Jump to content

Dzīvokļa iegāde


Richardss
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Meklējam dzīvokli un padomāju, ka šeit būtu labāk atnākt un paprasīt jūsu domas un pieredzi. Mūsu doma ir iegādāties dzīvokli kas atrodas vienā no šīm vietām - Teika, Čiekurkalns, Centrs, Purvciems (pie Teikas rajons), Jugla. Ideja ir pirkt dzīvokli jaunajā projektā vai renovētā ēkā ar dzīvokļa platību ap 40 kvadrātmetri. Parasti  šādi dzīvokļi ir praktiski, un ja mēs vairāk tur negribēsim dzīvot tad var ļoti labi izīrēt.

 

Vai kāds zin projektus kur nav kosmosa cenas un ir normāli, stabili projekti? Vai arī ja jums pieder dzīvoklis pēc šīm prasībām - raksat!

Labots - Richardss
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir par maz informācijas:

- cik budžets

- kādas ekstras vajag

- kas ir ne-kosmosa cena

- ar vai bez mašīnas stāvvietu

 

Cik ir būts un dzīvots jaunos projektos, tad 40m2 ir parasti ir 1-istabas studiju tipa dzīvoklis. Tiešām tas ir tas, ko gribas? Kad būs bērni, izvēli var smagi nožēlot. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirkt dzīvokli jaunajā projektā ar domu visu piecietīšu pagaidām un vēlāk dzīvošu citur un šo īzīrēšu nav īpaši komerciāli pamatota. Izmaksas maksimālas, atdeve ierobežota un jau pēc sestā īrnieka varēs taisīt pamatīgu remontu par bargu naudu vai lūkot kā tikt vaļā par puscenu. Tad jau uzreiz jāpērk kaut kas pusavārijas stāvoklī, fiksais remontiņš, padzīvo drusku kamēr apbružājas un tad izīrē vien drusku lētāk nekā labā stāvoklī esošu dzīvokli.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , abi teica:

Tad jau uzreiz jāpērk kaut kas pusavārijas stāvoklī

 

Ar tik šauru domāšanu nekur tālu netiksi, tas tā..

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Richardss teica:

padomāju, ka šeit būtu labāk atnākt un paprasīt jūsu domas un pieredzi.

pirmā pieredze = SSku rokās un uz priekšu - veikt izpēti. kādi dzīvojamie rajoni eksistē, kādas mājas tur ir, un kas tiek piedāvāts.

ja rajonā jaunā projekta nav, tad arī piedāvājuma nav. un otrādi - lielākoties viss ir sludinājumos, speciāli neviens neko neslēpj.

kā jau tur kāds rakstīja - 40kvadrāti jaunā projektā būtu studio tipa dzīvoklis. vecā attiecīgi drošvien "one bedroom", t. i. 2divistabnieks.

cik tas ir praktiski - lai nu katrs spriež. piem man praktisks ir 2bedroom dzīvoklis - i pašiem pietiek, i ciemiņu ir kur nomest, un izmaksās daudz neatšķirās no 2istabnieka.

 

čierītī uz otrās līnijas bij tāds "ekonomisks" jaunais projekts, varbūt vēl nav izpārdots. tā jau viss labi smuki samērā nedārgi, augstie griesti, utt. BET. apartamentu plānojums!!! (dieszin ko zīmētājs pīpējis kad plānojis. tipa, dušas telpa pie ārējās ieejas, bet guļamistaba dziļumā izejot caur virtuvi....)

nu attiecīgi. veiksmi meklēšanā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Richardss teica:

Teika, Čiekurkalns, Centrs, Purvciems (pie Teikas rajons), Jugla.

Teiku saprotu, jauks rajons, Purvciemu, kas tuvāk Teikai arī puslīdz! Bet Jugla, Centrs, Čierīts!? Piemet klāt Mežciemu, izvēles iespēja paplašināsies, tur ir vairāk jauni projekti, daudz vairāk kā teikā, juglā vai čiekurā. Tas ir mans subjektīvs viedoklis par rajoniem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , androidz teica:

Bet Jugla, Centrs, Čierīts!? Piemet klāt Mežciemu, izvēles iespēja paplašināsies,

nē, izskatās ka viņš grib tuvo galu, un ar centru saprot hipodroma apkārtni (nu tur, arēna, valdemārene, utt).

mežciemā smuki pie bērnenes, bet - baigi blīvi, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Mežaciems projekts feins (dārgs), jaunbiķeri vēl foršāks (vēl dārgāks). Jaunais projekts pie Pentas, traki dārgs, no vienas puses skats uz ezeru, bet pāri ielai tipaiskais padomju laiku razbradaks. Pie bērnu slimnīcas, jā diezgan blīvi, tāpat kā Kaivas iela. 

Link to comment
Share on other sites

Richardss

Jap bijām domājoši mazu 2 istabu. Tā lai ir atsevišķa guļamistaba. Tie rajoni mums izdevīgāki - viss tuvumā un nav pilns ar visādām smakām ( tīrs gaiss, protams ne jau visos pieminētajos rajonos ). Ja kādam ir ieteikums par projektu - sakiet!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Biedri cenšās palīdzet, bet autors mīksto tik liek. Normāls pipars :D

Link to comment
Share on other sites

Richardss
pirms 3 stundām , staylez teica:

Biedri cenšās palīdzet, bet autors mīksto tik liek. Normāls pipars :D

Piedod, bet kāds sakars? Nevaru ik stundu atbildēt, darbs jāstrādā..


pirms 4 stundām , androidz teica:

Mežaciems projekts feins (dārgs), jaunbiķeri vēl foršāks (vēl dārgāks). Jaunais projekts pie Pentas, traki dārgs, no vienas puses skats uz ezeru, bet pāri ielai tipaiskais padomju laiku razbradaks. Pie bērnu slimnīcas, jā diezgan blīvi, tāpat kā Kaivas iela. 

Paldies par ieteikumu! Jaunbiķeri ir dārgi, piekrītu. Kaivas projekts liekas, takā dzīvotu nekurienē. 


pirms 7 stundām , Mezavecis teica:

Ir par maz informācijas:

- cik budžets

- kādas ekstras vajag

- kas ir ne-kosmosa cena

- ar vai bez mašīnas stāvvietu

 

Cik ir būts un dzīvots jaunos projektos, tad 40m2 ir parasti ir 1-istabas studiju tipa dzīvoklis. Tiešām tas ir tas, ko gribas? Kad būs bērni, izvēli var smagi nožēlot. 

 

 

Budžets līdz 65000 :), ekstras - auto stāvieta, regulējami radiatori vai gāze. Ne koemosa cena - Jaunbiķeri. Ja stāvieta maksā kā Rusova ielā 10k tad nē paldies :D. Viss ok, zinu savu izvēli un tas būs 2 istabu dzīvoklis - neliels, lai nav jāmaksā 90k

Link to comment
Share on other sites

Richardss
pirms 5 stundām , ervie teica:

pirmā pieredze = SSku rokās un uz priekšu - veikt izpēti. kādi dzīvojamie rajoni eksistē, kādas mājas tur ir, un kas tiek piedāvāts.

ja rajonā jaunā projekta nav, tad arī piedāvājuma nav. un otrādi - lielākoties viss ir sludinājumos, speciāli neviens neko neslēpj.

kā jau tur kāds rakstīja - 40kvadrāti jaunā projektā būtu studio tipa dzīvoklis. vecā attiecīgi drošvien "one bedroom", t. i. 2divistabnieks.

cik tas ir praktiski - lai nu katrs spriež. piem man praktisks ir 2bedroom dzīvoklis - i pašiem pietiek, i ciemiņu ir kur nomest, un izmaksās daudz neatšķirās no 2istabnieka.

 

čierītī uz otrās līnijas bij tāds "ekonomisks" jaunais projekts, varbūt vēl nav izpārdots. tā jau viss labi smuki samērā nedārgi, augstie griesti, utt. BET. apartamentu plānojums!!! (dieszin ko zīmētājs pīpējis kad plānojis. tipa, dušas telpa pie ārējās ieejas, bet guļamistaba dziļumā izejot caur virtuvi....)

nu attiecīgi. veiksmi meklēšanā.

Paldies draugs! Saprotu, bišķin ieskatījos - cenas labas, sludinājumu nav. Izpirka noteikt visu 16,17 gadā :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Richardss teica:

darbs jāstrādā..

 

Jā, vai Teikā esi skatījies dzīvokļus Vairoga 32 ?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Richardss teica:

Kaivas projekts liekas, takā dzīvotu nekurienē.

Nav tik traki, projekts kā jau lielai daļai jauno - sasteigts un uz ātro peļņu orientēts, bet ērta trašanās vieta, samērīgi nedārgas pazemes autostāvvietas, ja noveicas, tad logi skatīsies un pļavu, nevis maksimu, kas būs pļavā pēc 10 gadien - who knows, bet tas ir cits stāsts. Par tavu budžetu nekas cits nesanāks, diemžēl. Par Kaivas ielas projektu varu daudz ko pastāstīt...

Link to comment
Share on other sites

Richardss
Pirms 19 minūtēm , staylez teica:

 

Jā, vai Teikā esi skatījies dzīvokļus Vairoga 32 ?

Esmu gan un cenas - astronomiskas!


Pirms 19 minūtēm , androidz teica:

Nav tik traki, projekts kā jau lielai daļai jauno - sasteigts un uz ātro peļņu orientēts, bet ērta trašanās vieta, samērīgi nedārgas pazemes autostāvvietas, ja noveicas, tad logi skatīsies un pļavu, nevis maksimu, kas būs pļavā pēc 10 gadien - who knows, bet tas ir cits stāsts. Par tavu budžetu nekas cits nesanāks, diemžēl. Par Kaivas ielas projektu varu daudz ko pastāstīt...

Paldies tev! Painteresēsimies un ja kas sazināsimies ar tevi - varbūt varēsi bišķin vēl ko pastāstīt!

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

65k būs tavi vai ar banku ? Ja ar banku, tad pirmā iemaksa atšķirāqs starp veco un jauno projektu uz saviem 5-10%. Ja ir sava nauda, tad jāskatās dzīvokļi, ko saimnieki pārdot, tur parasti var labi pakaulēties, ja ir "uz rokas" nauda visa. 

 

Es teiktu, ka 65k par jauno ir pa īsu, sanāk kaut kas ļoti neliels un kā minēja "sasteigts", brūkošas kaivas, kurām pazemes stāvvieta 5. korpusam sāka dalīties un palikt bīstami, arī salnas ir kaut kas uz to pusi. Svarīgi, ja pērc jauno dzīvokli, paskaties vai būvnieks, attīstītājs ir ilggadējs darbonis, kurš uzņemas kādas saistības un nav vienas mājas uzbūvēšanas SIA. Kaivām tā problēma, ka būvnieks bija mazs perdelis kuram maksātnespēja iestājas.

 

@androidz , klāj vaļā ko tu zini arī pa kaivām ? Esmu dzirdējis, ka plānas sienas, bet tas stiepjams jēdziens, patrāpījas skaļāki kaimiņi un jebkurā jaunajā projektā tā var teikt, tomēr būvniecība ir pieļaujamās normas trokšņu izolācijai.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Esmu nesen Kaivās nopircis dzīvokli, pirmajos korpusos, kas tika pabeigti pirmie. Tagad tā ir Ēvalda Valtera iela, nevis Kaivas. Ievācies vēl neesmu, tāpēc 100% sajūtu par dzīvošanu tajā projektā nevaru sniegt. Jā, pazemes stāvvietā vienā vietā ir saliktas stutes, bet avārijas stāvoklī tas neizskatās. Stāvvieta ļoti šaura, projektēts laikam priekš VW Polo :), bet izgrozīties var arī ar lielāku auto, esmu redzēji VW busiņus un pat Dodge Durango. Nopirktu, jo dzīvoklis bija vismaz 20% lētāks par citiem jaunajiem projektiem, un par tās summas starpību viņš sliktāks nav, es vismaz tā ceru :) Ja kas interesē lūdzu precīzākus jautājumus.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pašlaik dzīvoju Kaivas ielā Jaunbiķeros, ko visi slavē kā kvalitātes etalonu trekno gadu jaunajiem projektiem un kā vismaz galvas tiesu pārāku par Kaivas 50 vājprātu (nekā personīga, bet tās mājas man liekas par tuvu un par piebāztu + vēl te minētais par plānajām sienām un brūkošo parkingu + teritorijas iekšiene arī diezgan padepresīva šķiet, kā arī, izskatās, ka tur ir baigas problēmas ar parkingu) - nu paldies, slikti galīgi nav, bet būt īpašnieks arī tai relatīvi labajai dzīvesvietai es negribētu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Nu tu salīdzināji pirkstu ar pimp$! Bet arī cena atbilstoša, mazākais ko tagad redzu 92k par pirmā stāva 2stabnieku! Un ja vajag līdz sab transporta pieturām, kas ir pie skaya, kādas 15 min ko kājām hujārīt.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 8 minūtēm , androidz teica:

sab transporta pieturām, kas ir pie skaya, kādas 15 min ko kājām hujārīt.

True, bet durvju priekšā 214.maršrutnieks, kaut kāds sabtranss pa Juglas ielu taisās kursēt, vismaz pieturas ir un sievasmātes aplī ar sabtranss ir.
Mājas nav sliktas, bet ideāli arī nekas tur nav. Man vienkārši daži draugi strādā lielajos attīstītājos, nu tad pie alus kausa pastāsta par visa veida kasjakiem sākot no projektēšanas procesa un kā tos risina - paldies, dzīvokli es nepirkšu.

Link to comment
Share on other sites

Mans reitings: 

padumjo laika mājas > Kaivas iela (Dzimtā sēta) > projekts Mežaciems > Jaunbiķeri > Privātmāja Ulbrokā/Vālodzēs ....

Link to comment
Share on other sites

Richardss

Jā gan, ņemu uz kredītu. Cenas pilnīgi visam uzskrūvētas arī mēbelēm. Nebrīnos, kā liela daļa, kuriem nav īpašumu pilns, vai nav atstāts miljons mantojumā brauc prom. Žēl gan, ka tā. Pēdējo gadu laikā jaunajiem pa 20% cenas uzauga.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds jautātu man, tad tagad ir muļķīgi pirkt dzīvokli, jo cenas tiešām ir debesīs saskrējušas. Konkrētā guļamrajonā vairs nav NEVIENA četristabu dzīvokļa pārdošanai, lai gan dzīvojamajā ēkā, kurā dzīvoju, vien ir vismaz pāris desmiti tādu. Nav konkurences pārdodot, līdz ar to pirkšana uz paša atbildību. Pēc gadiem trim varētu mainīties situācija.

 

Pirms 47 minūtēm , Richardss teica:

Nebrīnos, kā liela daļa, kuriem nav īpašumu pilns, vai nav atstāts miljons mantojumā brauc prom.

Šito īdēšanu gan izbeidzam.
Mūsu dzimtā viss ir ļoti vienkārši - visi puiši, kas aizgāja uz augstskolu, tagad dzīvo Latvijā (izņemot jūrniekus, kuriem ģimenes ir šeit) un ar nopirktiem saviem dzīvokļiem - jūrniekiem privātmājas, ne dzīvokļi. Kas uz augstskolu negribēja, jo grūti - tagad ir Anglijā/Īrijā. Ja viņiem pajautātu, kas par privileģētajiem palikuši Latvijā, tad gan jau līdzīgas sūdzības un attaisnojumus dzirdētu.

Labots - usver
  • Patīk 2
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , usver teica:

Mūsu dzimtā viss ir ļoti vienkārši - visi puiši, kas aizgāja uz augstskolu, tagad dzīvo Latvijā (izņemot jūrniekus, kuriem ģimenes ir šeit) un ar nopirktiem saviem dzīvokļiem

Šito fufeli arī beidzam dzīt. Paralēles starp augstskolu un labklājību labi kalpo kā iegansts, lai tīni dabūtu uz skolu, bet dzīvē tas tā nestrādā. Jā, augstskolas diploms pierāda, ka cilvēkam, iespējams, ir kaut kādi mērķi un gribēšana, bet ne vienmēr viss izdodas kā gribētos. Nereti daudz kas saiet šķērsām un nav tev ne māja, ne dzīvoklis. Nav un viss.

Labots - raivix95
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , raivix95 teica:

cilvēkam, iespējams, ir kaut kādi mērķi un gribēšana, bet ne vienmēr viss izdodas kā gribētos

nenulab, ir cilvēki kam izdodas, un pēc tam saprot, ka vajadzētu kaut ko pamācīties. bet šķiet ka neizdevušos izglītoto ir daudz mazāk kā to, kas nemācījās, un tagad ņaud ka viss un visur ir slikti, un ka (ieliec savu favorīto te) ir vainīgi pie viņu dzīves likstām.

Link to comment
Share on other sites

kaaposts1
1 stundu atpakaļ, usver teica:

Mūsu dzimtā viss ir ļoti vienkārši - visi puiši, kas aizgāja uz augstskolu, tagad dzīvo Latvijā (izņemot jūrniekus, kuriem ģimenes ir šeit) un ar nopirktiem saviem dzīvokļiem

lielisks joks

Link to comment
Share on other sites

Nopirktiem vai kredītā paņemti? Tās ir divas atšķirīgas lietas.

P.S  Augstskola kā visas dzīves problēmu risinātāja ir laikam tiešām neizdevies joks! Domāju, ka pat doktora grādu var dabūt jebkurš daudz maz domājošs, ar mazliet gribasspēku apveltīts indivīds!

 

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , xp teica:

Augstskola kā visas dzīves problēmu risinātāja ir laikam tiešām neizdevies joks! Domāju, ka pat doktora grādu var dabūt jebkurš daudz maz domājošs, ar mazliet gribasspēku apveltīts indivīds!

Nevar viss. Ja tā nav kaut kāda Alberta koledža humanitārajos.

 

Tagad vispāŗ nekustamajam ir uzkāpušas cenas, īpaši Rīgā. Viens variants kā ierakstīties 65k ir pirkt vienam no pirmajiem jaunajā projektā pie normāla attīstītāja. Bet uzmanies no pirmajiem stāviem un pazemes stāvietu. Manā mājā pirmajā stāvā ir daudz aukstāks. Tā kā man ir dzīvoklis ar 2 ārsienām un augstākos stāvos, dienas saules pusē, tad ziemā siltumu tērēju smieklīgi maz ar viedajiem radiatoru galvām (par koplietošanas telpu siltumu maksāju tagad pat vairāk nekā dzīvokli).

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , usver teica:

Pēc gadiem trim varētu mainīties situācija.

 

Protams var mainīties, bet īret visu mūžu arī nav prātīgākais darbs, ņemot vērā ka paliec vecāks, bet patstāvīgas dzīves vietas nav.  Pluss vēl ja ir sīči, tad katru reizi pārceļoties dzīvot citur ar ģimeni, sīčiem jāmaina skolas vieta, ja nevar izbraukāt.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 4 stundām , staylez teica:

ņemot vērā ka paliec vecāks, bet patstāvīgas dzīves vietas nav

Esi reāls, tāpat galus atdosim pansionātā, bet to dzīvesvietu sīči pārdos pie pirmās izdevības.
Viena liela kļūda, ko daudz kur gadījies novērot, sevišķi, kas pie naudas tika deviņdesmitajos - būvēt māju uz vairākiem simtiem kvadrātu, 3os stāvos, lai nu visām atvasēm un vecvecākiem ir vieta, dzimtas saknes kur dzīt, bla bla bla - a ņifiga, mūsdienās vairs nav aktuāli, nekad nezini, ko gribēs un kur dzīvos/strādās bērni.
Esmu gana iztiesājies par kapeikas vērtiem mantojumiem, aiz sevis atstāt neko negribu.
Tāpat gana daudz dzirdēts par cilvēkiem, kas iekārtojas labā darbā, aug, pērk dzīvokli.... netāu no biroja. A kantoris pārvācas. ;)
Skolas, starp citu, sīči tāpat maina gana regulāri. Tiks kādā sakarīgā valsts ģimnāzijā, da i vadāsi ka nemetas no Juglas uz Āgenskalnu vai no Imantas uz centru.
Pirkt ir it kā lētāk, bet zaudē mobilitāti. Īrēt var to, ko grib, tur, kur vajag, par tik, cik var atļauties. Vienīgais, ko ir jēga pirkt - zemi, bet arī ne jau 1200 metrus kaut kādā plakanajā bezainavas vietā, tipa Mārupē, Rāmavā vai tajos psihi jebanātiskajos ciematos ar pa pusei identiskām suburbijas mājelēm, kur notiek neoficiāli neraks'titā sacensība, kuram krutās zālpļāvēja robots un lielāka diametra batuts, kur bērniem visu vasaru nelēkāt. https://www.imdb.com/title/tt1285309/ baigi smuki parādīts, iesaku filmiņu. 3000-10000 kvadrāti, biš reljefs, uzlikt 120-150 kvadrātu vienstāva māju, cits stāsts. Pietika divas vecmammas redzēt - vienu, kura uz otro stāvu uzkāpt nevarēja, un otru, kas nokāpt nevarēja, paldies, negribu sev māju, kurā esmu cietumnieks.
Bet, pasaule ar to ar skaista, ka katram savas prioritātes un ekspektācijas uz nākotni :)

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Esi reāls, tāpat galus atdosim pansionātā, bet to dzīvesvietu sīči pārdos pie pirmās izdevības.
Viena liela kļūda, ko daudz kur gadījies novērot, sevišķi, kas pie naudas tika deviņdesmitajos - būvēt māju uz vairākiem simtiem kvadrātu, 3os stāvos, lai nu visām atvasēm un vecvecākiem ir vieta, dzimtas saknes kur dzīt, bla bla bla - a ņifiga, mūsdienās vairs nav aktuāli, nekad nezini, ko gribēs un kur dzīvos/strādās bērni.

Blads, Zelta Vārdi!!! Es savu suņā būdu ar šiem principiem  būvēju, nu labi ir kur gaļu cept, bet man māja ir 450+

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , versatile teica:

A kantoris pārvācas.

 

Tā būtu mazākā problēma, pats paspēsi nomainīt darbu 10 reizes. Nepiekrītu tavam redzējumam, bet katrs dara pēc savām iespējām un vēlmēm, jo dzīvoklis Rīgā varētu arī būt, ka lielisks investīcijas īpašums, jo dzīvokļa cenas labos rajonos vienmēr būs augstākas, nekā iegādes brīdī.

 

Ja īpašums pēc tam pieder, kas ir izmaksāts! Tad vienmēr jau var pārdod dzīvokli, un par atlikušo naudu vecumdienās nopirkt mazu māju ārpus Rīgas un sanāks nauda baltam mersim i paceļot par atlikušo naudu. Nē nu man jau nav neviens jāmāca katram jau galva uz pleciem.

Labots - staylez
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Būdas esamībā vienīgais un galvenais labums, ko es saskatu, ja ir normāls dārzs (par pierīgas ciemiem ir grūti ko labu teikt), vismaz vasarā ir kur šašļiku pagrillēt un alu padzert zem saules (kā šovasar). Pārējais ir vienas vienīgas galvassāpes, saīstītas ar pļaušanu, tīrīšanu, šķūrēšanu, remontēšanu. Sīkie tāpat pēc ~20-25 gadiem notīsies (kas ir pilnīgi loģisks risinājums, ar senčiem dzīvot ir privātās dzīves pašnāvība), da i paliksi savā būdā labākā gadījumā divatā. Un cipars, par kādu tu to suņubūdu nopirksi/uzcelsi, pierīgā būs tik kosmisks, ka kredīts paliks vēl mazbērniem (vismaz būs kaut kas, ko uzdāvināt viņiem, HA). P.S. Pats mitinos 602. Mežciemā, un tuvākā laikā neko mainīt netaisos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@M@R$$ vai, cik tu spēcīgi kļūdies....  Dzīvo vien savā 602 sērijā un priecājies! 
Es pārvācos no dzīvokļa Rīgā uz privātmāju. Un ne sekundi neesmu nožēlojis. Galvenais mājas pluss ir krietni zemākas izmaksas! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Ronalds teica:

Galvenais mājas pluss ir krietni zemākas izmaksas! 

Man šķiet, ka te tu kļūdies.

 

Galevanais pluss privātmājai - nav jāklausās, kā kaimiņš liek kluci, 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@ju nekļūdos gan!

Cik eur/m2 tagad ir tipisks rēķins par dzīvokli Rīgā? Vienīgais kas dzīvokļos ir lētāk ir interneta pieslēgums. 

Man mājas izmaksas - 100 eur/mēnesī elektrība, 200 eur sezonai malka.  Skaidrs, ka ja kurina ar gāzi, tad dārgāk. Paziņām par ~140m2 māju 80 eur mēnesī izlīdzinātais. Cik Rīgā būtu rēķins par apkuri 140m2 dzīvoklim?

Link to comment
Share on other sites

Pag, tu tiec līdz tam, kad jumts jāpieremontē, jāpārkrāso fasāde un tml. Tagad vēl daudziem lokālās kanalizācijas jārēgistrē, katru gadu, šķiet (nezinu precīzi, man pilsētai pieslēgums), būs jāpārsertificē. Ja kas nebūs OK, tad ņem un pārtaisi. Tas nebūs lēti. 

Gan jau nonāksim līdz tam, ka būs jātaisa regulāras tehniskās apskates arī privātmājām. 

Ievāktos kādā jaunajā dzīvokļu projektā, kur arī apkurei ir katram dzīvoklim savs loks, vai pat savs gāzes katliņš, ar gan jau teiktu sākumā, ka lēta dzīvošana.

 

Cita lieta, ka dzīvoklis ir kopīpašuma daļa. Ja tur būs sūdīgi pamati vai sāks tecēt jumts, tad ej nu vienojies ar visiem, ka kopā jātaisa, it sevišķi, ja tas nav tavā "podjezdā". 

Link to comment
Share on other sites

Vienam patīk māte, citam meita. Vienam kaifu sagādā fasādes pārkrāsošana, cits pēc nekā tāda nealkst. Nav vērts strīdēties, katram savs.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Vot dorņi, cilvēkam diezgan konkrēta prasība - 2istabnieks jaunajā projektā, a jūs mēģinat viņam māju piespēlēt!


pirms 2 stundām , M@R$$ teica:

P.S. Pats mitinos 602. Mežciemā, un tuvākā laikā neko mainīt netaisos.

Jauka kāpņu telpa, smaržīga misene, lifts ar vēsturisku statusu, pagalmā ballīte katru vakaru, kad ir silts laiks un nelīst. Kā pluss, auto var nolikt bez lielām problēmām.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...