Jump to content

ISP Tukuma nomalē.


markei
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta!

 

        Kas zin par Tukuma interneta provaideriem? Vajag Tukuma nomalē, eksporta ielā. Netālu CSDD. Kā variants ir Tukuma parks ar radiolinkiem (min.5mbit DOWN, 5 UP). Gribētu kaut ko labāku. Vēl LMT mobilais internets, sola vidējo 20mbit down, 5up.

Link to comment
Share on other sites

Cenas es neesmu publicējis, pēc kā spried, ka cena labāka? Galvenais kritērijs ir stabilitāte, labāk lai lēnāks, bet stabils, nevis daudz ātrāks, bet mainīgs un nestabils.

Link to comment
Share on other sites

Lapcenoks

Offtopiks, bet šķita, ka mūsdienu 4G laikmetā radiolinki ir izmiruši kā suga, bet tad jau laikam eksistē. Pats abonēju radiolinku Salaspilī pirms 10gadiem, kurš izbeidzās, jo sāka remontēt ūdenstorni, uz kura bija provaidera antenas. Kopš tā laika ir LMT/Bite.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , markei teica:

pēc kā spried, ka cena labāka

parkam pa 15 EUR ir 10Mbit, LMT pa tādu cenu bezlimits, kur  reāli ir 20Mbit. Nez, kā tur pie Tukuma, varbūt pat labākus rādītājus var sasniegt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ju teica:

parkam pa 15 EUR ir 10Mbit, LMT pa tādu cenu bezlimits, kur  reāli ir 20Mbit. Nez, kā tur pie Tukuma, varbūt pat labākus rādītājus var sasniegt.

LMT labāks, es pie lidlauka

http://www.speedtest.net/result/7879728345.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , markei teica:

LMT man arī patīk labāk. LMT arī dod bez maksas mikrotiku SXT.

Tas nav mikrotiks, bet huawei e5186s-22a stāv uz palodzes

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , markei teica:

LMT man arī patīk labāk. LMT arī dod bez maksas mikrotiku SXT

juridiskajiem jā..

Link to comment
Share on other sites

Viņi dod izvēlēlēties Huawei vai Mikrotik SXT (abi bez maksas).


Es bez šaubām mikrotiku izvēlos.

Link to comment
Share on other sites

4g pings būs ap 20ms. ja ātrums nav baigi svarīgs, vari paprasīt, lai tie isp liek linku uz 20mhz platumu un atrod jēdzīgu frekvenci, ātrums nebūs labākais, bet toties būs stabils links.

 

nu vispār prasi, kas viņiem otrā galā būs, vai optika pienāk, vai arī velviens links tālāk un cik tā tālu, tad arī vari pareizināt to pingu visa linka garumā.

 

..pieņemot, ka liek PTP, ne kabina sektorā.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Tukuma parkam jau vispār dažus gadus ir "akcija" 20+mbit pa 20Eur mēnesī bez ierīkošanas maksas. 

Esmu stipri tālākā Tukuma nomalē, izmantoju pāris gadus, nesūdzos, nav gan man nekādas baigās prasības, jo netu vajag tikai lai palasītu internetu un šo tie iegūtu. 

Ātrums kopumā atkarīgs no atrašanās vietas un noslodzes... man reālais download ātrums ir +/- 2mb/sek . Tornis daži km skatā pāri klajam laukam, līdz ar to paveicies ar stabilitāti, citiem ir mazliet švakāk ar ātrumiem.

7880602076.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Lapcenoks teica:

šķita, ka mūsdienu 4G laikmetā radiolinki ir izmiruši kā suga

Priekš privātajiem bez SLA prasībām pa lielam, jā.

Priekš kaut kā nopietnāka - 4G nav konkurents radiolinkam.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja sāksi prasīt adekvātu SLA, tad arī tas pats radiolinks tevi pasūtīs vai uzgriezīs vismaz 3x lielāku cenu.

Link to comment
Share on other sites

Protams, tas ir tikai loģiski. Tāpēc privātajiem tas nav aktuāli, bet nu ir izņēmumi.

Vismaz Tele kā privātpersonai man garantē 256 kbps (ar 90% pieejamību), saņem to, par ko maksā.   

Link to comment
Share on other sites

2018.12.14. , 20:53, Edzhua teica:

Tornis daži km skatā pāri klajam laukam, līdz ar to paveicies ar stabilitāti, citiem ir mazliet švakāk ar ātrumiem.

tieša redzamība un tāds pings? nav tev tas links atregulēts - tavā galā. pamēģini iecentrēt, tādāt atšķirībām ātrumā nav jābūt, bet tas pings vispār krimināls.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Neesmu tīkla spec, bet nu šāds viņš ir jau kopš specs viņu ievilka. Tieša redzamība ir tā, ka pie horizonta var redzēt ūdenstorni uz kura ir tā antena...

Ja pa UP un DOWN atšķirībām ir runa, tad tā ir problēma provaidera pusē, precīzi nezinu kas par vainu, kaut ko man vienreiz skaidroja kāpēc tā, bet nu jau aizmirsies un man tas nav vairs tik svarīgi.

Gadi 10-15 atpakaļ pie šiem vispār faktiskais UPs bija kilobaitos (50-100), kaut downs bija ciešams.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja ir tieša redzamība, nav koki/krūmi un buj-duj virziens, tad jebkura normāla antena starpā turēs savus 300/300. viss jau, protams, atkarīgs uz otru galu, kas tur tālāk ir. ja repeat viņiem linki iet, vai pa taisno tajā ūdenstornī optika ir. to jau var uzjautāt viņiem pašiem. ja līdz tornim ir optika un Point To Point normālas antenas būs, kaut litebeam m5, savu simtu ar <5ms pingu turēs.

 

UP/DOWN atšķirības būs, ja antenas neskatas viena otrā, down čābīgāks, ja AP pagriezts un, iespējams, izmanto viņu kā multipointu, UP, ja "specs" tavā galā antenu nav mācējis normāli pagriezt. tas viss jau reāli ar provaideri jārunā.

bet nu pēc tava pinga spriežot, tur links skrien repītā.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...