Jump to content

Monitoru salidzinājums


Mrbubble
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

Pēc ilgākas meklēšanas, esmu nonācis līdz diviem monitoriem. Vai kādam ir pieredze ar kādu no šiem?
Par samsungu lasīju, ka dažiem modeļiem it kā esot LED izplūdumi...
Samsung S27H850QFN
https://www.zones.com/site/product/index.html?id=105061610&page_name=product_tech_spec

 

Iiyama ProLite XUB2792QSU
https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xub2792qsu-b1/

 

 

Labots - Mrbubble
Link to comment
Share on other sites

@CAP paldies par infu! Salīdzinājumu jau paskatījos, bet meklēju tīri praktisko pieredzi, kā kalpo. Viens ir rakstītais, otrs reāli

Nja, bilde kkā iemetās:)

Link to comment
Share on other sites

Monitori kalpo ilgi. Ja strādā, tad strādā :)

Ja skatās  tīri pēc paneļa price/perfromance, tad par to naudu var paņemt pilnvērtīgu LG 4K moni - LG 27UD59.
Vienīgais reālais mīnuss, ka budžeta LG kājas nekādas (neregulējas pēc augstuma) un kaut kādu papildfišku trūkums a-la USB hub.

A

Link to comment
Share on other sites

Man ir letais Lg ips un Samsung pls monis lietosanaa. Lg labak attelo zilos toņus, samsungs siltos, sarkanos. Dabasskatiem man vairak patik Lg monis, portretiem patiktu Samsungs.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 21 stundām , ArnisR teica:

Monitori kalpo ilgi. Ja strādā, tad strādā

Nu nezinu, diez vai. Man darbā pie viena datora 2 identiski Dell monitori. Abos vienādi settingi, bet vienai un tai pašai bildei toņi vizuāli atšķiras. Pieļauju, ka kāds sāk "izdegt" ātrāk.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Vai esi pie tādas izšķirtspējas strādājis vai tml.?

Iesaku iepriekš pamēģināt reāli dzīvē .

Man bija BenQ tādas izšķirtspējas monis - filmas skatīties ok, bet ja vajag strādāt, tad liekas pa lielu, bet ikonas un interfeiss mazs.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , nrs teica:

Lg labak attelo zilos toņus, samsungs siltos, sarkanos.

Par kalibrēšanu kaut ko esi dzirdējis ? Un normāli jākalibrē būtu vismaz 2x gadā.  Cita lieta - TN matricu normāli nenokalibrēsi un lētā gala IPS arī ne visai, bet tomēr parastam lietotājam pieņemami.

Labots - raiviic
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , xp teica:

ikonas un interfeiss mazs.

priekš tam taču ir mērogošana iestatāma 

Link to comment
Share on other sites

Es vēl neesmu sastapis cilvēku, kurš būtu sūdzējies, ka monitors par lielu :D 
Man 30" (pēc 20") likās liels apmēram vienu dienu.

Link to comment
Share on other sites

Es gadu uz 2550x1440 pasēdēju un secināju, ka pa lielu. Arī kādreiz domāju, jo lielāks, jo labāk, bet tā nemaz nav.

Protams viss atkarīgs, ko dari - ja skatās filmas, tad protams ok. 

P.S. Ja spēlē spēles, tad arī datoram ir jābūt top, lai vilktu uz šādām izšķirtspējām uz ultra jaunākās spēles.

 

Link to comment
Share on other sites

Gan tas, gan tas.

Es ikdienā strādāju ar Cad, pēc tā es arī vados, cik labi vai slikti ir.

Ikdienas lietotājam skatoties netu, youtube utml. būs ok!

Pašlaik ir 2x24" monitori (laikam optimālākais risinājums uz šo brīdi)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Djūks Deizijs

SyncMaster 203B. Jau 15. gadus strādā. Katru dienu 12 stundas.

Jaunie monitori - labi ja 30% varbūtība ka nostrādās virs 5 gadiem. Kādreiz bija labi BenQ. kautkā 2250 vai tamlīdzīgi bija model number. Vairs neražo, tapēc ka brāķis - nemirst nost.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Mrbubble

Kungi, @ArnisR, @nrs, @_dunduks_, @xp, @raiviic, @CAP, @ieleja, @Djūks Deizijs, paldies par info un ieteikumiem. Beigās tomēr $ nenožēloju un paņēmu LG 27UK650-Wpar 410 Eur. Šķiet, ka viens no labākajiem pirkumiem mūžā :). 4K; IPS; spilgtums, kontrasts, reakcija ļoti labi. Visas pārējās specifikācijas pat nerakstīšu. Plānā maliņa arī ļoti tīkama. Ja statīvs un statīvs ir no plastmasas, bet ne vizuālā, ne funkcionālā ziņā tas netraucē. Tiesa jāpiemin, ka samazinot rezolūciju uz 2K vai FullHD, bilde ir izplūdusi...taču noprotu, ka šeit var atrast kādu resizing vai citu veidu kā pielāgot.
Bet par monitoru, kā jau teicu, cenas un kvalitātes attiecība ļoti labi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...