simtiem foto pirkt jaunu karti :D


Pirms 17 minūtēm , raiviic teica:

(..) un pirms katras jaunas bildēšanas karte jāformatē.

Man ir izveidojies ieradums formatēt karti nevis "pirms", bet "pēc" - kā pārkopēju, tā noformatēju. Bet nu tas arī notiek caur vienu vietu - lai to izdarītu, pogas jāpiespiež 11 (!!!) reizes, pēc tam vēl vienu, lai izslēgtu aparātu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , binary teica:

Nofilmēju vienu video, 2sec = 500 MB (ap 1k FPS gan). Karte - 32GB, maksā kādus 30 EUR

Nu tas jau video. Es par bildēm runāju. .jpeg bilde ap 7 - 10mb, raw ap 25. 

16gb karte pietiek vismaz 1600 jpeg bildēm. Tas man kādam pus gadam kā minimums. 16gb maksā 5-6 GBP. Parasti uzreiz kādu piecpaku nopērku. Noder viskautkam. 

Ja grib paturēt bildes, tad tak viņas tāpat kautkur jāpārkopē, tad lai stāv tajās SD kartēs un miers. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , binary teica:

Caur USB 500MB kopējās kādas 25 sec, kas ir kaut kādi 20 MB/s.

No SD kartes pa taisno - ~5sec, ~100 MB/s.

Izmēģināju pie sava datora. Ar fotokameru safilmēju 1,15 GB, 4 faili. SD karte pirms tam bija tukša (formatēta).

Tad visu no fotoaparāta pārnesu uz datoru trijos veidos.

Caur USB kabeli pie datora USB 2 porta, laiks 1 minūte 00,26 sekundes.

Caur USB kabeli pie datora USB 3 porta, laiks 0 minūtes 56,25 sekundes.

Caur SD karšu lasītāju izņemot SD karti no fotoaparāta un iespraužot datora iebūvējamajā karšu lasītājā, laiks 1 minūte 02,95 sekundes.

Manā gadījumā ir vienalga, pārkopēšanas ātrums nemainās. Ar SD karti čakarīgāk, jā, arī samulsu, kad vēru vaļā karti, tur divas mapes, kamēr pieleca, kura īstā mape, tajā apakšmape ar video failiem... sen nebiju karti no fočuka datorā licis, tāpēc biju aizmirsis, kur ir kas...

Man dators vecs, karšu lasītājs arī vecs, droši vien USB 2. Nezinu neko par karšu lasītājiem, var jau būt jaunie kaut kādi ir 5 reiz ātrāki par to, kas man. Vai arī tas tev laptopa SD karšu lasītājs, kā tur ir? tas pa tiešo uz mātesplates? tam citi ātrumi?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 13 minūtēm , binary teica:

Karte - 32GB, maksā kādus 30 EUR

Kur tu izrāvi 30 EUR? Parasta 32GB karte ap 6 - 7 GBP. Pa kādi 20 eiriki sanāk 128GB. Tā laikam man pietiktu mūžibai. Laikam jāsāk pirkt būs kautkādas 32 vai 64 gb, sanāks lētāk.

https://www.amazon.co.uk/s?k=32gb+sd&ref=nb_sb_noss_1

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , vvv teica:

Man dators vecs, karšu lasītājs arī vecs, droši vien USB 2. Nezinu neko par karšu lasītājiem, var jau būt jaunie kaut kādi ir 5 reiz ātrāki par to, kas man. Vai arī tas tev laptopa SD karšu lasītājs, kā tur ir? tas pa tiešo uz mātesplates? tam citi ātrumi?

Man ir laptops, turklāt ne gluži no lētā gala.

 

Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Kur tu izrāvi 30 EUR? Parasta 32GB karte ap 6 - 7 GBP.

Sony 32GB 90 MB/s. Tam aparātam specenē bija minēti kaut kādi ierobežojumi uz kartēm, ar lētajām nevarēja rakstīt vai nu 4K, vai HFR (hight frame rate) video.

 
---------------------------

 

Starp citu, pamēģināju caur wifi nokopēt foto/video uz PC. Nekas labs tur nesanāk.

 

* viss notiek ļoti, ļoti lēni - gan pievienošanās pie PC, gan pārsūtīšana

* no kādiem trim-četriem mēģinājumiem neviens nebija līdz galam veiksmīgs

* ja pārsūtīšana nav veiksmīga, tad bildes uz aparāta netiek izdzēstas

* foldera nosaukums gan ir datums, bet "DD.MM.YYYY" formātā, kas neder sortēšanai (ja pievienojas ar USB, tad ir normāli - "YYYY-MM-DD")

* to viņu "PlayMemories Home" pēc šiem eksperimentiem nemaz nevarēja uninstallēt - teica, ka vispirms jāaizver softu (kurš tā īsti nemaz nebija atvērts, un nemaz nebija atverams) un tad jāmēģina vēlreiz :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , binary teica:

Caur USB, kā minēju, nevar neko izdzēst. Izrādās, arī caur viņu softu (PlayMemories Home) ne viss normāli izdzēšanas:

Man ir uz datora Canon softs - CameraWindow, piespraud kameru datoram ar USB kabeli, atverās tas CameraWindows, tur var smuki ar divu pogu nospiedienu bildes no kameras uz datoru pārlikt, var izvēlēties: visas, nesaglabātās vai izvēlēties pa vienai, kuras gribi saglabāt. Var arī kaut kādu minimālu redakciju ar kamerā atrodošām bildēt izdarīt, var dzēst bildes no kameras. Viss kas vajadzīgs. Pie tam, caur USB kabeli pārkopējot, bildes smuki sastājas pa mapēm, man pēc noklusējuma mapju nosaukumi ar datumiem, tas mapes nosaukums arī pareizs, ja kopēju no SD kartes, mapei nav smuks nosaukums ar datumu, kaut kāds cipars mapes nosaukumā ir, bet ne datums. Nezinu, kāpēc raiviic visiem iesaka kopēšanu caur SD karti kā labāko variantu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , binary teica:

Sony 32GB 90 MB/s. Tam aparātam specenē bija minēti kaut kādi ierobežojumi uz kartēm

Nu tā tev atkal kautkāda specifiskā vajadzība. Pamēģini ar lētāku un ganjau arī ies bez problēmām. Bet bildēm visas der.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Starp citu, pamēģināju caur wifi nokopēt foto/video uz PC. Nekas labs tur nesanāk.

Jā, caur WIFI man arī lēni, daudz lēnāk. Pāris bildes var, bet ja daudz bilžu, nav tas WIFI nekas labs. Turklāt rūteris man prom no datora, citā istabā, fotokamera nav īsti «zonā» (laikam manam fotoaparātam WIFI antena vai kas tur ir nav tik laba), jānes fotoaparāts tuvāk rūterim...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pag, tak visas tās "parastās" arī iet ar 100 - 160mb/s, tāka tu tur kautko fleitē un bezjēdzīgi tērē naudu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Pag, tak visas tās "parastās" arī iet ar 100 - 160mb/s

neiet gan!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Parastajās rakstīšana ir ar tiem 100-160 MB/s?

 

Edit: lai gan šitai laikam rakstīšana arī nav tāda. Nezinu. Jāskatās specenē, kādas prasības tur bija.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , jema teica:

neiet gan!

Es tik saku kas rakstīts uz iepakojums. Ganjau ir kas iet un kas neiet. Plus ganjau arī tam 4K video tāpat tos 90mb/s nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , binary teica:

1000 bildes no pasākuma? 20-30 jau ir *daudz*, kur nu vēl simti un tūkstoši (ja vien tas nav ceļojums uz nedēļu-divām).

Es neesmu nekāds pro fočētājs, bet 1000 bildes priekš manis nav nekas daudz. Ne jau sadzīviskos pasākumos, tādos man arī pāris desmiti bilžu, cita lieta, kad speciāli eju kaut ko skaistu dabā bildēt, vai pārgājienos vai ekskursijās, tad fočēju daudz, un no tā daudzuma arī pa kādai pērlei sanāk.

Darba vajadzībām lietoju fotoaparātu, tad tur man bildes simtos no viena objekta, zini, kā ir, labāk sabildē par daudz, bet pēc tam vajadzīgo vietu bildē apskati, nevis vēlāk nevari atcerēties, kā tur īsti viss bija, un bildes no tās vietas arī nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...