Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

3 gadus vecam WebOS nupat uzlikās atjauninājums, viss strādā. Plus vēl kā TV box ir SAT kaste. Pats televizors mierīgi varētu spēlēt liela monitora lomu, jo ir pieslēgts datoram, kā3. monis.

Link to comment
Share on other sites

Smart tv biju domājis kā bonusu. Būtu labi ja viņš tur būtu un arī strādātu kādu laiku. Primārais jau tomēr ir ekrāna izmērs. Vēlme aizpildīt sienu. Protams lielāks attēls arī būs liels ieguvums. 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

jo tupāks tv ar smart box, jo labāk. par tiem 40-50 eur varēsi ik pa dažiem gadiem to boxu mainīt un neuztraukties, ka webos, vai tizlenis paliek par vecu. pašam saimniecībā jau viens no pirmajiem tizleņiem, kuram integrētais youtube supports jau pirmajā gadā apstājās, bet neredzu jēgu mest ārā perfekti labu tv, lai apgreidotos uz ko jaunāku, kuru tas pats liktenis sagaida. var jau arī pirkt tv, kuram apakšā android 9, vai 10, bet nu atkal, ja tellīts iet man 10+ gadus jau un ja tik tiešām vajag tās applikācijas, labāk piepērku android iekārtu, nekā ceru uz lts no ražotāja.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Piefiksēju vienu interesantu lietu. Cīnijos ar Samsunga Smartu. Davpzdu to marku. IPTV neiet. Karās. Bloķējas. Labi ka man ir Philips, kur ir androids un 0 problēmas ar setupu. 

Link to comment
Share on other sites

Samsungam ir debils smart atbalsts. Mammai pāris gadi ir tv, sataisīju Iptv, bet nevienkārši.

PS. Man ar sāk gribēties no 46" Panasonic plazmas uz kādu 65" Oled pāriet, bet tā plazma maita joprojām rāda izcili. :D

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Samsungam ir debils smart atbalsts. Mammai pāris gadi ir tv, sataisīju Iptv, bet nevienkārši.

PS. Man ar sāk gribēties no 46" Panasonic plazmas uz kādu 65" Oled pāriet, bet tā plazma maita joprojām rāda izcili. :D

pečku var aizstāt plazma arī, nav ziemā jākurina :D bilde skaista, bet nu siltumu izdala vel labāk.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , AlCohol teica:

pečku var aizstāt plazma arī, nav ziemā jākurina :D bilde skaista, bet nu siltumu izdala vel labāk.

Tas gan, kad man bija plazma, tad ziemā pa +3 grādiem bija augstāka temperatūra nekā citās istabās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , xp teica:

Tas gan, kad man bija plazma, tad ziemā pa +3 grādiem bija augstāka temperatūra nekā citās istabās.

Nu maziņa tā istaba bij gan jau. :D

Link to comment
Share on other sites

Plazma jau silst nu bet nu ne jau tik stipri, lai istabas kurinātu :biggrin:, pāreja no 63" plazmas uz 65 Qled, dod apmēram 80 kWh ekonomiju mēnesī.:tender:

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
(labots)

12eur mēnesī izklausas padaudz. dažos gados jau led teļļuks sanāk.

Labots - AlCohol
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nedzīvo, no dzīves mirst!

Link to comment
Share on other sites

jozhix
pirms 20 stundām , M@R$$ teica:

Cīnijos ar Samsunga Smartu. Davpzdu to marku. IPTV neiet. Karās.

 

Man uz diviem tv uzlikts fork player, straadaa gan uz 4 gadus gan 2 gadus veca tizena.

Normaals 65" samsungs saakas no qe65q80ta, taatad budzets x2.

Un 65" peec kaada laika liksies par mazu, paarbaudiits.

Link to comment
Share on other sites

Kāds varbūt tomēr pēdējā laikā ir iegādājies jaunu tv un var sniegt kādu ieteikumu? Vai tomēr nav jēga taisīt upgrade uz lētā gala 65nieku ja ir vecs 55 led? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , jozhix teica:

Un 65" peec kaada laika liksies par mazu, paarbaudiits.

kādu laiku būs vēl ciešams izmēra ziņā :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu neņemt lēto, bet skatīties uz QLED pusi, cita bilde.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
1 stundu atpakaļ, *M3 teica:

Kāds varbūt tomēr pēdējā laikā ir iegādājies jaunu tv un var sniegt kādu ieteikumu? Vai tomēr nav jēga taisīt upgrade uz lētā gala 65nieku ja ir vecs 55 led? 

viss atkarīgs no prasībām, es piemēram neesmu gatavs maksāt 1000 eur un vairāk par tv, lai būtu labāki melnie toņi. Man ir ok bilde 65 collu samsunga 8 sērijas pa 600eur

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , uldii12345 teica:

viss atkarīgs no prasībām,

Tā ir taisnība, cits izvēlēs Zaparožecu cits S klasi, bet abi brauc, ja nav svarīgi KĀ, kāpēc maksāt vairāk? ;(

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu visi kam jautāju saka, ka OLED ir vislabākais kas ir izgudrots. QLED ir mēsls un bilde nebaudāma.

Nu nezinu, man arī ir QLED Q80T - Nu neizskatās viņš sliktāk par oled. OK, kaut kādos īpašos apgaismojuma, aptumšojuma gadījumos...

Protams, es jau te kādu laiku iepriekš forumā biju rakstījis par QLED gļukiem.

 

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 4 minūtēm , xp teica:

QLED ir mēsls un bilde nebaudāma.

Ja gribi baudīt kino tumsā, tad OLED > QLED, jo melns uz OLED ir tiešām melns, then again atcerieties, ka nav jau arī tā, ka filmās ir daudz 100% melnu ainu.

Ja pārsvarā TV tiks skaitīts gaišā telpā, tad QLED > OLED, jo pārsvarā QLED televizori uzvar maksimālā gaišuma "departamentā".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , xp teica:

par QLED gļukiem

A kas par gļukiem? Man arī ir QLED Q70R

Link to comment
Share on other sites

Vai OLED tehnoloģija jau ir tikusi pāri izdegšanas sindromam? Neesmu pēdējā laikā pētījis, pirms kāda lika ilgtspēja šiem nebija diez ko laba.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , jema teica:

A kas par gļukiem? Man arī ir QLED Q70R

Nu, kad tikko nopirku bija gļuks ar bluetooth austiņām - kad austiņas ir savienotas, tad pults sāka gļukot - nepārslēgties u.t.t. - beigās pat atbrauca samsung serviss nomainīja visas iekšas, bet tāpat gļukoja - rezultātā pēc jaunas firmwares upgrade gļuki pārgāja. (Brīnos kā paši no samsung par šo lietu neiedomājās).

Nākamais gļuks, kurš pēc daudziem upgrade ir samazinājies, bet ne pazudis ir - pie kautkādiem filmu/pārraides kadriem ir problēma ar Motion/Judder/Stutter/Frame Rate . Dabā tas parādās, ka rāda kaut kādu ainavu griežot horizontāli kameru - tas nenotiek plūdeni, bet saraustīti. (par šo ir pilni forumi - tieši izteikti ir ar 2020. gada modeļiem)

Nu vairāk neko neesmu ievērojis.

 

 

 

Bet izskatās, ka TV industrija arī iet uz to, ka ik pēc 4 gadiem būs jāpērk jauns panelis. Laiki beigušies, ka plazma gāja 12 gadi (vismaz man tā bija)

 

Link to comment
Share on other sites

Man viss iet pa tīro, neviena gļuka.

Link to comment
Share on other sites

Man divi qled bijuši, pirmajam divreiz Youtube negāja pāris dienas, otrais strādā perfekti. Un 85% gadījumos bilde OLED līmenī.

Par 600 eiro nekāds super 65 collu TV nesanāks. +- rādīs tāpat kā 5 gadus veci TV.

Link to comment
Share on other sites

Pēc ilgāka apdomu perioda esmu secinājis, ka tomēr ir jānomaina 10 gadus vecias 55-LED. Šobrīd svārstos stap diviem Samsung modeļiem. QT60T vs AU8072. Par kuru jūsu balsotu? Par/pret?

Link to comment
Share on other sites

Līdz q70 roka nestiepjas? 

Bet tā, Samsung labāk q sēriju 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tad nu esmu nonācis, pie tā, ka nepieciešams jauns TV.

Iepriekšējais ir Philips 55PUS7170. (Pieredze te:

 

Androīds outdated, bremzē. Pa laikam dzelži uzgļuko. Pazūd skaņa, nevar iestartēt, kāds gļuks. Pa lielam vienalga.

Ir piesprausts MiBox un tas strādā diezgan labi. Bet pērku, jo vajag vēl vienu TV.

 

Esošajam attēla kvalitāte patika uz 100%. Ambilight patika. Ulučaizeru darbs (kino mode) un upscaling ar patika.

 

Šobrīd skatos uz kādu 65-75' TV.

OLED man nav nepieciešams. Nepatīk arī ideja par iedegšanu.

 

Androīds patīk vislabāk, bet metu aci arī uz LG un Samsung, Sony. Varbūt vēl kādu. kas ar Panasonic(Androīds), Sharp  u.c. ? Pieņemu, ka nav vērts ?!

 

Saprotu, ka labu skaņu tāpat īsti neatrast, tad nu jāņem papildus skaņas tehnika.

 

8K man nav aktuāls.

Par virszemes TV uztveršanu nospļauties. Virsū būs Netflix, Kodi vai kas līdzīgs, Tet+/Go3, Youtube, Spotify.

Kam varētu būt nozīme - aizturei, ja slēdz PC vai PlayStation un spēlē spēles.

Skaidrs, ka HDR, daži HDMI, USB un citas foršas lietas būs visiem.

 

Budžets ļoti stiepjams, kādi 700-1400 eiro.

 

Vairāk gribas saprast izejas punktus lai ir ar ko sākt rakt un pētīt.

Vai visiem Samsungiem ir QLED, Vai visiem LG ir NanoCell ?

Kam, kas vēl ir, uz ko jāskatās ?

Ko, kas iesaka, un ko jau saknē izlaist ?!

Protams, ka priekšā vēl veikala apmeklējums apskatīt dzīvē un un jāakcentējas par izmēru.

 

Kur palasīt, kā 21 gada modeļu nosaukumi/kodi atšifrējas katram ražotājam ?

 

Link to comment
Share on other sites

nu cerams, ka beidzot arī kāda normāla tēma. nē, ieteikt neko nevaru, vecā 50" plazma iet labi :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MIGs teica:

Budžets ļoti stiepjams, kādi 700-1400 eiro

Šajā tu nedabūsi normālu qled vai miniled philips vai nano kas tur LG. 

65 collas tomēr no 2000 būs jāšķiras. 

Link to comment
Share on other sites

Būs jāiet uz veikalu papētīt kā izskatās...

 

Kas tieši tehnoloģiski ir tik labs šiem.xxxled salīdzinot ar "veco" paaudzi?

Kā atšķiras savā starpā ?

 

Būs atkal jālasa kilograms literatūras.... 😂

Link to comment
Share on other sites

MiniLED, vairāk zonas ar ko tv strādāt apgaismojuma ziņā. Tātad labāks kontrasts, vairāk spilgtuma var izspiest un labāku melno krāsu. Philips kas tāds ir no 65pml9506 sērijas, Samsung sakarīgi no qn85 sērijas, LG nezinu. Sony netaisa, bet šiem labi Oled zato. 

 

Par spēlēm, ko domā slēgt klāt? Ps5? Labāk tad skatīties ar hdmi 2.1 

Link to comment
Share on other sites

Es no pieredzes, ka esošais Philips liekas bik bremzīgs(delay) uz spelēm. Arī, ja visus ulučaizerus izslēdz.

Pašreiz ir +- labs PC. Bet varbūt pakešu arī konsoli.

 

Kas ir ar matricu reālajiem herciem ? Nu uzrakstīt var arī 10000 vērtējumu, bet realitātē....

Bet realitātē es to tv skatos maz.

Tā ka varbūt jāskatās uz ko prastāku un par pārpalikumu jānopērk alus.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 2020. gada philips un Ps5, game mode automatiksi ieslēdz. Nu man neliekas nekas bremzigi. Man gan viens geimeris kā atnāk no sava 240hz monitora tad gan vemstaas un klaigā, ka viss bremzē. 

 

Mūsdienās uz tiem "1000hz" neskaties. Spēlēm vienīgi var skatīties 4k 120hz atbalstu 

Link to comment
Share on other sites

Bet riebekļi jau neraksta matricas parametrus nekur. Raksta tikai savu vērtējumu. Šitais 50 hercu sūds rādīs kā citi 500hercu  sūdi.

 

Smarta daļas parametriem ar neko neraksta. Maksimums storage izmēru...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

ver vaļā maciņu 

un vēl jau paliek jautājums... vai tas tiešām ir tā vērts..

Link to comment
Share on other sites

Geimeriem ar labu pc vai next gen konsoli it kā jau ir. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...