Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Jautājums par to, kāpēc tagad gandrīz visi TV ir ar sūdīgu energotaupības tipu, tas ir dēļ kaut kādu regulu izmaiņām, kurām TV netiek līdzi un nespēj tik ekonomiskus uzražot?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ivo teica:

Zinātāji, iesakiet lūdzu, kāda šobrīd būs sakarīgākā izvēle 65 collu segmentā? Budžets līdz/ap 1k.

Paldies.

Samsung Q80A ir ļoti labs par savu cenu.

Link to comment
Share on other sites

2021.12.4. , 23:29, RHS teica:

Q80A

Kas ar Q67A, būtiski sliktāks būs?

Link to comment
Share on other sites

2021.12.4. , 13:50, ivo teica:

Zinātāji, iesakiet lūdzu, kāda šobrīd būs sakarīgākā izvēle 65 collu segmentā? Budžets līdz/ap 1k.

Paldies.

Sony XR65X90J

Link to comment
Share on other sites

2021.12.4. , 23:29, RHS teica:

Samsung Q80A

Vēl - cik skatījos, tad šamējam ADS panelis nevis VA. Tas varētu būt trūkums?

Vēl te iepriekš bija nievājoši izteikumi par Samsung NEO sēriju - cik skatos, tā ir jaunākā QLED sērija, visai augstās cenās - kur ir problēma?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Q67A būs būtiski sliktāks. Q80A ir VA paneļi, tātad labāka bilde lat par QN85A.

Samsung X90J ir gandrīz līdzvērtīgs, bet maksā vairāk.

Pa Sony cenu jau gandrīz sanak OLEDs

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , RHS teica:

Q80A ir VA paneļi

Cik skatījos apskatus, tad nav tur VA panelis

Pirms 20 minūtēm , RHS teica:

Sony cenu jau gandrīz sanak OLEDs

Sony maksā aptuveni tikpat cik Q80A - abi ap štuku

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Arnis2002 teica:

jāņem

ko nozīmē - jāņem?

Man radinieks meklē TV KONKRĒTĀ budžetā - kategoriski nav gatavs maksāt virs štukas, ideālā variantā 800-900 eināri.

Link to comment
Share on other sites

Q80A ASV tirgū ir IPS panelis, Eiropā VA. Viņš ir kā Q80T.

65 collu versija maksā ap 960(Black Friday vispār tik 840).

Sony maksās virs 1200 un nav labāks.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , RHS teica:

un nav labāks.

Neticu, ka Sony 9. serijas televizors nav labāks par Samsunga 8.sērijas pašu pirmo modeli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visi jaunie ir gana labi. Ja nav specifiskas prasības var ņemt praktiski jebkuru. Es pagājušajā gadā paņēmu lielo LG, iepriekš skatījos filmas datorā, bet gribējās lielāku ekrānu. Mīnuss - Netflix lietošanas patēriņš ir būtiski pieaudzis. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Hisense teica:

Neticu, ka Sony 9. serijas televizors nav labāks par Samsunga 8.sērijas pašu pirmo modeli.

Uz tām sērijām neskaties, 9.sērija vairs nav labākā, jo tagad ir citas sērijas vēl augstākas. OLED A sērija un 8K Z sērija. Tas X90J modeļu saraksta ir pa vidu, nevis augšā. Ir 4 labāki modeļi.

Un palasi apskatus.

pirms 2 stundām , Metrs teica:

Visi jaunie ir gana labi. Ja nav specifiskas prasības var ņemt praktiski jebkuru. Es pagājušajā gadā paņēmu lielo LG, iepriekš skatījos filmas datorā, bet gribējās lielāku ekrānu. Mīnuss - Netflix lietošanas patēriņš ir būtiski pieaudzis. 

Tas gan, ja neskatās 4K HDR filmas vai nespēlē max kvalitātē, tad var pirkt lētos TV

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Visi bezsakara runajat par TV, nosauciet piecus labakos , lai kas ienak uzreiz skaidrs, nevis vel cik lapas jalasa ar muljkjibam. Kraanu staipitaji un tuksi runataji.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Nuu vispār jau katram pielietojumam un budžetam būs savs "labākais" 

 

Nu nevajag panorāmai krutāko OLED vai nopietnai geimošanai lētāko LED, ka arī cenas visu laiku diezgan mainās gada laikā un modeļi reizi gadā un ne reizē. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Visi bezsakara runajat par TV, nosauciet piecus labakos , lai kas ienak uzreiz skaidrs, nevis vel cik lapas jalasa ar muljkjibam. Kraanu staipitaji un tuksi runataji.

Tavs komentārs ir bezsakarā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mani 5 centi:

 

Neesmu baiss specs pa televizoriem, un kad briedu uz veco TV rotāciju (LG 42LA6130 nomaiņu), izbraucu cauri daudz un dažādus forumus un youtubes apskatus. Gudrāks nepaliku, tikai sajaucu sev galvu vēl vairāk. Finālā nobriedu uz androidTV, jo laukos ir gan tizens gan webos, kas dara savu darbu lieliski, bet gribējās ko vairāk(attiecīgi varētu nolikt lādē RPi3, kas līdz šim kalpoja kā mediaboksis).

Daudz neprātodams, aizkātoju uz RD veikalu un papētīju (paklausījos) tur televizorus. Xiaomi būtu laba izvēle, bet skaņai uzreiz ir jāņem soundbārs, jo standarta skaņa ir nekāda.

Ļāvos pierunāties un Philips TV, un tā nu sanāca apgreids uz iepriekšējā gada 58PUS8545. Ambilaights ir laba lieta un qwerty klaviatūra pultij aizmugurā ir vispār super.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , RHS teica:

Tas gan, ja neskatās 4K HDR filmas vai nespēlē max kvalitātē, tad var pirkt lētos TV

Piebildīšu, ka nevajag pat 4k HDR - arī HD filmas tie TV atskaņo ļoti atšķirīgi un ir nevienkārši atrast tādu kas pustoņus kino normāli rāda. Bet nu jā - katram sava vajadzība.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Zin... teica:

nopietnai geimošanai

geimot uz tā TV neviens netaisās, TV ir domāts skatīšanai. 4K kontentu arī diez vai lūrēs. Es radiniekam tomēr ieteicu to sony, jo: 1. Android 2. I'ts a Sony.

pirms 12 stundām , Racer teica:

pustoņus kino normāli rāda

90% ierindas pilsoņu nesapratīs par ko ir runa. Tā ka par šo droši vien var neiespringt.

Galvenais te būtu normāls spilgtums un kontrasts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

90% ierindas pilsoņu nesapratīs par ko ir runa

es domāju 99,95% mani ieskaitot

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , INTRASERVERNET teica:

Visi bezsakara runajat par TV, nosauciet piecus labakos , lai kas ienak uzreiz skaidrs, nevis vel cik lapas jalasa ar muljkjibam. Kraanu staipitaji un tuksi runataji.

Atbilde uz tavu jautājumu-

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Hisense teica:

Atbilde

Tā, kā TV modeļi vienā pasaules galā ir pilnīgi citi nekā otrā, vai arī modeļi tie paši bet parametri citi (ražotāji laikam tā izklaidējas), tad šim apskatam ir 0 vērtība pie mums.

Labots - ivo
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Labākajam TV pasaulē vaajdzētu būt Samsung microLED. 110 collas, maksā 150 tūkstošus. Šādu TV kā labāko, laikam visiem nevar ieteikt

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

tad šim apskatam ir 0 vērtība pie mums.

Īsti nē, Hdtvtest kanāls bāzēts UK, tā kā Eiropas modeļi. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , ivo teica:

Tā, kā TV modeļi vienā pasaules galā ir pilnīgi citi nekā otrā, vai arī modeļi tie paši bet parametri citi (ražotāji laikam tā izklaidējas), tad šim apskatam ir 0 vērtība pie mums.

Samsungam ir tikai atšķirība starp modeļiem Eiropā un citur pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atskaitei - radinieks tomēr paķēra Q67A 65 collas. Viņam bija svarīgi, lai LMT var paņemt uz nomaksu ar kopēju rēķinu ar sakaru pakalpojumiem. Un 300 eur ietaupījums arī bija arguments.

Ar pirkumu ir apmierināts, rāda labi. Es arī nekā slikta neredzēju, bilde ļoti OK.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Sheit ir diezgan beznozimigi diskutet, jo vienmer bus kads labaks, kads sliktaks TV. Nav man nekads augstas klases TV, es teiktu kadas zemas klases Philips. Un mani apmierina. Lietoshu tik ilgi, kamer draudzene nebakstis. Ieprieksh lietoju Panasonic Plasma TV, ta ka mainot dzives vietu tas bija smags, paliels un draudzene velejas ko jaunu, gan musdienam ar iesprjam, tad nolemam par labu iegadaties citu. Citadi es to lietoju loti ilgi un man bija labi.
s-l400.jpg

Sent from my SM-N986B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Labs vakars

Šodien izbeidzās TV, pamainīju nedaudz tehnikām izvietojumu un mistisks čuš, lampiņa vien midžinās un neslēdzas iekšā

Rīt vajag ko dabūt vietā, šis būs ok?

Samsung QE55Q70A

Link to comment
Share on other sites

TV sadabūta iepriekšminētais.., jāšanās ar reša savienošanu nav pazudusi, gluži kā ar pavecāko LG iepriekš

Šim gan ir eARC, ja tas ko maina

Brīžiem neatceras vairs resi un to izslēdz, bet visādi citādi tv resi iekšā slēdz..

Miboksis pie reša, tad skaņa tumbās ir. Kā palaiž YT caur TV aplikāciju, tā klusums

Kautkāds netflix atvērās, tad skaņa aizgāja cair resi uz tumbām, bet skaņa tāda kā uzkāries kompis skanēja pirms 10+ gadiem, nezinu, prosta gļuks vai kas tur tai skaņai izskaidrojums..

Vel jāpačakarējas

Izdevās skaņu atrisināt (skaņa, ja skatās no TV aplikācijas)

Kautgan nē, brīžiem TV rāda, ka piespraustais resis nav pielikts pie hdmi arc un piedāvā lai to izdaru, kautgan ir arc iesprausts, tad viņš pats atalēdz resi un turpina skanēt tv skalrunos.. kautkā viņš aizmirst to resi

 

Bilde normāla itkā, mega apmierināts nejūtos.., bet ir normāli :D

 

p.s kautkur iepriekš te lasīju arī šito- bilde vidusdaļā pie horizontālas samērā lēnas kustības noraustās..

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

2021.05.3. , 23:05, xp teica:

Nu, kad tikko nopirku bija gļuks ar bluetooth austiņām - kad austiņas ir savienotas, tad pults sāka gļukot - nepārslēgties u.t.t. - beigās pat atbrauca samsung serviss nomainīja visas iekšas, bet tāpat gļukoja - rezultātā pēc jaunas firmwares upgrade gļuki pārgāja. (Brīnos kā paši no samsung par šo lietu neiedomājās).

Nākamais gļuks, kurš pēc daudziem upgrade ir samazinājies, bet ne pazudis ir - pie kautkādiem filmu/pārraides kadriem ir problēma ar Motion/Judder/Stutter/Frame Rate . Dabā tas parādās, ka rāda kaut kādu ainavu griežot horizontāli kameru - tas nenotiek plūdeni, bet saraustīti. (par šo ir pilni forumi - tieši izteikti ir ar 2020. gada modeļiem)

Nu vairāk neko neesmu ievērojis.

 

 

 

Bet izskatās, ka TV industrija arī iet uz to, ka ik pēc 4 gadiem būs jāpērk jauns panelis. Laiki beigušies, ka plazma gāja 12 gadi (vismaz man tā bija)

 

Reki i tas bildes gļuks ko minēju

Tikko esmu pamanījis un kaitina, sākumā nevarēj saprast kas tas ir, vienai "pārraidei" ir, otrai nav..

Sāk jau nepatikt šitā kaste.., cerība, ka ar update ar laiku kkas pamainīsies?

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir elektrības patēriņš? 77 kWh 1000 stundās? Es pareizi saprotu?

 

image.png.ec5a372c9f0bc0ee689115dfceb8f052.png

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...