Jump to content

Amiko Alien un VIAplay


sashock
 Share

Recommended Posts

Ar jauno transponderu ieviešanau saskāros ar sekojošu problēmu. Amiko Aliens neatrod kanālus jaunajās frekvencēs. DVBS2 protams ir ieslēgts, bet kanālus neatrod, kā atrisināt šo problēmu?

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, sashock teica:

Ar jauno transponderu ieviešanau saskāros ar sekojošu problēmu. Amiko Aliens neatrod kanālus jaunajās frekvencēs. DVBS2 protams ir ieslēgts, bet kanālus neatrod, kā atrisināt šo problēmu?

 

Man amiko NEO combo atroda  un darbojās ,tik tikās ka TV6 TV3 un kas vēl tur no tulkotajiem bija piespiedu kārtā janokonfigurē lai tulko LV valodā, viss!

Aliansam  gadijumā nav virsu enigma2,manuāli katru transporderi meiģināji?! 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Ar enigmu tā lieta aizgāja. Ar spark nesanāk jo sparkā var ielikt dvbs2 bet nevar samainīt no qpsk uz 8psk. 

Link to comment
Share on other sites

Paziņām ir gan Amiko Alien ar Spark, gan Amiko Micro/Mini, gan eksotiski Freesat v7HD un Koqit.  Visiem ir pieticis ar telefonisku konsultāciju, ka jāskenē visi kanāli no jauna. Nekādu problēmu nav. Varbūt pamēģini tīkla meklēšanu uz Spark ieslēgt?!

Link to comment
Share on other sites

Man Aliens, pec pilnā 4,8 pārskanēšanas, it kā atrada visus (vismaz mani interesējošos) kanālus. Visa LV kanālu čupa un arī it kā pārējais VIA ir normāli pa vietām.

Vienīgi tagad Alienam patīk pa naktī (pa dienu nav nekad pieredzēts, noturot ieslēgtu) izmest "Scrambled or not running", uz jebkuru no VIA programām. Signāla L nosviežas uz ~78% un Q uz 0. Tā arī neesmu izkodis, kas tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Apmēram tāda nojausma man arī bija, bet gribēju vel brīdi pamocīt to kasti, lai pārliecinātos. Jā gļuks tas pats.

Tie elektrolīti ir kaut kur LNB konvertoram laikam, jo nestrādā konkrēti transponderi (VIA), nevis aparāts nerādītu neko. 28E un 36E strādā.

800 drīmiem esot bijuši līdzīgi gļuki.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Just5cosmo teica:

Kondensatori izžuvuši. Kamēr darbojas un ir uzsilusi elektronika tikmēr iet. Kā izslēdz un no rīta ieslēdz tā signāla no SAT nav. Tas no pieredzes ar Amiko Alien2 ar Spark.

Man liekas ka tiko auzas sākās!Signāl  zušan parasti saistās ar mirstošu LNB atiecīgā polarizācija V/H!Otrs kad mirst pats tjuneris iekš kastes,vainu kāda karsēšanas vaina!Kondiņi parasti  tiek mainīti  barošanas  blokam kad sākās pašrocīga izslēgšanās vai vairs negrib ieslēgties! 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , oto oto teica:

Man liekas ka tiko auzas sākās!

Nav tās nekādas auzas!Tā mēdz būt!Un personīgi man tā bija!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , oto oto teica:

Man liekas ka tiko auzas sākās!Signāl  zušan parasti saistās ar mirstošu LNB atiecīgā polarizācija V/H!

Ieslēdzot uztvērēju ap 20:00, tas atkožās ap 1:00 uz VIA, bet tai pat laikā, kad VIA jau atkodies, varu ieslēgt 28E/36E rāda HD kanāli un nekādu problēmu.  

Es liktu uz galvu vai daiseku, bet - kaut kādi tur FTA (nosaukumus neatceros) arī no VIA rāda, pec atkošanās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , goicis teica:

Nav tās nekādas auzas!Tā mēdz būt!Un personīgi man tā bija!

 

Es nesaprat  kādus kondiņus šie manina,iekš  tjuneri uz mātens?!

 

 

Pirms 9 minūtēm , Delphin teica:

Ieslēdzot uztvērēju ap 20:00, tas atkožās ap 1:00 uz VIA, bet tai pat laikā, kad VIA jau atkodies, varu ieslēgt 28E/36E rāda HD kanāli un nekādu problēmu.  

Es liktu uz galvu vai daiseku, bet - kaut kādi tur FTA (nosaukumus neatceros) arī no VIA rāda, pec atkošanās.

Tieši tā es sāktu ar LNB,pielieci LNB pa taisno tjunerim  tad pateste  ja tad nezūd tad deisiks,bet vis norād uz LNB atkošanos atiecīgajā  polarizācija.Pavaktē kurš atslēdzas H vai V!   Vispār tu vizuāli LNB esi apskatījis, ja galviņai kādi  5 gadi tad skaties vai pašā baškā nav laika zoba plaisas,mitrums dara savu!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Ja Amiko Alienam sāk brīžam pazust signāls, tad kā jau te raksta šī uztvērēja īpašnieki, visticamāk jāmaina konkrēti kondensatori uz mātes plates.

Tā ir vispār zināma spark 7111 uztvērēju problēma.

Atrast attēlus ar norādēm nevajadzētu būt grūti. Man pat liekas, ka šajā forumā bija kut kur attēli ar paskaidrojumiem, bet slinkums meklēt.
Ja ir pieejams lodāmurs, tad pašam to izdarīt ir ļoti vienkārši un izmaksās tas kapeikas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Taapat teica:

a Amiko Alienam sāk brīžam pazust signāls, tad kā jau te raksta šī uztvērēja īpašnieki, visticamāk jāmaina konkrēti kondensatori uz mātes plates.

Tā ir vispār zināma spark 7111 uztvērēju problēma.

Ja tā ir zināma vaina atiecīgajam modelim ,tad cita lieta...Lai man atiecīgos kondiņus,tas tik uz labu!

Link to comment
Share on other sites

2018.11.27. , 08:31, Rudiger teica:

gan eksotiski Freesat v7HD un Koqit

Starp citu šie nemaz tik slikti  nav,ka jau minēju maza atmiņa un dzese nepietiekoša,tā ir lielakā miršanas problēma no pārkaršanas.Tamdēl piekombinējam papildus dzesi,kālab piekombinējam nevis  parmainam!Lieta tāda ka šijās kastes vis ir tik saspiests ka noņemot mazo  dzesi lielāku bez speciāliem izmēriem uzlikt nebūs iespējams,apkartējie pričendāli neļaus,tamdēl piekombinējam jau esošai ar speciālo termolīmi! 

Link to comment
Share on other sites

Te būs tie ejošie,bet man ir bijuši arī citi pusbeigti C.Pirmie divi pielikās vienādi un nav ne laika ne vēlmes to salabot.

Amiko boot, restart.jpg

Amiko boot, restart.jpg

Amiko signal.jpg

AmikoAlien karās.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...