Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Pirms 12 minūtēm , MartiniB teica:

naff

interesanti kas ir tajā linkā, ko ieliku :D

https://www.rdveikals.lv/products/lv/188/269479/sort/1/filter/0_0_0_0/58PUS7555-12-televizors.html

arī RD viens ieklīdis.. tiesa bez andrīša..

 

 

Pirms 12 minūtēm , MartiniB teica:

RD

a ko ieciklēšanās uz RD?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Nu ja 8k seerijai nav 100Hz, tad 7k seeriju nemaz peetiit nav veerts

un mekleeju 50", 55" apskatu tikai OLED kontekstaa, jo mazaaku Philipsam nav,

LG tikko paraadiijaas 48" OLED, bet cena nesmuka pat i-net bodees

 

RD tamdeelj, ka pagarinaataa garantija neparedz naudas izmaksu, bet tikai produkta aizstaashanu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , MartiniB teica:

RD

tad jau tev atliek vien tikai tevis minētais variants... 

btw.. philips dēļ amiblight vai android?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Ambilight un Philipsi labaak tiek galaa ar muusu chaabiigo SD, arii kustiibu izliidzinaataajs labaak patiik nekaa citiem

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Starp citu Phillips Ambilight nak divas variacijas ar AndroidOS vai SaphiOS. Saphi ir pashvaki ar programmaam, bet loti labi strada ar Smart STB. Kam es neslepshu dodu lielaku priekshroku par Android programmas versiju. Vismaz katru dienu lietojot nav bijis, ka nokrashotu vai tamlidzigi. Streamot var no datora uz TV, gan skatities youtube utml.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Zin... teica:

Ņem to bez Andra

Es personīgi neņemtu bez. Andri vajag, lai varētu KODI lietot

Link to comment
Share on other sites

Par philips vien varu piebilst, ka iepriecināja klasiskās pults otrā pusē atrodamā burtu un ciparu klaviatūra ar ko meklēšana rakstot atslēgas vārdus biku patīkamāka, it sevišķi, kad apnīk cīnīties ar balss meklēšanu izklaidēties :D

no otras puses esmu dzirdzējis lieliskas atsauksmes par lg maģisko pulti.

Labots - Vaskis
Mistake
Link to comment
Share on other sites

MartiniB
Pirms 20 minūtēm , Vaskis teica:

ka iepriecināja klasiskās pults otrā pusē atrodamā burtu un ciparu klaviatūra

shogad buus atkal jauna dizaina pults, bez shaadas fiichas, toties ar gaisminjaam

jaunu divriteni ir gruuti izgudrot, tamdeelj jaapameegjina, kaa buus bez seedeklja

 

100Hz nu vairs tikai OLEDiem pienaakas, LCD visi kaa viens 50Hz,

esmu shokaa par taadu "progresu", kaadu briidi nebiju sekojis liidzi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , MartiniB teica:

fiichas

fīča laba.. es gan neteiktu, ka bieži izmantoju :D

Link to comment
Share on other sites

Ņem ciet to 8804, būs labāks par šī gada 8.sēriju, kas īstenībā ir aizstājējs pagāšā gada 7.sērijai.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu ka geimers cepas par hz..bet tv un filmām lai nebūtu soap movie efekts tāpat tie 100 nav vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Paskaidro tuvāk par to , kā fakts, ka TV būs 50Hz panelis , nevērsīs to, ka nebūs iespējams panākt tā saucamo ziepju operu efektu? Vai tad par to neatbild visādas Motion Plus un analogās kustību izlīdzināšanas tehnoloģijas, kuras ir ieslēdzamas un izslēdzamas, un ir sastopamas gan 50/60Hz gan 100/120Hz paneļu Tv modeļos?

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām kāds ir iedomājies, ka tehnoloģija sāks iet pretēji progresam? Dīvaini, ka laikā, kad herci mārketoloģiem gāja augšupejošā secībā, un neviļus pašlaik specenēs tiek rakstīti 1400, 1800 Hz, tad gan neviens neīd, bet par 50 Hz gan uzradies cepiens..

Vai arī, es zābaks, kaut ko nesaprotu?

Ej nu sazin vēl, kas tas ir.. vienam Picture Quality Index, otram Picture Mastering Index

Labi, laikam jaucu pi*pi ar pirkstu....

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

2020.07.14. , 20:15, MartiniB teica:

Ambilight un Philipsi labaak tiek galaa ar muusu chaabiigo SD, arii kustiibu izliidzinaataajs labaak patiik nekaa citiem

Par Ambi daži jaunumi, kas sprāgušajam 10+ gadīgajam nebija, ir, ka var tv Ambi sapārot ar tām Philips hue lampām, to gan neiznāk lietot, jo pagaidām nav hue. Otra, ko lietoju ir, ka Ambi var palaist kā neatkarīgu apgaismojumu, bez tv skatīšanās kā sienas lampu. Trešā, kad slēdzas tv modinātājs no rīta, tad ambi ar lēni pieaugošu spilgtumu līdzi spīd, to pieminu, jo agrāk gribējās speciālo gaismas modinātāju, taču tā arī līdz tādam netiku, neko jau daudz tas man nedod, jo neguļu vienā telpā ar tv, bet biku jau no viesistabas iespīd;) Protams, jaunatne kaifā ir par spotify drillēšanu ar Ambi disko efektu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Jainit teica:

Paskaidro tuvāk par to , kā fakts, ka TV būs 50Hz panelis , nevērsīs to, ka nebūs iespējams panākt tā saucamo ziepju operu efektu? Vai tad par to neatbild visādas Motion Plus un analogās kustību izlīdzināšanas tehnoloģijas, kuras ir ieslēdzamas un izslēdzamas, un ir sastopamas gan 50/60Hz gan 100/120Hz paneļu Tv modeļos?

Tieši tā .un tiem feikajiem kadriem vajag tos Hz. Lai var vairāk feikos kadrus sazīmēt .   Bet filmās kur 24  hz ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , MasteR's teica:

55sm9800 - 120hz & HDMI 2.1 - future proof, iesaku, lietoju kopš gada sākuma.

tas tas elžī?

intereses pēc, reku ārzemnieku apskatnieki sūdzas par sliktiem skatīšanās leņķiem un "background bleeding", vai tiešām ir tik jūtami dzīvē?

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs cik prasīgs skatitājs..visiem ips tas ir redzams kaut kādos apstākļos...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, osscar said:

Tieši tā .un tiem feikajiem kadriem vajag tos Hz. Lai var vairāk feikos kadrus sazīmēt .   Bet filmās kur 24  hz ?

60 Hz panelim "ziepju operas efektu" šogad nopērkamajiem nevar nekādīgi panākt? Tiem Tv kustību izlīdzinošās tehnoloģijas vairs netiek liktas? 50/60 it kā sanāk vairāk kā 24. Tā arī nesapratu, kādēļ 120Hz paneļiem būs "ziepju operas efekts" un 50 nebūs un kādēļ tā kustību izlīdzināšanas opcija vairs nav ieslēdzma/izslēdzama?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Viņa ir izslēdzama, bet dedaultā ir  ieslēgta. Nu ar 100hz teorētiski var vairāk feikos kadrus ielikt nekā ar 50z...skaidrs ka arī 50hz paneliem ir tā funkcija, bet nu es vismaz visos režimos to slēdzu laukā.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Es pēc biedra apgalvojuma, ka "bet tv un filmām lai nebūtu soap movie efekts tāpat tie 100 nav vajadzīgi" , sabijos, ka ražotāji sākuši ekonomēt un 50 Hz paneļiem šo fīču vairs nemaz nepiedāvā, bet izrādās ,ka biedrs vienkārši kļūdās. Pats skatos pēc jauna TV un "kustību līdzinātājs" man ir "Must have" opcija - vienīgais veids, kā 25 fps IPTV sporta straumes dabūt man patīkamā 50fps veidā (kaut arī ar artefaktiem). 

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Nu redz katram savs..man nah tā funkcija - ja nav oriģināli filmēts ar 50hz tad nav. Neesmu tik jutīgs uz to pludenumu, bet filmās besī tas mākslīgais plūdenums.


Vai kāds redz atškirību ka iebāzti 1 vai vai vairāki fake kadri..tas cits jautājums..ja runā par 50 vs 100

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Jainit teica:

"kustību līdzinātājs" man ir "Must have" opcija

Jebkurš bildes mākslīgais uzlabotājs ir mīnuss. Normāla TV bilde ir 25 kadri sekundē, kas jau tā normālu kino 24 kadri sekundē, par laimi, nemanāmi sačakarē. Bet zīmēt klāt reāli neesošus kadrus, nu nē, ja ir tāda opcija, jāatslēdz momentā, tāpat kā visi pārēji "uzlabojumi", ja gribas redzēt normālu bildi.

Link to comment
Share on other sites

Filmas jau sen liela daļa filmē ar daudz lielāku frame rate un pēc tam konvertē. Tā kā reālo bildi mazas cerības redzēt tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , raiviic teica:

Bet zīmēt klāt reāli neesošus kadrus, nu nē, ja ir tāda opcija, jāatslēdz momentā,

Televīzijas kameras kopš seniem laikiem tāpat katru puskadru uzņem atsevišķi, tāpēc tā dēvētās televīzijas filmas arī izskatās tik "plūdeni".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , raiviic teica:

Jebkurš bildes mākslīgais uzlabotājs ir mīnuss.

Es it kā diezgan skaidrā latviešu valodā pat paskaidroju, kādēļ un kādās situācijās man tas nepieciešams , speciāli izcēlu, lai netrigerētu "24p filmu" estētu, bet nē.. nesanāca. :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

ka tēma tūlītas jau nonāks līdz šim:

Tēma, ne tēma, bet mūsdienu provaideru TV bokši paredz iespēju arī šādu TV pieslēgt vismaz caur kompozīto video ieeju/izeju.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Jebkurš bildes mākslīgais uzlabotājs ir mīnuss

Es nu gan tā neteiktu. Ja TV man "dohliju" videomateriālu, ar kuru kompis pat ar visiem saviem "krutajiem dzelžiem" netiek galā, ļauj noskatīties daudz maz normāli, kāpēc ne.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kas tie interesanti par formatiem, vai kads tas materials, ko tavi "krutie dzelzi" nespej?

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

varbūt domā to , ka TV defaultā upskeilo un "izskaistina" bildi....skaidrs,ka kaut kāds iebūcvētais pleijieris vai kodeks to dara līki...ja nav pareizā kodeku paka un pareizie iestatījumi, filtriem, upskeileriem, nosie reduction, algoritmi, asums  etc etc.

Link to comment
Share on other sites

Nu sporta un citām pārraidēm tie izlidizinātāji nav tik slikti

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man TV ir pieslēgts kā datora papildus monitors. Internetā novilktu failu zemas kvalitātes failu, kas telefonā vienam otram liktos ok, uz 65" TV iebūvētais pleijers rāda labāk, kā no datora skatoties uz tā paša TV, nekad neesmu iedziļinājies formātu atšķirībās, vecais teļļuks gan šo to neatskaņoja, tad bija vajadzīgs dators, tagadējais gremo visu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nesaku, ka sportam neder, bet nu  izslēgt viņus reizēm ir psc čakars caur menu opcijām. Tad veglāk izslēgt visiem attēla režīmiem vismaz man...vai atstāt vienu pielāgoto sportam.


tyur jau tā lieta ka datorā ari var salikt visu to pēcapstrādi + ar daudz, daudz, mega daudz plašākām kustomizācijas iespējām. Man arī HTPC pieslēgts pie 4K paneļa, viss ir ļoti labi, jo settingus esmu salicis kā man vajag .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , aoma teica:

Internetā novilktu failu zemas kvalitātes failu

Sūdam neko nav iespējams uzlabot un visi tie ulučšizaizeri tikai vairāk sapis to bildi. Nē, nu ja to neredz un liekas, ka viss labi, tad laimīgs cilvēks esi. Vajag skatīties video ar augstu bitraitu un neko tur nevajag ne uzlabot, ne raustīšanos izlīdzināt, ne 200Hz. Pareizi te teica, kino ir ar 24 kadriem, bet televīzija ar 50 puskadriem un neviens ulučšizaizers kadrus pielikt nevar. Tā bildes uzlabošana ir tas pats, kā skaņā tembrus uz augšām un apakšām līdz galam uzkriezt, lai ''labāk skan'' , nevis klausīties orģinālu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , osscar teica:

Tad veglāk izslēgt visiem attēla režīmiem vismaz man..

Filmu režīms tak visiem pieejams

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...