Jump to content

Vajadzīgs bezmaksas antivīruss.


Bono
 Share

Recommended Posts

  • 10 months later...

Ko varat ieteikt kaa bezmaksas prieksh organizaacijaam un firmaam (ne-home)?

Lai protams buutu virus shield (real-time skaneris).

Link to comment
Share on other sites

2vi labaakie un populaaraakie Antivirusi ir piemineetie AVG Free Edition un Avast Home Edition...

Link to comment
Share on other sites

Gadu lietoju Avast. Maajas lietoshanai -pa velti. Nav nekas kruts - bet nav vismaz jaazog.

Link to comment
Share on other sites

Avast diemzheel ir free for home. Man vajag business, kas speetu jaunaakos viirusus kjert, lai nav jaastreso par meenesha tresho dienu, ka var dokumenti kaput buut.

Jaapaskataas Clamwin, bet laikam bez maksas prieksh business ir pilniigi **** :(

Link to comment
Share on other sites

Ja jau biznesam... vai tad zheel tos ~40$, nedomaaju, ka prieksh uznjeemuma tas ir paaraak daudz...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
terminator

shoriit no sava avg 7.1 sanjeemu taadu "prieka veesti" ka shams no 2007. 15. janvaara kljuus par maksas priecinju....

vairaak sheit

Link to comment
Share on other sites

Terminator.... kaads maksas? AVG sen jau ir maksas produksts AVG Pro un bezmaksas AVG Free.. nekur neredzu, ka par to prasiitu naudinju :) Vieniigi tas, ka vinji paartraukts izlaist 7.1 versiju.. bet ir 7.5, kurai ir MS Vista supports, ar 2007. gada 15. janvāri...

New Free Anti-Virus

GRISOFT is announcing a new version of the AVG Anti-Virus Free Edition. This new 7.5 version with improved performance and full compatibility with the latest Windows Vista version is available. Users that are using AVG Free 7.1 will be provided with a specific dialog, within the next few weeks, with the opportunity to choose the right option fulfilling their needs. AVG Free 7.1 version will be discontinued on 15th of Jan 2007.

Vajag lasiit kaartiigi.

 

http://www.grisoft.com/doc/products-avg-an...ng/us/tpl/tpl01

http://free.grisoft.com/doc/1

 

p.s. ir jau 7.5 versija :)

Link to comment
Share on other sites

terminator

nu es taads padumjsh shitajaa zinjaa...

 

taatad tas noziimee ka es ar savu avg free tjip 7.1 dziivoshu arii peec taa 15.janvaara???

tjip vinjsh turpinaas updeitoties un viss buus bumbaas???

Link to comment
Share on other sites

Man piedāvāja automātikso atjauninšanu uz versiju 7.5, ko arī paveicu. Un tā versija jau darbojas. 7.1 versijai vienkārši vairs nebūs atbalsta laikam pēc tā datuma.

Link to comment
Share on other sites

palasiet tam AVS licences tekstu :) jamais ir tiesiigs juus spamot utt... vieniigais, kas jamaa ir labs, t.i. Kaspersky dzineejs... un viss... iisteniibaa ljoti limiteets antiviruss.. taapeec es labaak iesaku AVG vai AVAST!

Link to comment
Share on other sites

kaads nezin kaadu lapu, kur var dabuut pilnu datoru ar viirusiem, vienkārši vajadziiba spiezh parinstalet logus un pirms tam gribu pārbaudīt uz ko tad ir spejīgs mans avasts :grin: Tikai neiesakiet nekaadas p*rn lapas. :evil:

 

PS. un kā ir ar AVAST seriali pēc logu pārinstalēsanas, man atkal ir jāregistrejas pa jaunu vai varu izmantot savu veco seriaali ?

Link to comment
Share on other sites

Vari izmantot to pašu seriāli droši!

 

A nu jā, es arī Avast iesaku. Man pašam neviens zaraza nav trāpījies, vismaz es par to neko nezinu:)

 

A

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Vari izmantot to pašu seriāli droši!

 

A nu jā, es arī Avast iesaku. Man pašam neviens zaraza nav trāpījies, vismaz es par to neko nezinu:)

 

A

Avira Antivir bus daudz labāks par jebkuru no šeit nosauktajiem antivīrusiem.....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...