Jump to content

Kā noteikt vai pele darbosies uz lakotas virsmas?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Vajag jaunu peli, bet pēdējās visas ko nopirku gļuko uz lakotas galda virsmas, kā atpazīt vai pele darbosies, cik saprotu ar tiem dpi nav sakara? Nekādus kakainus peles tepiķus man nevajag. 

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vispirms tev vajag aiziet uz aptieku pēc pret-lameru drapēm (parasti stāv starp eitanāzijas komplektiem un paš-trepanācijas komplektiem iesācējiem). Pēc tam ej vien pakaļ pelei ar rullīti apakšā - galu galā mehāniskās peles un klavieres paliek populāras.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Lameriz teica:

kā atpazīt vai pele darbosies, cik saprotu ar tiem dpi nav sakara? Nekādus kakainus peles tepiķus man nevajag. 

Jānotestē empīriski vai jāmeklē empīriskie testi (latviski sakot - pamēģinot). Piemēram, paņemot līdzi konkrēto galdu līdzi uz veikaliem, kuros izvēlēsies grauzēju vai meklējot jūtūbē apskatus, kuros izmanto tieši tādus galdus. Ja gribas superpeli atrast - skaties uz Logitech MX Anywhere vai tml dārgos Logitech produktus.
 

Nespīdēšana arī nav garantija tam, ka strādās uz vajadzīgās virsmas. Visvienkāršāk, protams, izmantot peles paklājiņu (ir gana smuki atrodami), bet tā vietā drīkst, protams, pajāties ar peles piemeklēšanu konkrētajai virsmai.

 

P.S: izliec te sarakstu ar nopirktajām pelēm, kuras nederēja - varbūt par simbolisku samaksu kāds atpirks, nevajadzēs pašam plauktus aizkraut ar nevajadzīgām mantām.

 

Pirms 44 minūtēm , ju teica:

Parasti tās, kam tas lāzers redzami nespīd (sarkanā krāsā), tās darbojas uz visa kā.

es neatceros, kad būtu ikdienā lietojis optisko peli - ļoti sen atpakaļ tas bija. Bet lāzerpelēm ir savas virsmas, kur tās vienkārši paralizējas. Ja tā gadās kādā svešā vietā, lieku zem peles baltu papīra lapu un strādāju tā.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi ar rullīti (bet tā arī uz labi lakotas virsmas var gļukot). Optiskā uz spoguļa nestrādās, dārgā gala lāzernieces - kā nu paveicas (kāda pele un kāda virsma).

Link to comment
Share on other sites

O, jā, bumbiņpeles - tas ir tik 90-tie .. un vēl peidžeri kabatā vai piekto nokiju. Speciāli priekš tiem, kas nav izbaudījuši visu to šarmu un kam tas liekas foršāk nekā tačskrīni, lāzerpeles un citas laikmetīgas ērtības. Hipsteri iesaka! Labi piestāvēs pie moderna datora, it sevišķi Apple.

Link to comment
Share on other sites

 

pirms 2 stundām , itanium teica:

Logitech M570 vai MX ERGO un būs pilnīgi vienalga, kas par galda virsmu :D

 

Nu pipec 100 euro par peli, es tur jaunu kompi par to nopirktu. :thumbdown:

Bija kadreiz bezvadu Defender un Logitech peles, kas normāli strādāja, bet saplīsa un vairāk tādas netirgo. Tagad visas, ko pērku gļuko. 

 

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tikko uz cybermonday bija logitech mx peles par 30gbp/gab

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Paņem normālas kvalitātes mīksto palktni, Steelseries QcK ir labi. Uz kakainiem paliktņiem protams ka nekas labs nevar būt

Link to comment
Share on other sites

Arī lāzera peles mēdz gļukot uz koka tekstūras, kaut uz stikla strādā ideāli!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 3 stundām , Lameriz teica:

Nekādus kakainus peles tepiķus man nevajag. 

@shadow118 viņam nekādi steelseries, versuška vai Dolčijs&Gubanskijs&Putlers palikņi neder - tas viss ir priekš kolhozniekiem, kam mājās nav nevienas taisnas virsmas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Anonīms Alkoholiķis teica:

versuška vai Dolčijs&Gubanskijs&Putlers palikņi neder - tas viss ir priekš kolhozniekiem

Namuldi, visiem kārtīgiem patsaniem mājās ir D&G :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 30 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

@shadow118 viņam nekādi steelseries, versuška vai Dolčijs&Gubanskijs&Putlers palikņi neder - tas viss ir priekš kolhozniekiem, kam mājās nav nevienas taisnas virsmas.

Nu var jau būt, man tik patīk, ka pele labi slīd un neskrāpē kājiņas :D

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Puslitrs vazelīna pa galda virsmu dara brīnumus un pele slīdēs tā, ka maz neliksies. Galvenais izmanto pareizu satvērienu vai arī aplīmē ar rupju smilšpapīru vai apstrādā ar pretslīdes tekstūrainu krāsu, lai pele pati no tevis neaizmuktu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Man ir M705 Logitech arī strādā uz jebkā, bet mēdz gļukot uz koka, es kaut kā esmu jau pie tā pieradis, pastum tālāk un viss notiekās! Par šo peli kādreiz teica ka strādā uz visa, bračka nopirka, bet pēc laika izmeta, kaut kas viņam nepatika https://hexus.net/tech/news/peripherals/15399-microsoft-launches-bluetrack-mice-bids-farewell-laser/

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , usver teica:

Bet lāzerpelēm ir savas virsmas, kur tās vienkārši paralizējas.

Jā, man te darbā Logitech M325, it kā tumšā, pamēģināju pa telefona ekrānu :) , nestrādā .

Moš arī autoram der kā mobilais testa poligons 

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 14 stundām , shadow118 teica:

Nu var jau būt, man tik patīk, ka pele labi slīd un neskrāpē kājiņas :D

Piebilde par tēmu - ebajā teflona "skeitus" esmu pelēm pircis, kad oriģinālie ir pazuduši vai applīsuši un sāk ķerties uz parastas virsmas. Noteikti uz paklājiņiem arī uzlabo slīdamību.

Tos "skeitus" vienkāršajā variantā izgriež no 3M teflona gabala konkrētajam peles modelim: https://www.amazon.com/Skates-Teflon-Computer-Replacement-Yourself/dp/B01LZ44P6M

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...