Jump to content

Pārdodu BMW e46 330i


Fliize
 Share

Recommended Posts

 

Skaists, kopts BMW e46 330i, Krown apstrāde, Liqui Moly 5w40 eļļa, TA līdz nākošā gada novembrim. 
Bagātīga komplektācija: M-paka, melns ādas salons, sporta sēdekļi, navigācija, premium skaļruņi, AUX. 
Ziemas riepas uz 17" style 68, vasaras uz 18" style 135. 
Ir servisa papīri par visu kas auto darīts kamēr tas manā īpašumā, to skaitā:
- sajūga maiņa
- akumulators
- sveces
- ūdens sūkins
- lambda zondes
- motora blīvslēgi
Pārdodu, jo plānoju pārvākties, mašīna meklē nākošo saimnieku.

4,500 Euro.

 

20181103_142009.thumb.jpg.0acfbdc8c5ab12a88f5f88e8137b6de5.jpg20181103_142024.thumb.jpg.92beeeecfb370b2463efe8975ebcc9b4.jpg20181103_142056.thumb.jpg.268fa21fe7de8a14c619bfe58bc16092.jpg20181103_142113.thumb.jpg.ef6bb7af6c4787722d68677aee382e2c.jpg20181103_142135.thumb.jpg.4af0650cc1781f1db83e8a97f35f2354.jpg

Labots - Fliize
  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja mašīna nobrauca no rūpnīcas konvejiera pēc 2015. gada, tad ņemu ciet. Pretējā gadījumā uz šrotu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nu ja šis ir vecāks par 2015.gadu, tad būtu interesanti izmantot par winterbeateri, tikai autors neadekvātu cenu par to grib. Tāpat neredzu kur viņam ir āķu vietas, lai pavasarī būtu vieglāk izcelt no atkusušā ezera. Vai ziemenes ir ar naglām, vai arī tās man pašam būs jāmeklē? Kā ar motora pannas sargu, ātro (darblaikā) bremžu eļļas notecināšanas sistēmu un izplūdes gāzu refurbišotāju priekš salona apsildes vai arī tas orģināli no salona nāca ar nepilnvērtīgu komplektāciju?

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Labrit

Laikam ari savs pa kosmosu jaieliek SS, ka reiz skate jauna, un ari praktiski viss izdarits :D

Autoram, domaju lietderigak bus ielikt e46 elve vai powera

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Sludinājums ir labi noformēts, gribētos bildi arī ar pārsegu vaļā, tā teikt cepli, lai var redzēt. Varēji arī jaudu un kaut kādu vidējo patēriņu pierakstīt, cik, tad ar bāku var nobraukt. Vēl boot biedriem varēji minēt, ko, tad vajag pielabot, vai vadzēs, neesam jau ss pircēji.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , androidz teica:

Feins autiņš zīmuļiem!

Feins autins ar tiem zimuliem kuri nav vairs asi un nolausti :D

Tiesa gan stereotips un vairums gadijumu, ka ar e46 parvietojas zimuli kuri tikko uzasinati ?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Kaspars12 teica:

Sludinājums ir labi noformēts, gribētos bildi arī ar pārsegu vaļā, tā teikt cepli, lai var redzēt. Varēji arī jaudu un kaut kādu vidējo patēriņu pierakstīt, cik, tad ar bāku var nobraukt. Vēl boot biedriem varēji minēt, ko, tad vajag pielabot, vai vadzēs, neesam jau ss pircēji.

 

Pat normāla atbilde, paldies par to!

"Ceplis":

20181103_142427.thumb.jpg.7a39171c806e23aa2a37d4fb5d3c2413.jpg

 

Jauda: 170kw jeb 231HP.

Patēriņš ļoti atkarīgs kā brauc. Pēc paša pieredzes minimums ir bijis 8L, maximums 16L, nobraukumā tas translējas ~700 un ~350.

Uz doto brīdi viss ir kārtībā, bet kkad nākotnē būs jāmaina priekšējie spārni, kā jau visiem e46. Ja ļoti meklētu, gan jau atrastu vel.

 

pirms 1 stundas , DeEK teica:

Kad pirmo reizi reģistrēts?

 

Latvijā 2006. gadā.

 

pirms 10 stundām , Zoom teica:

Dūmu aizsega funkcija ir?

 

What?

 

pirms 9 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Nu ja šis ir vecāks par 2015.gadu, tad būtu interesanti izmantot par winterbeateri, tikai autors neadekvātu cenu par to grib. Tāpat neredzu kur viņam ir āķu vietas, lai pavasarī būtu vieglāk izcelt no atkusušā ezera. Vai ziemenes ir ar naglām, vai arī tās man pašam būs jāmeklē? Kā ar motora pannas sargu, ātro (darblaikā) bremžu eļļas notecināšanas sistēmu un izplūdes gāzu refurbišotāju priekš salona apsildes vai arī tas orģināli no salona nāca ar nepilnvērtīgu komplektāciju?

 

Vecīt, kas tev par problēmām?

 

pirms 3 stundām , kicker teica:

Labrit

Laikam ari savs pa kosmosu jaieliek SS, ka reiz skate jauna, un ari praktiski viss izdarits :D

Autoram, domaju lietderigak bus ielikt e46 elve vai powera

 

Paskaties cik vācijā šādi maksā :D

Esmu ar viņu ņēmiesu n negribu atdot lai kāds viņu vienkārši nojāj..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Fliize teica:

Esmu ar viņu ņēmiesu n negribu atdot lai kāds viņu vienkārši nojāj..

Esi reāls, tu viņu atdosi jebkuram, kurš atnāks ar piķi. 

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, androidz teica:

Esi reāls, tu viņu atdosi jebkuram, kurš atnāks ar piķi. 

Skaidrs, no tevis tātad neko nepirkt.

 

Pirms 47 minūtēm , androidz teica:

Feins autiņš zīmuļiem!

 

Tad jau tev tieši laikā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Autor, neņem galvā sarkasmu, kas te nāk. Puikām šeit patīk pajokot!:prankster:

 

Bet nu, ņemot vērā, ka pašam ir kas tam līdzīgs braucamais, saku uzreiz - ja šādam aparātam neplāno likt gāzi iekšā, tad viņš ir pilnīgs bendzīna iznīcinātājs.

Tas gadījumā, ja patēriņš nav galīgi pie kājas.

 

Auto tiešām E46 entuziastiem..

Link to comment
Share on other sites

Vai ir zināms, kas šamam bija noticis?

 

 

Transportlīdzekļa zaudējumu dati uz 16.11.2018 11:48:48
Transportlīdzeklis BMW 330, izlaiduma gads 2002. Valsts numura zīme JZ3384
Negadījumu skaits: 1
Laikā no 14.12.2006 līdz 18.02.2019 apdrošināts 4086 dienas
 
CSNg Datums Statuss Zaudējumu summa, ja transportlīdzeklis cietis vai norakstāms
18.07.2007 08:00 Cietis EUR 1202.73
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Faustit teica:

Vai ir zināms, kas šamam bija noticis?

 

 

Transportlīdzekļa zaudējumu dati uz 16.11.2018 11:48:48
Transportlīdzeklis BMW 330, izlaiduma gads 2002. Valsts numura zīme JZ3384
Negadījumu skaits: 1
Laikā no 14.12.2006 līdz 18.02.2019 apdrošināts 4086 dienas
 
CSNg Datums Statuss Zaudējumu summa, ja transportlīdzeklis cietis vai norakstāms
18.07.2007 08:00 Cietis EUR 1202.73

 

Kur šo atradi? Kad pats auto pirku ņēmu autoDNA, kur nekā jēdzīga nebija..

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Fliize teica:

Skaidrs, no tevis tātad neko nepirkt.

 

 

Tad jau tev tieši laikā!

Tu uzvedies kā mazs bērns, un 100% atbilsti (un atbalsti) bmw braucēju stereotipiem.

 

Nu ieliec bmw powerā, šī nav īstā vieta, ja vien nav mērķis patrenēties asprātībā.

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, androidz teica:

Tu uzvedies kā mazs bērns, un 100% atbilsti (un atbalsti) bmw braucēju stereotipiem.

 

Nu ieliec bmw powerā, šī nav īstā vieta, ja vien nav mērķis patrenēties asprātībā.

Patiešām, jo es esmu tas, kurš raksta s*du topikos, paskaties spogulī..

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Fliize teica:

Kur šo atradi? Kad pats auto pirku ņēmu autoDNA, kur nekā jēdzīga nebija..

 

autoDNA arī labs pirms nopietnas iegādes. Tiem kuri žēlojās, ka maksas pakalpojums - labāk tomēr samaksāt un apskatīt.

 

Šī info uzrādās LTAB mājaslapā: https://sms.ltab.lv/ 

Uzrādās, kad ir bijis, bet bojājumu apmērs neuzrādās. Nemaz nezinu vai tādu info trešās personas var iegūt. Varbūt patreizējais īpašnieks par savu auto var no LTAB prasīt.

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Aizies. Varbūt ne uzreiz, bet aizies. E46 ar benzīna dzinēju piedāvājumā nav, un šim vēl turklāt ir lielākais iespējamais motors tajā bundžā

 

Edit: ok, ir arī M3, bet tas ir "speciāls gadījums"

Labots - Prodigy
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Prodigy teica:

Aizies. Varbūt ne uzreiz, bet aizies. E46 ar benzīna dzinēju piedāvājumā nav, un šim vēl turklāt ir lielākais iespējamais motors tajā bundžā

 

Teorētiski vel ir arī M3, bet tas tiesa maksā jau vismaz trīskāršas naudas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Faustit teica:

 

autoDNA arī labs pirms nopietnas iegādes. Tiem kuri žēlojās, ka maksas pakalpojums - labāk tomēr samaksāt un apskatīt.

 

Šī info uzrādās LTAB mājaslapā: https://sms.ltab.lv/ 

Uzrādās, kad ir bijis, bet bojājumu apmērs neuzrādās. Nemaz nezinu vai tādu info trešās personas var iegūt. Varbūt patreizējais īpašnieks par savu auto var no LTAB prasīt.

 

Šis nākotnē noderēs, paldies! 

Summa taču uzrādās, pašam meklējot ir tas pats rezultāts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Faustit teica:

Šī info uzrādās LTAB mājaslapā: https://sms.ltab.lv/ 

 

Tur 101% nav visa info. Meklēju vienu savu veco Pasātu, uzrādās 1x incidents, bet iepriekšējā īpašnieka.
Man pašam ar to auto bija viens negadījums (ne es vainīgs), bet tas neuzrādās...

Link to comment
Share on other sites

Te jaa, ir jaaprod ar sarkasmu, autors @Fliize mani neuztvera ar tiem zimuliem, biju domajis, ka ne tikai zimuli brauc ar E46, tai skaita ari es, iekrameja man minusu :D

 

Par LTAB ficu jauno, beidzot jasaka tå, paskatijos cik ieprieksejam audi apdrosinataju serviss noplesa no BTA par remontu, zinaju, ka cakare nenormali, bet tagad par to parliecinajos, summas kosmosa.


Pirms 1 minūtes , martinno teica:

 

Tur 101% nav visa info. Meklēju vienu savu veco Pasātu, uzrādās 1x incidents, bet iepriekšējā īpašnieka.
Man pašam ar to auto bija viens negadījums (ne es vainīgs), bet tas neuzrādās...

Nav jaa, man ari ir iztrukstosa info no viena auto, bet bija jabut.. un ne tik sen.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Nu ja šis ir vecāks par 2015.gadu, tad būtu interesanti izmantot par winterbeateri, tikai autors neadekvātu cenu par to grib.

VAZ2101 būs tik pat interesanti, tikai lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vazam vismaz vērtība sāk parādīties un labam tikai augs, bet ar šitām gaiļu gāzeskamerām drīz no valsts nevarēs izbraukt kur nu vel kādā pilsētā rādīties.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...